Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

  Поважне журі VI Всеукраїнського багатожанрового конкурсу "Віват, Витоки!" закінчило свою роботу 2 грудня після підбивання підсумків та слухання учасників, які виступали у номінаціях: вокальний та інструментальний жанри, фольклорна творчість, театральне мистецтво, акторська майстерність.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Дуже напруженим видалося перше грудня. В цей день у два тури журі прослухало понад 70 виступів. Визирську об’єднану територіальну громаду гідно представив народний дівочий ансамбль "Райдуга", який зайняв перше місце. Вокалісти Катерина Уколова, Вікторія Бідна, Христина Костенко та Владлена Стоянова зайняли другі місця у своїх вікових категоріях. Відкривав конкурс зразковий духовий оркестр "Визирські сурми", який став лауреатом премії першого ступеню.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Бути кращими - дуже відповідальна місія, поділився Степан Скочипець - ідейний та творчий натхненник колективу-легенди, про майстерність якого знають далеко за межами України.Степан Скочипець, керівник зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Ми кожного разу доводимо, що ми кращі. Нехай на нас рівняються. А ми будемо рівнятися на майстрів Всеукраїнських конкурсів. 12 грудня ми поїдемо в Запоріжжя на такий конкурс, щоб відточувати майстерність. А в Одеській області нехай на нас рівняються, - Степан Скочипець, керівник зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

  Бути кращим та задавати ритм - таке кредо в Ігоря Фортуни.Ігор Фортуна, барабанщик Зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Мої друзі повинні були добре грати, а я повинен задавати темп і теж гарно грати. Це моє призначення - адже я граю на барабанній установці, - Ігор Фортуна, барабанщик Зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

  Злагоджений та спрацьований колектив - ось запорука успіху, розповів Володимир Качура, що майже все своє життя грає на духових інструментах.Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

У мене саксофон-тенор. Це провідна мелодійна група - баритони, саксофони й тенори. Їх завдання - вести за собою, - Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Одеський регіон - багатонаціональна родина. На VI Всеукраїнському багатожанровому конкурсі "Віват, Витоки!" Владлена Стоянова представила пісню болгарською мовою. Вона та Катерина Уколова, Вікторія Бідна та Христина Костенко, зайняли другі місця, кожна у своїй віковій категорії.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  У сучасному світі краще змагатися талантами та майстерністю - впевнені учасниці народного дівочого ансамблю "Райдуга", який заволодів першим місцем серед колективів естрадних вокалістів. Алла Коновалова, Ілона Бритченко, Інна Пахольчук та Сніжана Дмитренко виступали з номером "Пісня сміливих дівчат".Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Так від конкурсу до конкурсу відточують свої таланти вокалісти та творчі колективи Визирської громади. Головне - це зростання їх майстерності, каже Оксана Помінчук, її, як і керівників колективів-переможців "Райдуга" та зразкового оркестру "Визирські сурми" теж відзначили подяками конкурсу "Віват, Витоки!".Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Головне - не перемога, а участь. Вони всі на конкурсі обмінюються досвідом, порівнюють себе з іншими. Такі конкурси є стартом для нових перемог, - Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Після завершення музичного свята учасники домовилися зустрітися знов, на наступному, сьомому Всеукраїнському конкурсі "Віват, Витоки!", щоб відкрити нові імена й таланти. Задля цього робота у творчих колективах триває, бо саме через спів, через музику та фольклорний колорит всі вони передають свою любов до рідної землі, до своєї громади.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP