» » Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка (фото)

Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка (фото)

Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка (фото)

  Далеко не кожен житель знає, що через його рідне село Визирка проходить дорога обласного значення, яку має право ремонтувати тільки державна Служба автомобільних доріг. З огляду на те, що дорога в селі Визирка не найзавантаженіша автомобілями, її часто ремонтують за залишковим принципом. Йдеться про магістраль, яка з'єднує так звані стару і нову Миколаївські дороги.Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка.Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Це дорога між трасами М-14 Одеса - Мелітополь і М-28 Одеса - Южне. Ця ділянка дороги для нас дуже важлива, тому що вона знаходиться у межах населеного пункту і, на жаль, нею рухаються великовантажні автомобілі. Вони руйнують дорожнє покриття, а у служби автомобільних доріг немає такої кількості коштів, щоб постійно ремонтувати цю дорогу, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка.Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка.  І все ж дорога постійно ремонтується. Останні роки коштом місцевого бюджету, у вигляді субвенції. Як тільки з'являються чергові вибоїни і ями, Визирська сільрада швидко реагує і виділяє кошти на ремонт дорожнього покриття.Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Це було і в минулому році, і в позаминулому, і в поточному році ми виділяємо мільйон гривень на ремонт цієї дороги. Процес цей тривалий. Ми виділяємо субвенцію в бюджет району. Потім проходить сесія районної ради та приймається рішення для передачі цих коштів до обласного бюджету. Потім проходить сесія облради й ці кошти виділяють Службі автодоріг, і тільки потім відбувається ремонт дорожнього покриття. Якщо дорога буде у нас на балансі, ми зможемо її швидко ремонтувати, минаючи обхідні шляхи, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Депутати Визирської сільради вирішили прийняти до комунальної власності дорогу Першотравневе - Визирка.  До створення ОТГ Визирська сільрада для Лиманського району була важливим джерелом наповнення районного бюджету. Навесні 2019 року громада Визирки звернулася до районної ради для виділення коштів на ремонт дороги через їхнє село обласного значення.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської райради.

Ця дорога, яка з'єднує трасу з Визиркою, не перебуває на балансі села. Ми неодноразово просили передати її нам, щоб ми її самі відремонтували. Нам її не передають. Багато листів ми писали, але це інше питання. Ніколи Визирка не просила грошей, тому що справлялася сама: тут є підприємства, в сільраді є хороший бюджет - це правда. Однак там де один раз ми звернулися, нам відмовили, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської райради.

  На останній сесії Визирської сільради депутати прийняли рішення про те, що громада згодна взяти до комунальної власності сільради автомобільну дорогу С161307 Першотравневе - Визирка протяжністю майже п'ять кілометрів.

Ми цим питанням займаємося не один рік, але на жаль деякі законодавчі акти суперечать один одному. Служба автодоріг начебто не проти, але на рівні уряду питання гальмувалося. Хоча зараз в країні проводиться політика, згідно з якою місцеві дороги потрібно передавати громадам, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

  Керівництво Визирської сільради, депутатський корпус і просто жителі села сподіваються, що наскрізну дорогу, що проходить через їхнє село, якнайшвидше буде передано до комунальної власності Визирської громади.

Друк
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
Фото співробітника ТІСу використовувала в рекламі компанія з виробництва олії10:00
04 сер
Мер Чорноморська задоволений тим, що місто залишилося без непотрібних «добавок»16:30
03 сер
Рятувальники Лиманського району вживають дії щодо недопущення пожеж в екосистемах (фото)14:51
03 сер
Едуард Хижняк: «Допомога кожному жителю Визирської громади, хто її потребує — наша головна мета»13:49
03 сер
У Крижанівці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії Фонтанської ОТГ (фото)12:00
03 сер
У Олександрівці послаблено протиепідемічні заходи11:00
03 сер
Олег Кутателадзе: «У Южному жити набагато комфортніше, ніж у великому місті»10:00
03 сер
Біля залізничного переїзду в Ілічанці розпочався ремонт дороги (фотофакт)13:00
01 сер
Мешканці Визирки соцпрацівники допомогли здійснити мрію (фото)12:00
01 сер
У Івановому ведеться ремонт мережі водопроводу (фото)11:00
01 сер
Коронавірус та економіка. Лиманська РДА звітує про виконання бюджету за І півріччя 2020 року10:00
01 сер
Дорогу між Визиркою та Любополем ремонтують вже за обласні кошти (фото)16:09
31 лип
Молодіжна рада Визирської ОТГ пропонує небайдужим долучитися до активної роботи цієї суботи16:02
31 лип
TOP