Показати меню
» » Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік (фото)

Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік (фото)

Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік (фото)

  Олег Кутателадзе - депутат Одеської обласної ради по виборчому округу № 31. До нього входять такі сільради: Визирська, Дмитрівська, Каїрська, Калинівська, Кордонська, Курісовська, Любопільська, Новомиколаївська, Сербська, Сичавська, Трояндівська, Шомполівська, а також Доброславська та Новобілярська селищні ради Лиманського району.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Депутатська діяльність Олега Кутателадзе протягом 2018 року була спрямована на підвищення добробуту жителів сіл, що входять до 31 округу. Це - лобіювання інтересів громад на обласному та районному рівнях, сприяння у виділенні бюджетних коштів на будівництво об'єктів соціальної інфраструктури та доріг, залучення в район інвестицій та активна участь у створенні нових робочих місць. Надано матеріальну, юридичну та консультаційну допомогу жителям сільрад для успішного проведення реформи децентралізації та процесів об'єднання громад.

  Важливим аспектом в роботі депутата залишається комунікація з виборцями через роботу приймальних. Прийом громадян проводиться працівниками приймальні та Олегом Кутателадзе особисто у селищі Доброслав, у селах Першотравневе та Визирка. 

  Хоча Першотравнева сільрада фактично не є частиною 31 округу, але вона стала такою для Олега Кутателадзе виходячи з обов’язків в середині депутатської фракції "БПП "Солідарність".Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  У 2018 році результат цієї роботи з виборцями такий:

  - 465 осіб отримали благодійну грошову допомогу на загальну суму понад 1 131 729 грн.;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - допомогу продуктами харчування отримали 20 осіб на загальну суму 82 239 грн.;

  - лікарські препарати та медичні товари отримали 14 жителів сіл округу на загальну суму понад 39 тисяч гривень;

  - будівельні матеріали отримали 3 людини на загальну суму понад 10 тисяч гривень;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - надано допомогу учаснику АТО на ремонт будинку в розмірі 150 тисяч гривень;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - двом сім'ям військовослужбовців, які загинули під час проходження військової служби, надано благодійну допомогу для придбання житлового будинку та прибудинкової земельної ділянки в розмірі 600 тисяч гривень.

  Депутат обласної ради Олег Кутателадзе в 2018 році сприяв наданню благодійної допомоги із залученням коштів фонду імені Олексія Ставніцера, громадським, ветеранським, профспілковим організаціям і спортивним школам Лиманського району грошима, або у вигляді оплати за комп'ютерне обладнання, спецодяг, транспортні послуги, ремонтні роботи, на суму 271 805 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Надано благодійну допомогу військовій частині А0666 смт. Чорноморське Лиманського району - у вигляді придбання двох пральних машин, сплати транспортних послуг, облаштування території, прилеглої до пам'ятника загиблим у зоні проведення АТО бійцям у смт. Чорноморське, у розмірі 53 148 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Заради системного проведення позашкільних занять, забезпечення діяльності творчих та спортивних гуртків, у 2018 році здійснене фінансування роботи Визирського дитячого Центру у вигляді оплати праці викладачів та закупівлі витратних матеріалів, на загальну суму 415 954 грн.

  З метою вирішення нагальних проблем місцевих громад, до свого депутата в обласній раді часто звертаються за допомогою голови сільрад, керівники навчальних закладів, амбулаторій та дитячих садків округу.

  У 2018 році забезпечене регулярне транспортування дітей дошкільного та шкільного віку з селища Нові Біляри і села Гвардійське до дитячого садка села Сичавка і до школи міста Южне, на суму 414 559 грн.

  Надано благодійну допомогу педагогічному колективу Трояндівської школи, у вигляді оплати туристичної поїздки у місто Вилкове, у розмірі 6 тисяч 800 гривень.

  Надано благодійну допомогу школі села Кордон у вигляді оплати транспортних послуг та комп'ютерної техніки на суму понад 13 тисяч гривень.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  У вигляді благодійної допомоги Сичавській сільській раді оплачені рахунки за транспортні послуги з перевезення творчих колективів, школярів, працівників сільської ради та школи на різні святкові заходи, конкурси та екскурсії на суму 56 750 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Забезпечено фінансування закупівлі будівельних матеріалів, проведення ремонтних робіт та придбання комп'ютерного обладнання для Сичавської школи на суму 165 548 грн.

  Для забезпечення успішного проведення реформи децентралізації депутат обласної ради Олег Кутателадзе багато часу приділяв вирішенню проблем сіл Першотравневої, Визирської та Любопільської сільрад, які у 2018 році об'єдналися в Визирську ОТГ. Це єдине об'єднання сіл, яке завершило своє становлення на території 31 виборчого округу Одеської обласної ради.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Надано благодійну допомогу Першотравневій сільській раді, у вигляді оплати рахунків за інвентар для спортивних секцій, обладнання та будівельні матеріали для ремонту дитячих майданчиків, торгової площі, подвір'їв одиноких пенсіонерів та ветеранів, заміну вуличних світильників і ламп, на суму 266 200 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Надано транспортні послуги з перевезення творчих колективів, школярів, працівників сільради та школи на різні святкові заходи, конкурси та екскурсії, на суму 75 800 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Для Першотравневої школи закуплені будівельні матеріали, сантехніка, лінолеум, меблі, комп'ютерне обладнання та оплачені ремонтні роботи на суму 450 748 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Для Першотравневого дитячого садка закуплені будівельні матеріали, сантехніка, жалюзі, вішалки, рушники, ліжка, матраци, стелажі, кухонні меблі та м'ясорубка для харчоблоку на загальну суму 139 756 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Для ветеранів фінансувалося оформлення підписки газети "Слава Хлібороба" на суму 3 013 грн. 

  Закуплено продуктові набори на загальну суму 155 тисяч гривень для 500 жителів сіл сільської ради: людей з інвалідністю, ветеранів та самотніх пенсіонерів.

  Вручені подарунки дітям на новорічні та різдвяні свята на загальну суму 48 тисяч гривень.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Для забезпечення мобільності роботи лікарів закуплено бензин та покришки для автомобіля Першотравневої амбулаторії. У будівлі медичного закладу встановлено нові вхідні двері. Допомога надана на загальну суму понад 16 тисяч гривень.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Подією 2018 року для багатьох жителів Першотравневого стало відкриття соціального магазину "ТІС", де власники соціальних карток можуть придбати продукти і товари зі значною знижкою. Ініціював і реалізував цей проект депутат обласної ради Олег Кутателадзе. Окрім того, обидва магазина, в Першотравневому і у Визирці, отримують від засновників щомісячну дотацію у розмірі 200 тисяч гривень, яка дає змогу надавати населенню товари зі значною знижкою.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Із залученням коштів благодійного фонду імені Олексія Ставніцера, депутат обласної ради Олег Кутателадзе надав допомогу Визирській сільраді на придбання меблів, будівельних матеріалів, комп'ютерного обладнання для школи на загальну суму 66 024 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Були сплачені транспортні послуги з перевезення творчих колективів, школярів, працівників сільради та школи на різні святкові заходи, конкурси та екскурсії на суму 39 400 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Виділено кошти на ремонтні роботи по перекриттю даху Храму Олександра Невського на суму 150 000 грн.

  Придбані продуктові набори для 100 визирчан, людей з інвалідністю, ветеранів, самотніх пенсіонерів на загальну суму 31 тисяч гривень.

  Закуплено подарунки для дітей до новорічних та різдвяних свят на загальну суму 26 259 грн.

  Для підтримки місцевої футбольної команди "Альянс", під час її участі у змаганнях, оплачені транспортні послуги на загальну суму понад 9 тисяч гривень.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Виділено кошти на будиночки-кіоски для КП "Визирське джерело", на облаштування скверу біля території, прилеглої до Будинку культури, на загальну суму 76 532 грн.

  Для Визирської амбулаторії закуплені канцтовари, миючі засоби, питна вода, бензин, витратні матеріали на загальну суму понад 4 тисячі гривень.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Депутат обласної ради Олег Кутателадзе в 2018 році надавав допомогу із залученням коштів благодійного фонду імені Олексія Ставніцера Любопільській сільській раді у вигляді оплати рахунків за: транспортні послуги з перевезення творчих колективів, школярів, працівників сільської ради та школи на різні святкові заходи, конкурси та екскурсії на суму 16 480 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Були закуплені жалюзі для облаштування приміщення Будинку культури, будівельні матеріали для ремонту автобусної зупинки на суму понад 15 тисяч гривень.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Виділено кошти на будівельні матеріали для ремонту навчального класу школи та на комп'ютерне обладнання в розмірі понад 22 тисячі гривень.

  Забезпечені продуктовими наборами 50 жителів сіл Любопіль та Ранжеве - це люди з інвалідністю, ветерани, самотні пенсіонери.

  Загальний розмір допомоги склав 15 500 грн.

  Придбано подарунки для дітей до новорічних та різдвяних свят на загальну суму 15 тисяч гривень.

  Надана юридична та фінансова допомога на отримання дозвільних документів за спеціальне водокористування та Ліцензії на централізоване водопостачання для КП "Любопількомунхоз" на суму 10 тисяч гривень.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Закуплені медична техніка та меблі для Любопільського ФАПу на суму 4,5 тисячі гривень.

  У 2018 році в селах 31 виборчого округу Одеської обласної ради за підтримки депутата Олега Кутателадзе було організовано 58 свят.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Для проведення цих заходів сільрадам округу і соціальним організаціям Лиманського району була надана допомога у розмірі 2 547 255 грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Це - запрошення на заходи популярних артистів, зірок української естради, професійних аніматорів для організації дитячих свят. Сприяння в установці надувних гірок, батутів, мобільних дитячих майданчиків. Фінансування святкових частувань для людей похилого віку та надання солодких страв для дітей на вуличних заходах.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Допомога надана також у придбанні подарунків ювілярам, заслуженим працівникам в день професійного свята, випускникам шкіл, дитячих садків, багатодітним матерям, переможцям конкурсів та фестивалів. Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  У 2018 році в рамках своєї депутатської діяльності Олег Кутателадзе ініціював та підтримав виділення з бюджету області коштів на важливі місцеві та регіональні інфраструктурні проекти у 31 виборчому окрузі:Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - реконструкція з’єднувального каналу "Тилігульський канал - Чорне море" - 2 257 099 грн.;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика у селі Курісове за адресою вул. Центральна, 15 - 1 600 000 грн.;

  - капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика на території Сербської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 1 600 000 грн.;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна у селі Зоринове - 1 461 000 грн.;

  - капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Польова у селі Шевченкове-Кут - 636 000 грн.;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Урожайна у Першотравневому - 770 900 грн.;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  -  капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Олексія Ставніцера у селі Визирка - 429 100 грн.;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - благоустрій села Вовківське - 1 448 000 грн.;Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  - реконструкція Парку Слави в смт. Доброслав - 1 455 000 грн.

  На сесіях обласної ради Олег Кутателадзе підтримав ініціативи своїх колег у питаннях розвитку Лиманщини: виділення з бюджету області у 2018 році бюджетних коштів на важливі місцеві та регіональні інфраструктурні проекти Лиманського району в цілому. 

  У 2018 році на реалізацію проектів в громадах Лиманського району з коштів обласного бюджету за сприяння депутата обласної ради Олега Кутателадзе було виділено понад 15 млн. 518 тис. грн.Звіт депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе за 2018 рік.  Для допомоги жителям і організаціям Лиманського району з БФ імені О. Ставніцера за сприяння депутат обласної ради Олега Кутателадзе було виділено понад 15 млн. 600 тис. грн.

Друк
У Южному пройшов автофестиваль (фото)14:00
19 сер
Рятувальники та соцпрацівники Лиманщини інспектують будинки мешканців приватного сектору (фото)13:00
19 сер
У двох селах Першотравневої сільради не буде газопостачання12:30
19 сер
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
Южненські сімейні лікарі переймали досвід балтських колег (фото)14:00
14 сер
TOP