Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана (фото)

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана (фото)

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана (фото)

  Генеральна Асамблея ООН ще у 1990 році постановила щорічно 1 жовтня відзначати Міжнародний день громадян похилого віку. Указом президента від 24 вересня 2004 року Україна ще відзначає і День ветерана. Згідно з цими датами у Лиманському районі вшановували ветеранів, які віддали свої сили на розбудову народного господарства нашої Батьківщини. Їх досвід - безцінний скарб.Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.  Ветеранський рух у Лиманському районі дуже активний. Тому тут домовились, що відзначатимуть не День громадян похилого віку, а День громадян поважного віку. І це зрозуміло, бо за їх спиною славетна праця, десятиріччя розбудови різних галузей народного господарства і, як результат - повага від оточення та наступних поколінь.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Це прекрасна традиція підтримувати такі ветеранські збори. Організація сьогоднішнього заходу відбулася за підтримки підприємства "ТІС", благодійного фонду імені Олексія Ставніцера та особисто депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе. Я радий, що сьогодні тут панує така тепла атмосфера. Знаходитися сьогодні серед такої кількості шанованих людей - це велика честь, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  З нагоди святкування 28-ої річниці Міжнародного дня громадян поважного віку та 15-ої річниці Дня ветерана лунало багато теплих слів поваги, відданості та любові. Без цих людей історія району не була б такою яскравою та успішною.Володимир Руденко, колишній директор Комінтернівської птахофабрики.

Двигуном розвитку Лиманського району є люди. Без них ніякого розвитку не було б - ні змін, ні покращень. Людина, яка прожила життя та працювала, є мудрою та досвідченою, бо вивчила всі сторони життя на кожному рівні - чи то дитячий садочок, чи будинок культури, чи виробництво. Я вважаю, що такі люди не мають ціни, - Володимир Руденко, колишній директор Комінтернівської птахофабрики.

Олександра Бондарчук, голова ветеранської організації Першотравневого.

Ці люди заслужили, щоб до них було більше уваги. Вони будували та розвивали тут в районі абсолютно все. І для сучасної молоді вони є гідним прикладом для наслідування, - Олександра Бондарчук, голова ветеранської організації Першотравневого.

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.  Сьогодні ці люди на пенсії, але вони не складають з себе повноважень бути відповідальними за майбутнє незалежної та самостійної України.Іван Рафальський, заступник головного редактора газети "Слава Хлібороба".

У ветеранів великий досвід життя та роботи. Їм є що сказати. Я пропоную, щоб керівники району дослухалися ветеранів праці та дещо занотовували. У них можна багато чого черпнути молодим керівникам та виробничникам, які рухаються вперед, - Іван Рафальський, заступник головного редактора газети "Слава хлібороба".

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.  Кожен з них - людина справи та джерело досвіду. Саме їх руками відбудовувалось народне господарство після розрухи Другої світової війни. Але пліч-о-пліч вони гідно вистояли.

Анатолій Марценковський, ветеран праці.

Економіку розвивають підприємства, фабрики та заводи. Потрібно, щоб люди могли працювати та розвивати свій край. Бачу, що Лиманщина розквітає. І Доброслав змінився останнім часом та став справжнім районним центром, - Анатолій Марценковський, ветеран праці.

  В цей день вітали грамотами Одеської обласної та Лиманської районної рад за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, постійну турботу про ветеранів, пенсіонерів та людей поважного віку. Саме їм належить прищеплення молоді кращих традицій спадкоємності поколінь.Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.

Ми організували програму підтримки людей, які досягли 80 і більше років. Ми приїжджаємо з активом громадськості, головою сільської ради та вітаємо цих шанованих представників нашої громади. Дуже приємно бачити радість на обличчях цих гідних людей, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Увага - ось чого потребують сьогоднішні ветерани праці. З цим у Визирській ОТГ вдало справляються завдяки надійній підтримці депутатського корпусу.

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.

Я хочу подякувати Олегу Джумберовичу та Віталію Олеговичу Кутателадзе від імені ветеранів нашої спілки. У цьому році, завдячуючи їхній підтримці, ми змогли привітати 597 осіб з 75-ою річницею визволення Першотравневого від німецько-фашистських загарбників. Ми вітаємо й тих, хто досяг поважного віку. А таких людей у нас в Першотравневому 135 осіб. Ніхто з них не залишився без уваги та подарунків, - Олександра Бондарчук, голова ветеранської організації Першотравневого.

  Саме наполеглива і самовіддана праця ветеранів, їх високий професіоналізм, компетентність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову сучасної Лиманщини.Лиманский район отпраздновал Международный день граждан почтенного возраста и День ветерана.

Лиманщина має дуже добре географічне розташування, сільськогосподарське виробництво та порто-промислову зону. Є в нас такі потужні підприємства як "ТІС" та "Нептун", які виходять на міжнародний рівень. Є потенціал, а поєднання таких потужностей допоможе стати Лиманщині показовим районом в Одеському регіоні, - Іван Рафальський, заступник головного редактора газети "Слава хлібороба".

  Новий 2020-й бюджетний рік забезпечить відкриття нових можливостей, коли досвід та багатогранний людський потенціал допоможе нам зробити ще один крок до нового українського економічного чуда.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP