» » Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)

  Поважне журі VI Всеукраїнського багатожанрового конкурсу "Віват, Витоки!" закінчило свою роботу 2 грудня після підбивання підсумків та слухання учасників, які виступали у номінаціях: вокальний та інструментальний жанри, фольклорна творчість, театральне мистецтво, акторська майстерність.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Дуже напруженим видалося перше грудня. В цей день у два тури журі прослухало понад 70 виступів. Визирську об’єднану територіальну громаду гідно представив народний дівочий ансамбль "Райдуга", який зайняв перше місце. Вокалісти Катерина Уколова, Вікторія Бідна, Христина Костенко та Владлена Стоянова зайняли другі місця у своїх вікових категоріях. Відкривав конкурс зразковий духовий оркестр "Визирські сурми", який став лауреатом премії першого ступеню.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Бути кращими - дуже відповідальна місія, поділився Степан Скочипець - ідейний та творчий натхненник колективу-легенди, про майстерність якого знають далеко за межами України.Степан Скочипець, керівник зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Ми кожного разу доводимо, що ми кращі. Нехай на нас рівняються. А ми будемо рівнятися на майстрів Всеукраїнських конкурсів. 12 грудня ми поїдемо в Запоріжжя на такий конкурс, щоб відточувати майстерність. А в Одеській області нехай на нас рівняються, - Степан Скочипець, керівник зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

  Бути кращим та задавати ритм - таке кредо в Ігоря Фортуни.Ігор Фортуна, барабанщик Зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Мої друзі повинні були добре грати, а я повинен задавати темп і теж гарно грати. Це моє призначення - адже я граю на барабанній установці, - Ігор Фортуна, барабанщик Зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

  Злагоджений та спрацьований колектив - ось запорука успіху, розповів Володимир Качура, що майже все своє життя грає на духових інструментах.Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

У мене саксофон-тенор. Це провідна мелодійна група - баритони, саксофони й тенори. Їх завдання - вести за собою, - Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Одеський регіон - багатонаціональна родина. На VI Всеукраїнському багатожанровому конкурсі "Віват, Витоки!" Владлена Стоянова представила пісню болгарською мовою. Вона та Катерина Уколова, Вікторія Бідна та Христина Костенко, зайняли другі місця, кожна у своїй віковій категорії.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  У сучасному світі краще змагатися талантами та майстерністю - впевнені учасниці народного дівочого ансамблю "Райдуга", який заволодів першим місцем серед колективів естрадних вокалістів. Алла Коновалова, Ілона Бритченко, Інна Пахольчук та Сніжана Дмитренко виступали з номером "Пісня сміливих дівчат".Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Так від конкурсу до конкурсу відточують свої таланти вокалісти та творчі колективи Визирської громади. Головне - це зростання їх майстерності, каже Оксана Помінчук, її, як і керівників колективів-переможців "Райдуга" та зразкового оркестру "Визирські сурми" теж відзначили подяками конкурсу "Віват, Витоки!".Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Головне - не перемога, а участь. Вони всі на конкурсі обмінюються досвідом, порівнюють себе з іншими. Такі конкурси є стартом для нових перемог, - Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями.  Після завершення музичного свята учасники домовилися зустрітися знов, на наступному, сьомому Всеукраїнському конкурсі "Віват, Витоки!", щоб відкрити нові імена й таланти. Задля цього робота у творчих колективах триває, бо саме через спів, через музику та фольклорний колорит всі вони передають свою любов до рідної землі, до своєї громади.

Друк
Валерій Стоілакі: «Максимум через 4 роки Визирська громада буде об'єднана сучасними дорогами»16:35
10 сер
У Новій Вільшанці йде розпис храму (фото)14:47
10 сер
Бібліотека Першотравневого чекає на перезавантаження (фото)13:00
10 сер
Доброславський дитсадочок «Теремок» прикрасив мурал (фото)12:09
10 сер
Нові Білярі розраховують на перемогу в обласному конкурсі з благоустрою (фото)11:54
10 сер
Будівельники ТІС, крім транспортного вузла, обслуговують і підприємства регіону10:00
10 сер
У Визирському храмі складено розклад богослужінь на серпень12:00
08 сер
ТІС — лідер серед 55 найбільших зернових портових терміналів України (фото)11:00
08 сер
Для розвитку Чорноморська «зоряним» був період спрощеного оподаткування10:00
08 сер
У понеділок дитсадок «Пролісок» у Визирці працювати не буде09:00
08 сер
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
TOP