» » Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

  Вже стало доброю традицією в Лиманському районі збирати медичних працівників в неформальній обстановці з нагоди професійного свята. У цей день звучало багато теплих слів подяки. І в першу чергу від усього медичного товариства Лиманського району на адресу тих, хто вже не перший рік виступає ініціатором таких зустрічей. Депутат Верховної Ради України Олександр Пресман і депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе вже перетворили в традицію такі щорічні заходи.

Олександр Пресман

Я хотів би, щоб сьогоднішній вечір був часом зустрічей друзів, однодумців, людей, які віддані своєму району і своєї професії. Ви всі, не дивлячись ні на які труднощі, продовжуєте виконувати свою роботу. Я впевнений, що кожен з вас може бути прекрасним міністром охорони здоров'я, - говорить Олександр Пресман, депутат ВР України.

Олег Кутателадзе

Ми вже традиційно разом з Олександром Семеновичем збираємо вас в цьому залі. Я сподіваюся, що будемо ще багато раз збиратися таким складом. Це правда - ближче, ніж медичний працівник - немає людини. Ми вам довіряємо своє життя і здоров'я. Хочеться побажати здоров'я і добробуту вашим родинам. Держава перед вами у величезному боргу. Хочеться, щоб ваша професія оцінювалася в Україні так само високо, як і в Америці, - побажав медикам Лиманщини Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.  У цей вечір говорили про проведення медичної реформи та про перші досягнення. За останні кілька років була істотно посилена матеріально-технічна база. Але головне, що важливо для медичної галузі - це людський потенціал. Висока кваліфікація медичних фахівців в Лиманському районі дозволяє впроваджувати нові технології.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Тетяна Таран

Перш за все, хочу подякувати колективу нашої лікарні за все наші успіхи. Це заслуга всього персоналу і фахівців. Разом з нашим депутатським корпусом і районом у нас створена така лікарня, яка зможе надалі бути конкурентоздатною під час проведення реформи медицині. У нас оновлено багато медичного обладнання, ми впровадили лапароскопічні операції, діагностичні операції. У нас відкрито відділення паліативної медицини на базі терапевтичного відділення. І все це було зроблено всього за два роки, починаючи з 2017, - Тетяна Таран, головний лікар Центральної районної лікарні.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Еліна Концева

У нас відбулося реформування та комунальні установи стали не комерційними підприємствами. Ми отримали автономію і маємо угоду з Національною службою України. Зараз ми фінансуємося безпосередньо не з медичної субвенції, а безпосередньо за договором з Національною службою України. У нас реалізуються програми, які розроблені на місцевому рівні й ми вдячні районної адміністрації та раді за підтримку первинної допомоги. Ми зараз маємо можливість отримувати дооснащення коштом місцевого бюджету та здійснювати ремонти. Зараз у нас закуплено туберкулін для малюків для діагностики туберкульозу також коштом місцевого бюджету. У квітні у нас відкритий пункт забору крові й закуплені три гема аналізатори, які дають можливість здійснювати лабораторні дослідження на більш якісному рівні. Ми впроваджуємо освітні проєкти навчання лікарів для ефективної комунікації з молоддю. Вони зобов'язані транслювати знання і навчати молодь бути здоровими. Ми впроваджуємо зараз хороші ефективні моменти, які зроблять нашу націю здоровою, - розповіла Еліна Концева, головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Лиманського районної ради".

Василь Приймак

Медики завжди поруч з нами на протязі усього життя. Вони нас приймають в пологових будинках у свої руки, супроводжують і проводжають в останню путь. На жаль, їх праця нині не така вдячна, як хотілося б. У всьому світі заробітна плата медичного працівника сама високо оплачувана. Ми всі чекаємо ефекту від проведених реформ Україні. За останні три роки ми вклали десятки мільйонів, щоб розширити матеріальну базу в наших установах. Дуже хочеться, щоб представники медичної галузі відчували реальну турботу держави. А всім медикам Лиманського району хочеться побажати добробуту, щастя та душевної рівноваги. Вони дуже багато віддають людям. Нехай у них завжди буде натхнення і віра, - Василь Приймак, глава Лиманської районної адміністрації.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Медики Лиманщини відзначили професійне свято.  Приємною несподіванкою для гостей був виступ вокальних колективів та відомого українського пародиста Валерія Юрченко.

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP