Показати меню
» » Сміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці проходять роботи з благоустрою (фото)

Сміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці проходять роботи з благоустрою (фото)

Сміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці проходять роботи з благоустрою (фото)

  Село Визирка не зупиняється на шляху до своєї мети: стати європейським селом. Наразі на Центральній площі перед сільською радою запустили фонтан, який додаватиме приємної прохолоди під час спекотної погоди та милуватиме око. Встановлено урни, лавки. Проведено роботу з озеленення. Поруч з площею нещодавно відкрили бювет, де кожен бажаючий може набрати питної води, каже голова Визирської сільської ради, Олександр Токменінов.Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради

На даний момент бювет вже працює. Його запустили. Ті, хто знає, приходить сюді, набирають воду, діти п'ють воду, там є фонтанчик для пиття. Всі задоволені, - Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради.

Сміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці триває облагородженняСміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці триває облагородження  Варто зазначити, що це перший такий бювет у Лиманському районі, і він - у Визирці, каже Олександр Токменінов. Крім того, у селі встановлено контейнери для пластикового сміття.

Є така програма урядова про роздільний збір побутових відходів. Ми встановили контейнери для збору пластику, але досвід показує, що їх недостатньо. Тому було прийнято рішення закупити ще 10 кубових контейнерів. Ми їх вже встановили, - Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради.

Сміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці триває облагородженняСміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці триває облагородження  Окрім того, для більш зручного пошуку необхідної адреси, у селі Визирка встановлено креативні дороговкази у різних місцях населеного пункту.Сміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці триває облагородження  А ось, що кажуть самі визирчани про позитивні зміни:Людмила, мешканка села Визирка

Мені подобається фонтан у центрі Визирки. Доріжки, які побудували, по них можна йти спокійно, не боятися машин, - Людмила, мешканка села Визирка.

Галина, місцева мешканка

Я кожного дня проїжджаю повз нової амбулаторії. Вона лише будується, але лікарі там будуть і наші мешканці будуть там лікуватися, - Галина, місцева мешканка.

Сміттєві контейнери для пластику, бювет та креативні дороговкази. Як у Визирці триває облагородження  Влада Визирки планує поступово модернізувати вуличне освітлення по всьому селі, обладнати стовпи енергоефективними приладами, а почали це робити з вулиці Миру.

Друк
У Березанській ОТГ засідала робоча група з розвитку громади (фото)18:00
23 тра
На найбільшому підприємстві Лиманського району провели день відкритих дверей (фото)16:20
23 тра
Села Визирської ОТГ стали переможцями першого етапу конкурсу з благоустрою (фото)15:00
23 тра
У Визирці обговорили будівництво централізованої каналізації (фото)14:00
23 тра
Курортні населені пункти залишаться без води13:30
23 тра
Хутко вкрав і швидко втік. Поліція по гарячим слідам затримала крадія (фото)13:00
23 тра
У Любополі вирішують питання сміття, яке накопичилося на звалищі (фото)12:00
23 тра
Южне відсвяткує День хіміка11:00
23 тра
У Першотравневому НВК на канікулах стартує ремонт і благоустрій (фото)09:00
23 тра
Суд зобов'язав "ОПЗ" виплатити велику суму компанії "Ostchem"18:00
22 тра
Енергоефективність понад усе - у Першотравневому розпочинають утеплення фасаду дитячого садочку (фото)17:00
22 тра
Тилігульський лиман приймає перших відпочиваючих (фото)16:00
22 тра
Відомі борці з Першотравневого знову з медалями (фото)15:00
22 тра
Правоохоронці Лиманського району взяли участь у змаганнях з міні-футболу (фото)14:03
22 тра
Сесія Лиманської райради знову відклала у "довгий ящик" питання дороги на Визирку (фото)13:02
22 тра
У Курісово всім селом гасили пожежу (фото)12:34
22 тра
Красносільська громада на два дні залишиться без світла (фото)11:32
22 тра
TOP