Показати меню
» » Віталій Кутателадзе: "У жителів Лиманського району формується соціальна відповідальність за близьких та сусідів" (фото)

Віталій Кутателадзе: "У жителів Лиманського району формується соціальна відповідальність за близьких та сусідів" (фото)

Віталій Кутателадзе: "У жителів Лиманського району формується соціальна відповідальність за близьких та сусідів" (фото)
  Депутатський прийом - це найкраща можливість з перших вуст дізнатися від своїх виборців про насущні проблеми, якими живе район. У більшості випадків люди звертаються з приводу надання матеріальної допомоги на лікування. Багато звернень надходить з юридичних питань та правову допомогу. Є й такі, хто знаходиться в пошуках працевлаштування і просить в цьому сприяння. Насичено пройшов депутатський прийом у Визирці у депутата Лиманського районної ради Віталія Кутателадзе.
Віта Гвоздь
Я прийшла сказати дякую Віталію Олеговичу Кутателадзе. Він наполіг, і мене поклали з судинами в лікарню ще в січні на лікування. Зараз потрібно їхати на обстеження в Доброслав і продовжувати займатися здоров'ям. Він всім допомагає. І я приношу йому за це велику людську подяку від всіх нас, - Віта Гвоздь, мешканка Визирки.
Тетяна Слюсарчук
Річ у тому, що я особисто зіткнулася з тим, що не всі закони у нас в Україні діють. Я тут по юридичному питанню. У мене син інвалід дитинства і я повинна була вийти не пенсію раніше, ще в 50 років, тому що здійснювала догляд за ним. Але через невірно виданих мені довідок, я до сих пір не можу розібратися з цим питанням. Я сподіваюся на допомогу нашого депутата. Це вже не перший випадок, коли Віталій Олегович допомагає жителям села Сичавка, - розповіла Тетяна Слюсарчук, мешканка Сичавки.
Тетяна Білоус
Я вже один раз зверталася - необхідно було робити операцію батьку. Спасибі величезне, що нам тоді допомогли. І зараз я сподіваюся, що нам не відмовлять. Я прийшла сюди за матеріальною допомогою на операцію для дитини, - говорить Тетяна Білоус, мешканка Сичавки.
Віталій Кутателадзе: "У жителів Лиманського району формується соціальна відповідальність за близьких та сусідів".  Для вирішення завдань, що надходять від виборців, Віталій Кутателадзе використовує всі інструменти. Це і можливості благодійного фонду Олексія Ставніцера, ресурси сільської ради та інших державних органів і структур. Члени "Команди розвитку" також беруть активну участь у вирішенні різних ситуацій, Але не завжди в приймальню депутата звертаються тільки з проблемами. Зараз від молоді об'єднаної громади стало надходити багато ініціатив. Крім цього - підвищується рівень соціальної відповідальності.
Віталий Кутателадзе
Зовсім нещодавно молоді люди звернулися з пропозиціями щодо розвитку місцевого спорту. Мріють створити стадіон і спортивний майданчик. Ми такі конструктивні пропозиції завжди розглядаємо з керівництвом Визирки. А для того, щоб ця ініціатива могла бути втілена в життя - починаємо вишукувати способи реалізації. Ось так, наприклад, була відкрита соціальна аптека. А починалося все просто - зі звичайного прохання і пропозиції. А зараз такі аптеки працюють і в Визирці, і в Першотравневому. Тобто ініціатива отримала розвиток і досвід поширився на інші населені пункти. Хочу відзначити ще одну позитивну тенденцію. У нас зараз росте рівень соціальної відповідальності серед населення. У селах Визирської громади люди стають більш чуйними й піклуються одне про одного. Багато хто приходить і клопочуть про сусіда, про тих, хто живе поруч, але в силу поважного віку не може самостійно прийти. Оскільки в громаді живуть великою і дружною родиною, ми завжди відгукуємося і допомагаємо, - розповів за підсумками прийому Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Друк
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP