Осінь - чудова пора для проведення різноманітних творчих заходів. Один з таких - вокально-хореографічний фестиваль, що пройшов у заміському комплексі "Еколандія".![У заміському комплексі "Еколандія" пройшов вокально-хореографічний фестиваль.]()
![Ганна Галецька, арт-директор заміського комплексу "Еколандія".]()
Ідея родини займає центральне місце у нашому закладі. "Еколандія" створювалась, як місце відпочинку для всієї родини. Всім членам сім’ї тут було комфортно та цікаво. Тому, коли організатори вокально-хореографічного фестивалю звернулися до нас з пропозицією провести такий фестиваль у нас, то ми, звичайно, без вагань погодились, - Ганна Галецька, артдиректор заміського комплексу "Еколандія".
Понад 130 учасників: великі ансамблі й сольні виконавці разом з батьками та вихователями із хвилюванням очікували на свій виступ.![У заміському комплексі "Еколандія" пройшов вокально-хореографічний фестиваль.]()
![Тетяна Свердліковська, організатор вокально-хореографічного фестивалю "Ecolandia Stars".]()
Я прийшла зі сценарієм до директора та артдиректора "Еколандії" з ідеєю, щоб у такому гарному місці організувати чудовий фестиваль. Коли я їм показала чорновий варіант сценарію, Тетяна Володимирівна - директор - відповіла: "А чому ні? Все заради дітей і для дітей". Тому, ми все продумали, розписали і ось результат, - Тетяна Свердліковська, організатор вокально-хореографічного фестивалю "Ecolandia Stars".
Серед чотирьох членів журі були визнані фахівці з вокалу та хореографії. Учасники - від наймолодших до 27-ми річних - представляли Овідіопольський, Роздільнянський та Біляївський райони. Приїхали також юні таланти з Одеси.
Є і зовсім юні учасники, які почали займатися нещодавно, проте досягли вже певного успіху.![Інна Мазур, керівник хореографічного колективу "Зоряна долина".]()
Ми займаємось всього три роки, приїхали на фестиваль, звісно, за перемогою. Організація на високому рівні, все вчасно, як потрібно. Нам подобається, - Інна Мазур, керівник хореографічного колективу "Зоряна долина".
Під час підбиття підсумків на сцену вийшли, організатори, члени журі та привітали всіх учасників. Всі артисти без виключення отримали грамоти та медалі. У кожній з номінацій - хореографічній та вокальній - обрали переможців з першими, другими та третіми місцями, а також вручили гран-прі разом з грошовим сертифікатом.