Архів
Червень 2024 (29)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
ЛАН » Головні події дня » Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

  - Олександре Павловичу, що необхідно зробити, щоб усі проєкти та грандіозні плани, які вже розпочато, здійснилися у Визирці?

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".

В нас є цікаві плани та проєкти не лише по Визирці, а й по Любополю і Першотравневому. Крім того, в нас є ідеї про розвиток туризму, бо це дуже прибуткова галузь для бюджету громади. Наразі ми вже почали проєктувати парк на території села Визирка. Я дуже хочу, щоб в нас було створено не просто парк, а екопарк. Вже навіть розроблено маршрут: необхідно починати з ферми та кінного клубу. Там дуже гарне господарство і красиві коні. І можна буде потім виїхати на косу в Любопіль. Є історичні місця у Першотравневому. Так, об’єднавши маршрут, можна буде робити тур вихідного дня. Є ще багато ідей і можливостей, щоб у нас відвідувало багато гостей і люди знов і знов хотіли сюди поверталися.

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Ваші колеги, сільські голови Першотравневого і Любополю - Ви разом однодумці? Між Вами вже почали складатися відносини, громада де-факто вона вже існує?

Ми вже давно, як було прийнято рішенні про об’єднання таким складом - одне ціле. Мене знають навіть у школах Сичавки, хоча це ще не наша громада. А в Першотравневому та у Любополі ми всі дуже тісно спілкуємося. Ми одна громада, в нас є порозуміння, є спільні думки та проблеми. А головне, у нас єдине завдання: зробити так, щоб у населених пунктах нашої громади підвищувалася якість життя у людей. Щоб вони завжди прагнули залишатися тут і нікуди не виїжджали. Для цього повинна бути на висоті медицина, освіта, транспортна та соціальна інфраструктура взагалі.

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Щоб громада була успішною, щоб усі плани та проєкти були реалізовані, що потрібно зробити?

По-перше, ось що хочу сказати напередодні виборів. Щоб люди могли відчувати успішність та заможність нашої громади, вони повинні обрати нормальну депутатську команду. Щоб ці люди були однодумцями, щоб вони приймали рішення, які потрібні людям. Важливо, щоб ця команда була згуртована. Щоб оперативні рішення приймалися на чолі із сільським головою. Якщо депутати будуть мати свої корисні інтереси, то роботи не буде. Для громади це буде стояння на місці. Колись раніше давала інтерв'ю Світлана Миколаївна Бедрега, яка очолює департамент фінансів в Одеській міськраді. Вона казала: "щоб грошима розпоряджатися та правильно їх витрачати, теж необхідний досвід". Я дуже хочу, щоб нова команда побудувала чіткі плани, з урахуванням інтересів громади, і поступово їх реалізовувала. Якщо брати досвід Визирки, то у нас депутатський корпус працює дуже достойно, одною командою. Приймаються рішення в інтересах місцевих жителів. Ми до прийняття рішень та голосування спілкуємося напередодні. Доводимо всю інформацію, обговорюємо всі питання з депутатами на засіданнях комісій. Вже на сесіях ми виходимо з єдиною позицією. Це дуже добре і хай так буде у новій громаді, бо від цього буде залежати успіх та процвітання. 

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Ваше побажання виборцям напередодні виборів до Визирської об’єднаної громади?

Шановні мешканці Любополю, Визирки, Першотравневого та навколишніх сіл! Будь ласка, ще раз подумайте, за кого ви готові віддати свій голос. Не голосуйте за людей, які не проживають тут у громаді та не працюють тут. Якщо це наші земляки, вони тут живуть та працюють, ви знаєте їх по справах, тоді зважуйте все і робіть свій вибір. Ще раз поставте собі питання: що тут роблять люди, які самі прийшли з Одеси? Будьте уважними та обирайте успішне майбутнє громади разом із людьми справи, які вже встигли себе зарекомендувати своєю працею та повагою від людей.
Друк
У Визирській громаді провели Свято дитинства (фото)13:00
18 чер
У дитсадку «Сонечко» в Першотравневому підвищують рівень безпеки дітей (фото)12:00
18 чер
В закладах освіти Визирської СТГ пройшли випускні вечори (фото)10:47
18 чер
У Визирській СТГ скоротили споживання електроенергії (відео)08:46
18 чер
21 червня у Калинівці заплановано відключення електропостачання13:13
17 чер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» проклали доріжку до укриття (відео)10:37
17 чер
У Визирській громаді заощаджують електроенергію (фото)08:52
17 чер
У селах Визирської СТГ 17 червня заплановано відключення електропостачання16:22
14 чер
Валентина Харламбова: про реформу закладів освіти у Визирській громаді (відео)12:20
14 чер
У Визирському ЗДО «Пролісок» підбили підсумки двадцятирічної роботи (відео)09:48
14 чер
Визирський дитсадок «Пролісок» відзначив 20-річчя (фото)10:10
13 чер
Мешканці Визирської громади передають комунальникам саджанці рослин для благоустрою (фото)10:52
11 чер
Для комунальників Визирської СТГ закупили літній спецодяг (відео)09:25
11 чер
На 13 та 14 червня у двох селах Визирської СТГ заплановані відключення електропостачання15:34
10 чер
У Визирському ЦНАПі відбудеться прийом громадян з пенсійних питань15:15
10 чер
Мешканець Кінного передає саджанці рослин комунальникам Визирської СТГ (відео)12:00
10 чер
Комунальники Визирської громади отримали нову літню форму (фото)10:00
10 чер
У Визирці відбулося засідання позачергової сесії (фото)16:58
07 чер
У Першотравневому ліцеї прозвітували про реалізацію Стратегії розвитку закладу за 2023/2024 навчальний рік (фото)08:18
07 чер
У Визирській громаді провели акцію «Голоси дітей» (фото)18:11
05 чер
На базі Першотравневого ліцею почав роботу літній табір «Веселка»17:29
05 чер
Визирська громада презентувала своє бачення територіального розвитку (фото)16:50
05 чер
Учні Визирського та Першотравневого ліцеїв відвідали засідання виконкому Визирської сільради (відео)08:23
05 чер
Захищаючи Батьківщину загинув мешканець Визирки Іван Лущик17:44
04 чер
У Визирській сільраді відбулося засідання виконкому (фото)12:00
04 чер
TOP