Показати меню
» » Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів (фото)

  Незвичайним за видовищністю, справжнім музичним багатогодинним шоу пощастило насолоджуватися 12 травня 2019 року не лише жителям Визирки, а й гостям з усього Одеського регіону. Відкриваючи конкурс, духові оркестри з Овідіополю, Білгород-Дністровського, Чорноморська, Татарбунарів, с. Троїцьке Біляївського району, Балти, Сарати, Першотравневого та Визирки Лиманського району пройшли марш-парадом по вулиці Олексія Ставніцера.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів.  Почесним гостем фестивалю став оркестр Військово-морських Сил Збройних сил України з Одеси.

Сьогодні у нас справжнє регіональне свято музики! Ми приймаємо 12 колективів з 7 районів області. Спочатку проведення фестивалю планувалося у Доброславі, але потім вирішили, що у нас, у Визирці, більш сприятлива обстановка: і сцена, і благоустрій площі. На випадок негоди - поруч Будинок культури, тобто - створені всі умови, - розповів голова Визирської сільської ради Олександр Токменінов.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Сам конкурс буквально підкорив публіку виконавською майстерністю, барвистими костюмами та імпровізацією. Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру дитячої музичної школи розповів, що імпровізація допомагає не тільки в музиці, а й у житті.Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру.

Ми сьогодні виконуємо естрадну пісню "Червона рута", але в аранжуванні. Мотив - "Місія нездійсненна". Імпровізація - це наше життя. Ми рятуємо і оновлюємо таким чином старі твори. За це нас люблять в Татарбунарах. Упевнений, що полюблять і тут, - Сергій Цижу, керівник Татарбунарського оркестру.

  Георгій Маньковський, керівник духового оркестру з Першотравневого, в житті свого колективу вважає важливим спадкоємність поколінь.

Георгій Маньковський, керівник Першотравневого духового оркестру.

У 2020 році у нашого оркестру "Першотравневі гусари" буде ювілей - 45 років. У нас є в колективі династії музикантів. Ми налаштовані на перемогу, але бачимо свою місію ширше. Головне - залучати дітей і молодь до мистецтва, до музики, - Георгій Маньковський, керівник Першотравневого духового оркестру.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Для Валерія Стоілакі, голови Першотравневої сільської ради, важливо, щоб такі культурні заходи стали традицією для Визирської територіальної громади. Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.

Духові оркестри - це завжди особливий настрій. Сьогодні я "хворію" за своїх, за духовий оркестр Першотравневого. Важливо, щоб культурні заходи були частими і традиційними в нашій громаді. Вона повинна стати популярною завдяки таким фестивалям і бути на слуху. Цей конкурс дуже чекали усі учасники і вони серйозно до нього підготувалися, - Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Творчий потенціал у місцевих музикантів на високому рівні. І його важливо розвивати - в цьому переконаний Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.  

У нашій об'єднаної територіальної громади з трьох сіл, в двох селах - дуже професійні і сильні оркестри. Це "Визирські сурмачі" і "Першотравневі гусари". Є ідея, щоб протягом усього літа щонеділі тут, у Визирці на площі в альтанці біля фонтану грав місцевий духовий оркестр. Аналогічно буде дарувати жителям свою майстерність оркестр в Першотравневому. Мистецтво допомагає жити, адже музика - це красиво. Ми повинні не тільки підтримувати, а розвивати цю традицію, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Подяку за участь в регіональному конкурсі духових оркестрів отримали всі учасники фестивалю. Дипломом першого ступеню в номінації

"Дитячі колективи" було нагороджено дитячий духовий оркестр Будинку культури с. Білолісся Татарбунарського району.

  Диплом першого ступеню в номінації "Дорослі колективи" був вручений муніципальному оркестру духових інструментів Чорноморська. За єдиною думкою журі Гран-Прі фестивалю завоював зразковий духовий оркестр "Визирські сурмачі".Перемагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрівПеремагає музика! На Лиманщині пройшов обласний конкурс духових оркестрів  Закриваючи яскраве музичне свято, голова журі Віктор Семенов зазначив, що з року в рік в Одеському регіоні зростає професіоналізм виконавців.Віктор Семенов, голова журі.

Хочеться подякувати всім меценатам і організаторам конкурсу, тим хто підтримує таку важливу справу. Рівень дитячого музичного виконання від фестивалю до фестивалю поліпшується, збільшується кількість учасників в колективах. Це вселяє впевненість, що такі заходи на рівні територіальних громад в Одеській області будуть залучати і розкривати ще більшу кількість молодих талантів. Надалі вони зможуть гідно представляти наш регіон на національному та міжнародному рівнях, - Віктор Семенов, голова журі.
Друк
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
На Одещині ввели заборону на рух великих вантажівок у денний час (фото)13:04
16 тра
Доброслав запрошує на фестиваль "Веселкове рандеву" (фото)12:03
16 тра
TOP