Показати меню
» » Лиманщина будує плани на майбутнє (фото)

Лиманщина будує плани на майбутнє (фото)

Лиманщина будує плани на майбутнє (фото)
  Голова Лиманської райдержадміністрації Василь Приймак зустрівся з ведучою програми "5 Днів" Мариною Жуковською. Він розповів про роботу, проблеми та досягнення за період, що він очолює район. Василь Михайлович намагався не оминути жодну сферу чи галузь. Також очільник району поділився планами на майбутнє.
Одеська обл., Лиманський район, Голова Лиманської РДА Василь Приймак
Взагалі, діяльність райдержадміністрації у 2017 - 2018 роках була спрямована на забезпечення підвищення рівня життя мешканців та стабілізації економічного розвитку району, - Василь Приймак, очiльник Лиманщини.
  Розвиток спорту: за період керування районом Василем Приймаком відбулась реконструкція спортивно-оздоровчого комплексу в Доброславі, в основному за спонсорські кошти. Планується відкриття п’ятьох функціональних майданчикiв. Придбано спеціальний автобус для спортсменів.
Одеська обл., Лиманський район, Спортивно-оздоровчий комплекс у Доброславі  Освіта: відремонтовано 20 шкіл, придбано шкільні автобуси для багатьох сіл.
Одеська обл., Лиманський район, Голова Лиманської РДА Василь Приймак  Керівник райдержадміністрації визначив дві головні проблеми району: дороги та водозабезпечення. Завдяки підтримці обласної влади та депутатського корпусу райради, було виділено майже 70 млн на ремонт доріг у районі.
Ми з депутатським корпусом та головою райради Геннадієм Тефтулом беремо на себе зобов’язання привести усі дороги у районі в належний стан,-Василь Приймак, очiльник Лиманщини.
  Соціальним питанням також відводиться багато уваги. Для поліпшення соціального захисту населення була запроваджена районна програма "Турбота". Люди можуть отримати гроші на лікування, поховання близьких, на придбання одягу та взуття для дітей. Також виділяються кошти на підтримку воїнів АТО, афганців тощо. За рахунок соціальних програм породіллi отримують 2000 грн. з місцевого бюджету.
  Ще один напрямок - забезпечення житлом дітей-сиріт. За два останні роки, за рахунок коштів селищних, районного та державного бюджетів було придбано житло для 30 дітей. У наступному році планується продовження цієї програми. У державному бюджеті виділено 60 млн. на житло для сиріт в Одеській області.
  Медичне забезпечення.
Не кожна міська лікарня має таке обладнання, як наша центральна районна лікарня. Відкрито нове терапевтичне відділення. Розвивається паліативна медицина, вже є дві палати, планується відкриття ще двох палат у 2019 році, а взагалі і цілого відділення, - Василь Приймак, очiльник Лиманщини.
Лиманщина будує плани на майбутнє (фото)  Несанкціоновані сміттєзвалища - це важлива проблема для Лиманського району. Для вирішення цього питання Василь Приймак збирається підписати розпорядження про проведення двохмісячника прибирання: він  вимагає, щоб селищні виконкоми забезпечили приведення до належного стану власних територій.
  Детально про те, що вже вдалось зробити у Лиманському районі, а що тільки планується читайте у наступних матеріалах.
Друк
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP