» » Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

  Поважне журі VI Всеукраїнського багатожанрового конкурсу "Віват, Витоки!" закінчило свою роботу 2 грудня після підбивання підсумків та слухання учасників, які виступали у номінаціях: вокальний та інструментальний жанри, фольклорна творчість, театральне мистецтво, акторська майстерність.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Дуже напруженим видалося перше грудня. В цей день у два тури журі прослухало понад 70 виступів. Визирську об’єднану територіальну громаду гідно представив народний дівочий ансамбль "Райдуга", який зайняв перше місце. Вокалісти Катерина Уколова, Вікторія Бідна, Христина Костенко та Владлена Стоянова зайняли другі місця у своїх вікових категоріях. Відкривав конкурс зразковий духовий оркестр "Визирські сурми", який став лауреатом премії першого ступеню.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Бути кращими - дуже відповідальна місія, поділився Степан Скочипець - ідейний та творчий натхненник колективу-легенди, про майстерність якого знають далеко за межами України.Степан Скочипець, керівник зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Ми кожного разу доводимо, що ми кращі. Нехай на нас рівняються. А ми будемо рівнятися на майстрів Всеукраїнських конкурсів. 12 грудня ми поїдемо в Запоріжжя на такий конкурс, щоб відточувати майстерність. А в Одеській області нехай на нас рівняються, - Степан Скочипець, керівник зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

  Бути кращим та задавати ритм - таке кредо в Ігоря Фортуни.Ігор Фортуна, барабанщик Зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Мої друзі повинні були добре грати, а я повинен задавати темп і теж гарно грати. Це моє призначення - адже я граю на барабанній установці, - Ігор Фортуна, барабанщик Зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

  Злагоджений та спрацьований колектив - ось запорука успіху, розповів Володимир Качура, що майже все своє життя грає на духових інструментах.Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

У мене саксофон-тенор. Це провідна мелодійна група - баритони, саксофони й тенори. Їх завдання - вести за собою, - Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Одеський регіон - багатонаціональна родина. На VI Всеукраїнському багатожанровому конкурсі "Віват, Витоки!" Владлена Стоянова представила пісню болгарською мовою. Вона та Катерина Уколова, Вікторія Бідна та Христина Костенко, зайняли другі місця, кожна у своїй віковій категорії.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  У сучасному світі краще змагатися талантами та майстерністю - впевнені учасниці народного дівочого ансамблю "Райдуга", який заволодів першим місцем серед колективів естрадних вокалістів. Алла Коновалова, Ілона Бритченко, Інна Пахольчук та Сніжана Дмитренко виступали з номером "Пісня сміливих дівчат".Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Так від конкурсу до конкурсу відточують свої таланти вокалісти та творчі колективи Визирської громади. Головне - це зростання їх майстерності, каже Оксана Помінчук, її, як і керівників колективів-переможців "Райдуга" та зразкового оркестру "Визирські сурми" теж відзначили подяками конкурсу "Віват, Витоки!".Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Головне - не перемога, а участь. Вони всі на конкурсі обмінюються досвідом, порівнюють себе з іншими. Такі конкурси є стартом для нових перемог, - Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Після завершення музичного свята учасники домовилися зустрітися знов, на наступному, сьомому Всеукраїнському конкурсі "Віват, Витоки!", щоб відкрити нові імена й таланти. Задля цього робота у творчих колективах триває, бо саме через спів, через музику та фольклорний колорит всі вони передають свою любов до рідної землі, до своєї громади.

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP