Інфраструктура населених пунктів ОТГ поєднує в собі: дороги, вуличне освітлення, систему водопроводу та багато іншого. Від рівня її розвитку безпосередньо залежать затишок і комфорт в школах та дошкільних установах, на виробництві і саме головне — в оселі кожного жителя Визирської громади.
Після 30 червня 2019 року, коли пройшли перші вибори у новоствореній Визирській громаді, що об'єднала 11 населених пунктів колишніх трьох сільрад, її керівництво, насамперед, детально проаналізувало, що і де потрібно зробити в першу чергу. При цьому, всі три сільради, що увійшли до складу громади, ще пів року працювали на кошти своїх окремих бюджетів. І тільки з січня 2020 року громада перейшла на загальний бюджет, який склав 238 млн грн. Основними статтями його витрат стали: культура — 11 млн грн, освіта і спорт — 69 млн, ЖКГ — майже 13 млн, соцзахист — 5,5 млн, бюджет розвитку — 59,5 млн, здоров’я та медицина — 3 млн грн.
Валерій Стоілакі, Визирській сільський голова
З цього бюджету в нас держава ще забирає реверсно 52 млн грн на підтримку інших сільрад. Згідно з наказами місцевих жителів, ми почали з налагодження інфраструктури в наших селах. Болюча тема — дороги. На цей рік в громаді були заплановані ремонти доріг, роботи з вуличного освітлення та водопостачання. Хоча, звичайно, все і відразу зробити неможливо, це треба робити поступово, крок за кроком.
Сільський голова також розповів про те, що вже було зроблено за пів року у кожному з населених пунктів ОТГ. Наприклад, у Визирці проведено капремонт мережі вуличного освітлення по вулицях О. Ставніцера, Чорноморській, Середньоканській, Миру та 51-ї Перекопської дивізії, було відремонтовано дорожнє покриття у провулку Ставковий, також провели ремонт під'їзної дороги до Визирки з Новомиколаївської траси. У найближчих планах на цей рік провести капремонт та асфальтування тротуарної доріжки по вул. Новозаградієвській, а також в Дачному провулку і на вулиці 51-ї Перекопської дивізії.
Валерій Стоілакі, Визирській сільський голова
На цій же вулиці потребує ремонту і дитячий майданчик. На стадії розробки знаходяться проєкти з капітального ремонту будівлі Визирської сільради, будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з басейном і стадіоном. Ми плануємо у Визирці роботи зі спорудження пішохідного мосту, створення Парку культури, спорту і відпочинку, в'їзного знака в село, будівництво нового корпусу дитсадка «Пролісок».
Розробляється і проєкт з будівництва господарсько-побутової каналізації в Визирці. Валерій Володимирович поділився також спогадами про свої перші емоції після вступу на нову посаду.
Валерій Стоілакі, Визирській сільський голова
Коли я зайшов вперше в цей кабінет, на столі лежала книга «Олексій Ставніцер. Початок. Сходження. Вершина». Я прочитав її на «одному диханні», захоплений пройденим цією чудовою людиною шляхом і тим, наскільки він був цілеспрямованою та шанованою людиною, яка створила таке потужне підприємство європейського масштабу. Мені сподобалося те, що він, створюючи ТІС, вирішив відразу переїхати жити до Визирки. Почавши своє життя тут, він поставив собі за мету допомогти забезпечити у Визирці такі умови життя, щоб люди тут відчували себе комфортно і безпечно. Найбільшим подарунком для села стала нова красива сучасна школа, яку він побудував для наших дітей. Людей, що живуть за такими принципами, в наш час, на жаль, залишилося дуже мало.
Голова сільради зізнався, що працювати керівником такої громади значно складніше, ніж головою колишньої Першотравневої сільради.
Валерій Стоілакі, Визирській сільський голова
Але у нас дуже хороша команда. У мене прекрасні помічники, які не тільки допомагають, але інколи й підказують. Це й Олександр Павлович Токменінов, і Іван Андрійович Ососкало, вони мають дуже великий досвід такої роботи. Це і наш фінансист — Наталія Степанівна Сивак. Кажуть, найскладніше для будь-якого керівника — сформувати колектив, який об'єднувало б взаєморозуміння і прагнення працювати на спільну мету. У нас такий колектив є. І наша команда, і наша громада — дуже сильні. Я впевнений, що років через п’ять всі жителі наших населених пунктів — Визирки, Любополя, Першотравневого, Дмитрівки, Кордону та Калинівки — побачать тут ті значні зміни їх життя на краще, заради яких ми всі працюємо.
Валерій Стоілакі впевнений — для того щоб село вважалося комфортним, в ньому повинні бути забезпечені на належному рівні наступні складові інфраструктури: вода, електрика, газ, дороги, школи, дитсадки, медзаклади та культура.
Валерій Стоілакі, Визирській сільський голова
Таке село можна прирівнювати до європейського. Ми до цього йдемо. Мені було дуже приємно, коли ми дізналися, що за перший квартал 2020 р. Визирська громада, за результатами своєї діяльності, посіла перше місце по Одеській області. Постараємося зробити так, щоб подібних результатів ми досягали регулярно. Причому не тільки по нашій області, а й по всій країні.