Показати меню
» » В Україні новий сервіс від "ТІС-КТ" допомагає в придбанні бюджетних автомобілів (фото)

В Україні новий сервіс від "ТІС-КТ" допомагає в придбанні бюджетних автомобілів (фото)

В Україні новий сервіс від "ТІС-КТ" допомагає в придбанні бюджетних автомобілів (фото)

  Придбати автомобіль в Америці нескладно, а для жителів України це ще й вигідно, так як там автомобілі коштують дешевше. В останні роки зі Штатів привозять биті або пошкоджені автомобілі, так як ціни на них просто смішні. Рішення купити автомобіль в США обумовлено ще й тим, що американці дуже вимогливі до комфорту і машини там часто добре укомплектовані. Навіть бюджетні машини мають автоматичну коробку передач, повний електропакет і бортовий комп'ютер. В Америці не прийнято довго експлуатувати автомобіль, після 3-5 років експлуатації його змінюють на новий. Там рідко займаються ремонтом битих авто, так як страховим компаніям вигідніше виплатити компенсацію і продати пошкоджену машину.

  Автомобілі з США в Україну везуть в контейнерах, морем, розповідає Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

Рівно рік тому "ТІС-КТ" освоїв для себе новий вантажопотік, нову технологічну лінію - це прийом контейнерів з б/у автомобілями, які йдуть з портів Америки, це завдяки новому сервісу, який було у квітні запущено. У контейнерах йде по 3-4 машини в залежності від їх габаритів, вони доставляються відразу зі складу на майданчик для зберігання битих авто, на цьому ж майданчику прикордонна служба проводить огляд, і потім ми ставимо їх на зберігання. Шлях від судна до видачі клієнту займає 7-9 діб, - Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

  Для такого виду вантажів це досить стислі терміни. Їм сприяє спрощена процедура при митному оформленні товару "єдине вікно" і мотивація підприємства збільшувати вантажопотік. На території "ТІС-КТ" є два майданчики зберігання пошкоджених авто, в цілому на 500 місць. Швидше видав автомобіль, швидше поставив інший. Але така швидкість ніяк не впливає на якість обслуговування битих авто, яке продовжує бути високим, розповідає заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал" Андрій Басюк.

Є контейнерний перевантажувач, який обережно їх виставляє на контейнерний майданчик, після відкриття контейнера. Спеціальним навантажувачем машини акуратно дістаються з контейнерів. Там працюють фахівці, які навчені цієї технології. Розвантаження одного контейнера займає від 30 хвилин до години, - Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

  Цікаво те, що на майданчик пошкоджених автомобілів прибувають і інші засоби пересування.

Мотоцикли, човни, причепи та навіть запчастини, до раніше придбаних авто, - Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

  За інформацією Андрія Басюка, найбільшим попитом в українців, які вирішили купити таку машину в Америці, користуються автомобілі німецьких і японських виробників, але бувають й рідкісні, ексклюзивні екземпляри.

Нещодавно була машина "Бентлі", там вона коштувала 120 тисяч доларів США, не знаю, яка її кінцева ціна вийшла. Рідко, раз в півроку такі машини теж приходять, - Андрій Басюк, заступник директора "ТІС-Контейнерний термінал".

  Важливою перевагою нового сервісу від "ТІС-КТ" є те, що всі майданчики зі зберігання автомобілів оснащені камерами відеоспостереження і знаходяться під цілодобовою охороною.

Друк
Рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з населенням (фото) 13:00
20 лип
У Коблевому тимчасово закрили амбулаторію (фото)12:00
20 лип
Красносільська ОТГ перемогла у конкурсі культурно-мистецьких проєктів "Малі міста - великі враження" (фото)11:00
20 лип
ОПЗ планує запустити виробництво в серпні (фото)10:00
20 лип
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
TOP