» » Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка (фото)

Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка (фото)

Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка (фото)

  Далеко не кожен житель знає, що через його рідне село Визирка проходить дорога обласного значення, яку має право ремонтувати тільки державна Служба автомобільних доріг. З огляду на те, що дорога в селі Визирка не найзавантаженіша автомобілями, її часто ремонтують за залишковим принципом. Йдеться про магістраль, яка з'єднує так звані стару і нову Миколаївські дороги.Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка.Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Це дорога між трасами М-14 Одеса - Мелітополь і М-28 Одеса - Южне. Ця ділянка дороги для нас дуже важлива, тому що вона знаходиться у межах населеного пункту і, на жаль, нею рухаються великовантажні автомобілі. Вони руйнують дорожнє покриття, а у служби автомобільних доріг немає такої кількості коштів, щоб постійно ремонтувати цю дорогу, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка.Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка.  І все ж дорога постійно ремонтується. Останні роки коштом місцевого бюджету, у вигляді субвенції. Як тільки з'являються чергові вибоїни і ями, Визирська сільрада швидко реагує і виділяє кошти на ремонт дорожнього покриття.Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Це було і в минулому році, і в позаминулому, і в поточному році ми виділяємо мільйон гривень на ремонт цієї дороги. Процес цей тривалий. Ми виділяємо субвенцію в бюджет району. Потім проходить сесія районної ради та приймається рішення для передачі цих коштів до обласного бюджету. Потім проходить сесія облради й ці кошти виділяють Службі автодоріг, і тільки потім відбувається ремонт дорожнього покриття. Якщо дорога буде у нас на балансі, ми зможемо її швидко ремонтувати, минаючи обхідні шляхи, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка.  До створення ОТГ Визирська сільрада для Лиманського району була важливим джерелом наповнення районного бюджету. Навесні 2019 року громада Визирки звернулася до районної ради для виділення коштів на ремонт дороги через їхнє село обласного значення.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської райради.

Ця дорога, яка з'єднує трасу з Визиркою, не перебуває на балансі села. Ми неодноразово просили передати її нам, щоб ми її самі відремонтували. Нам її не передають. Багато листів ми писали, але це інше питання. Ніколи Визирка не просила грошей, тому що справлялася сама: тут є підприємства, в сільраді є хороший бюджет - це правда. Однак там де один раз ми звернулися, нам відмовили, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської райради.

  На останній сесії Визирської сільради депутати прийняли рішення про те, що громада згодна взяти до комунальної власності сільради автомобільну дорогу С161307 Першотравневе - Визирка протяжністю майже п'ять кілометрів.

Ми цим питанням займаємося не один рік, але на жаль деякі законодавчі акти суперечать один одному. Служба автодоріг начебто не проти, але на рівні уряду питання гальмувалося. Хоча зараз в країні проводиться політика, згідно з якою місцеві дороги потрібно передавати громадам, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

  Керівництво Визирської сільради, депутатський корпус і просто жителі села сподіваються, що наскрізну дорогу, що проходить через їхнє село, якнайшвидше буде передано до комунальної власності Визирської громади.

Друк
Вибори у Красносільській ОТГ пройшли із дотриманням карантинних вимог та Закону (фото)20:42
26 жов
У найкрупнішої за численністю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (фото)17:47
26 жов
Соціологи оцінили електоральну поведінку виборців 25 жовтня (фото)16:49
26 жов
У Визирській громаді обрали сільського голову (інфографіка)16:26
26 жов
Відбулась 46-а позачергова сесія Лиманської районної ради (фото)12:00
26 жов
Ветерани згадують, як будувався ТІС10:30
26 жов
Голова Лиманської РДА відзвітував про роботу за чотири роки (відео)09:00
26 жов
В Красносільській ОТГ дільниці закінчили приймати виборців: явка 38% (фото)21:11
25 жов
Ділянки закриті, явка понад 50%. У Визирській ОТГ розпочався підрахунок голосів (фото)20:50
25 жов
В Красносільській ОТГ завершуються місцеві вибори19:25
25 жов
У Визирській громаді вибори добігають кінця: явка близько 45% (фото)19:15
25 жов
У Крижанівці тривають місцеві вибори (фото)17:48
25 жов
У Визирській громаді місцеві вибори у розпалі (фото)14:55
25 жов
Їдальня ТІС для кухаря — робота, хобі та задоволення14:00
25 жов
В Красносільській ОТГ продовжується виборчий процес (фоторепортаж)13:54
25 жов
У Крижанівці на виборчій дільниці черга (фотофакт)11:35
25 жов
В Красносільській ОТГ стартували місцеві вибори (фото)11:04
25 жов
У Визирській ОТГ почалися місцеві вибори (фоторепортаж)09:43
25 жов
На ТІСі зустрічали голову Укрзалізниці (фото)17:00
23 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (фото)16:00
23 жов
Олег Кутателадзе: «5 років тривала боротьба за створення Визирської громади»15:04
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (відео)14:00
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (фото)13:54
23 жов
Олег Кутателадзе: «Ми довго судилися, але виграли цю справу»13:00
23 жов
У селі Першотравневе по вул. Центральній, побудували сучасний дитячий майданчик (відео)12:30
23 жов
TOP