» » У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

  Один з найстаріших навчальних закладів Одеської області - Петрівський аграрний коледж - готує спеціалістів за різними напрямками у сфері аграрної промисловості - ключової для нашої країни. Директор закладу, який працює тут з 1982-го року, познайомив з Петрівським аграрним коледжем та його історією.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

Як навчальний заклад почав працювати в 1920-му році, тут була відкрита школа молодших спеціалістів сільського господарства, яка функціонує і по сьогоднішній день. Вже в наступному році школі буде 100 років. Заклад випустив понад тридцять тисяч спеціалістів, працюють вони в різних сферах, на різних посадах. Є науковці, є і керівники вищого рівня, - Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

  Варто зазначити, що Василь Приймак, очільник Лиманського району, теж є випускником цього закладу, закінчив, до речі, з відзнакою. На жаль, зараз кількість абітурієнтів невелика, з огляду на демографічну кризу минулих років, від'їзд молоді за кордон та інші негативні фактори. Проте в цьому році ситуація трохи поліпшилася.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.

В цьому році ми прийняли на денну форму навчання вісімдесят дев'ять осіб, сьогодні на денній формі навчається триста чотири студенти. Ми прийняли на заочну форму навчання вісімдесят осіб і сьогодні там навчається сто сімдесят одна особа, - Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.  Петрівський аграрний коледж співпрацює з Одеським аграрним університетом та Уманським Національним університетом садівництва. Є також зв’язки із навчальними закладами Харкова і Львова. До них випускники коледжу зараховуються на коротші терміни навчання, тобто мають пільги. В Петрівському аграрному коледжі працюють сорок п'ять викладачів. Здебільше це педагоги першої або вищої категорії.Людмила Стоянова, заступник директора з навчальної роботи Петрівського аграрного коледжу.

Освітньо-виховний процес у Петрівському аграрному коледжі направлено на підготовку конкурентоспроможних фахівців у сільському господарстві. Зокрема у ветеринарній медицині, агрономії, агроінженерії, геодезії та землеустрої, а також у технології вирощування та перероблення продукції тваринництва, - Людмила Стоянова, заступник директора з навчальної роботи Петрівського аграрного коледжу.

  Для підготовки майбутніх фахівців тут є всі необхідні умови: лабораторії, навчально-виробнича ферма, колекційно-дослідницьке поле, де студенти можуть набувати теоретичних та практичних навичок. Окрім серйозної освітньої роботи, у коледжі існує досить насичене студентське життя.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Любов Андрощук, заступник директора з виховної роботи Петрівського аграрного коледжу.

Наші студенти, звичайно, ведуть повноцінне студентське життя. Вони не тільки гарно навчаються, але й беруть участь у різноманітних заходах, які проводяться у нашому навчальному закладі. Нещодавно наша відома команда КВК "Тилігул", яка славиться не тільки в Одеській області, а й по всій Україні відстоювала честь Лиманського району у змаганнях на першість Одеської області, - Любов Андрощук, заступник директора з виховної роботи Петрівського аграрного коледжу.

  Команда КВК Петрівського аграрного коледжу пройшла всі відбіркові тури й готова до серйозних змагань у півфіналі та фіналі, які пройдуть у квітні-травні наступного року. Багато заходів проводить і студентське самоврядування. Це різноманітні конкурси, вікторини, творчі вечори. Учням тут подобається.Андрій Котвіцький, студент Петрівського аграрного коледжу.

Тому що тут є багато кооперацій, які знадобляться для подальшого життя: механізація, агрономія, ветеринарія, - Андрій Котвіцький, студент Петрівського аграрного коледжу.

Світлана Куценко, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Я навчаюсь на спеціальності "Ветеринарна медицина" і саме цей заклад обрала, коли була ще маленька. Було багато людей з мого району, з мого села, які тут вчилися. Мені сподобалася справа, якою вони займаються, - Світлана Куценко, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Владислав Султан, студент Петрівського аграрного коледжу.

Я навчаюся на 3-му курсі коледжу. Все життя мене цікавили тварини - від маленьких до великих. Вирішив, що піду на ветеринара, - Владислав Султан, студент Петрівського аграрного коледжу.

Ілля Зоріло, студент Петрівського аграрного коледжу.

По-перше - це важлива професія, якій я зараз навчаюся - механік. Можна розбиратися в техніці та рухатися до майбутнього. Я планую зробити свій власний бізнес. Тут більш сприятливі умови для навчання, - Ілля Зоріло, студент Петрівського аграрного коледжу.

  Навчатися до Петрівського аграрного коледжу їдуть з багатьох районів Одеської області. Найбільша кількість студентів - мешканці Лиманського, Березівського, Іванівського, Миколаївського, трохи менше Березанського району. Тому тут, у Курісовому, працює студентський гуртожиток. Хлопцям та дівчатам тут, дійсно, подобається. В закладі також працює їдальня, де дуже смачно годують.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Анна Акімова, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Все дуже добре, у нас добрий комендант, вихователі, вахтери. Все необхідне для проживання є, - Анна Акімова, студентка Петрівського аграрного коледжу.

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців  З умовами вступу до Петрівського аграрного коледжу, що розташований у селі Курісове, можна ознайомитися на офіційному сайті. Надавайте необхідні документи та здійснить своє бажання отримати цікаву та корисну професію.

Друк
Голова КМУ та представники АМУ обговорили проблему бюджетів12:00
25 лис
З 2022 року навалочні вантажі почнуть переміщати по морю за допомогою крил09:00
25 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з дотриманням усіх карантинних заходів (відео)17:00
24 лис
З початку жовтня в малі села Визирської ОТГ приїжджає трактор з причепом для збору ТПВ (відео)16:46
24 лис
МОЗ розпочало співпрацю з COVAX щодо подолання пандемії COVID-19 за допомогою вакцин16:30
24 лис
Любопільська гімназія, попри карантин, бере участь у творчих конкурсах та акціях (відео)16:24
24 лис
У Визирській ОТГ створено фінансове управління (фото)15:08
24 лис
У Лиманському районі вирішували, як передати майно новоствореним громадам (фото)13:08
24 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з урахуванням вимог карантину (фото)12:00
24 лис
Створення КНП «ЦПМСД» Визирської сільради — усвідомлена необхідність (фото)10:22
24 лис
Визирська ОТГ серед лідерів у топ-10 успішних громад країни09:33
24 лис
Соцпрацівники та представники БФ ім. Ставніцера відвідали любопільську багатодітну сім’ю (відео)19:30
23 лис
Члени Визирського виконкому розглядали питання щодо ЦПМСД та ЦНАП (відео)19:19
23 лис
У Першотравневому ліцеї пройшов третій етап конкурсу «Учитель року» (відео)19:00
23 лис
У частині Лиманського району 24 листопада не буде води18:58
23 лис
Визирська ОТГ відзначила День гідності та свободи (фото)15:39
23 лис
Визирська сільрада: завершальна сесія депутатів VII скликання видалася плідною (фото)14:00
23 лис
ТІС створює зручні сервіси для працівників (фото)13:30
23 лис
Децентралізація в Україні офіційно завершена12:00
23 лис
У Любопільській гімназії одночасно проводять ремонт та позашкільну діяльність (фото)10:30
23 лис
У Першотравневому НВК сподіваються на перемогу своєї колеги (фото)09:00
23 лис
Археологи виявили на дні Чорного моря затоплене місто13:30
21 лис
За перебування у громадських місцях без засобів захисту передбачено штраф12:00
21 лис
За такими, як Володимир Перегіняк — спортивна слава України10:30
21 лис
Півтора місяця знадобилося на розбирання аварійної споруди в центрі Визирки (фоторепортаж)16:32
20 лис
TOP