» » Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

  Село Олександрівка Лиманського району розташоване поряд з Одесою. Тут є лікарня обласного значення, різні приватні підприємства, гарні ландшафти. У центрі села - мальовниче озеро. Проте, протягом останнього часу в Олександрівці накопичилася низка проблем. Найголовніша, яка відразу кидається в око - дорога, що з’єднує населений пункт з трасою. Річ у тому, що багато років тут не проводився ремонт, і на дорожньому покритті почали з’являтися чисельні ями. Через це частіше трапляються аварії. Одна з них нещодавно стала, так би мовити, останньою краплею. Приєдналася громадськість. Депутат Олександрівської сільської ради Тетяна Поліщук, інші місцеві обранці, а з ними й мешканці не змогли стояти осторонь та вирішили діяти.
Тетяна Поліщук, депутат Олександрівської сільської ради.

Не один раз зверталися мешканці, депутати у письмовій та усній формі, аби цю дорогу зробили. Є документи. Але нам завжди говорили, що коштів немає, - Тетяна Поліщук, депутат Олександрівської сільської ради.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  Місцеві активісти, ініціативна група депутатів сільської ради перейшли до рішучих дій. Самі вирішили робити ремонт ключової дорожньої артерії до села.
Ірина Філенко, депутат Олександрівської сільської ради.

Тут часто аварії. Люди б'ють свої автівки. Ми зверталися і в район. Казали, що якщо зараз не зробити - то взимку тут буде просто катастрофа, - Ірина Філенко, депутат Олександрівської сільської ради.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  У спеціальній групі у соцмережі закликали всіх, хто хоче взяти участь у ямочному ремонті сумнозвісної дороги. І люди охоче відгукнулися. Тетяна Ларіна - активна мешканка села Олександрівка - взяла на себе організаційні та фінансові питання. Сама у захваті від небайдужості односельців.
Тетяна Ларіна, активна мешканка села Олександрівка.

За добу було зібрано близько 30 тисяч гривень. Кошти присилають на мою банківську картку, рахунок було опубліковано у групі в соцмережах. На ці гроші хлопці придбали матеріали, - Тетяна Ларіна, активна мешканка села Олександрівка.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  За словами Тетяни Ларіної, вже під час самих робіт, багато хто з людей, проходячи поруч та дізнавшись про дану ініціативу, теж ділився коштами. Тому було зібрано додаткову суму, яка після обіду пішла на закупівлю необхідних матеріалів. І ремонтні роботи продовжилися. Активну участь у них взяли хлопці з Олександрівки.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Максим Шевчук, мешканець с. Олександрівка.

Ми допомагали, як могли. Потрібно було возити асфальт. Ось я на своєму авто їздив з генератором, з турбінами, компресорами. До останніх сил, - Максим Шевчук, мешканець с. Олександрівка.

Олексій Сандаленко, мешканець с. Олександрівка.

Ми о 09:00 розпочали. Закінчили о 20:00. Працювали, не покладаючи рук, - Олексій Сандаленко, мешканець с. Олександрівка.

Денис Нагорний, мешканець с. Олександрівка.

Виходячи з нашого бюджету, почали думати, як полатати дорогу. Сусід запропонував технологію, яку використовував сам. Ми подивилися наочно. Справді, працює, - Денис Нагорний, мешканець с. Олександрівка.

Максим Лисенко, мешканець с. Олександрівка.

Холодний асфальт потребує простого ручного інструменту для укладки. Його можна класти своїми силами, - Максим Лисенко, мешканець с. Олександрівка.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  Зібраних коштів вистачило зробити ямковий ремонт, починаючи з початку дороги від траси аж до самого центру села, до центральної площі. Результатом місцеві мешканці залишилися дуже задоволені й на досягнутому зупинятися не збираються.
Наталя Кононенко, депутат Олександрівської сільської ради.

 У нас дуже дружнє село. Ми спілкуємося у соцмережах та месенджерах. Багато питань саме через них вирішуємо. Головне, що спільно, - Наталія Кононенко, депутат Олександрівської сільської ради.

  Мешканці Олександрівки сподіваються, що їм вдасться відремонтувати дорожнє покриття і в центрі села, чекають також на облагородження місця біля ставочка. А ще є велике бажання зробити безпечним перехрестя на ділянці в’їзду з траси на дорогу та по можливості обмежити швидкість автомобільного руху.

Друк
Южне готується до Масляної (фото)16:00
27 лют
"Юлія": у Лиманському районі вже виявлено понад 80 пошкоджених приватних будинків (фото)15:18
27 лют
Сичавська школа оговтується від негоди (фото)13:45
27 лют
За 2019 рік доходи Лиманської РДА зросли на 180 млн грн (фото)13:31
27 лют
Ураган "Юлія" не оминула устричну ферму на березі Тилігульського лиману (відео)12:00
27 лют
У Визирській громаді за підтримки "Команди розвитку" відзначать Масляну (фото)11:00
27 лют
Школа в Новофедорівці має великі плани на майбутнє (фото)10:00
27 лют
У Визирській громаді працюють над усуненням наслідків після урагану (фото)16:25
26 лют
У Лиманському районі визначили переможців конкурсу "Професії моєї громади" (фото)14:00
26 лют
Лиманський район: Шомполи пережили негоду без тяжкої шкоди (фото)13:00
26 лют
Микола Палтишев: "У Визирці діють дуже розумно"12:00
26 лют
Лиманська райрада оприлюднила передбачувані тарифи на медпослуги в лікарні11:00
26 лют
Екоферма з Визирської ОТГ потрапила у додаток "Odessa Region Guide" (фото)10:00
26 лют
У Лиманському районі локалізують наслідки негоди (фото)18:44
25 лют
У Крижанівці та Лісках перевірили всі відкриті об’єкти на предмет безпеки (фото)17:46
25 лют
"Юлія" завдала Одеському регіону вагомої шкоди (фото, відео)17:34
25 лют
Учні Рибаківської школи готуються до обласного конкурсу (фото)13:00
25 лют
Денис Шмигаль: "Місцеві вибори-2020 мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі"12:00
25 лют
Діти-пільговики з Красносільської ОТГ відправилися на оздоровлення в "Молоду гвардію" та "Артек" (фото)11:00
25 лют
Микола Палтишев: "Виховання технічної інтелігенції - це школа - ПТУ - інститут"10:00
25 лют
Де в ОТГ немає світла? Оперативна інформація по Визирській громаді21:24
24 лют
Через погоду з Доброслава на Одесу не ходять маршрутки21:18
24 лют
У Визирській ОТГ оцінюють збитки шквального вітру (фото, відео)21:06
24 лют
У Южному в АШГ відбувся урок медіаграмотності (фото)15:16
24 лют
З початку року учні Фонтанського НВК користуються новим шкільним автобусом (фото)14:41
24 лют
TOP