» » У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

  Один з найстаріших навчальних закладів Одеської області - Петрівський аграрний коледж - готує спеціалістів за різними напрямками у сфері аграрної промисловості - ключової для нашої країни. Директор закладу, який працює тут з 1982-го року, познайомив з Петрівським аграрним коледжем та його історією.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

Як навчальний заклад почав працювати в 1920-му році, тут була відкрита школа молодших спеціалістів сільського господарства, яка функціонує і по сьогоднішній день. Вже в наступному році школі буде 100 років. Заклад випустив понад тридцять тисяч спеціалістів, працюють вони в різних сферах, на різних посадах. Є науковці, є і керівники вищого рівня, - Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

  Варто зазначити, що Василь Приймак, очільник Лиманського району, теж є випускником цього закладу, закінчив, до речі, з відзнакою. На жаль, зараз кількість абітурієнтів невелика, з огляду на демографічну кризу минулих років, від'їзд молоді за кордон та інші негативні фактори. Проте в цьому році ситуація трохи поліпшилася.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.

В цьому році ми прийняли на денну форму навчання вісімдесят дев'ять осіб, сьогодні на денній формі навчається триста чотири студенти. Ми прийняли на заочну форму навчання вісімдесят осіб і сьогодні там навчається сто сімдесят одна особа, - Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.  Петрівський аграрний коледж співпрацює з Одеським аграрним університетом та Уманським Національним університетом садівництва. Є також зв’язки із навчальними закладами Харкова і Львова. До них випускники коледжу зараховуються на коротші терміни навчання, тобто мають пільги. В Петрівському аграрному коледжі працюють сорок п'ять викладачів. Здебільше це педагоги першої або вищої категорії.Людмила Стоянова, заступник директора з навчальної роботи Петрівського аграрного коледжу.

Освітньо-виховний процес у Петрівському аграрному коледжі направлено на підготовку конкурентоспроможних фахівців у сільському господарстві. Зокрема у ветеринарній медицині, агрономії, агроінженерії, геодезії та землеустрої, а також у технології вирощування та перероблення продукції тваринництва, - Людмила Стоянова, заступник директора з навчальної роботи Петрівського аграрного коледжу.

  Для підготовки майбутніх фахівців тут є всі необхідні умови: лабораторії, навчально-виробнича ферма, колекційно-дослідницьке поле, де студенти можуть набувати теоретичних та практичних навичок. Окрім серйозної освітньої роботи, у коледжі існує досить насичене студентське життя.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Любов Андрощук, заступник директора з виховної роботи Петрівського аграрного коледжу.

Наші студенти, звичайно, ведуть повноцінне студентське життя. Вони не тільки гарно навчаються, але й беруть участь у різноманітних заходах, які проводяться у нашому навчальному закладі. Нещодавно наша відома команда КВК "Тилігул", яка славиться не тільки в Одеській області, а й по всій Україні відстоювала честь Лиманського району у змаганнях на першість Одеської області, - Любов Андрощук, заступник директора з виховної роботи Петрівського аграрного коледжу.

  Команда КВК Петрівського аграрного коледжу пройшла всі відбіркові тури й готова до серйозних змагань у півфіналі та фіналі, які пройдуть у квітні-травні наступного року. Багато заходів проводить і студентське самоврядування. Це різноманітні конкурси, вікторини, творчі вечори. Учням тут подобається.Андрій Котвіцький, студент Петрівського аграрного коледжу.

Тому що тут є багато кооперацій, які знадобляться для подальшого життя: механізація, агрономія, ветеринарія, - Андрій Котвіцький, студент Петрівського аграрного коледжу.

Світлана Куценко, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Я навчаюсь на спеціальності "Ветеринарна медицина" і саме цей заклад обрала, коли була ще маленька. Було багато людей з мого району, з мого села, які тут вчилися. Мені сподобалася справа, якою вони займаються, - Світлана Куценко, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Владислав Султан, студент Петрівського аграрного коледжу.

Я навчаюся на 3-му курсі коледжу. Все життя мене цікавили тварини - від маленьких до великих. Вирішив, що піду на ветеринара, - Владислав Султан, студент Петрівського аграрного коледжу.

Ілля Зоріло, студент Петрівського аграрного коледжу.

По-перше - це важлива професія, якій я зараз навчаюся - механік. Можна розбиратися в техніці та рухатися до майбутнього. Я планую зробити свій власний бізнес. Тут більш сприятливі умови для навчання, - Ілля Зоріло, студент Петрівського аграрного коледжу.

  Навчатися до Петрівського аграрного коледжу їдуть з багатьох районів Одеської області. Найбільша кількість студентів - мешканці Лиманського, Березівського, Іванівського, Миколаївського, трохи менше Березанського району. Тому тут, у Курісовому, працює студентський гуртожиток. Хлопцям та дівчатам тут, дійсно, подобається. В закладі також працює їдальня, де дуже смачно годують.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Анна Акімова, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Все дуже добре, у нас добрий комендант, вихователі, вахтери. Все необхідне для проживання є, - Анна Акімова, студентка Петрівського аграрного коледжу.

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців  З умовами вступу до Петрівського аграрного коледжу, що розташований у селі Курісове, можна ознайомитися на офіційному сайті. Надавайте необхідні документи та здійснить своє бажання отримати цікаву та корисну професію.

Друк
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
Комунальному підприємству Коблівської ОТГ "Сількомунгосп" нададуть фінансову підтримку13:30
05 гру
У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)13:00
05 гру
"Професії моєї громади": стартував районний фотоконкурс12:00
05 гру
Центральна районна лікарня провела зустріч з Національною службою здоров’я (фото)11:00
05 гру
Лиманський підрозділ енергопостачальної компанії змінив адресу10:00
05 гру
Лиманський центр соціальних служб провів інтерактивний урок для школярів з Доброслава (фото)16:00
04 гру
Южненці проігнорували вакцинацію проти дифтерії15:00
04 гру
У Доброславі пройшла 37-а чергова сесія Лиманської районної ради (фото)14:00
04 гру
TOP