» » Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

  Молодші школярі села Кордон відвідали екоферму у селі Визирка. Здавалося б, що нового можуть побачити сільські діти на фермі. Однак "Ластівка" давно вийшла за рамки традиційного уявлення про приватне, часто сімейне, сільськогосподарське підприємство. Це сучасний, прекрасно обладнаний заміський комплекс, де є невелике стадо дійних корів для отримання молока і продуктів його переробки. Є власна сироварня з підземною залою для визрівання сирів. Є птахи, кролики, вівці, бджоли і багато плодових дерев і кущів.

  Школяр Сашко відразу зрозумів чому "Ластівка" називається екофермою.

Сашко

Тут все натуральне. Тут немає ніяких стероїдів та антибіотиків, - Сашко, маленький відвідувач.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  Від звичайної ферми "Ластівку" відрізняє ще й власна артгалерея "Світлиця", де зібрані твори живопису, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва, як сучасних авторів, так і роботи майстрів минулих століть. Є на фермі і власний кінний клуб, який працює в різних напрямках, в тому числі тут проводять екскурсії і знайомлять дітей та дорослих з тим як правильно доглядати за кіньми, цими дивовижними і прекрасними тваринами. Екскурсію для школярів села Кордон провела засновник ферми, Олена Козьміна, яка не тільки вміє доглядати за кіньми, а й освоїла тонкощі верхової їзди.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".

Олена Козьміна

Вся наша група, їх всього 4 коня, вони всі спортивні, у них є напрям, кожна освоює свою найкращу сторону навчання. Завдяки нашому тренеру Ганні Вольській, я теж сіла після 50 років на коня, абсолютно не вміючи з ним поводитися і ми тепер з моєї "Принцесою" виконуємо найпростіше. Я освоїла верхову їзду, тому нікому, ніколи нічого не пізно, - Олена Козьміна, засновниця ферми "Ластівка".

  Олена Вадимівна показала школярам села Кордон в яких умовах живуть Принцеса, Патрон-паша, Чайка і Арбат. Всі ці коні різні, два займаються виїздкою, а значить гарно ходять та танцюють, один кінь - спортивний, конкурсний, той хто долає перешкоди і останній кінь - унікальний, він і танцює і стрибає через перешкоди.

  Тренер Ганна Вольська, показала дітям як коні вранці приймають душ. Діти з великою радістю брали участь в купанні коня, адже торкатися цієї прекрасної тварини дуже приємно.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".

У нас є три напрямки нашого клубу "Шевальє - хорс". Це вступне заняття, куди можуть прийти діти або доросла людина, яка хоче знати більше про цих тварин, де він може зайнятися грумінгом, або сісти на коня і спробувати зробити те, що робимо ми. Другий напрямок - це пізнавальні екскурсії для групи до 20 осіб і третій напрямок спорт. Ми готуємо дітей спортсменів, - Ганна Вольська, тренер з кінного спорту.

  Екскурсія на ферму "Ластівка" для дітей села Кордон пройшла на безоплатній основі. Олена Козьміна часто спілкується з депутатом обласної ради Олегом Кутателадзе і знає, як важливо допомагати школам саме віддалених сіл, яких чимало в його окрузі. Залишилися задоволені побаченим не тільки діти, а й вчителі, ділиться враженнями Валентина Каленюк.

Валентина Каленюк

Я розумію, що діти отримали дуже велике задоволення, ми дорослі теж його отримали. Діти тут побачили корівок, у них вдома теж є корови, але таких красивих і доглянутих вони ніколи не бачили, але найбільше дітей вразили коні, і це враження у них залишаться на все життя, - Валентина Каленюк, вчитель початкової школи Кордонского НВК.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  По закінченню екскурсії, Олена Козьміна вручила дітям і вчителям подарунки від "Команди розвитку", які напередодні привіз член цієї громадської організації Іван Ососкало. Хоча Кордон не входить у Визирську ОТГ, місцеві громадські працівники підтримали дітей Кордону, щоб залишити яскраву згадку про екскурсію до Визирки, де завдяки ініціативним людям зростає не лише портопромислова зона, а й сільське господарство.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Іван Ососкало

Це один з тих об'єктів, де були розпайовані колишні ферми колгоспів, і ці тваринницькі комплекси сьогодні діють. Олена Вадимівна, яка очолює цю ферму, вносить сюди свої знання, вміння, працю і приємно те, що вона проводить благодійні екскурсії для дітей нашого району, - Іван Ососкало, член "Команди розвитку".

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  Наостанок Олена Козьміна побажала дітям бути згуртованою командою, тільки згуртований колектив може зробити багато чого важливого на блага жителів своїх сіл.

Друк
Схожі новини:
Крижанівку та Ліски закликали до свідомості (фото)15:03
18 лют
Одеська область долучилася до національного проєкту "Озеленення України" (фото)14:00
18 лют
У Красносільській ОТГ відсвяткували "Трифон Зарізан" (фото)13:30
18 лют
Капітальний ремонт та будівництво доріг: Доброслав розподілив бюджет (фото)13:00
18 лют
Василь Бабич: "Сичавка буде заможним та процвітаючим селом"12:00
18 лют
У Визирській ОТГ впроваджують Програму "Милосердя в дії" (фото)11:00
18 лют
Медики Лиманщини обговорили проблеми у сфері охорони здоров’я10:00
18 лют
У частині Лиманського району Одеської області 18 лютого не буде води21:01
17 лют
У Лиманській РДА вшанували учасників бойових дій (фото)15:00
17 лют
ОДА прислухалася до думки Сичавки. Черга за Кабміном14:49
17 лют
У Визирській громаді відсвяткували День закоханих (фото)14:23
17 лют
У Южному пройшов урочистий мітинг з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану (фото)13:56
17 лют
У Лиманській РДА відбудеться звіт ЦНАПу 201913:00
17 лют
У Коблівській школі старшокласників навчали бюджетній грамотності (фото)12:00
17 лют
В усіх населених пунктах Визирської ОТГ у 2020 році заплановано ремонт сільських доріг (фото)11:00
17 лют
У 2020 році Доброслав планує зробити ще дві зони відпочинку (фото)10:00
17 лют
У Южному мають намір провести енергоаудит будинків (фото)12:00
15 лют
Коблівський комунгосп попереджає про відключення води11:00
15 лют
Доброслав долучається до Всесвітньої екологічної акції "Мільярд дерев" (фото)10:00
15 лют
Визирська сільрада представила бюджет громади на 2020 рік (фотофакт)18:06
14 лют
У Визирському дачному масиві оновлено водогін (фото)15:32
14 лют
З'явився розклад автобуса "Коблеве-Южне". Маршрут проходить через Кошари та Сичавку13:00
14 лют
Доброслав за рік додатково отримав 13 млн грн бюджетних коштів (фото)12:57
14 лют
Проблему регулярних перевезень з Одеси до Чорноморського вирішували депутати облради (фото)12:30
14 лют
У Лиманській РДА обговорили дії щодо захисту бджіл (фото)11:00
14 лют
TOP