Показати меню
» » Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

Медики Лиманщини відзначили професійне свято (фото)

  Вже стало доброю традицією в Лиманському районі збирати медичних працівників в неформальній обстановці з нагоди професійного свята. У цей день звучало багато теплих слів подяки. І в першу чергу від усього медичного товариства Лиманського району на адресу тих, хто вже не перший рік виступає ініціатором таких зустрічей. Депутат Верховної Ради України Олександр Пресман і депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе вже перетворили в традицію такі щорічні заходи.

Олександр Пресман

Я хотів би, щоб сьогоднішній вечір був часом зустрічей друзів, однодумців, людей, які віддані своєму району і своєї професії. Ви всі, не дивлячись ні на які труднощі, продовжуєте виконувати свою роботу. Я впевнений, що кожен з вас може бути прекрасним міністром охорони здоров'я, - говорить Олександр Пресман, депутат ВР України.

Олег Кутателадзе

Ми вже традиційно разом з Олександром Семеновичем збираємо вас в цьому залі. Я сподіваюся, що будемо ще багато раз збиратися таким складом. Це правда - ближче, ніж медичний працівник - немає людини. Ми вам довіряємо своє життя і здоров'я. Хочеться побажати здоров'я і добробуту вашим родинам. Держава перед вами у величезному боргу. Хочеться, щоб ваша професія оцінювалася в Україні так само високо, як і в Америці, - побажав медикам Лиманщини Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.  У цей вечір говорили про проведення медичної реформи та про перші досягнення. За останні кілька років була істотно посилена матеріально-технічна база. Але головне, що важливо для медичної галузі - це людський потенціал. Висока кваліфікація медичних фахівців в Лиманському районі дозволяє впроваджувати нові технології.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Тетяна Таран

Перш за все, хочу подякувати колективу нашої лікарні за все наші успіхи. Це заслуга всього персоналу і фахівців. Разом з нашим депутатським корпусом і районом у нас створена така лікарня, яка зможе надалі бути конкурентоздатною під час проведення реформи медицині. У нас оновлено багато медичного обладнання, ми впровадили лапароскопічні операції, діагностичні операції. У нас відкрито відділення паліативної медицини на базі терапевтичного відділення. І все це було зроблено всього за два роки, починаючи з 2017, - Тетяна Таран, головний лікар Центральної районної лікарні.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Еліна Концева

У нас відбулося реформування та комунальні установи стали не комерційними підприємствами. Ми отримали автономію і маємо угоду з Національною службою України. Зараз ми фінансуємося безпосередньо не з медичної субвенції, а безпосередньо за договором з Національною службою України. У нас реалізуються програми, які розроблені на місцевому рівні й ми вдячні районної адміністрації та раді за підтримку первинної допомоги. Ми зараз маємо можливість отримувати дооснащення коштом місцевого бюджету та здійснювати ремонти. Зараз у нас закуплено туберкулін для малюків для діагностики туберкульозу також коштом місцевого бюджету. У квітні у нас відкритий пункт забору крові й закуплені три гема аналізатори, які дають можливість здійснювати лабораторні дослідження на більш якісному рівні. Ми впроваджуємо освітні проєкти навчання лікарів для ефективної комунікації з молоддю. Вони зобов'язані транслювати знання і навчати молодь бути здоровими. Ми впроваджуємо зараз хороші ефективні моменти, які зроблять нашу націю здоровою, - розповіла Еліна Концева, головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Лиманського районної ради".

Василь Приймак

Медики завжди поруч з нами на протязі усього життя. Вони нас приймають в пологових будинках у свої руки, супроводжують і проводжають в останню путь. На жаль, їх праця нині не така вдячна, як хотілося б. У всьому світі заробітна плата медичного працівника сама високо оплачувана. Ми всі чекаємо ефекту від проведених реформ Україні. За останні три роки ми вклали десятки мільйонів, щоб розширити матеріальну базу в наших установах. Дуже хочеться, щоб представники медичної галузі відчували реальну турботу держави. А всім медикам Лиманського району хочеться побажати добробуту, щастя та душевної рівноваги. Вони дуже багато віддають людям. Нехай у них завжди буде натхнення і віра, - Василь Приймак, глава Лиманської районної адміністрації.

Медики Лиманщини відзначили професійне свято.Медики Лиманщини відзначили професійне свято.  Приємною несподіванкою для гостей був виступ вокальних колективів та відомого українського пародиста Валерія Юрченко.

Друк
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP