Архів
Грудень 2023 (2)
Листопад 2023 (43)
Жовтень 2023 (29)
Вересень 2023 (31)
Серпень 2023 (46)
Липень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ (фото)

  Робота десятої чергової сесії Визирської сільської ради 18 грудня була насиченою питаннями життя громади. Загалом 53 питання 24 з 26 депутатів обговорювали та приймали понад три години.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.  Перші пункти порядку денного - схвалення проєкту рішення про добровільне приєднання до Визирської громади Дмитрівської та Калинівської сільрад. А це у купі - п’ять нових населених пунктів.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.  Далі - проєкт соціально-економічного розвитку Визирської ОТГ на 2020-2022 роки. Очільник громади презентував європейські орієнтири якості життя, а це - економічне процвітання, соціальний прогрес, екологічний баланс - все це забезпечить сталий розвиток усіх населених пунктів громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Я, звичайно, дуже хвилювався, бо це була відповідальна сесія, але вона, на мій погляд, пройшла спокійно. Звичайно, були питання, з якими деякі депутати не погоджувалися, але ми знайшли вихід із ситуації. Найголовніше, що депутати стали розуміти нас, а ми - розуміти їхні думки, щоб у нас все було добре, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Після цього депутати схвалили ряд рішень стосовно організації харчування та оздоровлення дітей у громаді на базі шкіл та садочків. Крім того, підтримали проєкт комплексної програми розвитку освіти. Виділення коштів на освітянську галузь - вкрай необхідне.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільської ради, заступник директора з НВР Першотравневої школи.

Постійно говоримо про підвищення якості освіти в цілому. А фінансування є одним з важелів цього питання, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільської ради, заступник директора з НВР Першотравневої школи.

  Затвердили також програму "Чисті села", в рамках якої у всіх селах ОТГ будуть безкоштовно вивозити сміття, як у Визирці.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ця програма - продовження попередньої, яка була започаткована у Визирці. Ми були ініціаторами того, аби безкоштовно вивозити ТПВ. Ми стали однією громадою, тому не могли залишити інші села без уваги. Ця ідея була підтримана для втілення у всіх селах ОТГ, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Підтримали депутати й виділення коштів на медицину, культуру та спорт. І, звичайно, проголосували за бюджет громади. Тепер Визирська ОТГ має чіткий план, куди й на що буде витрачати кошти.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Бюджет Визирської громади великий - 234 мільйони гривень. Але і завдань багато, бо територія майбутньої громади - 487 квадратних кілометрів. Це втричі більше за місто Одеса. Цей бюджет є бюджетом розвитку. Там 26% на освіту, бо це важливо для нас. 25% - бюджет розвитку інфраструктурних проєктів. Я вважаю, що у нас дуже гарний бюджет. І ми будемо разом робити все для того, аби наша ОТГ розвивалася, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  На сесії було розглянуто проєкт землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок для того, аби побудувати там вітряки. Іноземні інвестори вже давно виявили бажання розвивати на території Визирської громади "зелену енергетику", а тепер, через те, що Держгеокадастр не може надати всі необхідні документи, процес затягується. Так бути не повинно, бо ж саме коштом іноземних інвестицій буде відремонтовано частину доріг на Любопіль.Визирська громада - з бюджетом: депутати на черговій сесії прийняли головний кошторис ОТГ.

На бізнес потрібно не тиснути, а створювати для нього умови. І тоді він до нас прийде. Він повинен довіряти. Я закликав підприємців допомагати розв'язувати соціальні питання, й американська компанія погодилася. І це чудово. Це доводить мою думку про те, що треба йти назустріч бізнесу, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Десята чергова сесія може бути не останньою в цьому році. Так, депутати планують зібратися в грудні на позачерговому засіданні для розгляду питання стосовно будівництва вітроелектростанції.

Друк
Які зміни відбулися в роботі закладів культури Визирської СТГ з початку війни (відео)12:00
01 гру
Вийшов десятитисячний номер районної газети «Слава хлібороба» (фото)10:00
01 гру
Воїни, які житимуть вічно: Кирило Обеременко (фото)12:00
30 лис
Працівники культури Визирської СТГ допомагають воїнам з перших днів війни (відео)10:00
30 лис
Воїни, які житимуть вічно: Кирило Обеременко (відео)12:00
29 лис
Заклади культури Визирської громади з початку війни допомагають захисникам (фото)10:00
29 лис
Комунальникам Визирської громади видали нову зимову форму (фото)12:00
28 лис
Як у Визирській СТГ відзначили День Гідності та Свободи (відео)10:00
28 лис
У Визирській громаді відзначили День Гідності та Свободи (фото)14:00
27 лис
Воїни, які житимуть вічно: Артем Костенко (фото)12:00
27 лис
У Визирській СТГ комунальники отримали зимовий спецодяг (відео)10:00
27 лис
До ювілею: історія Першотравневого будинку культури (відео)10:55
24 лис
У Визирській громаді створили проєкт, присвячений пам’яті захисників (відео)15:50
23 лис
У Першотравневому провели концерт до 55-річчя місцевого будинку культури (фото)09:43
23 лис
У Визирській СТГ плетуть маскувальні сітки для українських військових (відео)10:59
17 лис
У Визирській громаді плетуть маскувальні сітки для українських захисників (фото)12:00
16 лис
До Визирської СТГ завітав начальник Одеської РВА з робочим візитом (відео)10:00
16 лис
Як у Визирській громаді відсвяткували Всеукраїнський день працівників культури (відео)12:00
15 лис
Начальник Одеської РВА з робочим візитом відвідав Визирську громаду (фото)10:00
15 лис
У Визирській громаді відзначили день працівників культури (фото)12:05
14 лис
Жителі Визирської громади можуть швидко отримати пенсійну картку від «МТБ БАНК» (відео)10:00
14 лис
«МТБ БАНК» спростив процедуру оформлення карток для пенсіонерів Визирської СТГ (фото)09:03
13 лис
Підприємці відкрили дитячий майданчик у Любополі Визирської громади (відео)12:00
10 лис
У Любополі провели капітальний ремонт старої гілки водогону (фото)10:00
10 лис
В Любополі відкрили ігровий майданчик для дітей (фото)12:00
09 лис
TOP