» » Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття. Частина 1 (фото)

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття. Частина 1 (фото)

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття. Частина 1 (фото)

  Компанія "ТІС" відсвяткувала своє 25-річчя вже на новому етапі свого розвитку, як найбільший транспортний вузол України. Відзначали масштабно, весело і дружно - всі разом прямо на території рідного підприємства. Звертаючись до багатотисячного колективу Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор "ТІС", як завжди не прикрашав правди.
Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор "ТІС".

Ми пройшли великий шлях, до наймогутнішого транспортного вузла в країні й на Чорному морі. Ми справжня кузня кадрів, нам пощастило виростити кращу команду фахівців в країні. Саме ви вдихаєте життя в тисячі тонн металоконструкцій, змушуючи цього робота керувати пароплавами й вагонами. Ви і є душа цього підприємства, а коли робиш щось з усією душею, обов'язково виходить добре. Дякую вам за це, - Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор "ТІС".

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.   Все починалося чверть століття тому. На місці нинішнього транспортного вузла був занедбаний, недобудований та закинутий причал. Та недарма ж кажуть, що мрії мають властивість здійснюватися, якщо цього сильно бажати.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.  

І ми зуміли з маленького термінала, разом з командою, побудувати найбільший транспортний вузол в Україні. Навіть не порт, тому що у нас і морські термінали, і залізниця, у якої теж найбільша залізнична станція на Україні. Чому це сталося? Бо у нас була чудова команда однодумців. У нас була з Олексієм Ставніцером мрія. А це - найголовніше, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.  Сьогодні "ТІС" - це 5 сучасних, провідних у своєму сегменті терміналів: "ТІС-Зерно", "ТІС-Вугілля", "ТІС-Мінеральні добрива", "ТІС-Руда" і "ТІС-Контейнерний термінал". У 2018 році транспортний вузол "ТІС" обробив п'яту частину всіх вантажів, які пройшли через українські порти. В цьому році тільки за 8 місяців ювіляр наростив свій вантажообіг, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 37%.
Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.  Що таке сучасний порт і як важлива його діяльність для добробуту країни наочно показав динамічний ігровий фільм, який презентували на святкуванні.
Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.
  Невеличка короткометражка здійняла фурор серед глядачів, бо кожен зміг побачити, який вклад він робить у розвиток портового підприємства.
Єгор Гребенніков, співзасновник підприємства "ТІС".

Те, як ми робимо перевантаження, які у нас потужності, який колектив і команда, дозволяє українським товарам "подорожувати" до різних країн. Нашу українську продукцію купують навіть у найвіддаленіших куточках планети, - Єгор Гребенніков, співзасновник підприємства "ТІС".

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.  Всі 25 років "ТІС" безперервно розвивався. Понад 770 мільйонів доларів компанія інвестувала у будівництво і модернізацію портових потужностей - причалів, операційної акваторії, закупівлю найсучаснішого обладнання, будівництво і розвиток сучасної залізничної інфраструктури.
Віталій Кутателадзе, співзасновник, директор ТОВ "ТІС-Вугілля".

 Це свято не лише для однієї частини компанії. Це свято всієї галузі й всієї країни, бо кожен робить свій вклад. І важливо, коли його робиш, робити це на благо інших. Компанія "ТІС" має велике майбутнє і разом, однією командою, титул "найкращої" ми здобуватимемо із року в рік, - Віталій Кутателадзе, співзасновник, директор ТОВ "ТІС-Вугілля".

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.   Під час урочистих заходів на честь 25-річчя транспортного вузла всі судна які стояли в порту, традиційно вшанували пам'ять Олексія Ставніцера довгими гудками. Варто зазначити, що на захід запросили й поважних гостей. Серед них - мер Львова Андрій Садовий.
Андрій Садовий, міський голова Львова.

Це унікальне свято не лише для Одещини, а й для України в цілому та тих, хто займається портовим бізнесом. Дуже пощастило громаді, на території якої розташовано вузол, бо вона дійсно щаслива. Я підтримую тих людей, які інвестують сюди гроші та час і віддають частинку себе, - Андрій Садовий, очільник Львова.

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.   Більш детально про святкову програму ювілею "ТІС" читайте у наших наступних матеріалах.

Друк
Тетяна Таран: "У населення з'явиться можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в повному обсязі на безоплатній основі"15:00
21 лис
Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)14:06
21 лис
День гідності та свободи: в Южному вшанували пам'ять захисників України (фото)13:30
21 лис
Акцизний податок на пальне надходитиме до бюджетів міст і ОТГ13:00
21 лис
Нового губернатора Одеської області можуть дискредитувати12:30
21 лис
У місті Южне будуватимуть велодоріжку та пішохідний тротуар12:00
21 лис
Контейнерний термінал транспортного вузла "ТІС" обробив рекордний обсяг вантажів (фото)11:00
21 лис
У Визирці біля ротонди встановили ліхтарі (фото)10:00
21 лис
Роботи з реконструкції стадіону в Южному виконані на 50%15:00
20 лис
Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)14:30
20 лис
Губернатор Одещини готовий об’єднувати громади примусово14:00
20 лис
Газета "Голос України" вперше підписала меморандум з громадою - потужною Визирською ОТГ (фото)13:00
20 лис
У селах Крижанівка та Ліски можливі відключення електроенергії12:30
20 лис
Першотравневий НВК шукає фахівців на вакантні місця (фото)12:00
20 лис
У Першотравневому організували вивіз опалого листя (фото)11:00
20 лис
На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)10:00
20 лис
В Одеській облраді депутати обговорили гострі проблеми регіону (фото)15:48
19 лис
Будівництво нового баскетбольного майданчика в місті Южне на фінальній стадії (фото)15:30
19 лис
Сичавка зробила свій вибір: село увійде у склад Визирської ОТГ (фото)15:02
19 лис
"ТІС" досяг рекорду вантажообігу за весь час роботи14:00
19 лис
Визирська громада відвідала Львів на вікенд (фото)13:00
19 лис
У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)12:00
19 лис
Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)11:00
19 лис
Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК (фото)10:00
19 лис
На посаду в.о. директора порту "Південний" призначено досвідченого директора15:00
18 лис
TOP