Показати меню
» » Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття. Частина 1 (фото)

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття. Частина 1 (фото)

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття. Частина 1 (фото)

  Компанія "ТІС" відсвяткувала своє 25-річчя вже на новому етапі свого розвитку, як найбільший транспортний вузол України. Відзначали масштабно, весело і дружно - всі разом прямо на території рідного підприємства. Звертаючись до багатотисячного колективу Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор "ТІС", як завжди не прикрашав правди.
Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор "ТІС".

Ми пройшли великий шлях, до наймогутнішого транспортного вузла в країні й на Чорному морі. Ми справжня кузня кадрів, нам пощастило виростити кращу команду фахівців в країні. Саме ви вдихаєте життя в тисячі тонн металоконструкцій, змушуючи цього робота керувати пароплавами й вагонами. Ви і є душа цього підприємства, а коли робиш щось з усією душею, обов'язково виходить добре. Дякую вам за це, - Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор "ТІС".

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.   Все починалося чверть століття тому. На місці нинішнього транспортного вузла був занедбаний, недобудований та закинутий причал. Та недарма ж кажуть, що мрії мають властивість здійснюватися, якщо цього сильно бажати.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.  

І ми зуміли з маленького термінала, разом з командою, побудувати найбільший транспортний вузол в Україні. Навіть не порт, тому що у нас і морські термінали, і залізниця, у якої теж найбільша залізнична станція на Україні. Чому це сталося? Бо у нас була чудова команда однодумців. У нас була з Олексієм Ставніцером мрія. А це - найголовніше, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.  Сьогодні "ТІС" - це 5 сучасних, провідних у своєму сегменті терміналів: "ТІС-Зерно", "ТІС-Вугілля", "ТІС-Мінеральні добрива", "ТІС-Руда" і "ТІС-Контейнерний термінал". У 2018 році транспортний вузол "ТІС" обробив п'яту частину всіх вантажів, які пройшли через українські порти. В цьому році тільки за 8 місяців ювіляр наростив свій вантажообіг, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 37%.
Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.  Що таке сучасний порт і як важлива його діяльність для добробуту країни наочно показав динамічний ігровий фільм, який презентували на святкуванні.
Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.
  Невеличка короткометражка здійняла фурор серед глядачів, бо кожен зміг побачити, який вклад він робить у розвиток портового підприємства.
Єгор Гребенніков, співзасновник підприємства "ТІС".

Те, як ми робимо перевантаження, які у нас потужності, який колектив і команда, дозволяє українським товарам "подорожувати" до різних країн. Нашу українську продукцію купують навіть у найвіддаленіших куточках планети, - Єгор Гребенніков, співзасновник підприємства "ТІС".

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.  Всі 25 років "ТІС" безперервно розвивався. Понад 770 мільйонів доларів компанія інвестувала у будівництво і модернізацію портових потужностей - причалів, операційної акваторії, закупівлю найсучаснішого обладнання, будівництво і розвиток сучасної залізничної інфраструктури.
Віталій Кутателадзе, співзасновник, директор ТОВ "ТІС-Вугілля".

 Це свято не лише для однієї частини компанії. Це свято всієї галузі й всієї країни, бо кожен робить свій вклад. І важливо, коли його робиш, робити це на благо інших. Компанія "ТІС" має велике майбутнє і разом, однією командою, титул "найкращої" ми здобуватимемо із року в рік, - Віталій Кутателадзе, співзасновник, директор ТОВ "ТІС-Вугілля".

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.   Під час урочистих заходів на честь 25-річчя транспортного вузла всі судна які стояли в порту, традиційно вшанували пам'ять Олексія Ставніцера довгими гудками. Варто зазначити, що на захід запросили й поважних гостей. Серед них - мер Львова Андрій Садовий.
Андрій Садовий, міський голова Львова.

Це унікальне свято не лише для Одещини, а й для України в цілому та тих, хто займається портовим бізнесом. Дуже пощастило громаді, на території якої розташовано вузол, бо вона дійсно щаслива. Я підтримую тих людей, які інвестують сюди гроші та час і віддають частинку себе, - Андрій Садовий, очільник Львова.

Найбільший транспортний вузол "ТІС" відсвяткував чверть століття.   Більш детально про святкову програму ювілею "ТІС" читайте у наших наступних матеріалах.

Друк
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP