Показати меню
» » Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

  Незвичайним за видовищністю, справжнім музичним багатогодинним шоу пощастило насолоджуватися 12 травня 2019 року не лише жителям Визирки, а й гостям з усього Одеського регіону. Відкриваючи конкурс, духові оркестри з Овідіополю, Білгород-Дністровського, Чорноморська, Татарбунарів, с. Троїцьке Біляївського району, Балти, Сарати, Першотравневого та Визирки Лиманського району пройшли марш-парадом по вулиці Олексія Ставніцера.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.  Почесним гостем фестивалю став оркестр Військово-морських Сил Збройних сил України з Одеси.

Сьогодні у нас справжнє регіональне свято музики! Ми приймаємо 12 колективів з 7 районів області. Спочатку проведення фестивалю планувалося у Доброславі, але потім вирішили, що у нас, у Визирці, більш сприятлива обстановка: і сцена, і благоустрій площі. На випадок негоди - поруч Будинок культури, тобто - створені всі умови, - розповів голова Визирської сільської ради Олександр Токменінов.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Сам конкурс буквально підкорив публіку виконавською майстерністю, барвистими костюмами та імпровізацією. Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру дитячої музичної школи розповів, що імпровізація допомагає не тільки в музиці, а й у житті.Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру.

Ми сьогодні виконуємо естрадну пісню "Червона рута", але в аранжуванні. Мотив - "Місія нездійсненна". Імпровізація - це наше життя. Ми рятуємо і оновлюємо таким чином старі твори. За це нас люблять в Татарбунарах. Упевнений, що полюблять і тут, - Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру.

  Георгій Маньковський, керівник духового оркестру з Першотравневого, в житті свого колективу вважає важливим спадкоємність поколінь.

Георгій Маньковський, керівник Першотравневого духового оркестру.

У 2020 році у нашого оркестру "Першотравневі гусари" буде ювілей - 45 років. У нас є в колективі династії музикантів. Ми налаштовані на перемогу, але бачимо свою місію ширше. Головне - залучати дітей і молодь до мистецтва, до музики, - Георгій Маньковський, керівник Першотравневого духового оркестру.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Для Валерія Стоілакі, голови Першотравневої сільської ради, важливо, щоб такі культурні заходи стали традицією для Визирської територіальної громади. Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.

Духові оркестри - це завжди особливий настрій. Сьогодні я "хворію" за своїх, за духовий оркестр Першотравневого. Важливо, щоб культурні заходи були частими і традиційними в нашій громаді. Вона повинна стати популярною завдяки таким фестивалям і бути на слуху. Цей конкурс дуже чекали усі учасники і вони серйозно до нього підготувалися, - Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Творчий потенціал у місцевих музикантів на високому рівні. І його важливо розвивати - в цьому переконаний Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.  

У нашій об'єднаної територіальної громади з трьох сіл, в двох селах - дуже професійні і сильні оркестри. Це "Визирські сурмачі" і "Першотравневі гусари". Є ідея, щоб протягом усього літа щонеділі тут, у Визирці на площі в альтанці біля фонтану грав місцевий духовий оркестр. Аналогічно буде дарувати жителям свою майстерність оркестр в Першотравневому. Мистецтво допомагає жити, адже музика - це красиво. Ми повинні не тільки підтримувати, а розвивати цю традицію, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Подяку за участь в регіональному конкурсі духових оркестрів отримали всі учасники фестивалю. Дипломом першого ступеню в номінації

"Дитячі колективи" було нагороджено дитячий духовий оркестр Будинку культури с. Білолісся Татарбунарського району.

  Диплом першого ступеню в номінації "Дорослі колективи" був вручений муніципальному оркестру духових інструментів Чорноморська. За єдиною думкою журі Гран-Прі фестивалю завоював зразковий духовий оркестр "Визирські сурмачі".Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Закриваючи яскраве музичне свято, голова журі Віктор Семенов зазначив, що з року в рік в Одеському регіоні зростає професіоналізм виконавців.Віктор Семенов, голова журі.

Хочеться подякувати всім меценатам і організаторам конкурсу, тим хто підтримує таку важливу справу. Рівень дитячого музичного виконання від фестивалю до фестивалю поліпшується, збільшується кількість учасників в колективах. Це вселяє впевненість, що такі заходи на рівні територіальних громад в Одеській області будуть залучати і розкривати ще більшу кількість молодих талантів. Надалі вони зможуть гідно представляти наш регіон на національному та міжнародному рівнях, - Віктор Семенов, голова журі.
Друк
Досвід сусідів. Яськівська ОТГ розповіла про свої досягнення (фото)13:38
16 лип
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
TOP