» » Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

  Незвичайним за видовищністю, справжнім музичним багатогодинним шоу пощастило насолоджуватися 12 травня 2019 року не лише жителям Визирки, а й гостям з усього Одеського регіону. Відкриваючи конкурс, духові оркестри з Овідіополю, Білгород-Дністровського, Чорноморська, Татарбунарів, с. Троїцьке Біляївського району, Балти, Сарати, Першотравневого та Визирки Лиманського району пройшли марш-парадом по вулиці Олексія Ставніцера.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.  Почесним гостем фестивалю став оркестр Військово-морських Сил Збройних сил України з Одеси.

Сьогодні у нас справжнє регіональне свято музики! Ми приймаємо 12 колективів з 7 районів області. Спочатку проведення фестивалю планувалося у Доброславі, але потім вирішили, що у нас, у Визирці, більш сприятлива обстановка: і сцена, і благоустрій площі. На випадок негоди - поруч Будинок культури, тобто - створені всі умови, - розповів голова Визирської сільської ради Олександр Токменінов.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Сам конкурс буквально підкорив публіку виконавською майстерністю, барвистими костюмами та імпровізацією. Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру дитячої музичної школи розповів, що імпровізація допомагає не тільки в музиці, а й у житті.Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру.

Ми сьогодні виконуємо естрадну пісню "Червона рута", але в аранжуванні. Мотив - "Місія нездійсненна". Імпровізація - це наше життя. Ми рятуємо і оновлюємо таким чином старі твори. За це нас люблять в Татарбунарах. Упевнений, що полюблять і тут, - Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру.

  Георгій Маньковський, керівник духового оркестру з Першотравневого, в житті свого колективу вважає важливим спадкоємність поколінь.

Георгій Маньковський, керівник Першотравневого духового оркестру.

У 2020 році у нашого оркестру "Першотравневі гусари" буде ювілей - 45 років. У нас є в колективі династії музикантів. Ми налаштовані на перемогу, але бачимо свою місію ширше. Головне - залучати дітей і молодь до мистецтва, до музики, - Георгій Маньковський, керівник Першотравневого духового оркестру.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Для Валерія Стоілакі, голови Першотравневої сільської ради, важливо, щоб такі культурні заходи стали традицією для Визирської територіальної громади. Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.

Духові оркестри - це завжди особливий настрій. Сьогодні я "хворію" за своїх, за духовий оркестр Першотравневого. Важливо, щоб культурні заходи були частими і традиційними в нашій громаді. Вона повинна стати популярною завдяки таким фестивалям і бути на слуху. Цей конкурс дуже чекали усі учасники і вони серйозно до нього підготувалися, - Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Творчий потенціал у місцевих музикантів на високому рівні. І його важливо розвивати - в цьому переконаний Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.  

У нашій об'єднаної територіальної громади з трьох сіл, в двох селах - дуже професійні і сильні оркестри. Це "Визирські сурмачі" і "Першотравневі гусари". Є ідея, щоб протягом усього літа щонеділі тут, у Визирці на площі в альтанці біля фонтану грав місцевий духовий оркестр. Аналогічно буде дарувати жителям свою майстерність оркестр в Першотравневому. Мистецтво допомагає жити, адже музика - це красиво. Ми повинні не тільки підтримувати, а розвивати цю традицію, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Подяку за участь в регіональному конкурсі духових оркестрів отримали всі учасники фестивалю. Дипломом першого ступеню в номінації

"Дитячі колективи" було нагороджено дитячий духовий оркестр Будинку культури с. Білолісся Татарбунарського району.

  Диплом першого ступеню в номінації "Дорослі колективи" був вручений муніципальному оркестру духових інструментів Чорноморська. За єдиною думкою журі Гран-Прі фестивалю завоював зразковий духовий оркестр "Визирські сурмачі".Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Закриваючи яскраве музичне свято, голова журі Віктор Семенов зазначив, що з року в рік в Одеському регіоні зростає професіоналізм виконавців.Віктор Семенов, голова журі.

Хочеться подякувати всім меценатам і організаторам конкурсу, тим хто підтримує таку важливу справу. Рівень дитячого музичного виконання від фестивалю до фестивалю поліпшується, збільшується кількість учасників в колективах. Це вселяє впевненість, що такі заходи на рівні територіальних громад в Одеській області будуть залучати і розкривати ще більшу кількість молодих талантів. Надалі вони зможуть гідно представляти наш регіон на національному та міжнародному рівнях, - Віктор Семенов, голова журі.
Друк
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
Першотравневе: спортивний клуб "Бушинкан" відновив свої заняття на місцевому стадіоні (фото)15:56
23 тра
Децентралізація: Визирська ОТГ збереже інфраструктуру Кордонської сільради (фото)15:26
23 тра
Соціальний проєкт на 30 тис. гривень. У Доброславі оголосили конкурс молодіжних соціальних проєктів11:00
23 тра
День вишиванки: роботи майстринь, які надихають зайнятися народним, але дуже сучасним видом творчості (фото)18:16
22 тра
Маршрутне сполучення Доброслав - Одеса відновлено18:10
22 тра
Загальна сума ймовірних втрат посівів від засухи складає понад 320 млн грн (фото)16:57
22 тра
Оксана Третьякова: "Канал лиман-море врятував Тилігул"15:26
22 тра
Пацієнт може сам обрати лікаря. Головна умова вибору - контракт лікарні з НСЗУ (фото)13:33
22 тра
Через необережну поведінку з вогнем ландшафтні пожежі влітку вимірюють гектарами (фото)12:57
22 тра
Розпочато ремонт спортивно-оздоровчого комплексу у Доброславі (фото)12:21
22 тра
У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)10:47
22 тра
У Визирській громаді є вишиванка, якій понад 300 років (фото)19:24
21 тра
У Сербківській та Новомиколаївській школах проводиться капремонт (фоторепортаж)17:47
21 тра
Рятувальники Лиманського району отримали засоби індивідуального захисту16:35
21 тра
Лиманський район відзначає День вишиванки (фоторепортаж, відео)15:50
21 тра
Визирська громада дивує: День вишиванки в ОТГ відзначили онлайн (відео)14:08
21 тра
Село Кордон може стати осередком розвитку зеленого туризму (фото)12:00
21 тра
На Тилігульському лимані триває період гніздування птахів (фото)11:00
21 тра
Відвідати Дубаї не покидаючи Україну. В Доброславі розпочали реалізацію проєкту благоустрою озера (фото)10:10
21 тра
"За" Визирську ОТГ: мешканці Лиманського району рекомендують об'єднання з Визирською громадою (фото)19:40
20 тра
Вирішено остаточно - транспорт поїде. Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня18:00
20 тра
Одеські піротехніки знищили 18 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни15:59
20 тра
З 22 травня поїде транспорт, а з 25 числа запрацюють дитячі садочки (фото)13:59
20 тра
21 травня відбудеться засідання Визирської сільської ради13:50
20 тра
TOP