» » Южненський міський голова відзвітував про роботу за 2019 рік (фото)

Южненський міський голова відзвітував про роботу за 2019 рік (фото)

Южненський міський голова відзвітував про роботу за 2019 рік (фото)

  Южненський міський голова Володимир Новацький 27 листопада відзвітував про роботу за 2019 рік. Вперше захід відбувся у медіа-форматі. Так, під час прямої трансляції на "Фейсбук" мешканці Южного мали змогу поставити своє питання меру та отримати на нього конкретну та ґрунтовну відповідь.
  В рамках своєї доповіді Володимир Новацький розповів про те, що вдалося втілити у місті за цей рік. Так, попри нестабільну роботу містоутворювального підприємства "ОПЗ", в Южному є позитивні зрушення. Бюджет наповнюється не лише коштом припортового заводу, а й від податків, котрі сплачує малий та середній бізнес. А це - 26 відсотків надходжень до міського бюджету. На території міста працює близько двох тисяч суб’єктів господарювання, у тому числі майже 700 юридичних осіб та 1300 фізичних осіб-підприємців. Окрім того, передано до держбюджету майже 60 мільйонів гривень у вигляді реверсної дотації. На наступний рік ця сума зросте.Володимир Новацький, южненський міський голова.

Традиційно місто Южне займає перше місце в Україні по рівню видатків на одиницю населення, що становить за 2019 рік 16,5 тисяч гривень. Темпи збільшуються, місто впевнено росте та розвивається - за останні п’ять років бюджет міста виріс більш ніж у два рази. Показники середнього і малого бізнесу наближають нас до європейських стандартів. Ми десятки років йшли до цього, - Володимир Новацький, южненський міський голова.

  Також було представлено і плани на майбутнє, котрі почали втілювати у життя вже в цьому році. Сформовані земельні ділянки під будівництво наступних соціальних об'єктів: школи в ІІ мікрорайоні, територіального центру соціального обслуговування по вулиці Будівельників, гуртожитку у 1 мікрорайоні.Володимир Новацький, южненський міський голова.

Компанія "Вердо" (Данія) протягом 2019 року займається вивченням можливостей міста Южне для будівництва сміттєспалювального заводу. Недобудована споруда по проспекту Григорівського десанту має нового власника, який вже розпочав роботи з будівництва "Торговельно-розважального комплексу "Волна". Термін здачі об’єкту - 2021 рік, об’єм інвестицій - близько 2 млн. євро. Це 60 нових робочих місць для мешканців нашого міста. Найближчим часом для южненців та гостей міста буде побудований новий зручний автовокзал, який буде облаштований не тільки комфортним залом очікування, кімнатою матері та дитини, камерами схову, а й медичним пунктом, сучасним кафе та міні-готелем, - Володимир Новацький, южненський міський голова.

  Відзвітував мер і про соціальні виплати, витрати на спорт, освіту та медицину. Так, з бюджету міста було виділено чимало коштів на забезпечення шкіл, зокрема за системою НУШ, дитячих садків, медичними препаратами лікарні та поліклініки, на житлово-комунальне господарство та інше.Южненський міський голова відзвітував про роботу за 2019 рік.

Перелічені досягнення та майбутні можливості розвитку є результатом системних заходів реалізації соціально-економічної політики міста спрямованих на підвищення якості рівня життя, створення нових робочих місць та забезпечення гідною заробітною платою, створення комфортних умов для проживання населення, розвиток соціальної інфраструктури, якісних медичних та освітніх послуг. Я вважаю, що це є основою розвитку нашого міста, - Володимир Новацький, южненський міський голова.

  Не обійшлося і без презентації прогнозів соціально-економічного розвитку міста.Наталя Гнєушева, начальник управління економіки Южненської міської ради.

Стратегія економічного та соціального розвитку міста Южне була розроблена у 2015 році, терміном на 5 років. Саме 2020 рік є дедлайном для підбивання підсумків, тому рік обіцяє бути продуктивним, насиченим позитивними змінами та новими цікавими проєктами, - Наталя Гнєушева, начальник управління економіки Южненської міської ради.

  В рамках звіту презентували й майбутній бюджет Южного на 2020 рік. В ньому показані й прогнозні показники доходів у наступному році, і сплати податків від бізнесу, земельного податку, видатків на освіту, охорону здоров'я, соціальний захист, будівництво реабілітаційного центру, утримання установ культури та розвиток спорту, ЖКГ та інше.Людмила Паскаль, заступник міського голови-начальник фінансового управління Южненської міської ради.

Проєкт місцевого бюджету міста Южне на 2020 рік сформовано з урахуванням пріоритетних напрямів розвитку міста на 2020 рік. Він є збалансованим, - Людмила Паскаль, заступник міського голови-начальник фінансового управління Южненської міської ради.

  Южне - місто молоде. Тому тут є ще над чим працювати та куди вкладати кошти. Тим більше, що це місто має гарний потенціал.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Я хочу сказати, що мені дуже подобається місто Южне, а це вже оцінка роботи й міської ради, і мера. Дуже гарне місто. І на мій погляд, воно має великі перспективи, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Варто зазначити, що під кінець заходу, було озвучено питання від мешканців Южного, котрі ставили їх у "Фейсбуці". На них мер та профільні спеціалісти дали свої відповіді. Окрім того, у міській раді планують надати письмові відповіді на ті питання, котрі не потрапили до ефіру.

Друк
У Красносілці стартує конкурс ескізних проєктів в'їзних знаків15:00
13 лип
Рятівники Лиманщини провели профілактичний рейд з метою запобігання виникнення пожеж (фото)14:30
13 лип
Мітинг під Одеською ОДА: жителі Лиманщини проти приєднання до Березівки (фото)14:22
13 лип
Рівні умови для підприємств, незалежно від форми власності, забезпечать сталий економічний розвиток України (фото)13:44
13 лип
Маленькі крижанівці посіли друге місце на «Кубку портів Чорного моря 2020» (фото)13:00
13 лип
У Чорноморському відкрили конкурс на посаду директора «Школи мистецтв»12:00
13 лип
Визирка: важливість Центру надання соціальних послуг (фото)11:00
13 лип
Крижанівка: припинення газопостачання10:00
13 лип
Позачергова сесія в Визирці розглянула низку фінансових питань (фото)12:00
11 лип
Світлана Дідоводюк: «Бути членом «Команди розвитку» почесно»10:00
11 лип
Керівництво Визирської сільради привітало Олену Козьміну з днем народження (фото)17:18
10 лип
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
Єдина проблема проведення ЗНО в Першотравневому - спека (фото)10:13
10 лип
Визирська ОТГ: у Любополі визначили переможців конкурсу до свята Івана Купала (фото)14:47
09 лип
У Визирці ліквідували наслідки негоди (фото)14:00
09 лип
Співзасновник ТІС має намір переформатувати Impact Hub Odessa13:03
09 лип
Предмети інтер'єру вже чекають свого місця в садибі Курісів (фото)12:41
09 лип
САД виступає замовником будівництва траси з ОМТП до М-2811:00
09 лип
У Визирській ОТГ створюють Мистецьку школу (фото)10:00
09 лип
Доброславців в четвер забезпечуватимуть водою з цистерн09:16
09 лип
Пішоходам Вапнярки стало безпечніше перетинати проїжджу частину15:00
08 лип
TOP