Показати меню
» » "Визирські сурми" визнано музичним колективом року (фото)

"Визирські сурми" визнано музичним колективом року (фото)

"Визирські сурми" визнано музичним колективом року (фото)

  Одеський регіон багатий на талановитих людей різного віку. Молоде покоління розвиває та вдосконалює свою обдарованість та майстерність у танцях, піснях, акторських навичках у численних конкурсах і фестивалях. У 2016-ому році була заснована спеціальна премія "Творча молодь Одещини". Чотири роки тому за неї змагались переважно одесити, бо саме вони складали десь відсотків 80 конкурсантів. Та сьогодні ситуація змінилась, і вже відсотків 70 претендентів - це талановита молодь з області.Голова оргкомітету премії, Іван Мєєров.

Сутність премії полягає у заохоченні обдарованих хлопців та дівчат за підсумками їх виступів та роботи протягом цілого календарного року, - розповідає голова молодіжної організації "Light", голова оргкомітету премії, Іван Мєєров.

Визирські сурми визнано музичним колективом рокуВизирські сурми визнано музичним колективом рокуВизирські сурми визнано музичним колективом рокуВизирські сурми визнано музичним колективом року  Організатори визначають таланти аж у 27-и різних номінаціях від співаків до поетів. Вони можуть отримати не один, а навіть два Гран-прі. Цього року у змаганні за них та інші нагороди було подано понад тисячу анкет, кількість учасників склала більше п'яти тисяч. Журі було нелегко визначати переможців.

  У номінації "Музичний колектив року-2019" воно визнало переможцем зразковий духовий оркестр "Визирські сурми".Визирські сурми визнано музичним колективом року

Визирські сурми визнано музичним колективом року  Колектив - гордість не тільки Лиманського району, але й усього Одеського регіону. Під майстерним керівництвом Степана Скочипця хлопці та дівчата беруть участь у різноманітних Всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах. Дві тисячі вісімнадцятий рік був для них дуже плідним, тому й оцінка їх діяльності висока.Керівник оркестру, Степан Скочипець.

Впевнений, що ми будемо отримувати цю нагороду і ще не один раз. Перший крок для цього вже зробили - минулої неділі виступали у місті Черкаси на Всеукраїнському конкурсі духових оркестрів "Черкаські сурмачі" і взяли Приз глядацьких симпатій та Гран-прі, - підкреслив керівник оркестру, Степан Скочипець.

  Колектив складається з школярів та студентів різних навчальних закладів, а спільне захоплення музикою допомагає їм підтримувати одне одного та дарувати її красоту на радість слухачам. Велику підтримку молоді надає Визирська сільрада, яку очолює Олександр Токменінов.Головний бухгалтер Визирської сільської ради, Наталія Сивак

Вони - наше майбутнє. Впевнені, що будемо допомагати і надалі, а наші таланти братимуть участь у творчих змаганнях у різних номінаціях, і заходах!, - каже головний бухгалтер Визирської сільської ради, Наталія Сивак.

  Побажаємо ж зразковому духовому оркестру "Визирські сурми" творчої наснаги та перемог вже у поточному році.

Друк
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
На Одещині ввели заборону на рух великих вантажівок у денний час (фото)13:04
16 тра
Доброслав запрошує на фестиваль "Веселкове рандеву" (фото)12:03
16 тра
TOP