Одним з головних і корисних заходів у Коблівській громаді за два роки голова сільради Володимир Панич вважає відкриття Центру надання адмінпослуг. Спільно з Програмою "U-LEAD з Європою", вдалося створити комфортні та сучасні умови для жителів громади. Наразі ЦНАП надає 124 послуги. Закінчуються роботи по налагодженню електронного сервісу "Соціальна громада", використовуються можливості мобільного сервісу МВС та інше.
42 учасники АТО та ООС отримали дозволи на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво житлових будинків, господарських будівель і споруд або для особистого сільського господарства з правом безкоштовної передачі у власність.
Одним з досягнень, на думку голови сільради, є розробка звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів населених пунктів Коблівської ОТГ. Всі генплани вже знаходяться на завершальному етапі погоджень.
Важливе для громади питання - туристичне, бо від цього напрямку залежить наповнення бюджету. Мета, над якою працювали депутати Коблівської сільради ці два роки - створення курорту цілорічного функціонування з використанням бальнеологічних ресурсів території. На даний момент вироблена Стратегія розвитку Коблівської ОТГ на 2021-2027 рр.
Торкнувся Володимир Панич і соціальних питань. Зокрема, мова йшла про виконання Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, малозабезпечених верств населення, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017-2021 роки "Турбота і Милосердя". Документ прийнятий у 2017 р. В селі Коблеве коштом субвенції з держбюджету для пільговика з-поміж дітей-сиріт придбана однокімнатна квартира. Планується покупка ще одного житла для наступного за списком пільговика.
За рішенням сесії Коблівської сільради в травні 2018 року було створено Комунальний заклад "Інклюзивно-ресурсний центр". Головна мета установи - забезпечити права дітей з особливими освітніми потребами у віці від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти та в інших навчальних закладах, в тому числі в установах (професійно-технічної) освіти. Голова сільради надав дані за станом на 20.01.2019 року. Згідно з ними, в Коблівській ОТГ налічується 23 дитини з інвалідністю, дітей з особливими освітніми потребами - 42 людини.
У сфері освіти Коблівської ОТГ зараз функціонує 5 закладів дошкільної освіти, в яких виховується 298 дітей і працюють 93 педагоги.
З'явилася в Коблеве і власна амбулаторія. Медустанова відповідає європейським стандартам і оснащена власними автомобілями для того, щоб медики могли виїжджати на будинок до пацієнтів.
За матеріалами "Южного округу".