» » Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

  Робота десятої чергової сесії Визирської сільської ради 18 грудня була насиченою питаннями життя громади. Загалом 53 питання 24 з 26 депутатів обговорювали та приймали понад три години.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.  Перші пункти порядку денного - схвалення проєкту рішення про добровільне приєднання до Визирської громади Дмитрівської та Калинівської сільрад. А це у купі - п’ять нових населених пунктів.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.  Далі - проєкт соціально-економічного розвитку Визирської ОТГ на 2020-2022 роки. Очільник громади презентував європейські орієнтири якості життя, а це - економічне процвітання, соціальний прогрес, екологічний баланс - все це забезпечить сталий розвиток усіх населених пунктів громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Я, звичайно, дуже хвилювався, бо це була відповідальна сесія, але вона, на мій погляд, пройшла спокійно. Звичайно, були питання, з якими деякі депутати не погоджувалися, але ми знайшли вихід із ситуації. Найголовніше, що депутати стали розуміти нас, а ми - розуміти їхні думки, щоб у нас все було добре, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Після цього депутати схвалили ряд рішень стосовно організації харчування та оздоровлення дітей у громаді на базі шкіл та садочків. Крім того, підтримали проєкт комплексної програми розвитку освіти. Виділення коштів на освітянську галузь - вкрай необхідне.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільської ради, заступник директора з НВР Першотравневої школи.

Постійно говоримо про підвищення якості освіти в цілому. А фінансування є одним з важелів цього питання, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільської ради, заступник директора з НВР Першотравневої школи.

  Затвердили також програму "Чисті села", в рамках якої у всіх селах ОТГ будуть безкоштовно вивозити сміття, як у Визирці.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ця програма - продовження попередньої, яка була започаткована у Визирці. Ми були ініціаторами того, аби безкоштовно вивозити ТПВ. Ми стали однією громадою, тому не могли залишити інші села без уваги. Ця ідея була підтримана для втілення у всіх селах ОТГ, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Підтримали депутати й виділення коштів на медицину, культуру та спорт. І, звичайно, проголосували за бюджет громади. Тепер Визирська ОТГ має чіткий план, куди й на що буде витрачати кошти.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Бюджет Визирської громади великий - 234 мільйони гривень. Але і завдань багато, бо територія майбутньої громади - 487 квадратних кілометрів. Це втричі більше за місто Одеса. Цей бюджет є бюджетом розвитку. Там 26% на освіту, бо це важливо для нас. 25% - бюджет розвитку інфраструктурних проєктів. Я вважаю, що у нас дуже гарний бюджет. І ми будемо разом робити все для того, аби наша ОТГ розвивалася, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  На сесії було розглянуто проєкт землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок для того, аби побудувати там вітряки. Іноземні інвестори вже давно виявили бажання розвивати на території Визирської громади "зелену енергетику", а тепер, через те, що Держгеокадастр не може надати всі необхідні документи, процес затягується. Так бути не повинно, бо ж саме коштом іноземних інвестицій буде відремонтовано частину доріг на Любопіль.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.

На бізнес потрібно не тиснути, а створювати для нього умови. І тоді він до нас прийде. Він повинен довіряти. Я закликав підприємців допомагати розв'язувати соціальні питання, й американська компанія погодилася. І це чудово. Це доводить мою думку про те, що треба йти назустріч бізнесу, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Десята чергова сесія може бути не останньою в цьому році. Так, депутати планують зібратися в грудні на позачерговому засіданні для розгляду питання стосовно будівництва вітроелектростанції.

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP