Показати меню
» » У Першотравневому обрали "Міні-міс" (фото)

У Першотравневому обрали "Міні-міс" (фото)

У Першотравневому обрали "Міні-міс" (фото)

  У Першотравневому відбувся перший в історії села конкурс "Міні-міс Першотравневе - 2019". У ньому взяли участь 5 чарівних дівчат віком від 9 до 11 років. Перший же конкурс - "Дефіле" показав, вибрати саму-присаму для авторитетного журі буде непросто.

У Першотравневому обрали "Міні-міс".У Першотравневому обрали "Міні-міс".  Поки журі ставило свої суворі оцінки, конкурсантки одна за одною підкорювали своїми прекрасними виступами серця вдячної публіки. Конкурс "Візитка", змінила дуже видовищна номінація - "Я у мами модельєр". Тут добре була показана командна робота всієї родини учасниць конкурсу, адже було важливо підготувати костюм з підручних матеріалів та красиво його презентувати. Зробити конкурс ще більш видовищними молодим учасницям допомогли юні таланти з сольними номерами. У концертній програмі взяли участь вокальні та танцювальні колективи "Калейдоскоп", "Колібрі" та "Першоцвіти".

У Першотравневому обрали "Міні-міс".  І ось останній конкурс - "Бал-дефіле". Учасниці продемонстрували свою майстерність танцю і вміння нести вишукане вбрання.

  Настав довгоочікуваний момент нагородження. На сцену були запрошені батьки учасниць. Завдяки їхній допомозі і турботі, дівчатка задали дуже високу планку конкурсу.

У Першотравневому обрали "Міні-міс".  Приз глядацьких симпатій отримала Олена Негальчук. "Міні-міс чарівність Першотравневе" стала Віталіна Половенко. Титул "Міні-міс елегантність Першотравневе" отримала Ангеліна Мамкіна. Корону "Міні-міс талант Першотравневе" одягли Поліні Шевців, титули "віце Міні-міс", а також "Міні-міс грація Першотравневе", отримала Діана Назарова, "Міні-міс Першотравневе - 2019" стала Олена Негальчук.

У Першотравневому обрали "Міні-міс".У Першотравневому обрали "Міні-міс".  Здається, сама "Міні-міс Першотравневе" не сумнівалася у своєму успіху.

Я мріяла про цю перемогу і йшла до неї. І ось вона у мене, - Олена Негальчук, "Міні-міс Першотравневе - 2019".

  Художній керівник Першотравневого будинку культури Оксана Гавриліна розповіла, що ініціатором цього конкурсу став голова Першотравневого Валерій Стоілакі, він і зміг залучити допомогу з боку меценатів, благодійного фонду ім. Олексія Ставніцера, підприємства "Агро південь - 1" та фермерського господарства "Нова Вільшанка".

Оксана Гавриліна

Ми дуже хотіли провести цей конкурс, не завжди була необхідна фінансова підтримка. І тут Валерій Володимирович допоміг і ми вирішили ризикнути. Дівчата були готові за 2 тижні. Я сподіваюся, що у нас все вийшло, - Оксана Гавриліна, художній керівник Першотравневого будинку культури.

  Не приховував захоплення, що конкурс вийшов таким яскравим і голова Першотравневої сільради, Валерій Стоілакі. Було видно, як щиро він хоче зробити життя в селі не тільки комфортним, але й світлим та радісним.

Валерій Стоілакі

Я вважаю, що такі свята треба проводити. Я буду наполягати на тому, аби пройшов конкурс "Міс-Першотравневе". Адже у нас в селі є молоді та прекрасні дівчата, - Валерій Стоілакі, очільник Першотравневого.

  Залишилися задоволені побаченим і жителі Першотравневого, особливо тим, що їх вибір збігся із думкою журі. Доброзичлива атмосфера, яка була створена на конкурсі, показала, немає нічого кращого, ніж спільна творчість. Такі заходи надихають на розвиток та підкорення нових вершин.

Друк
Сільське господарство, як одна зі складових бюджету громади (фото)11:00
20 чер
Лиманська райдержадміністрація розглянула питання стосовно ситуації з "Агропівднем" (фото)10:00
20 чер
Чудеса української децентралізації. Який вектор розвитку обере Визирська ОТГ?09:00
20 чер
Нове обладнання з'явилося у борців з Першотравневого (фото)17:30
19 чер
На Одещині планують зайнятися паспортизацією доріг (фото)17:12
19 чер
Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)16:00
19 чер
Одеська облрада знову провалила проект Перспективного плану розвитку громад (фото)15:00
19 чер
Об’єднання задля того, щоб стати сильнішими. В Одесі відбувся XV Український муніципальний форум (фото)14:00
19 чер
У Коблевому пройшов фестиваль "EKO FEST KOBLEVO" (фото)13:00
19 чер
В одному з китайських міст з'явиться сквер на честь Южного (фото)12:00
19 чер
Гості фестивалю "EKO FEST" в Коблево оцінили оновлений пляж на Тилігулі (фото)11:00
19 чер
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
TOP