Показати меню
» » Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

  Молодші школярі села Кордон відвідали екоферму у селі Визирка. Здавалося б, що нового можуть побачити сільські діти на фермі. Однак "Ластівка" давно вийшла за рамки традиційного уявлення про приватне, часто сімейне, сільськогосподарське підприємство. Це сучасний, прекрасно обладнаний заміський комплекс, де є невелике стадо дійних корів для отримання молока і продуктів його переробки. Є власна сироварня з підземною залою для визрівання сирів. Є птахи, кролики, вівці, бджоли і багато плодових дерев і кущів.

  Школяр Сашко відразу зрозумів чому "Ластівка" називається екофермою.

Сашко

Тут все натуральне. Тут немає ніяких стероїдів та антибіотиків, - Сашко, маленький відвідувач.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  Від звичайної ферми "Ластівку" відрізняє ще й власна артгалерея "Світлиця", де зібрані твори живопису, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва, як сучасних авторів, так і роботи майстрів минулих століть. Є на фермі і власний кінний клуб, який працює в різних напрямках, в тому числі тут проводять екскурсії і знайомлять дітей та дорослих з тим як правильно доглядати за кіньми, цими дивовижними і прекрасними тваринами. Екскурсію для школярів села Кордон провела засновник ферми, Олена Козьміна, яка не тільки вміє доглядати за кіньми, а й освоїла тонкощі верхової їзди.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".

Олена Козьміна

Вся наша група, їх всього 4 коня, вони всі спортивні, у них є напрям, кожна освоює свою найкращу сторону навчання. Завдяки нашому тренеру Ганні Вольській, я теж сіла після 50 років на коня, абсолютно не вміючи з ним поводитися і ми тепер з моєї "Принцесою" виконуємо найпростіше. Я освоїла верхову їзду, тому нікому, ніколи нічого не пізно, - Олена Козьміна, засновниця ферми "Ластівка".

  Олена Вадимівна показала школярам села Кордон в яких умовах живуть Принцеса, Патрон-паша, Чайка і Арбат. Всі ці коні різні, два займаються виїздкою, а значить гарно ходять та танцюють, один кінь - спортивний, конкурсний, той хто долає перешкоди і останній кінь - унікальний, він і танцює і стрибає через перешкоди.

  Тренер Ганна Вольська, показала дітям як коні вранці приймають душ. Діти з великою радістю брали участь в купанні коня, адже торкатися цієї прекрасної тварини дуже приємно.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".

У нас є три напрямки нашого клубу "Шевальє - хорс". Це вступне заняття, куди можуть прийти діти або доросла людина, яка хоче знати більше про цих тварин, де він може зайнятися грумінгом, або сісти на коня і спробувати зробити те, що робимо ми. Другий напрямок - це пізнавальні екскурсії для групи до 20 осіб і третій напрямок спорт. Ми готуємо дітей спортсменів, - Ганна Вольська, тренер з кінного спорту.

  Екскурсія на ферму "Ластівка" для дітей села Кордон пройшла на безоплатній основі. Олена Козьміна часто спілкується з депутатом обласної ради Олегом Кутателадзе і знає, як важливо допомагати школам саме віддалених сіл, яких чимало в його окрузі. Залишилися задоволені побаченим не тільки діти, а й вчителі, ділиться враженнями Валентина Каленюк.

Валентина Каленюк

Я розумію, що діти отримали дуже велике задоволення, ми дорослі теж його отримали. Діти тут побачили корівок, у них вдома теж є корови, але таких красивих і доглянутих вони ніколи не бачили, але найбільше дітей вразили коні, і це враження у них залишаться на все життя, - Валентина Каленюк, вчитель початкової школи Кордонского НВК.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  По закінченню екскурсії, Олена Козьміна вручила дітям і вчителям подарунки від "Команди розвитку", які напередодні привіз член цієї громадської організації Іван Ососкало. Хоча Кордон не входить у Визирську ОТГ, місцеві громадські працівники підтримали дітей Кордону, щоб залишити яскраву згадку про екскурсію до Визирки, де завдяки ініціативним людям зростає не лише портопромислова зона, а й сільське господарство.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Іван Ососкало

Це один з тих об'єктів, де були розпайовані колишні ферми колгоспів, і ці тваринницькі комплекси сьогодні діють. Олена Вадимівна, яка очолює цю ферму, вносить сюди свої знання, вміння, працю і приємно те, що вона проводить благодійні екскурсії для дітей нашого району, - Іван Ососкало, член "Команди розвитку".

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  Наостанок Олена Козьміна побажала дітям бути згуртованою командою, тільки згуртований колектив може зробити багато чого важливого на блага жителів своїх сіл.

Друк
Схожі новини:
У порту "Південний" перевалили 268,7 тис. тонн вантажів за добу12:00
21 вер
Паліативна допомога: у Красносільській ОТГ пройшла зустріч із представниками ГО "Елеос" (фото)11:00
21 вер
"Маршрут громади" продовжує свою роботу (фото)10:00
21 вер
Життєвий шлях та вершини Олексія Ставніцера (фото)16:00
20 вер
Цієї суботи Сичавка святкуватиме День села15:00
20 вер
Для учнів Доброславської школи провели захід з профорієнтації14:00
20 вер
"Команда розвитку" приїхала до Першотравневого, аби привітати із золотим весіллям подружжя13:00
20 вер
У Сичавській сільраді роблять ремонт (фото)12:00
20 вер
Відбувся Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів та школярів10:00
20 вер
У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)08:00
20 вер
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
TOP