Грудень 2023 (42)
Листопад 2023 (43)
ЛАН » Головні події дня » Вихованці СК «Бушинкан» Визирської ОТГ здобули нові нагороди (фото)

Вихованці СК «Бушинкан» Визирської ОТГ здобули нові нагороди (фото)

Другий етап Всеукраїнського турніру «Дитяча ліга грепплінгу» зібрав у Затоці спортсменів майже з усієї України. Від СК «Бушинкан» села Першотравневе Визирської громади на змагання відправилися три вихованці, які вибороли два перших місця й одне третє, розповідає тренер Володимир Пігнастий.

Володимир Пігнастий, тренер СК «Бушинкан».

Володимир Пігнастий, тренер СК «Бушинкан»

Почнемо з третього місця. Антон Керус поступився чемпіону Європи з грепплінгу. Він достатньо нормально провів бій, але трошки не вистачило, скажемо так, технічного рівня. Аліна виграла перше місце у своїй категорій і навіть в категорії вище. І Данило Булгаков також виграв перше місце у своїй категорії — проїхався «катком» по супернику, не відчувши якогось серйозного опору.

Також спортсмени привезли кубок за третє місце у командному заліку.

Наш клуб взяв участь у цьому турнірі не сам, тобто ми виступали єдиною командою клубу «Бушинкан», а саме я та наш шихан Юрій Співаченко. В загальному командному заліку турніру ми зайняли третє командне місце разом з Юрієм Володимировичем. В нього була більша частина учнів, однак наші призи надали нам можливість зайняти командне місце.

За словами тренера спортивного клубу «Бушинкан» Володимира Пігнастого, змагання порадували своїм досить високим рівнем. Він відмітив, що кожного року спортсмени-учасники змагань дивують його тим, як швидко вони розвиваються.

Рівень борців зростає кожного року в геометричній прогресії, тобто я відвідував турніри два роки тому, і тоді ми могли бачити не так часто якісь складні техніки. Зараз приїжджаючи, бачиш, що для людей стало нормою робити важкі речі й це починається з малого віку. Тобто починаючи з 7-8 років діти роблять ті речі, які раніше виконували тільки дорослі.

Звичайно для кожного спортсмена змагання це досвід, але щоб він допомагав тобі зростати в професійному плані, потрібно аналізувати свої помилки та бачити свої кращі сторони. Тому вихованці клубу «Бушинкан» проаналізували свої виступи на останньому турнірі та зробили для себе деякі висновки.

Данило Булгаков, вихованець СК «Бушинкан».

Данило Булгаков, вихованець СК «Бушинкан»

Менше думати про те, що буде під час двобою, просто виходити та робити те, що ти вмієш. Якщо вічно сидіти та хвилюватися, то мандраж не пройде, тому краще відставити все це в сторону.

Антон Керус, вихованець СК «Бушинкан»

Рівень змагань був дуже гідний. В моєму виступі були помилки, які треба виправляти. Суперники в категорії були дуже серйозні. В мене було 4 людини в категорії, з майже всієї України, тільки один одесит. Усі висновки, які я зробив, це конкретно відпрацьовувати сам напад «кімура», на якому я попався, а потім захист, тому що без захисту ти його не зробиш.

Звичайно, крім технічної складової, велике значення має й психологічний настрій. Саме цьому елементу підготовки до наступних змагань тренер СК «Бушинкан» Володимир Пігнастий буде приділяти найбільшу увагу.

Нагадаємо, що спортсмени СК «Бушинкан» із Першотравневого за цей рік взяли участь у багатьох змаганнях, здобули медалі й підвищили свій рівень у спортивній галузі.

Авторка: Стелла Дюар.