» » Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)

  Що таке мужність і патріотизм школярі Лиманського району знають не з чуток. Їх земляк, житель селища Чорноморське, моряк Юрій Без'язичний, перебуваючи у полоні в Російській Федерації, показав приклад, що таке любов до Батьківщини і як це почуття дає сили перенести всі негаразди військовополоненого. Юрій один з 24-х українських моряків, які були обстріляні та захоплені російськими військовими в Керченській затоці 25 листопада 2018 року. На захист моряків виступила вся прогресивна світова спільнота. Їхнє звільнення відбулося 30 серпня 2019 року. Підтримували свого земляка і школярі Лиманського району, коли висилали йому листи та малюнки.Для школярів Лиманського району провели уроки мужності.Валентина Жученко, методист відділу освіти Лиманської РДА.

Юрій Без'язичний - наш земляк, якого ми чекали, кому писали листи в полон, з якими висилали малюнки, на підтримку якого ми організували челендж- Валентина Жученко, методист відділу освіти Лиманської РДА.

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності.  Одна справа Батьківщину захищати, інше говорити про це публічно, зі сцени. Однак Юрій прекрасно розуміє важливість патріотичного виховання молоді, тому погодився поспілкуватися зі школярами Лиманського району і відповісти на їхні запитання напередодні свята, Дня захисника України. Але питання учнів стосувалися його особистого подвигу. Як він не зламався в полоні? Що було найскладніше переносити й що давало сили вижити? Юрій зізнався, що найскладнішим була невідомість, що буде далі і як довго він буде знаходитися у полоні. Сили надавала сім'я. Два роки тому загинув його батько, офіцер збройних сил України. У військовому полоні Юрій Без'язичний розумів, що заради матері та сестри, йому обов'язково потрібно вижити.Юрій Без'язичний, одеський моряк, 9 місяців був в полоні в РФ.

Ми не вибираємо сім'ю, ми не вибираємо країну, в якій народилися. Сім'я прищеплює любов до всього. Я виріс в родині військового. Батько військовий привчає любити Батьківщину, поважати Батьківщину. Тому в пам'ять про нього я боровся за свою свободу, за свою землю, - Юрій Без'язичний, одеський моряк, 9 місяців був в полоні в РФ.

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності.  Відповідаючи на запитання школярів, Юрій розповів, що його часто переводили з камери в камеру, в гірші умови. Що у в'язниці він полюбив читання книг і при першій ліпшій можливості займався спортом. Надію на швидке звільнення давали численні листи з підтримкою, які приходили з різних країн. Особисте спілкування з героєм справило велике враження на підлітків.Артем, учень Шомполівської школи.

Я можу пишатися, що в моїй країні є така людина, - Артем, учень Шомполівської школи.

Поліна, учениця Шомполівської школи.

Я бачила справжнього героя, він був у полоні, де проявив стійкість та мужність, - Поліна, учениця Шомполівської школи.

Ольга, учениця Курісовської школи.

Мені було дуже цікаво, тому що ця людина дуже смілива - не кожен зміг би так, як він. Він відстояв честь нашої держави, і своїх батьків, які його виховали, - Ольга, учениця Курісовської школи.

Віталій, учень Курісовської школи.

Він говорив, що м'язи й накачані руки - не найголовніше, головне, що у тебе в серці. За Батьківщину потрібно боротися до кінця, - Віталій, учень Курісовської школи.

Олена Химченко, учитель історії Шомполівської школи.

На уроках історії я намагаюся говорити й про наших молодих хлопців, які сьогодні захищають Батьківщину. У нас в селі теж є свій герой, який загинув, Микола Колосовський. На кожне свято ми завжди кладемо квіти до його меморіальної дошки у школі та до пам'ятника в центрі села, - Олена Химченко, учитель історії Шомполівської школи.

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності.  В цей день ще один урок мужності за підтримки громадської організації "Ветерани АТО Лиманщини", за участю Юрія Без'язичного був проведений для школярів півдня Лиманського району. Захід відбувся в школі селища Чорноморське.Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

Діти були дуже активними. Їх дуже цікавило, як сьогодні живе Юрій, і як було в той час, коли він був у полоні. Такі заходи, як ніякі інші виховують патріотизм у наших дітей, - Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

  Юрій Без'язичний розповів ще про один епізод свого життя, який надалі вплинув на його професійну діяльність. Відразу після школи Юрій 4 роки пропрацював в компанії "ТІС".Юрій Без'язичний, одеський моряк, 9 місяців був в полоні в РФ.

Це була одна з моїх перших офіційних робіт. Мені було 18 років, молодий хлопець. Я вчився заочно і паралельно навчався там, отримував хорошу практику. І після цього я став повноцінним механіком, у всьому розбираюся - там курси були водіїв, стропальників. Робоча і навчальна база - все на гідному рівні, - Юрій Без'язичний, одеський моряк, 9 місяців був в полоні в РФ.

  Сьогодні Юрій Без'язичний планує підвищувати свою освіту як фахівець морської галузі та служити своїй Батьківщині, захищаючи її морські кордони.

Друк
Роботи з реконструкції стадіону в Южному виконані на 50%15:00
20 лис
Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)14:30
20 лис
Губернатор Одещини готовий об’єднувати громади примусово14:00
20 лис
Газета "Голос України" вперше підписала меморандум з громадою - потужною Визирською ОТГ (фото)13:00
20 лис
У селах Крижанівка та Ліски можливі відключення електроенергії12:30
20 лис
Першотравневий НВК шукає фахівців на вакантні місця (фото)12:00
20 лис
У Першотравневому організували вивіз опалого листя (фото)11:00
20 лис
На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)10:00
20 лис
В Одеській облраді депутати обговорили гострі проблеми регіону (фото)15:48
19 лис
Будівництво нового баскетбольного майданчика в місті Южне на фінальній стадії (фото)15:30
19 лис
Сичавка зробила свій вибір: село увійде у склад Визирської ОТГ (фото)15:02
19 лис
"ТІС" досяг рекорду вантажообігу за весь час роботи14:00
19 лис
Визирська громада відвідала Львів на вікенд (фото)13:00
19 лис
У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)12:00
19 лис
Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)11:00
19 лис
Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК (фото)10:00
19 лис
На посаду в.о. директора порту "Південний" призначено досвідченого директора15:00
18 лис
Жителі села Дмитрівка розповіли, з ким хотіли б об’єднатися (фото)14:00
18 лис
Рішенням Верховної Ради громадам повернули державні землі13:00
18 лис
"Поверніть гроші громадам!" - чотири населених пункти Одеської області долучилися до всеукраїнської акції12:00
18 лис
У Визирці та Першотравневому висадили понад 1000 кущів та хвойних дерев (фото)11:00
18 лис
Діяльність керівника порту "Південний" розслідуватимуть правоохоронці10:00
18 лис
Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)13:48
17 лис
Мешканці Южного розповіли про своє бачення об’єднання з Сичавкою (фото)13:33
17 лис
Стратегія регіонального розвитку Одеської області на 2021-2027 роки: в Одеській ОДА розпочали розробку проєкту12:00
16 лис
TOP