» » У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців (фото)

  Один з найстаріших навчальних закладів Одеської області - Петрівський аграрний коледж - готує спеціалістів за різними напрямками у сфері аграрної промисловості - ключової для нашої країни. Директор закладу, який працює тут з 1982-го року, познайомив з Петрівським аграрним коледжем та його історією.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

Як навчальний заклад почав працювати в 1920-му році, тут була відкрита школа молодших спеціалістів сільського господарства, яка функціонує і по сьогоднішній день. Вже в наступному році школі буде 100 років. Заклад випустив понад тридцять тисяч спеціалістів, працюють вони в різних сферах, на різних посадах. Є науковці, є і керівники вищого рівня, - Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

  Варто зазначити, що Василь Приймак, очільник Лиманського району, теж є випускником цього закладу, закінчив, до речі, з відзнакою. На жаль, зараз кількість абітурієнтів невелика, з огляду на демографічну кризу минулих років, від'їзд молоді за кордон та інші негативні фактори. Проте в цьому році ситуація трохи поліпшилася.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.

В цьому році ми прийняли на денну форму навчання вісімдесят дев'ять осіб, сьогодні на денній формі навчається триста чотири студенти. Ми прийняли на заочну форму навчання вісімдесят осіб і сьогодні там навчається сто сімдесят одна особа, - Олександр Чорновол, директор Петрівського аграрного коледжу.

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.  Петрівський аграрний коледж співпрацює з Одеським аграрним університетом та Уманським Національним університетом садівництва. Є також зв’язки із навчальними закладами Харкова і Львова. До них випускники коледжу зараховуються на коротші терміни навчання, тобто мають пільги. В Петрівському аграрному коледжі працюють сорок п'ять викладачів. Здебільше це педагоги першої або вищої категорії.Людмила Стоянова, заступник директора з навчальної роботи Петрівського аграрного коледжу.

Освітньо-виховний процес у Петрівському аграрному коледжі направлено на підготовку конкурентоспроможних фахівців у сільському господарстві. Зокрема у ветеринарній медицині, агрономії, агроінженерії, геодезії та землеустрої, а також у технології вирощування та перероблення продукції тваринництва, - Людмила Стоянова, заступник директора з навчальної роботи Петрівського аграрного коледжу.

  Для підготовки майбутніх фахівців тут є всі необхідні умови: лабораторії, навчально-виробнича ферма, колекційно-дослідницьке поле, де студенти можуть набувати теоретичних та практичних навичок. Окрім серйозної освітньої роботи, у коледжі існує досить насичене студентське життя.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Любов Андрощук, заступник директора з виховної роботи Петрівського аграрного коледжу.

Наші студенти, звичайно, ведуть повноцінне студентське життя. Вони не тільки гарно навчаються, але й беруть участь у різноманітних заходах, які проводяться у нашому навчальному закладі. Нещодавно наша відома команда КВК "Тилігул", яка славиться не тільки в Одеській області, а й по всій Україні відстоювала честь Лиманського району у змаганнях на першість Одеської області, - Любов Андрощук, заступник директора з виховної роботи Петрівського аграрного коледжу.

  Команда КВК Петрівського аграрного коледжу пройшла всі відбіркові тури й готова до серйозних змагань у півфіналі та фіналі, які пройдуть у квітні-травні наступного року. Багато заходів проводить і студентське самоврядування. Це різноманітні конкурси, вікторини, творчі вечори. Учням тут подобається.Андрій Котвіцький, студент Петрівського аграрного коледжу.

Тому що тут є багато кооперацій, які знадобляться для подальшого життя: механізація, агрономія, ветеринарія, - Андрій Котвіцький, студент Петрівського аграрного коледжу.

Світлана Куценко, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Я навчаюсь на спеціальності "Ветеринарна медицина" і саме цей заклад обрала, коли була ще маленька. Було багато людей з мого району, з мого села, які тут вчилися. Мені сподобалася справа, якою вони займаються, - Світлана Куценко, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Владислав Султан, студент Петрівського аграрного коледжу.

Я навчаюся на 3-му курсі коледжу. Все життя мене цікавили тварини - від маленьких до великих. Вирішив, що піду на ветеринара, - Владислав Султан, студент Петрівського аграрного коледжу.

Ілля Зоріло, студент Петрівського аграрного коледжу.

По-перше - це важлива професія, якій я зараз навчаюся - механік. Можна розбиратися в техніці та рухатися до майбутнього. Я планую зробити свій власний бізнес. Тут більш сприятливі умови для навчання, - Ілля Зоріло, студент Петрівського аграрного коледжу.

  Навчатися до Петрівського аграрного коледжу їдуть з багатьох районів Одеської області. Найбільша кількість студентів - мешканці Лиманського, Березівського, Іванівського, Миколаївського, трохи менше Березанського району. Тому тут, у Курісовому, працює студентський гуртожиток. Хлопцям та дівчатам тут, дійсно, подобається. В закладі також працює їдальня, де дуже смачно годують.У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців.Анна Акімова, студентка Петрівського аграрного коледжу.

Все дуже добре, у нас добрий комендант, вихователі, вахтери. Все необхідне для проживання є, - Анна Акімова, студентка Петрівського аграрного коледжу.

У селі Курісове Петрівський аграрний коледж майже сто років готує фахівців  З умовами вступу до Петрівського аграрного коледжу, що розташований у селі Курісове, можна ознайомитися на офіційному сайті. Надавайте необхідні документи та здійснить своє бажання отримати цікаву та корисну професію.

Друк
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
Подружжя з Кремидівки відзначило 60 років з дня весілля (фото)10:00
18 жов
У Доброславі відбудеться позачергова сесія райради17:00
17 жов
У Коблевому відсвяткували День захисника України (фото)16:19
17 жов
"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)15:32
17 жов
У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)13:00
17 жов
У Коблевому провели масштабну толоку (фото)12:00
17 жов
Робота Сербківського будинку культури (фото)11:00
17 жов
У місті Южне пройшов екологічний фестиваль (фото)10:00
17 жов
У Калинівці відсвяткували головне свято села (фото)15:26
16 жов
Новомиколаївка відсвяткувала День села (фото)14:14
16 жов
Сербківська сільрада впроваджує реформу децентралізації та поступово упорядковує територію села (фото)13:30
16 жов
"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)12:37
16 жов
У Южному приступили до монтажу колон на проспекті Миру (фото)12:17
16 жов
У селі Визирка замінять водопровідні труби й озеленять територію (фото)11:39
16 жов
У Курісовому відсвяткували День народження села (фото)10:00
16 жов
У Южному відзначили День захисника України (фото)16:11
15 жов
У Любопілі привітали захисників України та маленьких козачат (фото)14:00
15 жов
У Коблевому нагородили кращих мотогонщиків сезону "Hard enduro series of Ukraine" (фото)13:03
15 жов
Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)12:14
15 жов
TOP