Показати меню
» » Зміни будуть чи ні? Що чекає на медицину у Визирській громаді (фото)

Зміни будуть чи ні? Що чекає на медицину у Визирській громаді (фото)

Зміни будуть чи ні? Що чекає на медицину у Визирській громаді (фото)

  Жителі, як і раніше, зможуть отримувати необхідні медичні послуги у своїх амбулаторіях і ФАПах, які знаходяться в підпорядкуванні некомерційного комунального підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лиманської райради.
Еліна Концева, головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської райради.

У нас є вже такий досвід роботи з Красносільською ОТГ. Там 2 амбулаторії та 3 ФАПи. Вони знаходяться на території Красносільської громади, однак вони є підрозділами нашого центру. Вони не висловили бажання, або може не знайшли можливостей, щоб піти на самостійну медичну практику. Тому необхідно створити некомерційне КП, отримати ліцензію на медичну практику та укласти угоду з Національною службою здоров'я. Якщо буде створено такий центр, всі лікарі, які працювали в центрі при Лиманській райраді, повинні будуть переукласти декларації з жителями. Я думаю, сьогодні ніхто до цього не готовий. Також це буде на розсуд і Визирської громади, проте хочу підкреслити, що не зміниться порядок надання медичної допомоги. Ми як надавали цю послугу, так і будемо надавати, - Еліна Концева, головний лікар КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лиманської райради.

Зміни будуть чи ні? Що чекає на медицину у Визирській громаді  Гроші йдуть за пацієнтом - це відома теза медичної реформи. Де б не мешкав пацієнт, виділені державою гроші підуть до того фахівця, з яким він уклав договір на медичне обслуговування. Наприклад, частина жителів села Порт уклала договори з сімейним лікарем амбулаторії Визирки, а деяким визирчанам зручно їздити у Сичавку до свого лікаря. За інформацією Еліни Концевої, у депутатів Визирської сільради є можливість підвищити якість медичних послуг, які надаються мешканцям громади. Для цього необхідно започаткувати певну програму для підтримки первинної медичної допомоги.
Зміни будуть чи ні? Що чекає на медицину у Визирській громаді  Як розповіла Еліна Концева, у Визирської амбулаторії є всі шанси стати однією з найкращих у Лиманському районі. Вже сьогодні вона займає провідні позиції в питаннях діагностики.
Зміни будуть чи ні? Що чекає на медицину у Визирській громаді

Думаю, що Визирка зараз може створити велику конкуренцію. Центр лабораторних досліджень знаходиться у Визирці. Тому що загальні аналізи крові всі привозяться до Визирки та робляться на аналізаторі, який знаходиться там. У новій амбулаторії також буде нове обладнання. Будуть мобільні валізки, в яких знаходитиметься інтерактивне обладнання і буде можливість консультуватися за допомогою представників телемедицини, які зараз працюють в обласній лікарні. Так що можливості збільшаться для людей, їм не потрібно буде самим виїжджати на консультації вузьких фахівців в обласну лікарню. Все це можна буде зробити на місці, - Еліна Концева, головний лікар КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лиманської райради.

Зміни будуть чи ні? Що чекає на медицину у Визирській громаді  До кінця 2019 року жителі сіл Визирської ОТГ, при необхідності, мають право отримувати безкоштовне медичне обслуговування в Лиманській районній лікарні, тому, що бюджетні надходження об'єднаної громади були направлені до районного бюджету, а субвенція на обслуговування жителів сіл Визирської ОТГ надійшла до районної лікарні в повному обсязі.
Тетяна Таран, головний лікар Лиманської районної лікарні.

Хворі, які надходять на стаціонарне лікування, можуть отримувати якісну медичну допомогу, лікуватися безкоштовно, тому що ми повністю забезпечуємо якісними лікарськими препаратами та при пологах, і при зубопротезуванні, при амбулаторному лікуванні. Ми видаємо рецепти, тому хворі можуть отримувати необхідні ліки безкоштовно. Якщо люди надходять до стаціонару, або їм потрібне оперативне лікування, лікування різних захворювань, все це проводиться безкоштовно. На дану громаду ми купуємо окремо лікарські препарати для надання медичної допомоги, - Тетяна Таран, головний лікар Лиманської районної лікарні.

Зміни будуть чи ні? Що чекає на медицину у Визирській громаді  Починаючи з 2020 року жителі Визирської громади зможуть прийняти колективне рішення і вибрати ту лікарню в регіоні, де хочуть отримувати лікування. Це може бути не тільки Лиманська районна лікарня, а й наприклад, лікарня міста Южне. Як виявилося, для жителів села Любопіль, це не стільки проблема якості медичного обслуговування, скільки можливостей автобусного сполучення.

  Фото ТРК "ТІС-ТВ".

Друк
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
Южненські сімейні лікарі переймали досвід балтських колег (фото)14:00
14 сер
Маяківська громада самостійно вирішує питання освіти та медицини (фото)13:00
14 сер
Працівники "ОПЗ" мають намір їхати до Києва на мітинг (фото)12:00
14 сер
На "ТІС" студенти училища ім. Маринеско пройшли професійну практику11:00
14 сер
У Визирській сільраді створено депутатські комісії (фото)10:00
14 сер
У Любополі відроджують птахівництво (фото)15:48
13 сер
TOP