Показати меню
» » Фонд імені Олексія Ставніцера взяв під опіку 25 сімей Першотравневої сільради Лиманського району (фото)
04 бер 10:00Новини

Фонд імені Олексія Ставніцера взяв під опіку 25 сімей Першотравневої сільради Лиманського району (фото)

Фонд імені Олексія Ставніцера взяв під опіку 25 сімей Першотравневої сільради Лиманського району (фото)

Благодійний фонд імені Олексія Ставніцера проявив ініціативу і взяв під опіку 25 сімей Першотравневої сільради, тих, хто переживає складні життєві обставини. Фонд щомісяця надає їм продуктові набори, які необхідні для збалансованого харчування. Консультативну допомогу фонду надає Лиманський центр соціальних служб сім'ї, дітей та молоді.

«Розроблена спеціальна програма, завдяки якій люди щомісяця отримують продуктові набори. Необхідно допомогти їм впоратися з цією складною життєвою ситуацією. Це багатодітні сім'ї, одинокі матері, це можуть бути самотні літні люди, яким нема кому допомогти. І вони завжди із вдячністю приймають ці продуктові набори, складові яких: молочні продукти, м'ясо, фрукти, макаронні вироби, крупи, олія соняшникова, печиво, можливо те, що вони не можуть собі дозволити купити за пенсію або допомогу одинокій матері», - Надія Палеха, фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лиманської РДА.

 

Сім'я Чумакових проживає в селі Зоря Труда, в старому будинку з п'ятьма дітьми. Народження останньої дитини поставило під загрозу здоров'я мами і малюка. Благодійний фонд імені Олексія Ставніцера виділив кошти на лікування і сьогодні ця сім'я щомісяця отримує набір продуктів, необхідних для повноцінного харчування. Глава сімейства Олег Чумаков нерозривно пов'язує благодійний фонд імені Олексія Ставніцера з ім'ям його співзасновника, депутата обласної ради Олега Кутателадзе.

«Пологи були важкі і в лікарні дитина лежала, допомагали нам сильно, спасибі і сільській раді, і Олегу Джумберовичу. Останнім часом нам стали часто допомагати і продукти привозять», - Олег Чумаков, житель села Зоря Труда.

 

 

Сім'я Чумакових вже не перший рік стоїть на обліку Лиманського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, - розповідає соціальний інспектор центру Надія Палеха. Районний центр виділяє кошти для потреб малозабезпечених жителів. Але не варто забувати, що у держструктури дуже обмежені можливості щодо надання адресної фінансової допомоги. Благодійний фонд імені Ставніцера, в свою чергу, гнучко і швидко реагує, особливо, коли допомога необхідна терміново. 

«У жінки були дуже складні пологи і гроші були вчасно виділені на лікування. Звичайно, вони вдячні. Буває, приходять люди, яким допомога не так необхідна, а буває дійсно дуже потрібна. Ось зараз жінка лежала у комі, прийшли діти за допомогою і вчасно привезли гроші, і були куплені ліки, зараз жінка вже у реабілітаційному центрі. Сподіваємося на те, що вона якнайшвидше одужає», - Надія Палеха, фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лиманської РДА.
Друк
У Березанській ОТГ засідала робоча група з розвитку громади (фото)18:00
23 тра
На найбільшому підприємстві Лиманського району провели день відкритих дверей (фото)16:20
23 тра
Села Визирської ОТГ стали переможцями першого етапу конкурсу з благоустрою (фото)15:00
23 тра
У Визирці обговорили будівництво централізованої каналізації (фото)14:00
23 тра
Курортні населені пункти залишаться без води13:30
23 тра
Хутко вкрав і швидко втік. Поліція по гарячим слідам затримала крадія (фото)13:00
23 тра
У Любополі вирішують питання сміття, яке накопичилося на звалищі (фото)12:00
23 тра
Южне відсвяткує День хіміка11:00
23 тра
У Першотравневому НВК на канікулах стартує ремонт і благоустрій (фото)09:00
23 тра
Суд зобов'язав "ОПЗ" виплатити велику суму компанії "Ostchem"18:00
22 тра
Енергоефективність понад усе - у Першотравневому розпочинають утеплення фасаду дитячого садочку (фото)17:00
22 тра
Тилігульський лиман приймає перших відпочиваючих (фото)16:00
22 тра
Відомі борці з Першотравневого знову з медалями (фото)15:00
22 тра
Правоохоронці Лиманського району взяли участь у змаганнях з міні-футболу (фото)14:03
22 тра
Сесія Лиманської райради знову відклала у "довгий ящик" питання дороги на Визирку (фото)13:02
22 тра
У Курісово всім селом гасили пожежу (фото)12:34
22 тра
Красносільська громада на два дні залишиться без світла (фото)11:32
22 тра
TOP