ЛАН » Головні події дня » Красносільський сільський голова увійшла в топ-100 успішних жінок Одеського регіону (фото)

Красносільський сільський голова увійшла в топ-100 успішних жінок Одеського регіону (фото)

Красносільський сільський голова увійшла в топ-100 успішних жінок Одеського регіону (фото)

  Кожна жінка — завжди загадкова та приваблива. Попри свою тендітність, вона поєднує в собі багато граней: дружина, мати, донька, господарка, також вона може створювати та реалізовувати масштабні проєкти, а іноді займає й високі посади у різних сферах. Підкреслюючи таку жіночу унікальність, в Одесі щороку в березні підбивають підсумки рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону». В цьому році однією з претенденток стала голова Красносільської сільської ради Марина Архірій. Її кандидатура в цьому списку — яскравий приклад успішної жінки, вважають місцеві жителі.

Віктор, житель села Красносілка.

Віктор, житель села Красносілка

Нам дуже сильно пощастило, нашій громаді, що до нас прийшла така молода, красива, професійна, дуже розумна і цілеспрямована жінка. Дуже сподіваюсь на те, що в нас з її приходом зміниться життя на краще. По-перше, вона вже багато зробила за короткий термін часу: вулиці освітлюються, асфальт з’явився і звалища прибираються. Марина Миколаївна справжній керівник, професіонал, і в нас все вийде.

Лариса, жителька села Красносілка.

Лариса, жителька села Красносілка

Марина Миколаївна, вона професіонал свого діла. Я пам’ятаю, коли вона ще простим бухгалтером сільської ради працювала. Поступово вона підіймалася за посадами, все вище і вище, і ось нарешті вона стала головою. Більшість людей довірили їй цю посаду. Ми дуже раді, що вона в нас голова. Мені здається, що жінка і повинна бути головою, тому що жінка — господарка, яка в будь-якому домі наведе порядок.

Світлана, жителька села Красносілка.

Світлана, жителька села Красносілка

Я її знаю багато років. Бачу весь її шлях становлення від працівниці бухгалтерії, яка закінчила технікум до керівниці, з високим рівнем освіти. Ця людина — дуже великий ентузіаст. Керівниця насправді з великої літери. В неї дуже розвинена від природи якість лідера. Вона створювала цю громаду, це її ідея. Бачить проблеми громади та знає шляхи їх вирішення.

  Шлях Марини Архірій у Красносільській сільській раді розпочався ще у 2002 році. Крок за кроком вона разом з колишнім сільським головою Миколою Майдебурою робила все, щоб цей населений пункт розвивався. Талановита керівниця та кваліфікована фахівчиня, Марина Миколаївна безпосередньо брала участь у формуванні та створенні однієї з перших в Одеському регіоні Красносільської об’єднаної громади у 2015 році. 

  Масштаб її напрацювань дуже значний. За її ініціативою тут було створено ЦНАП, в якому зараз надається 126 послуг. Марина Архірій активно співпрацює з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та з іншими інституціями, має активну громадську позицію. Завдяки проведеній великій підготовчій роботі, організаторським здібностям та дипломатичному хисту Марини Миколаївни до місцевого бюджету було додатково залучено майже 42 млн грн, які були спрямовані на соціально-економічний розвиток громади. Вона розповіла, як така зовні тендітна, але внутрішньо сильна та відповідальна жінка, очолила велику громаду.

Марина Архірій, Красносільський сільський голова

Наразі в Україні є дуже гарні приклади жінок-лідерок, які є очільницями громад. Тому є ким надихатися, є з кого брати приклад. Наша громада не така велика, до 15 тисяч, тому нам є куди зростати, враховуючи ці приклади. І очолюю я її не так довго, хоча я була першою заступницею і знаю все. Фактично, це як дитина, яку ти народив. Я дуже люблю свою громаду, я нею пишаюся, я впевнена, що ми досягнемо значних результатів у своєму розвитку буквально за 5-10 років. Громада буде досить динамічно розвиватися.

  За словами Марини Архірій, кожен напрямок розвитку громади є важливим. Успіх розвитку громади залежить від співпраці сільської ради, депутатів та населення.

Марина Архірій, Красносільський сільський голова

Наше завдання — вибудувати довіру. Завдання депутатського корпусу — бути відкритим і співпрацювати. І безумовно наше завдання — навчати, розповідати. Депутати повинні спілкуватися з людьми, виконавчий комітет повинен спілкуватися. Безумовно від людей хотілося б бачити цікавість до цих процесів і мати критичне бачення, тобто розвивати цю навичку. Це дуже важливо.

  Така позиція — прямий шлях до успіху. І сьогодні можливо впевнено сказати про те, що Марина Архірій, Красносільський сільський голова — це жінка, яка гідна потрапити до рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону». Кожен охочий, хто хоче підтримати її кандидатуру, може проголосувати за 7 номер на сайті цього конкурсу.

Авторка: Стелла Дюар.

Друк
Схожі новини:
Мешканці Калинівки Визирської громади надали матеріальну допомогу (фото)16:30
12 кві
У двох закладах освіти Визирської ОТГ призначили директорів (відео)15:30
12 кві
Вихованці Визирської школи мистецтв взяли участь у фестивалі-конкурсі15:00
12 кві
На Лиманщині триває вакцинація проти COVID-19 (відео)14:00
12 кві
В Ілічанці Красносільської ОТГ пройшла зустріч ініціативної групи Паустовського, 12а із забудовником (фото)13:21
12 кві
У центрі Визирської ОТГ вшанували пам’ять воїнів Другої світової війни (відео)12:55
12 кві
Неординарний випадок: як водій «Північтранс» здійснив подвиг на Лиманщині12:00
12 кві
В Одеській області менше півтисячі нових хворих COVID-1910:50
12 кві
На ТІСі замінили кабіну суднонавантажувача (фото)10:30
12 кві
Весняні роботи в саду — поради агронома09:00
12 кві
Деякі мешканці Першотравневого залишились сьогодні без води15:55
10 кві
ДТП у Доброславській ОТГ: як екіпіровка може врятувати життя мотоцикліста (відео)14:03
10 кві
Два освітянські заклади Визирської ОТГ отримали директорів (фото)13:30
10 кві
На ТІСі відбудували нову слюсарну майстерню (фото)12:00
10 кві
Кабмін виключив деякі препарати на основі канабісу зі списку наркотичних засобів11:20
10 кві
В Україні подорожчає «великодній кошик» — у скільки обійдеться святкування10:30
10 кві
В Одеській області на коронавірус захворіли ще 1058 осіб09:30
10 кві
На території Визирської ОТГ триває весняний призов до армії (фото)16:46
09 кві
Наталія Кириченко: «Результат освіти залежить від вчителя, дитини та батьків» (відео)15:46
09 кві
14 квітня відбудеться онлайн-презентація Петрівського аграрного коледжу15:00
09 кві
Помер чоловік королеви Єлизавети II — принц Філіпп14:57
09 кві
Садиба Кузнєцова — туристична перлина в Степанівці Визирської ОТГ13:47
09 кві
У Корсунській гімназії Красносільської ОТГ відзначили День птахів (фото)13:20
09 кві
Сталося ДТП на виїзді з Доброслава Одеського району (фото)12:38
09 кві
Пенсіонерів зобов’яжуть отримувати пенсію на банківські карти з 1 вересня12:10
09 кві
TOP