Показати меню
» » Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої

  За останні 5 років соціально-економічний розвиток Визирки було направлено на здійснення робіт з благоустрою, будівництва та ремонту. Крім цього було збільшено дохідну частину бюджету, з метою формування якісної та безпечного середовища життєдіяльності населення Визирської територіальної громади.

  Весь цей час Визирська сільська рада функціонувала на власні кошти, без боргів та із певними результатами. Отже, бюджет за п’ять років зріс майже у 3 рази. Відповідь тому не лише своєрідність географічного розташування, а й природноресурсний та економічний потенціал села.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  За всіх часів однією із найважливіших і водночас найбільш складних ланок сільської інфраструктури є житлово-комунальне господарство та благоустрій. Але останні п’ять років тут вдалось забезпечити стійку тенденцію до покращання ситуації у сфері надання житлово-комунальних послуг та санітарного стану села. Зроблено капітальний ремонт водопроводів, мереж вуличного освітлення та їх реконструкцію. Збудовані тротуарні доріжки, ведеться будівництво газопроводу низького тиску по вулиці Кірова з кільцюванням по вулицях Чапаєва та Середньоканській. Здійснено капітальний ремонт газопроводу по вулиці Новозаградіївська. Встановлені численні дитячі майданчики в селі подобаються не тільки дітям, а і їхнім батькам.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  Автобусні зупинки - ще один крок до комфорту місцевих жителів. Зроблено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях Новозаградіївська, Чапаєва, Кірова, Центральна, Перемоги, Середньоканська, провулок Дачний, провулок Ставковий, провулок Перекопський, Южний, Східний. Визирка перетворилася із початком масштабного благоустрою центральної частини населеного пункту.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  Вже ніхто не уявляє її без фонтану, кювету, альтанці. Розпочато будівництво пішохідного мосту через балку. З’явилися зони відпочинку та загального користування по провулку Дачний та вулиці Миру та спортивний майданчик із тренажерами по вул. О. Ставніцера. Камери відеоспостереження по території села допомагають забезпечувати порядок та оперативно реагувати на позаштатні ситуації.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  Для запровадження в селі Визирка системи інтернет, проведено по вулицях села оптоволоконний кабель, також під'єднано кабельне телебачення. В селі організовано централізований вивіз сміття, встановлено контейнери для роздільного збору сміття. У весняно - літній період активно висаджуються зелені насадження та квіти.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  З метою забезпечення належної пожежної безпеки на території Визирської сільської ради, було розроблено та затверджено Програму цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, створено комунальне підприємство "Визирське джерело", також відкрито структурний підрозділ місцевої пожежної команди та повністю забезпечено його функціонування.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  З метою стимулювання односельців до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій приватних будинків, забезпечення чистоти й порядку, покращення естетичного стану та збереження прибудинкових територій було затверджено Положення про щорічний сільський конкурс "Кращий благоустрій території будинку". Такий інструмент був дуже позитивно сприйняли місцевими жителями. Крім цього за підтримки депутата Лиманської районної ради В. О. Кутателадзе ініційовано щорічний конкурс на краще оформлення садиби до Нового року.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  Зараз Визирка знаходиться перед новими горизонтами фінансування та поповнення бюджету громади, та попереду її чекають багато цікавих проєктів з будівництва та благоустрою. Вже зараз на етапі розробки проєктно-кошторисної документації знаходяться будівництво спортивно - оздоровчого комплексу зі стадіоном та басейном, створення амбулаторії у провулку Дачному, реконструкція з прибудовою дошкільного навчального закладу "Пролісок". А головне - вже розроблено детальний план комплексної забудови на території села Визирка на території більше ніж 300 га.

Олександр Токменінов

Визирка відкрита до співробітництва, готова впроваджувати інвестиційні проєкти з партнерами різноманітних країн світу. Наша сільська рада завжди працювала відкрито, впевнено йшла до своєї головної мети-підвищення добробуту мешканців села, створення для кожного жителя максимально сприятливих умов для реалізації його можливостей та потреб. Зараз ми стоїмо перед новими можливостями бюджетоутворення та розвитку. Підсумовуючи роботу, дякую депутатам сільської ради, членам виконкому, колективам комунального підприємства, установ, підприємцям, фермерам за підтримку, розуміння, терпіння, злагоджену роботу та щоденну працю. А ще - за активну й дієву позицію у розв'язанні питань життєзабезпечення Визирської територіальної громади, - Олександр Токменінов, очільник сільради Визирки.

Друк
Схожі новини:
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP