» » Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу (фото)

  Село Олександрівка Лиманського району розташоване поряд з Одесою. Тут є лікарня обласного значення, різні приватні підприємства, гарні ландшафти. У центрі села - мальовниче озеро. Проте, протягом останнього часу в Олександрівці накопичилася низка проблем. Найголовніша, яка відразу кидається в око - дорога, що з’єднує населений пункт з трасою. Річ у тому, що багато років тут не проводився ремонт, і на дорожньому покритті почали з’являтися чисельні ями. Через це частіше трапляються аварії. Одна з них нещодавно стала, так би мовити, останньою краплею. Приєдналася громадськість. Депутат Олександрівської сільської ради Тетяна Поліщук, інші місцеві обранці, а з ними й мешканці не змогли стояти осторонь та вирішили діяти.
Тетяна Поліщук, депутат Олександрівської сільської ради.

Не один раз зверталися мешканці, депутати у письмовій та усній формі, аби цю дорогу зробили. Є документи. Але нам завжди говорили, що коштів немає, - Тетяна Поліщук, депутат Олександрівської сільської ради.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  Місцеві активісти, ініціативна група депутатів сільської ради перейшли до рішучих дій. Самі вирішили робити ремонт ключової дорожньої артерії до села.
Ірина Філенко, депутат Олександрівської сільської ради.

Тут часто аварії. Люди б'ють свої автівки. Ми зверталися і в район. Казали, що якщо зараз не зробити - то взимку тут буде просто катастрофа, - Ірина Філенко, депутат Олександрівської сільської ради.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  У спеціальній групі у соцмережі закликали всіх, хто хоче взяти участь у ямочному ремонті сумнозвісної дороги. І люди охоче відгукнулися. Тетяна Ларіна - активна мешканка села Олександрівка - взяла на себе організаційні та фінансові питання. Сама у захваті від небайдужості односельців.
Тетяна Ларіна, активна мешканка села Олександрівка.

За добу було зібрано близько 30 тисяч гривень. Кошти присилають на мою банківську картку, рахунок було опубліковано у групі в соцмережах. На ці гроші хлопці придбали матеріали, - Тетяна Ларіна, активна мешканка села Олександрівка.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  За словами Тетяни Ларіної, вже під час самих робіт, багато хто з людей, проходячи поруч та дізнавшись про дану ініціативу, теж ділився коштами. Тому було зібрано додаткову суму, яка після обіду пішла на закупівлю необхідних матеріалів. І ремонтні роботи продовжилися. Активну участь у них взяли хлопці з Олександрівки.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.Максим Шевчук, мешканець с. Олександрівка.

Ми допомагали, як могли. Потрібно було возити асфальт. Ось я на своєму авто їздив з генератором, з турбінами, компресорами. До останніх сил, - Максим Шевчук, мешканець с. Олександрівка.

Олексій Сандаленко, мешканець с. Олександрівка.

Ми о 09:00 розпочали. Закінчили о 20:00. Працювали, не покладаючи рук, - Олексій Сандаленко, мешканець с. Олександрівка.

Денис Нагорний, мешканець с. Олександрівка.

Виходячи з нашого бюджету, почали думати, як полатати дорогу. Сусід запропонував технологію, яку використовував сам. Ми подивилися наочно. Справді, працює, - Денис Нагорний, мешканець с. Олександрівка.

Максим Лисенко, мешканець с. Олександрівка.

Холодний асфальт потребує простого ручного інструменту для укладки. Його можна класти своїми силами, - Максим Лисенко, мешканець с. Олександрівка.

Власними силами поклали асфальт. Як в Олександрівці ремонтували дорогу.  Зібраних коштів вистачило зробити ямковий ремонт, починаючи з початку дороги від траси аж до самого центру села, до центральної площі. Результатом місцеві мешканці залишилися дуже задоволені й на досягнутому зупинятися не збираються.
Наталя Кононенко, депутат Олександрівської сільської ради.

 У нас дуже дружнє село. Ми спілкуємося у соцмережах та месенджерах. Багато питань саме через них вирішуємо. Головне, що спільно, - Наталія Кононенко, депутат Олександрівської сільської ради.

  Мешканці Олександрівки сподіваються, що їм вдасться відремонтувати дорожнє покриття і в центрі села, чекають також на облагородження місця біля ставочка. А ще є велике бажання зробити безпечним перехрестя на ділянці в’їзду з траси на дорогу та по можливості обмежити швидкість автомобільного руху.

Друк
Ремонт харчоблоку в Першотравневому ліцеї — зміни на краще продовжуються (фото)09:00
03 гру
Фотомисливці окуповують Тилігульський парк (фото)17:10
02 гру
«Укрзалізниця» збільшила пропускну здатність в порту «Південний»16:49
02 гру
Мешканці Любополя упорядковують територію свого села (фото)16:10
02 гру
Визирська сільрада готує проєктну документацію щодо встановлення додаткового відеоспостереження по селах (відео)15:07
02 гру
Мрії першотравневців з вул. Центральної здійснилися (відео)14:40
02 гру
Любопольці впевнені: де дороги, там життя (відео)13:55
02 гру
У Першотравневому старостинському окрузі призначили старосту — Василя Хміленка (фото) 12:00
02 гру
Благодійний фонд Олексія Ставніцера регулярно надає допомогу медзакладам (фото) 10:30
02 гру
У Доброславській громаді відбулася установча сесія (фото)09:00
02 гру
НБУ випустив першу вертикальну банкноту (фото)16:30
01 гру
Визирська ОТГ: вуличне освітлення на селі сьогодні — не розкіш, а необхідність (відео)15:30
01 гру
У маєтку Курісів тривають ремонтні роботи (фото)15:29
01 гру
Жителі Визирської ОТГ вдячні за допомогу від БФ ім. Олексія Ставніцера (фото)14:53
01 гру
Дегельмінтизація та вакцинація роблять птахівництво ефективним та безпечним (відео)14:30
01 гру
У центрі Визирки планують розташувати стадіон та спорткомплекс (відео)14:00
01 гру
Любопільська дорога вже на фінішній прямій (фото)12:00
01 гру
Вчителі Першотравневого ліцею готуються до ЗНО-2021 (фоторепортаж)10:30
01 гру
Фонтанська сільрада готується до першої сесії09:00
01 гру
У Визирці вирішили долю недобудови (фото)16:30
30 лис
У Доброславі покращують стан довкілля (фотофакт)15:23
30 лис
Диплом та грошова винагорода — здобуток Визирської ОТГ за найкращий доброустрій (відео)14:30
30 лис
До кінця року пацієнти з невідкладним станом проходять КТ-обстеження в КНП «Лиманська ЦРЛ» безкоштовно13:45
30 лис
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
TOP