Показати меню
» » Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка" (фото)

  Молодші школярі села Кордон відвідали екоферму у селі Визирка. Здавалося б, що нового можуть побачити сільські діти на фермі. Однак "Ластівка" давно вийшла за рамки традиційного уявлення про приватне, часто сімейне, сільськогосподарське підприємство. Це сучасний, прекрасно обладнаний заміський комплекс, де є невелике стадо дійних корів для отримання молока і продуктів його переробки. Є власна сироварня з підземною залою для визрівання сирів. Є птахи, кролики, вівці, бджоли і багато плодових дерев і кущів.

  Школяр Сашко відразу зрозумів чому "Ластівка" називається екофермою.

Сашко

Тут все натуральне. Тут немає ніяких стероїдів та антибіотиків, - Сашко, маленький відвідувач.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  Від звичайної ферми "Ластівку" відрізняє ще й власна артгалерея "Світлиця", де зібрані твори живопису, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва, як сучасних авторів, так і роботи майстрів минулих століть. Є на фермі і власний кінний клуб, який працює в різних напрямках, в тому числі тут проводять екскурсії і знайомлять дітей та дорослих з тим як правильно доглядати за кіньми, цими дивовижними і прекрасними тваринами. Екскурсію для школярів села Кордон провела засновник ферми, Олена Козьміна, яка не тільки вміє доглядати за кіньми, а й освоїла тонкощі верхової їзди.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".

Олена Козьміна

Вся наша група, їх всього 4 коня, вони всі спортивні, у них є напрям, кожна освоює свою найкращу сторону навчання. Завдяки нашому тренеру Ганні Вольській, я теж сіла після 50 років на коня, абсолютно не вміючи з ним поводитися і ми тепер з моєї "Принцесою" виконуємо найпростіше. Я освоїла верхову їзду, тому нікому, ніколи нічого не пізно, - Олена Козьміна, засновниця ферми "Ластівка".

  Олена Вадимівна показала школярам села Кордон в яких умовах живуть Принцеса, Патрон-паша, Чайка і Арбат. Всі ці коні різні, два займаються виїздкою, а значить гарно ходять та танцюють, один кінь - спортивний, конкурсний, той хто долає перешкоди і останній кінь - унікальний, він і танцює і стрибає через перешкоди.

  Тренер Ганна Вольська, показала дітям як коні вранці приймають душ. Діти з великою радістю брали участь в купанні коня, адже торкатися цієї прекрасної тварини дуже приємно.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".

У нас є три напрямки нашого клубу "Шевальє - хорс". Це вступне заняття, куди можуть прийти діти або доросла людина, яка хоче знати більше про цих тварин, де він може зайнятися грумінгом, або сісти на коня і спробувати зробити те, що робимо ми. Другий напрямок - це пізнавальні екскурсії для групи до 20 осіб і третій напрямок спорт. Ми готуємо дітей спортсменів, - Ганна Вольська, тренер з кінного спорту.

  Екскурсія на ферму "Ластівка" для дітей села Кордон пройшла на безоплатній основі. Олена Козьміна часто спілкується з депутатом обласної ради Олегом Кутателадзе і знає, як важливо допомагати школам саме віддалених сіл, яких чимало в його окрузі. Залишилися задоволені побаченим не тільки діти, а й вчителі, ділиться враженнями Валентина Каленюк.

Валентина Каленюк

Я розумію, що діти отримали дуже велике задоволення, ми дорослі теж його отримали. Діти тут побачили корівок, у них вдома теж є корови, але таких красивих і доглянутих вони ніколи не бачили, але найбільше дітей вразили коні, і це враження у них залишаться на все життя, - Валентина Каленюк, вчитель початкової школи Кордонского НВК.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  По закінченню екскурсії, Олена Козьміна вручила дітям і вчителям подарунки від "Команди розвитку", які напередодні привіз член цієї громадської організації Іван Ососкало. Хоча Кордон не входить у Визирську ОТГ, місцеві громадські працівники підтримали дітей Кордону, щоб залишити яскраву згадку про екскурсію до Визирки, де завдяки ініціативним людям зростає не лише портопромислова зона, а й сільське господарство.

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Іван Ососкало

Це один з тих об'єктів, де були розпайовані колишні ферми колгоспів, і ці тваринницькі комплекси сьогодні діють. Олена Вадимівна, яка очолює цю ферму, вносить сюди свої знання, вміння, працю і приємно те, що вона проводить благодійні екскурсії для дітей нашого району, - Іван Ососкало, член "Команди розвитку".

Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".Школярі з села Кордон відвідали з екскурсією екоферму "Ластівка".  Наостанок Олена Козьміна побажала дітям бути згуртованою командою, тільки згуртований колектив може зробити багато чого важливого на блага жителів своїх сіл.

Друк
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP