» » У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)

  На фестивалі "Чумацький шлях" гостей зустрічала колоритна музика: Христина Соловій, одеський колектив "Деньги вперед", проєкт "Бандура та біт бокс"- це Георгій Матвіїв та Віктор Чернів, хіти симфонічного року у виконанні камерного оркестру Одеської філармонії під керівництвом Володимира Дикого.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Масштабний культурний проєкт "Чумацький шлях" був реалізований в селі Корсунці Красносільською об'єднаною громадою Лиманського району Одеської області за підтримки Міністерства культури України. Мета цього проєкту - привернення уваги та вплив на подальшу долю унікального за своїми природними багатствами Куяльницького лиману.

Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

Шлях до цього проєкту ми пройшли, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі "Малі міста - великі враження", який проводиться при підтримці Міністерства культури. Ми хотіли привернути увагу до Куяльницького лиману та покращити туристичну привабливість нашої громади, - Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  "Чумацький шлях" - це ідея, яка з'єднує нас з історією предків. Це та суть, яка дозволить відродити цю територію і дати їй нові перспективи розвитку.


Галина Лесько, краєзнавець.

Вважаю, що дуже добре, що з’їхалася велика кількість людей. Куяльницький лиман потрібно рятувати. І це справа не місцева, а державна. Можливо її потрібно ставити на міжнародний рівень, тому що це перлина України, подібна до Мертвого моря, - Галина Лесько, краєзнавець.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Цікаві фотовиставки, змагання, можливість спілкування з майстрами народних промислів з різних районів Одеського регіону, пізнання мистецтва ковалів і вишивальниць, різні локації й незліченні смаколики - все це яскраві враження. Але суть фестивалю - любов до рідної землі та її багатств.Сергій Гуцалюк, історик.

Добре, що зараз, завдяки децентралізації, громади можуть підіймати такі цікаві історичні, культурні, етнографічні пласти своєї історії, що викликає зацікавленість у всієї України. Ми бачимо представників всіх народів - і цигани, і німецькі колоністи, і болгари та греки. І юшку тут варять і по-козацькі, і по-татарськи. Ми є сучасна нація. І саме на таких заходах сучасна українська нація і формується, - Сергій Гуцалюк, історик.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Сіль, як важливий продукт, мала особливу цінність. Це і стало основною фішкою фестивалю. В усіх привітаннях, які лунали в цей день зі сцени, головним було побажання сталого розвитку Красносільській громаді та Лиманщині в цілому.У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Фото Оксана Піднебесна.

Михайло Бухтіяров, голова Біляївської сільради.

Це дійсно той напрямок, який презентує громаду. Гості бачать потенціал громади. Головне, що громада сама себе презентує, свій інвестиційний і культурний клімат. Це все наше і ми повинні відчувати, що ми - українці, - Михайло Бухтіяров, голова Біляївської сільради.

Василь Приймак, голова Лиманської РДА.

Такі заходи - популяризація. Чумацький шлях назавжди увійшов в історію світу. Сюди їхали зі всієї України. І сьогодні головне те, що такий проєкт реалізували тут, у Лиманському районі. І зробила це наша громада, - Василь Приймак, голова Лиманської РДА.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Сьогодні Куяльницький лиман - це потенційна здравниця для всієї Європи, яка не має аналогів.Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.

У нас є державна програма і ми робимо проєкт з розчистки річищ. Я вважаю, що у наступному році він запрацює. Чому це нелегко? Тому що річка протікає через 6 районів області. Це величезний проєкт та величезний формат. Я думаю, що наступним кроком буде пропозиція інвесторам, щоб будувати тут СПА-готелі. А чому б нам тут не побудувати Карлові Вари? Це не ноу-хау. Так розвиваються інші держави та отримають понад 10% внутрішнього валового продукту коштом туризму, - Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" .

  Фото Оксана Піднебесна.

  Привернення уваги до унікального природного об'єкта та його розвитку, збереження культурної спадщини - це головні цілі, які досягли організатори етнофестивалю. Ця територія відтепер має всі шанси прискорити розвиток відповідно до свого національного статусу.

Друк
Крижанівку та Ліски закликали до свідомості (фото)15:03
18 лют
Одеська область долучилася до національного проєкту "Озеленення України" (фото)14:00
18 лют
У Красносільській ОТГ відсвяткували "Трифон Зарізан" (фото)13:30
18 лют
Капітальний ремонт та будівництво доріг: Доброслав розподілив бюджет (фото)13:00
18 лют
Василь Бабич: "Сичавка буде заможним та процвітаючим селом"12:00
18 лют
У Визирській ОТГ впроваджують Програму "Милосердя в дії" (фото)11:00
18 лют
Медики Лиманщини обговорили проблеми у сфері охорони здоров’я10:00
18 лют
У частині Лиманського району Одеської області 18 лютого не буде води21:01
17 лют
У Лиманській РДА вшанували учасників бойових дій (фото)15:00
17 лют
ОДА прислухалася до думки Сичавки. Черга за Кабміном14:49
17 лют
У Визирській громаді відсвяткували День закоханих (фото)14:23
17 лют
У Южному пройшов урочистий мітинг з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану (фото)13:56
17 лют
У Лиманській РДА відбудеться звіт ЦНАПу 201913:00
17 лют
У Коблівській школі старшокласників навчали бюджетній грамотності (фото)12:00
17 лют
В усіх населених пунктах Визирської ОТГ у 2020 році заплановано ремонт сільських доріг (фото)11:00
17 лют
У 2020 році Доброслав планує зробити ще дві зони відпочинку (фото)10:00
17 лют
У Южному мають намір провести енергоаудит будинків (фото)12:00
15 лют
Коблівський комунгосп попереджає про відключення води11:00
15 лют
Доброслав долучається до Всесвітньої екологічної акції "Мільярд дерев" (фото)10:00
15 лют
Визирська сільрада представила бюджет громади на 2020 рік (фотофакт)18:06
14 лют
У Визирському дачному масиві оновлено водогін (фото)15:32
14 лют
З'явився розклад автобуса "Коблеве-Южне". Маршрут проходить через Кошари та Сичавку13:00
14 лют
Доброслав за рік додатково отримав 13 млн грн бюджетних коштів (фото)12:57
14 лют
Проблему регулярних перевезень з Одеси до Чорноморського вирішували депутати облради (фото)12:30
14 лют
У Лиманській РДА обговорили дії щодо захисту бджіл (фото)11:00
14 лют
TOP