Показати меню
» » Лиманщина будує плани на майбутнє (фото)

Лиманщина будує плани на майбутнє (фото)

Лиманщина будує плани на майбутнє (фото)
  Голова Лиманської райдержадміністрації Василь Приймак зустрівся з ведучою програми "5 Днів" Мариною Жуковською. Він розповів про роботу, проблеми та досягнення за період, що він очолює район. Василь Михайлович намагався не оминути жодну сферу чи галузь. Також очільник району поділився планами на майбутнє.
Одеська обл., Лиманський район, Голова Лиманської РДА Василь Приймак
Взагалі, діяльність райдержадміністрації у 2017 - 2018 роках була спрямована на забезпечення підвищення рівня життя мешканців та стабілізації економічного розвитку району, - Василь Приймак, очiльник Лиманщини.
  Розвиток спорту: за період керування районом Василем Приймаком відбулась реконструкція спортивно-оздоровчого комплексу в Доброславі, в основному за спонсорські кошти. Планується відкриття п’ятьох функціональних майданчикiв. Придбано спеціальний автобус для спортсменів.
Одеська обл., Лиманський район, Спортивно-оздоровчий комплекс у Доброславі  Освіта: відремонтовано 20 шкіл, придбано шкільні автобуси для багатьох сіл.
Одеська обл., Лиманський район, Голова Лиманської РДА Василь Приймак  Керівник райдержадміністрації визначив дві головні проблеми району: дороги та водозабезпечення. Завдяки підтримці обласної влади та депутатського корпусу райради, було виділено майже 70 млн на ремонт доріг у районі.
Ми з депутатським корпусом та головою райради Геннадієм Тефтулом беремо на себе зобов’язання привести усі дороги у районі в належний стан,-Василь Приймак, очiльник Лиманщини.
  Соціальним питанням також відводиться багато уваги. Для поліпшення соціального захисту населення була запроваджена районна програма "Турбота". Люди можуть отримати гроші на лікування, поховання близьких, на придбання одягу та взуття для дітей. Також виділяються кошти на підтримку воїнів АТО, афганців тощо. За рахунок соціальних програм породіллi отримують 2000 грн. з місцевого бюджету.
  Ще один напрямок - забезпечення житлом дітей-сиріт. За два останні роки, за рахунок коштів селищних, районного та державного бюджетів було придбано житло для 30 дітей. У наступному році планується продовження цієї програми. У державному бюджеті виділено 60 млн. на житло для сиріт в Одеській області.
  Медичне забезпечення.
Не кожна міська лікарня має таке обладнання, як наша центральна районна лікарня. Відкрито нове терапевтичне відділення. Розвивається паліативна медицина, вже є дві палати, планується відкриття ще двох палат у 2019 році, а взагалі і цілого відділення, - Василь Приймак, очiльник Лиманщини.
Лиманщина будує плани на майбутнє (фото)  Несанкціоновані сміттєзвалища - це важлива проблема для Лиманського району. Для вирішення цього питання Василь Приймак збирається підписати розпорядження про проведення двохмісячника прибирання: він  вимагає, щоб селищні виконкоми забезпечили приведення до належного стану власних територій.
  Детально про те, що вже вдалось зробити у Лиманському районі, а що тільки планується читайте у наступних матеріалах.
Друк
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
На Одещині ввели заборону на рух великих вантажівок у денний час (фото)13:04
16 тра
Доброслав запрошує на фестиваль "Веселкове рандеву" (фото)12:03
16 тра
TOP