ЛАН » Головні події дня » Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

  Поважне журі VI Всеукраїнського багатожанрового конкурсу "Віват, Витоки!" закінчило свою роботу 2 грудня після підбивання підсумків та слухання учасників, які виступали у номінаціях: вокальний та інструментальний жанри, фольклорна творчість, театральне мистецтво, акторська майстерність.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Дуже напруженим видалося перше грудня. В цей день у два тури журі прослухало понад 70 виступів. Визирську об’єднану територіальну громаду гідно представив народний дівочий ансамбль "Райдуга", який зайняв перше місце. Вокалісти Катерина Уколова, Вікторія Бідна, Христина Костенко та Владлена Стоянова зайняли другі місця у своїх вікових категоріях. Відкривав конкурс зразковий духовий оркестр "Визирські сурми", який став лауреатом премії першого ступеню.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Бути кращими - дуже відповідальна місія, поділився Степан Скочипець - ідейний та творчий натхненник колективу-легенди, про майстерність якого знають далеко за межами України.Степан Скочипець, керівник зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Ми кожного разу доводимо, що ми кращі. Нехай на нас рівняються. А ми будемо рівнятися на майстрів Всеукраїнських конкурсів. 12 грудня ми поїдемо в Запоріжжя на такий конкурс, щоб відточувати майстерність. А в Одеській області нехай на нас рівняються, - Степан Скочипець, керівник зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

  Бути кращим та задавати ритм - таке кредо в Ігоря Фортуни.Ігор Фортуна, барабанщик Зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Мої друзі повинні були добре грати, а я повинен задавати темп і теж гарно грати. Це моє призначення - адже я граю на барабанній установці, - Ігор Фортуна, барабанщик Зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

  Злагоджений та спрацьований колектив - ось запорука успіху, розповів Володимир Качура, що майже все своє життя грає на духових інструментах.Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

У мене саксофон-тенор. Це провідна мелодійна група - баритони, саксофони й тенори. Їх завдання - вести за собою, - Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Одеський регіон - багатонаціональна родина. На VI Всеукраїнському багатожанровому конкурсі "Віват, Витоки!" Владлена Стоянова представила пісню болгарською мовою. Вона та Катерина Уколова, Вікторія Бідна та Христина Костенко, зайняли другі місця, кожна у своїй віковій категорії.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  У сучасному світі краще змагатися талантами та майстерністю - впевнені учасниці народного дівочого ансамблю "Райдуга", який заволодів першим місцем серед колективів естрадних вокалістів. Алла Коновалова, Ілона Бритченко, Інна Пахольчук та Сніжана Дмитренко виступали з номером "Пісня сміливих дівчат".Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Так від конкурсу до конкурсу відточують свої таланти вокалісти та творчі колективи Визирської громади. Головне - це зростання їх майстерності, каже Оксана Помінчук, її, як і керівників колективів-переможців "Райдуга" та зразкового оркестру "Визирські сурми" теж відзначили подяками конкурсу "Віват, Витоки!".Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Головне - не перемога, а участь. Вони всі на конкурсі обмінюються досвідом, порівнюють себе з іншими. Такі конкурси є стартом для нових перемог, - Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Після завершення музичного свята учасники домовилися зустрітися знов, на наступному, сьомому Всеукраїнському конкурсі "Віват, Витоки!", щоб відкрити нові імена й таланти. Задля цього робота у творчих колективах триває, бо саме через спів, через музику та фольклорний колорит всі вони передають свою любов до рідної землі, до своєї громади.

Друк
Визирська ОТГ: медичні заклади будуть працювати в новому форматі (відео)14:00
23 чер
В Міщанці Визирської ОТГ відзначили День села (відео)12:48
23 чер
В Доброславському сервісному центрі надають нові послуги12:00
23 чер
Як працює Першотравнева амбулаторія Визирської ОТГ (фото)10:30
23 чер
На розвиток громад в Україні — Європейський Союз виділить кошти09:00
23 чер
Світлана Першина: адміністративно-господарська служба ТІСа була необхідна з моменту його створення08:00
23 чер
На ТІСі зустріли перший прямий контейнерний потяг з Півдня Китаю до України17:42
22 чер
Таблички та знаки: на ТІСі реалізована програма з візуалізації 14:58
22 чер
В Трояндівській школі Доброславської ОТГ пройшов День пригод (фоторепортаж)13:41
22 чер
Довготривале безробіття — в Лиманському центрі зайнятості пройшло засідання комісії12:00
22 чер
Красносільська ОТГ: керівниця хореографічного гуртка відзначила ювілей (фоторепортаж)10:30
22 чер
Відтепер через Електронний кабінет водія можна замовити страховий поліс на автомобіль09:00
22 чер
У Визирській ОТГ Одеського району займаються планом розвитку громади (фото)19:54
21 чер
Визирські школярі завітали до Іванівської гімназії Красносільської ОТГ (фоторепортаж)15:43
21 чер
У Визирській громаді Одеського району відновлюють садибу Кузнєцова (відео)14:00
21 чер
На свято Трійці: в Міщанці Визирської ОТГ відсвяткували День села (фото)13:30
21 чер
Визирська ОТГ: концертом відсвяткували 10-річчя хореографічного колективу «Першоцвіти» (відео)13:00
21 чер
І злетіли, як журавлі12:00
21 чер
Директор КП «Визирське джерело»: увагу приділяємо всім старостинським округам (відео)11:30
21 чер
У Визирській сільраді пройшло засідання відділу містобудування та архітектури (відео)10:46
21 чер
Віталій Кутателадзе: трудовий колектив ТІСа допомагає в покращенні умов праці на підприємстві10:30
21 чер
В Україні підвищать мінімальну заробітну плату медикам09:00
21 чер
Як проводять ремонт у локомотивному депо залізничного управління ТІС 13:30
20 чер
Доброславські школярі відвідали РЛП «Тилігульський» (фотофакт)12:00
20 чер
Протоієрей Петро Перегіняк: День Святої Трійці10:30
20 чер
TOP