Показати меню
» » У Першотравневій школі пролунав останній дзвінок (фото)

У Першотравневій школі пролунав останній дзвінок (фото)

У Першотравневій школі пролунав останній дзвінок (фото)

  31 травня у Першотравневому НВК пролунав останній дзвінок. На шкільному подвір'ї зібралися школярі, вчительський колектив, батьки й, звичайно, випускники. З привітальними словами до одинадцятикласників звернулася директорка школи.Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК.

Від щирого серця вітаю вас зі святом останнього дзвінку. Нашу велику шкільну сім'ю покидають випускники. Я бажаю вам всього найкращого. Ви повинні передати все те добре, що ви тут здобули, наступним поколінням. У добру путь, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК.

У Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоник  Для двох 11 класів Першотравневого останній дзвінок - дійсно останній. Не приховують свого суму, хоч і щасливого, вчителі, які пам'ятають їх ще з бантами та великими ранцями за плечима.Наталія Кириченко, завуч Першотравневого НВК.

Так не хочеться з ними розлучатися. Ми бажаємо успіхів їм. Аби у них все вийшло і вони вступили до тих ВУЗів, які самі побажають, - Наталія Кириченко, завуч Першотравневого НВК.

У Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоник  В урочистій лінійці взяли участь і поважні гості. Так, на свято завітав очільник Першотравневого Валерій Стоілакі, депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе, а також представники "Команди розвитку".У Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоник  Валерій Стоілакі разом з директоркою школи Тетяною Казак нагородили кращих учнів навчального закладу похвальними листами, грамотами та грошовими подарунками.

Любі випускники. Найголовніше для вас зараз - зробити правильний вибір. Я сподіваюся, що після закінчення ВУЗу, ви повернетеся назад у наше село. А наша Визирська громада буде робити все можливе, аби і село процвітало, і вам комфортно жилося, - Валерій Стоілакі, очільник Першотравневого.

  А від імені компанії "ТІС" одинадцятикласники, які претендують на золоту медаль, отримали заохочення у вигляді грошових подарунків.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Я хочу побажати нашим випускникам обрати правильну дорогу у житті. Я хочу, аби вони не забули свою школу, вчителів, однокласників. Життя їх навчить тому, що потрібно їм. І, як говорив Черчилль, не можна здаватися. Вони повинні завжди добиватися поставлених цілей. А ще - низький уклін вчителям. Не дивлячись на маленьку зарплату вони ставлять на ноги цілі покоління, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

У Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоникУ Першотравневій школі пролунав останній дзвоник  За словами Олега Джумберовича у Визирській громаді будуть заохочувати тих, хто вирішить зв'язати своє життя після навчання у ВУЗі з рідним населеним пунктом. Так, в ОТГ планують створити умови для "соціальних ліфтів".

Друк
Лиманська райдержадміністрація розглянула питання стосовно ситуації з "Агропівднем" (фото)10:00
20 чер
Чудеса української децентралізації. Який вектор розвитку обере Визирська ОТГ?09:00
20 чер
Нове обладнання з'явилося у борців з Першотравневого (фото)17:30
19 чер
На Одещині планують зайнятися паспортизацією доріг (фото)17:12
19 чер
Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)16:00
19 чер
Одеська облрада знову провалила проект Перспективного плану розвитку громад (фото)15:00
19 чер
Об’єднання задля того, щоб стати сильнішими. В Одесі відбувся XV Український муніципальний форум (фото)14:00
19 чер
У Коблевому пройшов фестиваль "EKO FEST KOBLEVO" (фото)13:00
19 чер
В одному з китайських міст з'явиться сквер на честь Южного (фото)12:00
19 чер
Гості фестивалю "EKO FEST" в Коблево оцінили оновлений пляж на Тилігулі (фото)11:00
19 чер
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
TOP