Показати меню
» » Представники Першотравневого НВК цікавилися освітянським досвідом в іншій ОТГ (фото)

Представники Першотравневого НВК цікавилися освітянським досвідом в іншій ОТГ (фото)

Представники Першотравневого НВК цікавилися освітянським досвідом в іншій ОТГ (фото)

  Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" працює у такому статусі з серпня 2018 року. Раніше він функціонував як філія Широківського НВК. Насамперед,тут створили гідні сучасні умови навчання для дітей. І розпочались вони з модернізації навчального закладу.Олексіївський навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей  Будівлю утеплили, замінили старі вікна на металопластикові, всюди встановили нові двері - тобто,розпочали усе з енергозбереження. Потім перекрили дах, згідно з усіма сучасними вимогами. Що стосується внутрішнього дизайну школи, то він був зроблений колективом навчального закладу.Ірина Гайцук, директор Олексіївського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей

У серпні місяці, вони за власні кошти школу поділили на зони, і кожен створив ось такі яскраві кольорові панно у наших коридорах. Ця велика робота проведена саме педагогами. Кабінети всі змінились невпізнанно, закуплено нові сучасні меблі. Санвузли були у жахливому стані, ними ми і займалися в минулому році. Ми дотрималися усіх вимог закону, і у нас є кабінки для дітей з обмеженими можливостями, з особливими потребами, - Ірина Гайцук, директор Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Виставка дитячих робіт до свята ВеликодняДитячий майданчик  На перерві діти можуть пограти у настільний теніс, а також у коридорі до свята Великодня було відкрито виставку дитячих робіт. На вулиці розташований невеликий спортивний майданчик з тренажерами, але найближчим часом тут планується зробити сучасний стадіон, щоб діти могли грати у футбол, баскетбол та волейбол. Гордістю керівництва навчального закладу є опалювальна система, а саме модульні котли.

Вони на соломі. Цього року пройшла апробація. Гріють, тепло, треба запуститися, ми запустилися - воно працювало. До 50 % вугілля ми цьогоріч заощадили, нам допомогла солома, зібрана на наших полях, нашими фермерами, - Ірина Гайцук, директор Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Представники Першотравневого НВК цікавилися освітянським досвідом в іншій ОТГ  Для тих, хто приїхав, аби ознайомитися з досвідом громади у освітянській сфері, було дуже цікаво побачити все на власні очі. Своїми враженнями поділилася Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК Лиманського району.

Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК

Звичайно, дуже цікаво подивитися шлях утворення від початку до дії ОТГ. Для мене це перший такий досвід і було дуже цікаво спостерігати. Напевно, саме тому я ставила багато питань. У нашій школі ми вже давно перейшли на такі енергозбережувальні технології, ми користуємось вже не газом, опалюємо пелетами, тому я, звичайно, підтримую цей досвід, - Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.
Друк
Визирка отримає свій герб та прапор (фото)11:00
20 тра
У Будинку культури села Першотравневе Лиманського району вітали багатодітних мам (фото)10:00
20 тра
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
TOP