» » Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

  Робота десятої чергової сесії Визирської сільської ради 18 грудня була насиченою питаннями життя громади. Загалом 53 питання 24 з 26 депутатів обговорювали та приймали понад три години.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.  Перші пункти порядку денного - схвалення проєкту рішення про добровільне приєднання до Визирської громади Дмитрівської та Калинівської сільрад. А це у купі - п’ять нових населених пунктів.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.  Далі - проєкт соціально-економічного розвитку Визирської ОТГ на 2020-2022 роки. Очільник громади презентував європейські орієнтири якості життя, а це - економічне процвітання, соціальний прогрес, екологічний баланс - все це забезпечить сталий розвиток усіх населених пунктів громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Я, звичайно, дуже хвилювався, бо це була відповідальна сесія, але вона, на мій погляд, пройшла спокійно. Звичайно, були питання, з якими деякі депутати не погоджувалися, але ми знайшли вихід із ситуації. Найголовніше, що депутати стали розуміти нас, а ми - розуміти їхні думки, щоб у нас все було добре, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Після цього депутати схвалили ряд рішень стосовно організації харчування та оздоровлення дітей у громаді на базі шкіл та садочків. Крім того, підтримали проєкт комплексної програми розвитку освіти. Виділення коштів на освітянську галузь - вкрай необхідне.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільської ради, заступник директора з НВР Першотравневої школи.

Постійно говоримо про підвищення якості освіти в цілому. А фінансування є одним з важелів цього питання, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільської ради, заступник директора з НВР Першотравневої школи.

  Затвердили також програму "Чисті села", в рамках якої у всіх селах ОТГ будуть безкоштовно вивозити сміття, як у Визирці.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ця програма - продовження попередньої, яка була започаткована у Визирці. Ми були ініціаторами того, аби безкоштовно вивозити ТПВ. Ми стали однією громадою, тому не могли залишити інші села без уваги. Ця ідея була підтримана для втілення у всіх селах ОТГ, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Підтримали депутати й виділення коштів на медицину, культуру та спорт. І, звичайно, проголосували за бюджет громади. Тепер Визирська ОТГ має чіткий план, куди й на що буде витрачати кошти.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Бюджет Визирської громади великий - 234 мільйони гривень. Але і завдань багато, бо територія майбутньої громади - 487 квадратних кілометрів. Це втричі більше за місто Одеса. Цей бюджет є бюджетом розвитку. Там 26% на освіту, бо це важливо для нас. 25% - бюджет розвитку інфраструктурних проєктів. Я вважаю, що у нас дуже гарний бюджет. І ми будемо разом робити все для того, аби наша ОТГ розвивалася, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  На сесії було розглянуто проєкт землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок для того, аби побудувати там вітряки. Іноземні інвестори вже давно виявили бажання розвивати на території Визирської громади "зелену енергетику", а тепер, через те, що Держгеокадастр не може надати всі необхідні документи, процес затягується. Так бути не повинно, бо ж саме коштом іноземних інвестицій буде відремонтовано частину доріг на Любопіль.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.

На бізнес потрібно не тиснути, а створювати для нього умови. І тоді він до нас прийде. Він повинен довіряти. Я закликав підприємців допомагати розв'язувати соціальні питання, й американська компанія погодилася. І це чудово. Це доводить мою думку про те, що треба йти назустріч бізнесу, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Десята чергова сесія може бути не останньою в цьому році. Так, депутати планують зібратися в грудні на позачерговому засіданні для розгляду питання стосовно будівництва вітроелектростанції.

Друк
У Фонтанську школу завітала відома українська поетеса Надія Мовчан-Карпусь (фото)13:07
22 лют
У Визирці ведеться доброустрій території біля нової амбулаторії (фото)12:00
22 лют
В’ячеслав Негода: "Або ми завершуємо процес децентралізації, або втрачаємо час і віру людей у зміни на краще" (фото)10:00
22 лют
У Першотравневому НВК обговорювали профілактичні заходи для мінімізації захворюваності учнів у Визирській ОТГ на грип (фото)18:28
21 лют
Лиманська філія ОЦЗ закликає голосувати за учасників конкурсу "Професії моєї громади" (фото)15:00
21 лют
TIS Container Trains за рік наростив обсяги перевезень більше ніж удвічі (фото)14:30
21 лют
У Южному вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото)14:02
21 лют
Мінрегіон запропонував обговорення Концепції щодо побутових відходів (фото)12:00
21 лют
Тилігульський ландшафтний парк приймає фототуристів (фото)11:00
21 лют
Коблівський сільський голова відзвітував про роботу 2019 року (фото)10:00
21 лют
Доброславські депутати на сесії розглянули 48 питань порядку денного (фото)15:10
20 лют
Джеффрі Берлін: "Проєкт будівництва Лиманської вітрової електростанції під питанням (фото)15:00
20 лют
У Южному відбулася зустріч міської влади з представниками Визирської ОТГ13:00
20 лют
У Визирській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)12:26
20 лют
У Южненській школі ввели карантин (фото)12:00
20 лют
У Доброславі водонапірна башта та очисні споруди чекають на реконструкцію (фото)11:00
20 лют
Василь Бабич: "Клуб "Джерело" - це літературне об'єднання громади"10:00
20 лют
У Южному знову піднімуть ціни на водопостачання (фото)15:00
19 лют
У Доброславі з'явилася вулиця Героїв 28 бригади14:30
19 лют
Доброслав набирає обертів у взаємодії з закордонними країнами (фото)14:00
19 лют
Визирська ОТГ отримує від ЄС оснащення для відкриття ЦНАП (фото)13:04
19 лют
ЦВК: Цього року перші вибори в ОТГ відбудуться одночасно з черговими місцевими виборами (фото)12:00
19 лют
Біля с. Любопіль буде встановлено додатковий дорожній знак11:00
19 лют
У березні на підприємців чекають нові штрафи10:00
19 лют
Учні Першотравневого НВК приймали у гостях інвестора Джеффрі Берліна (фото)09:00
19 лют
TOP