Показати меню
» » В Україні новий сервіс від "ТІС-КТ" допомагає в придбанні бюджетних автомобілів (фото)

В Україні новий сервіс від "ТІС-КТ" допомагає в придбанні бюджетних автомобілів (фото)

В Україні новий сервіс від "ТІС-КТ" допомагає в придбанні бюджетних автомобілів (фото)

  Придбати автомобіль в Америці нескладно, а для жителів України це ще й вигідно, так як там автомобілі коштують дешевше. В останні роки зі Штатів привозять биті або пошкоджені автомобілі, так як ціни на них просто смішні. Рішення купити автомобіль в США обумовлено ще й тим, що американці дуже вимогливі до комфорту і машини там часто добре укомплектовані. Навіть бюджетні машини мають автоматичну коробку передач, повний електропакет і бортовий комп'ютер. В Америці не прийнято довго експлуатувати автомобіль, після 3-5 років експлуатації його змінюють на новий. Там рідко займаються ремонтом битих авто, так як страховим компаніям вигідніше виплатити компенсацію і продати пошкоджену машину.

  Автомобілі з США в Україну везуть в контейнерах, морем, розповідає Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

Рівно рік тому "ТІС-КТ" освоїв для себе новий вантажопотік, нову технологічну лінію - це прийом контейнерів з б/у автомобілями, які йдуть з портів Америки, це завдяки новому сервісу, який було у квітні запущено. У контейнерах йде по 3-4 машини в залежності від їх габаритів, вони доставляються відразу зі складу на майданчик для зберігання битих авто, на цьому ж майданчику прикордонна служба проводить огляд, і потім ми ставимо їх на зберігання. Шлях від судна до видачі клієнту займає 7-9 діб, - Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

  Для такого виду вантажів це досить стислі терміни. Їм сприяє спрощена процедура при митному оформленні товару "єдине вікно" і мотивація підприємства збільшувати вантажопотік. На території "ТІС-КТ" є два майданчики зберігання пошкоджених авто, в цілому на 500 місць. Швидше видав автомобіль, швидше поставив інший. Але така швидкість ніяк не впливає на якість обслуговування битих авто, яке продовжує бути високим, розповідає заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал" Андрій Басюк.

Є контейнерний перевантажувач, який обережно їх виставляє на контейнерний майданчик, після відкриття контейнера. Спеціальним навантажувачем машини акуратно дістаються з контейнерів. Там працюють фахівці, які навчені цієї технології. Розвантаження одного контейнера займає від 30 хвилин до години, - Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

  Цікаво те, що на майданчик пошкоджених автомобілів прибувають і інші засоби пересування.

Мотоцикли, човни, причепи та навіть запчастини, до раніше придбаних авто, - Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

  За інформацією Андрія Басюка, найбільшим попитом в українців, які вирішили купити таку машину в Америці, користуються автомобілі німецьких і японських виробників, але бувають й рідкісні, ексклюзивні екземпляри.

Нещодавно була машина "Бентлі", там вона коштувала 120 тисяч доларів США, не знаю, яка її кінцева ціна вийшла. Рідко, раз в півроку такі машини теж приходять, - Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

  Важливою перевагою нового сервісу від "ТІС-КТ" є те, що всі майданчики зі зберігання автомобілів оснащені камерами відеоспостереження і знаходяться під цілодобовою охороною.

Друк
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
На Одещині ввели заборону на рух великих вантажівок у денний час (фото)13:04
16 тра
Доброслав запрошує на фестиваль "Веселкове рандеву" (фото)12:03
16 тра
TOP