» » Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої

  За останні 5 років соціально-економічний розвиток Визирки було направлено на здійснення робіт з благоустрою, будівництва та ремонту. Крім цього було збільшено дохідну частину бюджету, з метою формування якісної та безпечного середовища життєдіяльності населення Визирської територіальної громади.

  Весь цей час Визирська сільська рада функціонувала на власні кошти, без боргів та із певними результатами. Отже, бюджет за п’ять років зріс майже у 3 рази. Відповідь тому не лише своєрідність географічного розташування, а й природноресурсний та економічний потенціал села.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  За всіх часів однією із найважливіших і водночас найбільш складних ланок сільської інфраструктури є житлово-комунальне господарство та благоустрій. Але останні п’ять років тут вдалось забезпечити стійку тенденцію до покращання ситуації у сфері надання житлово-комунальних послуг та санітарного стану села. Зроблено капітальний ремонт водопроводів, мереж вуличного освітлення та їх реконструкцію. Збудовані тротуарні доріжки, ведеться будівництво газопроводу низького тиску по вулиці Кірова з кільцюванням по вулицях Чапаєва та Середньоканській. Здійснено капітальний ремонт газопроводу по вулиці Новозаградіївська. Встановлені численні дитячі майданчики в селі подобаються не тільки дітям, а і їхнім батькам.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  Автобусні зупинки - ще один крок до комфорту місцевих жителів. Зроблено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях Новозаградіївська, Чапаєва, Кірова, Центральна, Перемоги, Середньоканська, провулок Дачний, провулок Ставковий, провулок Перекопський, Южний, Східний. Визирка перетворилася із початком масштабного благоустрою центральної частини населеного пункту.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  Вже ніхто не уявляє її без фонтану, кювету, альтанці. Розпочато будівництво пішохідного мосту через балку. З’явилися зони відпочинку та загального користування по провулку Дачний та вулиці Миру та спортивний майданчик із тренажерами по вул. О. Ставніцера. Камери відеоспостереження по території села допомагають забезпечувати порядок та оперативно реагувати на позаштатні ситуації.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  Для запровадження в селі Визирка системи інтернет, проведено по вулицях села оптоволоконний кабель, також під'єднано кабельне телебачення. В селі організовано централізований вивіз сміття, встановлено контейнери для роздільного збору сміття. У весняно - літній період активно висаджуються зелені насадження та квіти.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  З метою забезпечення належної пожежної безпеки на території Визирської сільської ради, було розроблено та затверджено Програму цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, створено комунальне підприємство "Визирське джерело", також відкрито структурний підрозділ місцевої пожежної команди та повністю забезпечено його функціонування.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  З метою стимулювання односельців до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій приватних будинків, забезпечення чистоти й порядку, покращення естетичного стану та збереження прибудинкових територій було затверджено Положення про щорічний сільський конкурс "Кращий благоустрій території будинку". Такий інструмент був дуже позитивно сприйняли місцевими жителями. Крім цього за підтримки депутата Лиманської районної ради В. О. Кутателадзе ініційовано щорічний конкурс на краще оформлення садиби до Нового року.

Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.Крок за кроком. Ефективний досвід Визирки у благоустрої.  Зараз Визирка знаходиться перед новими горизонтами фінансування та поповнення бюджету громади, та попереду її чекають багато цікавих проєктів з будівництва та благоустрою. Вже зараз на етапі розробки проєктно-кошторисної документації знаходяться будівництво спортивно - оздоровчого комплексу зі стадіоном та басейном, створення амбулаторії у провулку Дачному, реконструкція з прибудовою дошкільного навчального закладу "Пролісок". А головне - вже розроблено детальний план комплексної забудови на території села Визирка на території більше ніж 300 га.

Олександр Токменінов

Визирка відкрита до співробітництва, готова впроваджувати інвестиційні проєкти з партнерами різноманітних країн світу. Наша сільська рада завжди працювала відкрито, впевнено йшла до своєї головної мети-підвищення добробуту мешканців села, створення для кожного жителя максимально сприятливих умов для реалізації його можливостей та потреб. Зараз ми стоїмо перед новими можливостями бюджетоутворення та розвитку. Підсумовуючи роботу, дякую депутатам сільської ради, членам виконкому, колективам комунального підприємства, установ, підприємцям, фермерам за підтримку, розуміння, терпіння, злагоджену роботу та щоденну працю. А ще - за активну й дієву позицію у розв'язанні питань життєзабезпечення Визирської територіальної громади, - Олександр Токменінов, очільник сільради Визирки.

Друк
Схожі новини:
Крижанівку та Ліски закликали до свідомості (фото)15:03
18 лют
Одеська область долучилася до національного проєкту "Озеленення України" (фото)14:00
18 лют
У Красносільській ОТГ відсвяткували "Трифон Зарізан" (фото)13:30
18 лют
Капітальний ремонт та будівництво доріг: Доброслав розподілив бюджет (фото)13:00
18 лют
Василь Бабич: "Сичавка буде заможним та процвітаючим селом"12:00
18 лют
У Визирській ОТГ впроваджують Програму "Милосердя в дії" (фото)11:00
18 лют
Медики Лиманщини обговорили проблеми у сфері охорони здоров’я10:00
18 лют
У частині Лиманського району Одеської області 18 лютого не буде води21:01
17 лют
У Лиманській РДА вшанували учасників бойових дій (фото)15:00
17 лют
ОДА прислухалася до думки Сичавки. Черга за Кабміном14:49
17 лют
У Визирській громаді відсвяткували День закоханих (фото)14:23
17 лют
У Южному пройшов урочистий мітинг з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану (фото)13:56
17 лют
У Лиманській РДА відбудеться звіт ЦНАПу 201913:00
17 лют
У Коблівській школі старшокласників навчали бюджетній грамотності (фото)12:00
17 лют
В усіх населених пунктах Визирської ОТГ у 2020 році заплановано ремонт сільських доріг (фото)11:00
17 лют
У 2020 році Доброслав планує зробити ще дві зони відпочинку (фото)10:00
17 лют
У Южному мають намір провести енергоаудит будинків (фото)12:00
15 лют
Коблівський комунгосп попереджає про відключення води11:00
15 лют
Доброслав долучається до Всесвітньої екологічної акції "Мільярд дерев" (фото)10:00
15 лют
Визирська сільрада представила бюджет громади на 2020 рік (фотофакт)18:06
14 лют
У Визирському дачному масиві оновлено водогін (фото)15:32
14 лют
З'явився розклад автобуса "Коблеве-Южне". Маршрут проходить через Кошари та Сичавку13:00
14 лют
Доброслав за рік додатково отримав 13 млн грн бюджетних коштів (фото)12:57
14 лют
Проблему регулярних перевезень з Одеси до Чорноморського вирішували депутати облради (фото)12:30
14 лют
У Лиманській РДА обговорили дії щодо захисту бджіл (фото)11:00
14 лют
TOP