Показати меню
» » Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців"

  - Олександре Павловичу, що необхідно зробити, щоб усі проєкти та грандіозні плани, які вже розпочато, здійснилися у Визирці?

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".

В нас є цікаві плани та проєкти не лише по Визирці, а й по Любополю і Першотравневому. Крім того, в нас є ідеї про розвиток туризму, бо це дуже прибуткова галузь для бюджету громади. Наразі ми вже почали проєктувати парк на території села Визирка. Я дуже хочу, щоб в нас було створено не просто парк, а екопарк. Вже навіть розроблено маршрут: необхідно починати з ферми та кінного клубу. Там дуже гарне господарство і красиві коні. І можна буде потім виїхати на косу в Любопіль. Є історичні місця у Першотравневому. Так, об’єднавши маршрут, можна буде робити тур вихідного дня. Є ще багато ідей і можливостей, щоб у нас відвідувало багато гостей і люди знов і знов хотіли сюди поверталися.

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Ваші колеги, сільські голови Першотравневого і Любополю - Ви разом однодумці? Між Вами вже почали складатися відносини, громада де-факто вона вже існує?

Ми вже давно, як було прийнято рішенні про об’єднання таким складом - одне ціле. Мене знають навіть у школах Сичавки, хоча це ще не наша громада. А в Першотравневому та у Любополі ми всі дуже тісно спілкуємося. Ми одна громада, в нас є порозуміння, є спільні думки та проблеми. А головне, у нас єдине завдання: зробити так, щоб у населених пунктах нашої громади підвищувалася якість життя у людей. Щоб вони завжди прагнули залишатися тут і нікуди не виїжджали. Для цього повинна бути на висоті медицина, освіта, транспортна та соціальна інфраструктура взагалі.

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Щоб громада була успішною, щоб усі плани та проєкти були реалізовані, що потрібно зробити?

По-перше, ось що хочу сказати напередодні виборів. Щоб люди могли відчувати успішність та заможність нашої громади, вони повинні обрати нормальну депутатську команду. Щоб ці люди були однодумцями, щоб вони приймали рішення, які потрібні людям. Важливо, щоб ця команда була згуртована. Щоб оперативні рішення приймалися на чолі із сільським головою. Якщо депутати будуть мати свої корисні інтереси, то роботи не буде. Для громади це буде стояння на місці. Колись раніше давала інтерв'ю Світлана Миколаївна Бедрега, яка очолює департамент фінансів в Одеській міськраді. Вона казала: "щоб грошима розпоряджатися та правильно їх витрачати, теж необхідний досвід". Я дуже хочу, щоб нова команда побудувала чіткі плани, з урахуванням інтересів громади, і поступово їх реалізовувала. Якщо брати досвід Визирки, то у нас депутатський корпус працює дуже достойно, одною командою. Приймаються рішення в інтересах місцевих жителів. Ми до прийняття рішень та голосування спілкуємося напередодні. Доводимо всю інформацію, обговорюємо всі питання з депутатами на засіданнях комісій. Вже на сесіях ми виходимо з єдиною позицією. Це дуже добре і хай так буде у новій громаді, бо від цього буде залежати успіх та процвітання. 

Олександр Токменінов: "Щоб відчути успішність та заможність громади, необхідно обрати команду депутатів-однодумців".  - Ваше побажання виборцям напередодні виборів до Визирської об’єднаної громади?

Шановні мешканці Любополю, Визирки, Першотравневого та навколишніх сіл! Будь ласка, ще раз подумайте, за кого ви готові віддати свій голос. Не голосуйте за людей, які не проживають тут у громаді та не працюють тут. Якщо це наші земляки, вони тут живуть та працюють, ви знаєте їх по справах, тоді зважуйте все і робіть свій вибір. Ще раз поставте собі питання: що тут роблять люди, які самі прийшли з Одеси? Будьте уважними та обирайте успішне майбутнє громади разом із людьми справи, які вже встигли себе зарекомендувати своєю працею та повагою від людей.
Друк
У порту "Південний" перевалили 268,7 тис. тонн вантажів за добу12:00
21 вер
Паліативна допомога: у Красносільській ОТГ пройшла зустріч із представниками ГО "Елеос" (фото)11:00
21 вер
"Маршрут громади" продовжує свою роботу (фото)10:00
21 вер
Життєвий шлях та вершини Олексія Ставніцера (фото)16:00
20 вер
Цієї суботи Сичавка святкуватиме День села15:00
20 вер
Для учнів Доброславської школи провели захід з профорієнтації14:00
20 вер
"Команда розвитку" приїхала до Першотравневого, аби привітати із золотим весіллям подружжя13:00
20 вер
У Сичавській сільраді роблять ремонт (фото)12:00
20 вер
Відбувся Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів та школярів10:00
20 вер
У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)08:00
20 вер
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
TOP