Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Новини » Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)

  Що таке мужність і патріотизм школярі Лиманського району знають не з чуток. Їх земляк, житель селища Чорноморське, моряк Юрій Без'язичний, перебуваючи у полоні в Російській Федерації, показав приклад, що таке любов до Батьківщини і як це почуття дає сили перенести всі негаразди військовополоненого. Юрій один з 24-х українських моряків, які були обстріляні та захоплені російськими військовими в Керченській затоці 25 листопада 2018 року. На захист моряків виступила вся прогресивна світова спільнота. Їхнє звільнення відбулося 30 серпня 2019 року. Підтримували свого земляка і школярі Лиманського району, коли висилали йому листи та малюнки.Для школярів Лиманського району провели уроки мужності.Валентина Жученко, методист відділу освіти Лиманської РДА.

Юрій Без'язичний - наш земляк, якого ми чекали, кому писали листи в полон, з якими висилали малюнки, на підтримку якого ми організували челендж- Валентина Жученко, методист відділу освіти Лиманської РДА.

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності.  Одна справа Батьківщину захищати, інше говорити про це публічно, зі сцени. Однак Юрій прекрасно розуміє важливість патріотичного виховання молоді, тому погодився поспілкуватися зі школярами Лиманського району і відповісти на їхні запитання напередодні свята, Дня захисника України. Але питання учнів стосувалися його особистого подвигу. Як він не зламався в полоні? Що було найскладніше переносити й що давало сили вижити? Юрій зізнався, що найскладнішим була невідомість, що буде далі і як довго він буде знаходитися у полоні. Сили надавала сім'я. Два роки тому загинув його батько, офіцер збройних сил України. У військовому полоні Юрій Без'язичний розумів, що заради матері та сестри, йому обов'язково потрібно вижити.Юрій Без'язичний, одеський моряк, 9 місяців був в полоні в РФ.

Ми не вибираємо сім'ю, ми не вибираємо країну, в якій народилися. Сім'я прищеплює любов до всього. Я виріс в родині військового. Батько військовий привчає любити Батьківщину, поважати Батьківщину. Тому в пам'ять про нього я боровся за свою свободу, за свою землю, - Юрій Без'язичний, одеський моряк, 9 місяців був в полоні в РФ.

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності.  Відповідаючи на запитання школярів, Юрій розповів, що його часто переводили з камери в камеру, в гірші умови. Що у в'язниці він полюбив читання книг і при першій ліпшій можливості займався спортом. Надію на швидке звільнення давали численні листи з підтримкою, які приходили з різних країн. Особисте спілкування з героєм справило велике враження на підлітків.Артем, учень Шомполівської школи.

Я можу пишатися, що в моїй країні є така людина, - Артем, учень Шомполівської школи.

Поліна, учениця Шомполівської школи.

Я бачила справжнього героя, він був у полоні, де проявив стійкість та мужність, - Поліна, учениця Шомполівської школи.

Ольга, учениця Курісовської школи.

Мені було дуже цікаво, тому що ця людина дуже смілива - не кожен зміг би так, як він. Він відстояв честь нашої держави, і своїх батьків, які його виховали, - Ольга, учениця Курісовської школи.

Віталій, учень Курісовської школи.

Він говорив, що м'язи й накачані руки - не найголовніше, головне, що у тебе в серці. За Батьківщину потрібно боротися до кінця, - Віталій, учень Курісовської школи.

Олена Химченко, учитель історії Шомполівської школи.

На уроках історії я намагаюся говорити й про наших молодих хлопців, які сьогодні захищають Батьківщину. У нас в селі теж є свій герой, який загинув, Микола Колосовський. На кожне свято ми завжди кладемо квіти до його меморіальної дошки у школі та до пам'ятника в центрі села, - Олена Химченко, учитель історії Шомполівської школи.

Для школярів Лиманського району провели уроки мужності.  В цей день ще один урок мужності за підтримки громадської організації "Ветерани АТО Лиманщини", за участю Юрія Без'язичного був проведений для школярів півдня Лиманського району. Захід відбувся в школі селища Чорноморське.Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

Діти були дуже активними. Їх дуже цікавило, як сьогодні живе Юрій, і як було в той час, коли він був у полоні. Такі заходи, як ніякі інші виховують патріотизм у наших дітей, - Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

  Юрій Без'язичний розповів ще про один епізод свого життя, який надалі вплинув на його професійну діяльність. Відразу після школи Юрій 4 роки пропрацював в компанії "ТІС".Юрій Без'язичний, одеський моряк, 9 місяців був в полоні в РФ.

Це була одна з моїх перших офіційних робіт. Мені було 18 років, молодий хлопець. Я вчився заочно і паралельно навчався там, отримував хорошу практику. І після цього я став повноцінним механіком, у всьому розбираюся - там курси були водіїв, стропальників. Робоча і навчальна база - все на гідному рівні, - Юрій Без'язичний, одеський моряк, 9 місяців був в полоні в РФ.

  Сьогодні Юрій Без'язичний планує підвищувати свою освіту як фахівець морської галузі та служити своїй Батьківщині, захищаючи її морські кордони.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP