Осінні мальовничі пейзажі берегів і пониззя Тилігульського лиману, побачені у кінці жовтня і на початку листопада, додав на свою сторінку в Facebook Сергій Курочкин.
Зарості айстри, солонця, очерету, безмежний небесний простір, водяна гладінь та безліч птахів – дітей повітря, підкорювачів повітряного океану та окраси Причорномор’я – таким побачив автор світлин Тилігул у своєму об’єктиві.
Сергій Курочкін, кандидат біологічних наук
Восени на Тилігульському лимані найбільш екзотична і виразна рослина — Солонець (солерос) трав'янистий (Salicornia europaea). Це ще і найстійкіша, дивовижна, і просто фантастична рослина всієї світової флори. Звичайним місцем зростання солонця є засолене морське узбережжя, солончаки, береги солоних озер і солоних лиманів Причорномор'я. Це сукулентний однолітник з соковитим гіллястим стеблом і редукованим листям. Молода рослина забарвлена в смарагдово-зелений колір, а з настанням осінніх холодів набуває пурпурово-червоних, багряних тонів і забарвлює береги Тилігульського лиману в 50 відтінків червоного. Солерос європейський їстівний, його вирощують і додають в салати, а також як гарнір до страв з риби й морепродуктів.