Показати меню
» » За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради (фото)

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради (фото)

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради (фото)

  Найчастіш більшість людей у повсякденному житті звертаються до будь-якого чиновника лише у справах і сприймають його зовні та по діловому, не звертаючи уваги на його людські якості. Тамару Іванівну Ковтун знають у Любополі всі. І якщо потрібна допомога, то вона ніколи не відмовить. А ще жінку можна зустріти на вулиці, коли вона йде по своїм справам чи займається сімейними справами. 

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.Марія Островська, бібліотекарка села Любопіль. 

В 1988 році я сюди приїхала, як молодий вчитель української мови та літератури, а через рік приїхала Тамара Іванівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури та стала завучем школи. Ось з того часу ми з нею і знайомі. Вона ніколи не боялася виступити проти несправедливості, сказати правду в очі, - Марія Островська, бібліотекарка села Любопіль. 

  Як ровесники, так і молоде покоління дуже цінують Тамару Іванівну не лише як фахівця, але і як душевну та відкриту людину. 

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.

З Тамарою Іванівною я познайомилась у школі, вона була вчителем. Вимоглива, відкрила нам світ літератури, вчила цінувати людяність. Дуже добра людина. Зараз я працюю керівником Любопільського будинку культури, Тамара Іванівна - секретарем сільради. Коли не звернусь до неї, чи з якимось проханням, чи сценарієм. Завжди залишить свої справи, допоможе, - Катерина Циганенко, художня керівниця Любопільського будинку культури. 

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.  Робота вчителя дала Тамарі Іванівні чималий досвід, навчила дисципліні, самоорганізації, які зараз допомагають працювати у злагодженій команді з колегами. Це також на власному прикладі знає діловод Любопільської сільської ради Ганна Нечипорук.

Ганна Нечипорук, діловодка Любопільської сільської ради.

Працюємо ось уже 8 років з нею, ніяких зауважень, нічого такого немає, всім людям, які до неї приходять, вона завжди допомагає, розповідає. Все підкаже. Куди поїхати, які довідки взяти. У роботі все у нас взаємопов'язане, нотаріальні, паспортні справи. Робимо спільно, взаємно, - Ганна Нечипорук, діловодка Любопільської сільської ради. 

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.  Інший бік життя Тамари Іванівни - це особисте життя. Адже ця жінка є також чудовою дружиною, матір’ю та бабусею. До речі, в село Любопіль Тамара Іванівна приїхала зі своїм чоловіком Володимиром у серпні 1989 року.

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.

Я працювала у Сербківській школі вчителькою і там познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. Він туди завітав, був дуже наполегливий, потім ми одружилися, я і переїхала вже жити й працювати у Любопіль, - Тамара Ковтун, секретарка Любопільської сільської ради.

  Секретом злагодженого життя з чоловіком Володимиром, Тамара Іванівна вважає взаємну повагу і здатність чути одне одного. Цьому навчила і свого сина, який теж створив дружню родину, має та виховує чудового хлопчика Матвія. Щодо виховання майбутнього покоління, то Тамара Іванівна впевнена, що тільки добро, правда, відвертість та толерантність на власному прикладі може прищепити найкращі людські якості дитині. 

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.  Встигає впоратися наша героїня і з домашнім господарством, адже є і курчата, і худоба, і навіть бджолині вулики. Біля будинку - родюча земля та улюблені квіти, які теж не залишаються у боргу та віддячують рясним цвітінням та дуже приємно пахнуть. Господиня запропонувала нам скуштувати домашні страви - мед та бринзу власного виробництва. За чаєм вийшла дуже душевна бесіда, де серед інших тем Тамара Іванівна озвучила сімейний рецепт домашнього соління.

Як кожна сільська родина ми робимо закрутки, різні салати на зиму. Це соління огірків. Перша така таємниця - додати пару ложок самогону або горілки. І вони тоді не перекисають і зберігаються цілу зиму, - Тамара Ковтун, секретарка Любопільської сільської ради.

За лаштунками роботи. Чим живе секретар Любопільської сільради.  Ще раніше, коли Тамара Ковтун працювала у школі, односельці висловили їй високу довіру та обрали депутатом, і вона почала свою діяльність у Любопільській сільській раді. Зараз, коли обирали депутатів у новостворену Визирську ОТГ, до складу якої входить Любопіль, Тамара Іванівна теж висувала свою кандидатуру та отримала рівну кількість голосів з іншим кандидатом. Тому 21 липня разом з парламентськими, в Любополі відбудеться другий тур, де з двох кандидатів обиратимуть одного. Дуже важливим для Тамари Іванівни є життя громади та її рідного Любополя, за які вона вболіває від щирого серця. 

Я дивлюся в майбутнє з великою надією. Що і село Любопіль, і Ранжеве перетворяться на квітучі українські села. Все, що ми робимо, ми робимо для нашої молоді. Думаю, вона буде залишатися у селі, працювати, народжувати більше дітей. І "Команда розвитку" буде цьому сприяти, бо у нас є бажання працювати, - Тамара Ковтун, секретарка Любопільської сільської ради.
Друк
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
Южненські сімейні лікарі переймали досвід балтських колег (фото)14:00
14 сер
Маяківська громада самостійно вирішує питання освіти та медицини (фото)13:00
14 сер
Працівники "ОПЗ" мають намір їхати до Києва на мітинг (фото)12:00
14 сер
На "ТІС" студенти училища ім. Маринеско пройшли професійну практику11:00
14 сер
У Визирській сільраді створено депутатські комісії (фото)10:00
14 сер
TOP