» » Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

  - Олександре Павловичу, що необхідно зробити, щоб усі проєкти та грандіозні плани, які вже розпочато, здійснилися у Визирці?

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".

В нас є цікаві плани та проєкти не лише по Визирці, а й по Любополю і Першотравневому. Крім того, в нас є ідеї про розвиток туризму, бо це дуже прибуткова галузь для бюджету громади. Наразі ми вже почали проєктувати парк на території села Визирка. Я дуже хочу, щоб в нас було створено не просто парк, а екопарк. Вже навіть розроблено маршрут: необхідно починати з ферми та кінного клубу. Там дуже гарне господарство і красиві коні. І можна буде потім виїхати на косу в Любопіль. Є історичні місця у Першотравневому. Так, об’єднавши маршрут, можна буде робити тур вихідного дня. Є ще багато ідей і можливостей, щоб у нас відвідувало багато гостей і люди знов і знов хотіли сюди поверталися.

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Ваші колеги, сільські голови Першотравневого і Любополю - Ви разом однодумці? Між Вами вже почали складатися відносини, громада де-факто вона вже існує?

Ми вже давно, як було прийнято рішенні про об’єднання таким складом - одне ціле. Мене знають навіть у школах Сичавки, хоча це ще не наша громада. А в Першотравневому та у Любополі ми всі дуже тісно спілкуємося. Ми одна громада, в нас є порозуміння, є спільні думки та проблеми. А головне, у нас єдине завдання: зробити так, щоб у населених пунктах нашої громади підвищувалася якість життя у людей. Щоб вони завжди прагнули залишатися тут і нікуди не виїжджали. Для цього повинна бути на висоті медицина, освіта, транспортна та соціальна інфраструктура взагалі.

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Щоб громада була успішною, щоб усі плани та проєкти були реалізовані, що потрібно зробити?

По-перше, ось що хочу сказати напередодні виборів. Щоб люди могли відчувати успішність та заможність нашої громади, вони повинні обрати нормальну депутатську команду. Щоб ці люди були однодумцями, щоб вони приймали рішення, які потрібні людям. Важливо, щоб ця команда була згуртована. Щоб оперативні рішення приймалися на чолі із сільським головою. Якщо депутати будуть мати свої корисні інтереси, то роботи не буде. Для громади це буде стояння на місці. Колись раніше давала інтерв'ю Світлана Миколаївна Бедрега, яка очолює департамент фінансів в Одеській міськраді. Вона казала: "щоб грошима розпоряджатися та правильно їх витрачати, теж необхідний досвід". Я дуже хочу, щоб нова команда побудувала чіткі плани, з урахуванням інтересів громади, і поступово їх реалізовувала. Якщо брати досвід Визирки, то у нас депутатський корпус працює дуже достойно, одною командою. Приймаються рішення в інтересах місцевих жителів. Ми до прийняття рішень та голосування спілкуємося напередодні. Доводимо всю інформацію, обговорюємо всі питання з депутатами на засіданнях комісій. Вже на сесіях ми виходимо з єдиною позицією. Це дуже добре і хай так буде у новій громаді, бо від цього буде залежати успіх та процвітання. 

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Ваше побажання виборцям напередодні виборів до Визирської об’єднаної громади?

Шановні мешканці Любополю, Визирки, Першотравневого та навколишніх сіл! Будь ласка, ще раз подумайте, за кого ви готові віддати свій голос. Не голосуйте за людей, які не проживають тут у громаді та не працюють тут. Якщо це наші земляки, вони тут живуть та працюють, ви знаєте їх по справах, тоді зважуйте все і робіть свій вибір. Ще раз поставте собі питання: що тут роблять люди, які самі прийшли з Одеси? Будьте уважними та обирайте успішне майбутнє громади разом із людьми справи, які вже встигли себе зарекомендувати своєю працею та повагою від людей.
Друк
В ніч з 4 на 5 червня в селах Лиманського району не буде води14:39
03 чер
У Визирській сільраді пройшло позачергове засідання комісії ТЕБ та НС12:58
03 чер
Законодавчо Україна не готова до жовтневих виборів12:00
03 чер
Парламентська газета встала на захист Сичавки та Визирської ОТГ (фото)11:00
03 чер
У Лиманському ЦДЮТ під час карантину роблять капремонт (фото)10:00
03 чер
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи (фото)15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
У Визирській ОТГ будуть підвищені тарифи на воду (фото)14:57
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
TOP