Жителі села Любопіль мають велику надію на врожай, який вони вирощують на своїх городах. Люди зізнаються, що бували роки, коли наділи землі були засаджені не повністю, а в деяких сусідів і взагалі стояли порожніми. Війна повернула багатьох до землеробства, бо ціни на овочі та фрукти зросли, а доходи у селян скоротилися. Світлана вирощує на своїй ділянці традиційні для нашого краю овочі.
Житель Любополя Василь прийшов купити на базар цибулю. З осени мав власну, але її не вистачило до весни. У Любополі, як і на всьому півдні України, великі проблеми з опадами влітку, а без поливу, хороший урожай не виростити.
Великі надії на власний врожай має і Григорій. Ті овочі, що він виростив на власній землі годують його велику родину.
Валентина має невелику за сільськими мірками ділянку, всього 14 соток, але вирощує практично всі овочі та фрукти, що дає можливість харчуватися цими продуктами протягом року її сім'ї з шести осіб.
Велика підмога — консерви, які тут роблять усі господині. У так званих закрутках зберігаються фрукти та овочі. Цю, вже готову їжу, вживають в осінньо-зимовий період. Лідія Назарук, яка керує Любопільським ФАПом, розповіла, що з початком російської агресії люди стали нести свої закрутки до місць збору гуманітарної допомоги, щоб організувати харчування українським військовим.
Люди готові ділитися навіть власними продуктами, коли комусь потрібна допомога. Тому ставлення до врожаю 2022 року особливе, потрібно виростити його і для себе, і для того хлопця, який сьогодні захищає нашу Україну, героїчно борючись із жорстоким та нещадним ворогом — російським окупантом.