» » Олександра Бондарчук: "Мета "Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей у громаді"

Олександра Бондарчук: "Мета "Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей у громаді"

Олександра Бондарчук: "Мета "Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей у громаді"

  - Яким був Ваш життєвий шлях і як доля пов'язала Вас з Першотравневим?

Тут почала будуватися птахофабрика і я приїхала сюди після закінчення школи у 1964 році. Так почався мій трудовий шлях. Спочатку я працювала пташницею біля маленьких курчат, потім в інкубаторі. Навчалася заочно в сільгоспінституті, а по закінченню - почала працювати зоотехніком. Птахофабрика в Першотравневому давала 120 млн. яєць на рік, по 560 тисяч в день! У нас був прекрасний трудовий колектив. У людей була робота, для них будувалися квартири, переселенські будинки. Були путівки в санаторії, будинки відпочинку. Зараз все про це тільки згадують. Нам обіцяли, що після продажу птахофабрики буде працювати виробництво, але чомусь через два роки його не стало. Дуже шкода, що стоять такі цехи, і знаходяться там тільки охорона і собаки. Ми сподіваємося, що відбудуться зміни. Я дуже вдячна, що нас запросила Визирка об'єднатися в громаду. За цим - великі перспективи!

  - Як ветеранська організація, яку Ви очолюєте, здійснює свою роботу і хто допомагає на цьому шляху?

Вперше у 2017 році 14 жовтня ми поїхали вітати нашу жительку - ювіляра Катерину Балон разом з нашим депутатом Одеської обласної ради Олегом Кутателадзе. При всій своїй зайнятості він зміг приділити час і сказати стільки прекрасних слів нашій односелиці з унікальною долею.

Олександра Бондарчук: "Мета “Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей у громаді".Олександра Бондарчук: "Мета “Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей у громаді".

З 2017 року ми розпочали вітати та вшановувати всіх трудівників і ветеранів у віці, починаючи з 80 років. А з 2018 року почали вітати й з 70-річчям. Я від всіх людей хочу сказати величезне дякую Олегу Джумберовичу за таку увагу. Ми вітали нашого ветерана Філіпенко з 94 днем народження в лікарні. Олег Джумберович був там теж, бо він дуже поважає тих людей, які воювали й домоглися для нас миру. Він оплатив нашому шановному ветерану операцію і ми вдячні за таку увагу. Ми ніколи не забуваємо цих людей і обов'язково вітаємо їх з Днем Перемоги та іншими святами. Такими прикладами та підтримкою в суспільстві формується зразок соціально-відповідального бізнесу.

Олександра Бондарчук: "Мета “Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей у громаді".  - Які вікові категорії зараз перебувають у Вашому полі зору?

У цьому році 5 квітня ми відзначили 75-річчя з моменту звільнення Першотравневого від німецько-фашистських загарбників. У цей пам'ятний день ми привітали 598 осіб, які воювали тоді або є "дітьми війни". Ми цю категорію розширили у зв'язку з тим, що повоєнний час теж був дуже важким. Тому вітали всіх, хто народився вже і в мирний час до 1950 року. Зроблено було багато ще до того, як громада була створена. Ми будемо продовжувати таку роботу. Я рада, що завдяки "Команді розвитку", Олегу і Віталію Кутателадзе, ми змогли привітати всіх наших довгожителів, яким 90 і більше років. Такої уваги заслуговують люди не тільки в нашій громаді, а й у всій нашій країні. Цим людям потрібні турбота і повага. Ми будемо допомагати їм гідно жити, бо вони на це заслужили. Дай Боже здоров'я нашим ветеранам, що б вони нас ще довго радували!

Олександра Бондарчук: "Мета “Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей у громаді".  - Така діяльність стала для Вас аргументом для того, щоб стати членом "Команди розвитку"?

Річ у тому, що допомога тільки звідси і йде, від "Команди розвитку". Все, що відбувається у нас в Першотравневому - найчастіше робиться завдяки їхнім ініціативам і взятими зобов'язаннями перед жителями сіл громади. Саме тому я і стала членом цієї команди.

  - Вибори відбулися і понад 70% депутатського корпусу Визирської громади - члени "Команди розвитку". Ваша думка - робота буде налагодженою і конструктивною?

Обов'язково! Я впевнена, що вони докладуть усіх зусиль, щоб нашим селам і людям громади в цілому було добре, що б ми процвітали. Так вчинять і інші. У депутатський корпус громади пройшли та молоді хлопці. Дай Боже їм сил, взаєморозуміння і поваги до людей. А ми будемо контролювати роботу всіх депутатів, тому що ми маємо на це право та очікуємо виконання того, що вони обіцяли.

  - Ви були учасником виборів, але не стали депутатом?

Так, але я не в образі на людей. Я залишаюся членом "Команди розвитку" і главою ветеранської організації Першотравневого. Ми впевнені, що з новим депутатським корпусом буде повне взаєморозуміння.

Олександра Бондарчук: "Мета “Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей у громаді".  - Що необхідно зробити, щоб Визирська громада стала максимально успішною?

Потрібні нові робочі місця. Якщо вони будуть, то люди будуть прекрасно жити й робити все для того, щоб громада процвітала. "ТІС" розвивається, а це значить, що розвивається місцева економіка, і люди, які мають роботу, будуть жити краще, ніж дотепер. Місцеві жителі не будуть роз'їжджатися на заробітки, а зможуть працювати тут - в нашій громаді. Зі свого боку депутатський корпус повинен підтримувати економічний розвиток громади. А люди оцінять, як депутати відносяться до своїх жителям. Необхідно і благоустрій сіл. Все що робиться - робиться для жителів громади, для нас!

  - Ви живете в Першотравневому, як думаєте, яким воно стане через 5 років?

Я вірю, що воно стане ще краще, тому що ми не стоїмо на місці. Всі дороги у нас будуть зроблені, інфраструктура покращиться. Нам є над чим працювати! Ми дуже вдячні за забезпечення безкоштовним транспортом. Це дуже зручно для жителів, особливо поважного віку. Новообраному депутатському корпусу Визирської громади хочеться побажати, щоб все, що вони планують - обов'язково втілювалося і збувалося. Мета "Команди розвитку" - поліпшення якості життя людей і розвиток економіки в громаді. Дай Боже, щоб у нас це все вийшло. Адже все це робиться для людей!
Друк
Позачергова сесія в Визирці розглянула низку фінансових питань (фото)12:00
11 лип
Світлана Дідоводюк: «Бути членом «Команди розвитку» почесно»10:00
11 лип
Керівництво Визирської сільради привітало Олену Козьміну з днем народження (фото)17:18
10 лип
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
Єдина проблема проведення ЗНО в Першотравневому - спека (фото)10:13
10 лип
Визирська ОТГ: у Любополі визначили переможців конкурсу до свята Івана Купала (фото)14:47
09 лип
У Визирці ліквідували наслідки негоди (фото)14:00
09 лип
Співзасновник ТІС має намір переформатувати Impact Hub Odessa13:03
09 лип
Предмети інтер'єру вже чекають свого місця в садибі Курісів (фото)12:41
09 лип
САД виступає замовником будівництва траси з ОМТП до М-2811:00
09 лип
У Визирській ОТГ створюють Мистецьку школу (фото)10:00
09 лип
Доброславців в четвер забезпечуватимуть водою з цистерн09:16
09 лип
Пішоходам Вапнярки стало безпечніше перетинати проїжджу частину15:00
08 лип
Лиманська райрада провела термінову позачергову сесію (фото)14:06
08 лип
Рятувальники провели рейд берегом Тилігулу (фото)13:35
08 лип
У Визирському дитсадку до адаптивного карантину знайшли креативний підхід (фото)12:00
08 лип
На ТІСі планується використання альтернативної енергії11:00
08 лип
Маєток Курісів відобразить історію нашого краю з античних часів10:00
08 лип
У Першотравневому ліцеї проводиться ЗНО з англійської14:55
07 лип
У Визирській ОТГ на боротьбу з амброзією виділено 50 тис. грн (фото)14:00
07 лип
Зеленський ознайомився з роботою найбільшого транспортного вузла країни ТІС (фото)13:00
07 лип
TOP