» » Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

  Перед тим, як приступити до голосування, чинна очільниця ветеранської організації Першотравневого Олександра Бондарчук відзвітувала про свою діяльність. Роботи виконано чимало. Це і вирішення соціальних питань, і надання різноманітної допомоги, і привітання з ювілеями найстаріших з членів громади. Всього у складі організації перебуває 1185 осіб, серед яких залишився навіть один ветеран Другої Світової. Прирівняних до інвалідів цієї війни 3 людей, учасників бойових дій - 2, "дітей війни" - 232 людини.
Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

Коли я стала очолювати організацію, ми, тоді ще з головою Першотравневої сільради Валерієм Володимировичем Стоілакі вирішили, що будемо вітати людей поважного віку. А до тих, кому понад 90 - щороку приходимо в гості. У 2015 привітали 119 людей, у 2016 - 121, у 2017 - 123, а у 2018 - 225 мешканців Першотравневої сільради, - Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

  Серед присутніх на звітній конференції - представники місцевої влади: депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе, голова Визирської сільради Валерій Стоілакі, працівники місцевих закладів охорони здоров’я та агробізнесу. Всі, хто бере активну участь у життєдіяльності Першотравневої ветеранської організації. У свою чергу, Валерій Стоілакі подякував Олександрі Бондарчук за плідну працю, люди її дуже поважають та довіряють.
Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Завдяки Олександрі Семенівні я відразу побачив роботу не лише у сільраді, а й по всьому селу. Вона завжди активна, завжди хоче допомогти, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Варто зазначити, що серед присутніх у залі членів ветеранської організації - мешканці не тільки Першотравневого, а й Кінного, Степанівки, Нової Вільшанки, Міщанки та села Порт. Окрім організаційних питань, кожен міг поговорити з представниками влади про наболілі теми: транспортне сполучення, роботу аптечних кіосків та деяких послуг у місцевій амбулаторії, навіть про прокладання водопроводу. На всі запитання максимально відверто відповів очільник Визирської сільради Валерій Стоілакі.
Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Слово мав і депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе. Він привітав усіх присутніх ветеранів та подякував їм за внесок у життя громади, коли вони ще працювали на підприємствах, а також за те, що виховали ціле покоління дітей, а зараз займаються онуками. Віталій Кутателадзе запропонував продовжувати зв’язок з організаціями, що допомагають ветеранам.
Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Я вдячний за вашу роботу. Ви чимало зробили за свій вік. Влада громади завжди буде йти вам на зустріч. У нас є приймальня благодійного фонду Олексія Ставніцера, сільрада. Звертайтесь, якщо потрібна допомога, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Підбиваючи підсумки роботи конференції, голова Першотравневої ветеранської організації Олександра Бондарчук зазначила:
Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.

Я бажаю всім ветеранам міцного здоров'я. А все інше у нас вийде. Я думаю, що завдяки громаді й таким людям, як Олег Джумберович та Віталій Олегович, які завжди нам допомагають, ми чимало зробимо ще. Ми вперше бачимо депутата обласної ради, який так нам допомагає, - Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Важливим пунктом порядку денного на зібранні було переобрання голови ветеранської організації Першотравневого. За правилами, це необхідно робити кожні чотири роки. Одностайно на цю посаду було повторно обрано Олександру Бондарчук, оскільки люди висловили саме їй велику довіру.

Друк
Схожі новини:
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
У с. Іванове зроблено основу під башту Рожновського (фото)12:00
02 лип
Населенні пункти Лиманського району знов залишаються без води11:00
02 лип
Модернізація обладнання та оптимізація технологій - запорука рекордів ТІС (фото)10:00
02 лип
У Красносілці підбили підсумки молодіжного квесту (фоторепортаж)16:08
01 лип
Одеська ОДА: обіцяти - не означає виконати15:39
01 лип
У селах Лиманського району проводитимуть обробку посівів гербіцидом та інсектицидом (фото)12:50
01 лип
На Тилігульському лимані зацвіли латаття (фотофакт)12:00
01 лип
Крижанівський ЦНАП Лиманського району вперше надав комплексну послугу11:00
01 лип
Колекціонер в Лиманському районі має на подвір’ї понад 500 сортів троянд10:00
01 лип
Медпрацівники Визирської громади відпочили у Вилкове (фото)15:56
30 чер
Визирська громада - лідер в Одеській області за I квартал 2020 року (фото)14:26
30 чер
У Крижанівці каналізаційна мережа має укріпити схил (фото)12:00
30 чер
У Калинівці є усі умови для цікавого зеленого відпочинку. Залишилася сама малість11:00
30 чер
РСЦ МВС в Одеській області: диджиталізація залишається одним із пріоритетів (відео)10:00
30 чер
Керівнику з виробництва в Лиманськом районі президент надав звання16:00
29 чер
Олександрівка половину дня проведе без води15:52
29 чер
TOP