Показати меню
» » Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

  Село Олександрівка Лиманського району розташоване поряд з Одесою. Тут є лікарня обласного значення, різні приватні підприємства, гарні ландшафти. У центрі села - мальовниче озеро. Проте, протягом останнього часу в Олександрівці накопичилася низка проблем. Найголовніша, яка відразу кидається в око - дорога, що з’єднує населений пункт з трасою. Річ у тому, що багато років тут не проводився ремонт, і на дорожньому покритті почали з’являтися чисельні ями. Через це частіше трапляються аварії. Одна з них нещодавно стала, так би мовити, останньою краплею. Приєдналася громадськість. Депутат Олександрівської сільської ради Тетяна Поліщук, інші місцеві обранці, а з ними й мешканці не змогли стояти осторонь та вирішили діяти.
Тетяна Поліщук, депутат Олександрівської сільської ради.

Не один раз зверталися мешканці, депутати у письмовій та усній формі, аби цю дорогу зробили. Є документи. Але нам завжди говорили, що коштів немає, - Тетяна Поліщук, депутат Олександрівської сільської ради.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  Місцеві активісти, ініціативна група депутатів сільської ради перейшли до рішучих дій. Самі вирішили робити ремонт ключової дорожньої артерії до села.
Ірина Філенко, депутат Олександрівської сільської ради.

Тут часто аварії. Люди б'ють свої автівки. Ми зверталися і в район. Казали, що якщо зараз не зробити - то взимку тут буде просто катастрофа, - Ірина Філенко, депутат Олександрівської сільської ради.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  У спеціальній групі у соцмережі закликали всіх, хто хоче взяти участь у ямочному ремонті сумнозвісної дороги. І люди охоче відгукнулися. Тетяна Ларіна - активна мешканка села Олександрівка - взяла на себе організаційні та фінансові питання. Сама у захваті від небайдужості односельців.
Тетяна Ларіна, активна мешканка села Олександрівка.

За добу було зібрано близько 30 тисяч гривень. Кошти присилають на мою банківську картку, рахунок було опубліковано у групі в соцмережах. На ці гроші хлопці придбали матеріали, - Тетяна Ларіна, активна мешканка села Олександрівка.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  За словами Тетяни Ларіної, вже під час самих робіт, багато хто з людей, проходячи поруч та дізнавшись про дану ініціативу, теж ділився коштами. Тому було зібрано додаткову суму, яка після обіду пішла на закупівлю необхідних матеріалів. І ремонтні роботи продовжилися. Активну участь у них взяли хлопці з Олександрівки.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Максим Шевчук, мешканець с. Олександрівка.

Ми допомагали, як могли. Потрібно було возити асфальт. Ось я на своєму авто їздив з генератором, з турбінами, компресорами. До останніх сил, - Максим Шевчук, мешканець с. Олександрівка.

Олексій Сандаленко, мешканець с. Олександрівка.

Ми о 09:00 розпочали. Закінчили о 20:00. Працювали, не покладаючи рук, - Олексій Сандаленко, мешканець с. Олександрівка.

Денис Нагорний, мешканець с. Олександрівка.

Виходячи з нашого бюджету, почали думати, як полатати дорогу. Сусід запропонував технологію, яку використовував сам. Ми подивилися наочно. Справді, працює, - Денис Нагорний, мешканець с. Олександрівка.

Максим Лисенко, мешканець с. Олександрівка.

Холодний асфальт потребує простого ручного інструменту для укладки. Його можна класти своїми силами, - Максим Лисенко, мешканець с. Олександрівка.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  Зібраних коштів вистачило зробити ямковий ремонт, починаючи з початку дороги від траси аж до самого центру села, до центральної площі. Результатом місцеві мешканці залишилися дуже задоволені й на досягнутому зупинятися не збираються.
Наталя Кононенко, депутат Олександрівської сільської ради.

 У нас дуже дружнє село. Ми спілкуємося у соцмережах та месенджерах. Багато питань саме через них вирішуємо. Головне, що спільно, - Наталія Кононенко, депутат Олександрівської сільської ради.

  Мешканці Олександрівки сподіваються, що їм вдасться відремонтувати дорожнє покриття і в центрі села, чекають також на облагородження місця біля ставочка. А ще є велике бажання зробити безпечним перехрестя на ділянці в’їзду з траси на дорогу та по можливості обмежити швидкість автомобільного руху.

Друк
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP