» » Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

  Вже стало доброю традицією в Лиманському районі збирати медичних працівників в неформальній обстановці з нагоди професійного свята. У цей день звучало багато теплих слів подяки. І в першу чергу від усього медичного товариства Лиманського району на адресу тих, хто вже не перший рік виступає ініціатором таких зустрічей. Депутат Верховної Ради України Олександр Пресман і депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе вже перетворили в традицію такі щорічні заходи.

Олександр Пресман

Я хотів би, щоб сьогоднішній вечір був часом зустрічей друзів, однодумців, людей, які віддані своєму району і своєї професії. Ви всі, не дивлячись ні на які труднощі, продовжуєте виконувати свою роботу. Я впевнений, що кожен з вас може бути прекрасним міністром охорони здоров'я, - говорить Олександр Пресман, депутат ВР України.

Олег Кутателадзе

Ми вже традиційно разом з Олександром Семеновичем збираємо вас в цьому залі. Я сподіваюся, що будемо ще багато раз збиратися таким складом. Це правда - ближче, ніж медичний працівник - немає людини. Ми вам довіряємо своє життя і здоров'я. Хочеться побажати здоров'я і добробуту вашим родинам. Держава перед вами у величезному боргу. Хочеться, щоб ваша професія оцінювалася в Україні так само високо, як і в Америці, - побажав медикам Лиманщини Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.  У цей вечір говорили про проведення медичної реформи та про перші досягнення. За останні кілька років була істотно посилена матеріально-технічна база. Але головне, що важливо для медичної галузі - це людський потенціал. Висока кваліфікація медичних фахівців в Лиманському районі дозволяє впроваджувати нові технології.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Тетяна Таран

Перш за все, хочу подякувати колективу нашої лікарні за все наші успіхи. Це заслуга всього персоналу і фахівців. Разом з нашим депутатським корпусом і районом у нас створена така лікарня, яка зможе надалі бути конкурентоздатною під час проведення реформи медицині. У нас оновлено багато медичного обладнання, ми впровадили лапароскопічні операції, діагностичні операції. У нас відкрито відділення паліативної медицини на базі терапевтичного відділення. І все це було зроблено всього за два роки, починаючи з 2017, - Тетяна Таран, головний лікар Центральної районної лікарні.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Еліна Концева

У нас відбулося реформування та комунальні установи стали не комерційними підприємствами. Ми отримали автономію і маємо угоду з Національною службою України. Зараз ми фінансуємося безпосередньо не з медичної субвенції, а безпосередньо за договором з Національною службою України. У нас реалізуються програми, які розроблені на місцевому рівні й ми вдячні районної адміністрації та раді за підтримку первинної допомоги. Ми зараз маємо можливість отримувати дооснащення коштом місцевого бюджету та здійснювати ремонти. Зараз у нас закуплено туберкулін для малюків для діагностики туберкульозу також коштом місцевого бюджету. У квітні у нас відкритий пункт забору крові й закуплені три гема аналізатори, які дають можливість здійснювати лабораторні дослідження на більш якісному рівні. Ми впроваджуємо освітні проєкти навчання лікарів для ефективної комунікації з молоддю. Вони зобов'язані транслювати знання і навчати молодь бути здоровими. Ми впроваджуємо зараз хороші ефективні моменти, які зроблять нашу націю здоровою, - розповіла Еліна Концева, головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Лиманського районної ради".

Василь Приймак

Медики завжди поруч з нами на протязі усього життя. Вони нас приймають в пологових будинках у свої руки, супроводжують і проводжають в останню путь. На жаль, їх праця нині не така вдячна, як хотілося б. У всьому світі заробітна плата медичного працівника сама високо оплачувана. Ми всі чекаємо ефекту від проведених реформ Україні. За останні три роки ми вклали десятки мільйонів, щоб розширити матеріальну базу в наших установах. Дуже хочеться, щоб представники медичної галузі відчували реальну турботу держави. А всім медикам Лиманського району хочеться побажати добробуту, щастя та душевної рівноваги. Вони дуже багато віддають людям. Нехай у них завжди буде натхнення і віра, - Василь Приймак, глава Лиманської районної адміністрації.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Медики Лиманщини відзначили професійне свято.  Приємною несподіванкою для гостей був виступ вокальних колективів та відомого українського пародиста Валерія Юрченко.

Друк
У Южному виявили загрозу радіоактивного забруднення довкілля (фото)13:00
23 жов
Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)12:00
23 жов
Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників (фото)11:00
23 жов
Доброслав підготувався до зимової негоди та опалювального сезону (фото)10:00
23 жов
Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла (фото)15:00
22 жов
У Доброславі зробили капітальний ремонт Центру дитячої та юнацької творчості (фото)14:00
22 жов
У Першотравневому по вулиці Дунаєва ремонтують дорогу (фото)13:42
22 жов
У Южному розподілили 20 мільйонів для ОСББ міста (фото)12:42
22 жов
У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)11:00
22 жов
У Коблевому провели щорічну конференцію для орнітологів зі всієї України (фото)10:00
22 жов
Відбулася 36 позачергова сесія Лиманської районної ради у Доброславі (фото)15:50
21 жов
Електроні карти, молодь та платформа для бізнесу: як зробити громаду привабливою для інвестицій14:00
21 жов
Валерій Стоілакі: "Наша команда працює заради того, щоб життя людей у селі змінювалося на краще"13:00
21 жов
Спортсмени Лиманщини перемогли на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу12:00
21 жов
У Лиманській районній лікарні можна пройти діагностику шлунку та отримати ефективне лікування (фото)11:41
21 жов
Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)10:00
21 жов
У Новобілярському та Кремидівському начальних закладах призначили директорів12:00
19 жов
У селі Новофедорівка Коблівської ОТГ обговорили розвиток території11:00
19 жов
Позитивні зміни за рік у Сербківській школі (фото)10:00
19 жов
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
TOP