Показати меню
» » У Доброславі провели "Добробачення" (фото)

У Доброславі провели "Добробачення" (фото)

У Доброславі провели "Добробачення" (фото)

  Не дивлячись на раптову зливу, яка трохи налякала гостей, свято пісні все ж розпочалось. Просто неба на сцені учасники демонстрували свої таланти.Валентина Степанова, режисер вокального конкурсу Добробачення.

Тут представлено багато районів, приїхали сюди з усіх куточків нашої області. Проходить він у двох номінаціях: до 14-ти років і 14+, - Валентина Степанова, режисер вокального конкурсу "Добробачення".

  У "Добробаченні" взяли участь як сольні виконавці, так і колективи до шести осіб. Конкурс було оголошено місяць тому й відразу ж розпочалася реєстрація виконавців.Людмила Прокопечко, голова Доброславської селищної ради.

У нас - професійне журі, голова журі - заслужений артист України Павло Мрежук, серед членів журі - Олександр Чекмарьов, - Людмила Прокопечко, голова Доброславської селищної ради.

  Перед виступом конкурсанти помітно хвилюються, але це не заважало їм охоче спілкуватися з нашим кореспондентом.Дмитро, учасник вокального конкурсу Добробачення (Першотравневе).

Я обрав пісню О. Е. "Не питай". Це така душевна пісня. Вона обов'язково сподобається вам, - Дмитро, учасник вокального конкурсу "Добробачення" (Першотравневе).

Вероніка, учасниця вокального конкурсу Добробачення (Доброслав).

Мені до душі припала пісня "Україночка-росиночка" та "Кароока Україна", і я їх сьогодні з радістю буду співати, - Вероніка, учасниця вокального конкурсу "Добробачення" (Доброслав).

  Були на святі й досвідчені артисти з народного ансамблю "Визирчанка", якому, до речі, виповнилося 10 років.Ніна Товарницька, учасниця народного ансамблю Визирчанка, бере участь у конкурсі Добробачення.

У нас драйвові українські пісні з танцями. У нас, у Визирці часто проходять різні заходи, ми завжди беремо участь в них, - Ніна Товарницька, учасниця народного ансамблю "Визирчанка", бере участь у конкурсі "Добробачення".

  Про учасників та рівень організації заходу висловився член журі конкурсу "Добробачення", фіналіст телешоу "Голос Країни 2018" Олександр Чекмарьов:Олександр Чекмарьов, член журі, фіналіст телешоу Голос Країни 2018.

Не дивлячись на те, що пройшла злива і довелося все швидко робити, підготовка була на високому рівні. Конкурс проводиться безкоштовно для конкурсантів і це приємно. Була грошова премія. Мені сподобався акапельний ансамбль. Вони співали українське попурі, - Олександр Чекмарьов, член журі, фіналіст телешоу "Голос Країни 2018".

  За умовами конкурсу, після підрахунку балів в обох вікових категоріях, 14 і 14+, журі обрало три третіх, два других, одне перше місце, а також гран-прі. Володарями гран-прі стали Маргарита Коміссарова з Великодолинської музичної школи та Дмитро Павлюченко з Першотравневого (22 роки, студія "Мелодайн"). Вони поділили між собою грошову премію у п'ять тисяч гривень. Щиро вітаємо переможців!

Друк
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
TOP