Показати меню
» » Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника (фото)

  Перед тим, як приступити до голосування, чинна очільниця ветеранської організації Першотравневого Олександра Бондарчук відзвітувала про свою діяльність. Роботи виконано чимало. Це і вирішення соціальних питань, і надання різноманітної допомоги, і привітання з ювілеями найстаріших з членів громади. Всього у складі організації перебуває 1185 осіб, серед яких залишився навіть один ветеран Другої Світової. Прирівняних до інвалідів цієї війни 3 людей, учасників бойових дій - 2, "дітей війни" - 232 людини.
Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

Коли я стала очолювати організацію, ми, тоді ще з головою Першотравневої сільради Валерієм Володимировичем Стоілакі вирішили, що будемо вітати людей поважного віку. А до тих, кому понад 90 - щороку приходимо в гості. У 2015 привітали 119 людей, у 2016 - 121, у 2017 - 123, а у 2018 - 225 мешканців Першотравневої сільради, - Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

  Серед присутніх на звітній конференції - представники місцевої влади: депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе, голова Визирської сільради Валерій Стоілакі, працівники місцевих закладів охорони здоров’я та агробізнесу. Всі, хто бере активну участь у життєдіяльності Першотравневої ветеранської організації. У свою чергу, Валерій Стоілакі подякував Олександрі Бондарчук за плідну працю, люди її дуже поважають та довіряють.
Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Завдяки Олександрі Семенівні я відразу побачив роботу не лише у сільраді, а й по всьому селу. Вона завжди активна, завжди хоче допомогти, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Варто зазначити, що серед присутніх у залі членів ветеранської організації - мешканці не тільки Першотравневого, а й Кінного, Степанівки, Нової Вільшанки, Міщанки та села Порт. Окрім організаційних питань, кожен міг поговорити з представниками влади про наболілі теми: транспортне сполучення, роботу аптечних кіосків та деяких послуг у місцевій амбулаторії, навіть про прокладання водопроводу. На всі запитання максимально відверто відповів очільник Визирської сільради Валерій Стоілакі.
Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Слово мав і депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе. Він привітав усіх присутніх ветеранів та подякував їм за внесок у життя громади, коли вони ще працювали на підприємствах, а також за те, що виховали ціле покоління дітей, а зараз займаються онуками. Віталій Кутателадзе запропонував продовжувати зв’язок з організаціями, що допомагають ветеранам.
Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Я вдячний за вашу роботу. Ви чимало зробили за свій вік. Влада громади завжди буде йти вам на зустріч. У нас є приймальня благодійного фонду Олексія Ставніцера, сільрада. Звертайтесь, якщо потрібна допомога, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Підбиваючи підсумки роботи конференції, голова Першотравневої ветеранської організації Олександра Бондарчук зазначила:
Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.

Я бажаю всім ветеранам міцного здоров'я. А все інше у нас вийде. Я думаю, що завдяки громаді й таким людям, як Олег Джумберович та Віталій Олегович, які завжди нам допомагають, ми чимало зробимо ще. Ми вперше бачимо депутата обласної ради, який так нам допомагає, - Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації у Першотравневому.

Ветеранська організація Першотравневого обрала нового очільника.  Важливим пунктом порядку денного на зібранні було переобрання голови ветеранської організації Першотравневого. За правилами, це необхідно робити кожні чотири роки. Одностайно на цю посаду було повторно обрано Олександру Бондарчук, оскільки люди висловили саме їй велику довіру.

Друк
Схожі новини:
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP