» » Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)

Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)

Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)

  Сичавська амбулаторія сьогодні переживає процес стрімкого розвитку. Майже два роки тому тут було зроблено капітальний ремонт, завезено обладнання. Надають посильну допомогу й благодійні організації. Наприклад, у закладі є власний апарат УЗД, котрий було придбано за допомогою фонду Олексія Ставніцера. Є тут і декілька кардіографів та спеціальна валізка, яку медик може брати з собою на виклик до пацієнта. Та найбільша цінність амбулаторії - її персонал: уважна головний лікар, привітні та усміхнені медсестри. Хоч село і невеличке, але роботи вистачає.Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі.Ореста Каучук, медсестра Сичавської амбулаторії.

Стараємося, щоб і пацієнтам, і нам було добре. У кожної медсестри дуже багато обов'язків, - Ореста Каучук, медсестра Сичавської амбулаторії.

Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі.  Робочий день тут починається з самого ранку. Люди приїжджають не лише з Сичавки, а й з найближчих населених пунктів. Є в амбулаторії й власний стоматолог, котра обрала для себе таку професію, бо їй подобається допомагати людям.Вероніка Білошицька, стоматолог Сичавської амбулаторії.

Мені подобається допомагати людям. Хочу, щоб у них була гарна посмішка. Щоб люди не боялися посміхатися, а разом з тим і знайомитись з новими людьми, - Вероніка Білошицька, стоматолог Сичавської амбулаторії.

Вероніка Білошицька, стоматолог Сичавської амбулаторії.  Окрім гарної посмішки у стоматолога, в Сичавській амбулаторії можна отримати первинну консультацію сімейного лікаря, здати на проведення аналізу кров, отримувати крапельниці у денному стаціонарі.Ніна Деркач, завідувачка Сичавської амбулаторії, сімейний лікар.

Є у нас і лабораторія, беремо забір крові, але відправляємо до Визирки, бо там є аналізатор. Забір проводимо двічі на тиждень. Матеріали забирають і ввечері результати дослідження вже готові. Якщо пацієнту необхідно більш детальне обстеження - направляємо в район чи в комунальні заклади Южного. Також даємо направлення до Одеської обласної лікарні, - Ніна Деркач, завідувачка Сичавської амбулаторії, сімейний лікар.

Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі  Варто зазначити, що Сичавська амбулаторія, як й інші медичні заклади в Україні, знаходиться у стані пертурбації. Наприклад, у сімейних лікарів обсяг роботи збільшився: тепер вони повинні вести вагітних, хворих на туберкульоз, ВІЛ-інфікованих. А ще в медичному закладі поступово впроваджують електронний документообіг.Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі.

Ми вводимо комп'ютерну систему PRO. Це ведення медичної документації в комп'ютерному режимі. Наразі ми продовжуємо писати амбулаторні карти. Це важкувато. І система у нас не настільки досконала, якби нам хотілося, є свої нюанси. І від цього затягується наша робота що на прийомі, що після нього. Це створює нам певний дискомфорт. Але я думаю, що в процесі все налагодиться, - Ніна Деркач, завідувачка Сичавської амбулаторії, сімейний лікар.

  Медичний заклад у Сичавці значно перевершує по своїм можливостям амбулаторію та більше схожий на консультативну поліклініку чи діагностичний центр.

Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP