» » Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана (фото)

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана (фото)

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана (фото)

  Генеральна Асамблея ООН ще у 1990 році постановила щорічно 1 жовтня відзначати Міжнародний день громадян похилого віку. Указом президента від 24 вересня 2004 року Україна ще відзначає і День ветерана. Згідно з цими датами у Лиманському районі вшановували ветеранів, які віддали свої сили на розбудову народного господарства нашої Батьківщини. Їх досвід - безцінний скарб.Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.  Ветеранський рух у Лиманському районі дуже активний. Тому тут домовились, що відзначатимуть не День громадян похилого віку, а День громадян поважного віку. І це зрозуміло, бо за їх спиною славетна праця, десятиріччя розбудови різних галузей народного господарства і, як результат - повага від оточення та наступних поколінь.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Це прекрасна традиція підтримувати такі ветеранські збори. Організація сьогоднішнього заходу відбулася за підтримки підприємства "ТІС", благодійного фонду імені Олексія Ставніцера та особисто депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе. Я радий, що сьогодні тут панує така тепла атмосфера. Знаходитися сьогодні серед такої кількості шанованих людей - це велика честь, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  З нагоди святкування 28-ої річниці Міжнародного дня громадян поважного віку та 15-ої річниці Дня ветерана лунало багато теплих слів поваги, відданості та любові. Без цих людей історія району не була б такою яскравою та успішною.Володимир Руденко, колишній директор Комінтернівської птахофабрики.

Двигуном розвитку Лиманського району є люди. Без них ніякого розвитку не було б - ні змін, ні покращень. Людина, яка прожила життя та працювала, є мудрою та досвідченою, бо вивчила всі сторони життя на кожному рівні - чи то дитячий садочок, чи будинок культури, чи виробництво. Я вважаю, що такі люди не мають ціни, - Володимир Руденко, колишній директор Комінтернівської птахофабрики.

Олександра Бондарчук, голова ветеранської організації Першотравневого.

Ці люди заслужили, щоб до них було більше уваги. Вони будували та розвивали тут в районі абсолютно все. І для сучасної молоді вони є гідним прикладом для наслідування, - Олександра Бондарчук, голова ветеранської організації Першотравневого.

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.  Сьогодні ці люди на пенсії, але вони не складають з себе повноважень бути відповідальними за майбутнє незалежної та самостійної України.Іван Рафальський, заступник головного редактора газети "Слава Хлібороба".

У ветеранів великий досвід життя та роботи. Їм є що сказати. Я пропоную, щоб керівники району дослухалися ветеранів праці та дещо занотовували. У них можна багато чого черпнути молодим керівникам та виробничникам, які рухаються вперед, - Іван Рафальський, заступник головного редактора газети "Слава хлібороба".

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.  Кожен з них - людина справи та джерело досвіду. Саме їх руками відбудовувалось народне господарство після розрухи Другої світової війни. Але пліч-о-пліч вони гідно вистояли.

Анатолій Марценковський, ветеран праці.

Економіку розвивають підприємства, фабрики та заводи. Потрібно, щоб люди могли працювати та розвивати свій край. Бачу, що Лиманщина розквітає. І Доброслав змінився останнім часом та став справжнім районним центром, - Анатолій Марценковський, ветеран праці.

  В цей день вітали грамотами Одеської обласної та Лиманської районної рад за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, постійну турботу про ветеранів, пенсіонерів та людей поважного віку. Саме їм належить прищеплення молоді кращих традицій спадкоємності поколінь.Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.

Ми організували програму підтримки людей, які досягли 80 і більше років. Ми приїжджаємо з активом громадськості, головою сільської ради та вітаємо цих шанованих представників нашої громади. Дуже приємно бачити радість на обличчях цих гідних людей, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Увага - ось чого потребують сьогоднішні ветерани праці. З цим у Визирській ОТГ вдало справляються завдяки надійній підтримці депутатського корпусу.

Лиманський район відсвяткував Міжнародний день громадян поважного віку та День ветерана.

Я хочу подякувати Олегу Джумберовичу та Віталію Олеговичу Кутателадзе від імені ветеранів нашої спілки. У цьому році, завдячуючи їхній підтримці, ми змогли привітати 597 осіб з 75-ою річницею визволення Першотравневого від німецько-фашистських загарбників. Ми вітаємо й тих, хто досяг поважного віку. А таких людей у нас в Першотравневому 135 осіб. Ніхто з них не залишився без уваги та подарунків, - Олександра Бондарчук, голова ветеранської організації Першотравневого.

  Саме наполеглива і самовіддана праця ветеранів, їх високий професіоналізм, компетентність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову сучасної Лиманщини.Лиманский район отпраздновал Международный день граждан почтенного возраста и День ветерана.

Лиманщина має дуже добре географічне розташування, сільськогосподарське виробництво та порто-промислову зону. Є в нас такі потужні підприємства як "ТІС" та "Нептун", які виходять на міжнародний рівень. Є потенціал, а поєднання таких потужностей допоможе стати Лиманщині показовим районом в Одеському регіоні, - Іван Рафальський, заступник головного редактора газети "Слава хлібороба".

  Новий 2020-й бюджетний рік забезпечить відкриття нових можливостей, коли досвід та багатогранний людський потенціал допоможе нам зробити ще один крок до нового українського економічного чуда.

Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP