» » Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

  Робота десятої чергової сесії Визирської сільської ради 18 грудня була насиченою питаннями життя громади. Загалом 53 питання 24 з 26 депутатів обговорювали та приймали понад три години.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.  Перші пункти порядку денного - схвалення проєкту рішення про добровільне приєднання до Визирської громади Дмитрівської та Калинівської сільрад. А це у купі - п’ять нових населених пунктів.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.  Далі - проєкт соціально-економічного розвитку Визирської ОТГ на 2020-2022 роки. Очільник громади презентував європейські орієнтири якості життя, а це - економічне процвітання, соціальний прогрес, екологічний баланс - все це забезпечить сталий розвиток усіх населених пунктів громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Я, звичайно, дуже хвилювався, бо це була відповідальна сесія, але вона, на мій погляд, пройшла спокійно. Звичайно, були питання, з якими деякі депутати не погоджувалися, але ми знайшли вихід із ситуації. Найголовніше, що депутати стали розуміти нас, а ми - розуміти їхні думки, щоб у нас все було добре, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Після цього депутати схвалили ряд рішень стосовно організації харчування та оздоровлення дітей у громаді на базі шкіл та садочків. Крім того, підтримали проєкт комплексної програми розвитку освіти. Виділення коштів на освітянську галузь - вкрай необхідне.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільської ради, заступник директора з НВР Першотравневої школи.

Постійно говоримо про підвищення якості освіти в цілому. А фінансування є одним з важелів цього питання, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільської ради, заступник директора з НВР Першотравневої школи.

  Затвердили також програму "Чисті села", в рамках якої у всіх селах ОТГ будуть безкоштовно вивозити сміття, як у Визирці.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ця програма - продовження попередньої, яка була започаткована у Визирці. Ми були ініціаторами того, аби безкоштовно вивозити ТПВ. Ми стали однією громадою, тому не могли залишити інші села без уваги. Ця ідея була підтримана для втілення у всіх селах ОТГ, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Підтримали депутати й виділення коштів на медицину, культуру та спорт. І, звичайно, проголосували за бюджет громади. Тепер Визирська ОТГ має чіткий план, куди й на що буде витрачати кошти.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Бюджет Визирської громади великий - 234 мільйони гривень. Але і завдань багато, бо територія майбутньої громади - 487 квадратних кілометрів. Це втричі більше за місто Одеса. Цей бюджет є бюджетом розвитку. Там 26% на освіту, бо це важливо для нас. 25% - бюджет розвитку інфраструктурних проєктів. Я вважаю, що у нас дуже гарний бюджет. І ми будемо разом робити все для того, аби наша ОТГ розвивалася, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  На сесії було розглянуто проєкт землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок для того, аби побудувати там вітряки. Іноземні інвестори вже давно виявили бажання розвивати на території Визирської громади "зелену енергетику", а тепер, через те, що Держгеокадастр не може надати всі необхідні документи, процес затягується. Так бути не повинно, бо ж саме коштом іноземних інвестицій буде відремонтовано частину доріг на Любопіль.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.

На бізнес потрібно не тиснути, а створювати для нього умови. І тоді він до нас прийде. Він повинен довіряти. Я закликав підприємців допомагати розв'язувати соціальні питання, й американська компанія погодилася. І це чудово. Це доводить мою думку про те, що треба йти назустріч бізнесу, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Десята чергова сесія може бути не останньою в цьому році. Так, депутати планують зібратися в грудні на позачерговому засіданні для розгляду питання стосовно будівництва вітроелектростанції.

Друк
У Першотравневому створюється велика ігрова та спортивна зони (фото)14:49
25 вер
У с. Кінне за участі «Команди розвитку» відбулася толока (відео)14:30
25 вер
ЦВК затвердила форми та колір виборчих бюлетенів з місцевих виборів14:00
25 вер
Зовсім скоро нова Визирська амбулаторія відкриє свої двері (відео)13:30
25 вер
ТІС створили альпініст і юрист13:15
25 вер
В селах Визирської ОТГ пошкоджене дорожнє покриття стане кращим (відео)12:13
25 вер
У Кінному про «Команду розвитку» знають не з чуток, а за реальними справами (фото)12:05
25 вер
Нова визирська амбулаторія чекає на відкриття (фото)11:13
25 вер
КМУ затвердив нові бланки документів для керування автотранспортом10:00
25 вер
У Доброславі відбулася районна спартакіада школярів 2020-2021 (фото)14:00
24 вер
ТІСбургер — нова пропозіція у «БуфеТІС» (відео)13:30
24 вер
В Курісово школа та коледж приєдналися до акції «Чисті береги-2020» (фотофакт)13:01
24 вер
ТІС про найбільший контейнеровоз у світі «MSC Gulsun»12:33
24 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ (відео)12:30
24 вер
Богомоли на Тилігульському лимані — важлива ланка в ланцюзі біорізноманіття11:15
24 вер
Кордон, Калинівка та Дмитрівка приєдналися до обговорення Стратегії розвитку Визирської ОТГ (відео)10:27
24 вер
САД в Одеській області презентувала 2 варіанти транспортної розв’язки «Два стовпи» (фото)10:22
24 вер
Олег Кутателадзе: «Місто тоді забрало собі всю промислову зону, а села залишилися ні з чим»16:23
23 вер
Мешканка Першотравневого стала героїнею соціального ролика (фото)15:33
23 вер
У «БуфеТІСі» пропонують ТІСбургер (фото)15:19
23 вер
Стратегія розвитку Визирської ОТГ враховує потреби сіл, що приєднаються14:30
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів та скоригували бюджет  (фото)14:01
23 вер
Ремонт даху у Дмитрівській школі досі не розпочато (відео)13:30
23 вер
Колектив Першотравневого НВК долучився до Всесвітнього дня прибирання (фото)13:16
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів (відео)12:30
23 вер
TOP