» » Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

  Перед тим, як приступити до голосування, чинна очільниця ветеранської організації Першотравневого Олександра Бондарчук відзвітувала про свою діяльність. Роботи виконано чимало. Це і вирішення соціальних питань, і надання різноманітної допомоги, і привітання з ювілеями найстаріших з членів громади. Всього у складі організації перебуває 1185 осіб, серед яких залишився навіть один ветеран Другої Світової. Прирівняних до інвалідів цієї війни 3 людей, учасників бойових дій - 2, "дітей війни" - 232 людини.
Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

Коли я стала очолювати організацію, ми, тоді ще з головою Першотравневої сільради Валерієм Володимировичем Стоілакі вирішили, що будемо вітати людей поважного віку. А до тих, кому понад 90 - щороку приходимо в гості. У 2015 привітали 119 людей, у 2016 - 121, у 2017 - 123, а у 2018 - 225 мешканців Першотравневої сільради, - Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

  Серед присутніх на звітній конференції - представники місцевої влади: депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе, голова Визирської сільради Валерій Стоілакі, працівники місцевих закладів охорони здоров’я та агробізнесу. Всі, хто бере активну участь у життєдіяльності Першотравневої ветеранської організації. У свою чергу, Валерій Стоілакі подякував Олександрі Бондарчук за плідну працю, люди її дуже поважають та довіряють.
Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Завдяки Олександрі Семенівні я відразу побачив роботу не лише у сільраді, а й по всьому селу. Вона завжди активна, завжди хоче допомогти, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Варто зазначити, що серед присутніх у залі членів ветеранської організації - мешканці не тільки Першотравневого, а й Кінного, Степанівки, Нової Вільшанки, Міщанки та села Порт. Окрім організаційних питань, кожен міг поговорити з представниками влади про наболілі теми: транспортне сполучення, роботу аптечних кіосків та деяких послуг у місцевій амбулаторії, навіть про прокладання водопроводу. На всі запитання максимально відверто відповів очільник Визирської сільради Валерій Стоілакі.
Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Слово мав і депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе. Він привітав усіх присутніх ветеранів та подякував їм за внесок у життя громади, коли вони ще працювали на підприємствах, а також за те, що виховали ціле покоління дітей, а зараз займаються онуками. Віталій Кутателадзе запропонував продовжувати зв’язок з організаціями, що допомагають ветеранам.
Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Я вдячний за вашу роботу. Ви чимало зробили за свій вік. Влада громади завжди буде йти вам на зустріч. У нас є приймальня благодійного фонду Олексія Ставніцера, сільрада. Звертайтесь, якщо потрібна допомога, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Підбиваючи підсумки роботи конференції, голова Першотравневої ветеранської організації Олександра Бондарчук зазначила:
Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.

Я бажаю всім ветеранам міцного здоров'я. А все інше у нас вийде. Я думаю, що завдяки громаді й таким людям, як Олег Джумберович та Віталій Олегович, які завжди нам допомагають, ми чимало зробимо ще. Ми вперше бачимо депутата обласної ради, який так нам допомагає, - Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Важливим пунктом порядку денного на зібранні було переобрання голови ветеранської організації Першотравневого. За правилами, це необхідно робити кожні чотири роки. Одностайно на цю посаду було повторно обрано Олександру Бондарчук, оскільки люди висловили саме їй велику довіру.

Друк
Схожі новини:
Тетяна Таран: "У населення з'явиться можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в повному обсязі на безоплатній основі"15:00
21 лис
Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)14:06
21 лис
День гідності та свободи: в Южному вшанували пам'ять захисників України (фото)13:30
21 лис
Акцизний податок на пальне надходитиме до бюджетів міст і ОТГ13:00
21 лис
Нового губернатора Одеської області можуть дискредитувати12:30
21 лис
У місті Южне будуватимуть велодоріжку та пішохідний тротуар12:00
21 лис
Контейнерний термінал транспортного вузла "ТІС" обробив рекордний обсяг вантажів (фото)11:00
21 лис
У Визирці біля ротонди встановили ліхтарі (фото)10:00
21 лис
Роботи з реконструкції стадіону в Южному виконані на 50%15:00
20 лис
Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)14:30
20 лис
Губернатор Одещини готовий об’єднувати громади примусово14:00
20 лис
Газета "Голос України" вперше підписала меморандум з громадою - потужною Визирською ОТГ (фото)13:00
20 лис
У селах Крижанівка та Ліски можливі відключення електроенергії12:30
20 лис
Першотравневий НВК шукає фахівців на вакантні місця (фото)12:00
20 лис
У Першотравневому організували вивіз опалого листя (фото)11:00
20 лис
На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)10:00
20 лис
В Одеській облраді депутати обговорили гострі проблеми регіону (фото)15:48
19 лис
Будівництво нового баскетбольного майданчика в місті Южне на фінальній стадії (фото)15:30
19 лис
Сичавка зробила свій вибір: село увійде у склад Визирської ОТГ (фото)15:02
19 лис
"ТІС" досяг рекорду вантажообігу за весь час роботи14:00
19 лис
Визирська громада відвідала Львів на вікенд (фото)13:00
19 лис
У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)12:00
19 лис
Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)11:00
19 лис
Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК (фото)10:00
19 лис
На посаду в.о. директора порту "Південний" призначено досвідченого директора15:00
18 лис
TOP