» » У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)

  На фестивалі "Чумацький шлях" гостей зустрічала колоритна музика: Христина Соловій, одеський колектив "Деньги вперед", проєкт "Бандура та біт бокс"- це Георгій Матвіїв та Віктор Чернів, хіти симфонічного року у виконанні камерного оркестру Одеської філармонії під керівництвом Володимира Дикого.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Масштабний культурний проєкт "Чумацький шлях" був реалізований в селі Корсунці Красносільською об'єднаною громадою Лиманського району Одеської області за підтримки Міністерства культури України. Мета цього проєкту - привернення уваги та вплив на подальшу долю унікального за своїми природними багатствами Куяльницького лиману.

Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

Шлях до цього проєкту ми пройшли, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі "Малі міста - великі враження", який проводиться при підтримці Міністерства культури. Ми хотіли привернути увагу до Куяльницького лиману та покращити туристичну привабливість нашої громади, - Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  "Чумацький шлях" - це ідея, яка з'єднує нас з історією предків. Це та суть, яка дозволить відродити цю територію і дати їй нові перспективи розвитку.


Галина Лесько, краєзнавець.

Вважаю, що дуже добре, що з’їхалася велика кількість людей. Куяльницький лиман потрібно рятувати. І це справа не місцева, а державна. Можливо її потрібно ставити на міжнародний рівень, тому що це перлина України, подібна до Мертвого моря, - Галина Лесько, краєзнавець.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Цікаві фотовиставки, змагання, можливість спілкування з майстрами народних промислів з різних районів Одеського регіону, пізнання мистецтва ковалів і вишивальниць, різні локації й незліченні смаколики - все це яскраві враження. Але суть фестивалю - любов до рідної землі та її багатств.Сергій Гуцалюк, історик.

Добре, що зараз, завдяки децентралізації, громади можуть підіймати такі цікаві історичні, культурні, етнографічні пласти своєї історії, що викликає зацікавленість у всієї України. Ми бачимо представників всіх народів - і цигани, і німецькі колоністи, і болгари та греки. І юшку тут варять і по-козацькі, і по-татарськи. Ми є сучасна нація. І саме на таких заходах сучасна українська нація і формується, - Сергій Гуцалюк, історик.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Сіль, як важливий продукт, мала особливу цінність. Це і стало основною фішкою фестивалю. В усіх привітаннях, які лунали в цей день зі сцени, головним було побажання сталого розвитку Красносільській громаді та Лиманщині в цілому.У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Фото Оксана Піднебесна.

Михайло Бухтіяров, голова Біляївської сільради.

Це дійсно той напрямок, який презентує громаду. Гості бачать потенціал громади. Головне, що громада сама себе презентує, свій інвестиційний і культурний клімат. Це все наше і ми повинні відчувати, що ми - українці, - Михайло Бухтіяров, голова Біляївської сільради.

Василь Приймак, голова Лиманської РДА.

Такі заходи - популяризація. Чумацький шлях назавжди увійшов в історію світу. Сюди їхали зі всієї України. І сьогодні головне те, що такий проєкт реалізували тут, у Лиманському районі. І зробила це наша громада, - Василь Приймак, голова Лиманської РДА.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях".  Сьогодні Куяльницький лиман - це потенційна здравниця для всієї Європи, яка не має аналогів.Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.

У нас є державна програма і ми робимо проєкт з розчистки річищ. Я вважаю, що у наступному році він запрацює. Чому це нелегко? Тому що річка протікає через 6 районів області. Це величезний проєкт та величезний формат. Я думаю, що наступним кроком буде пропозиція інвесторам, щоб будувати тут СПА-готелі. А чому б нам тут не побудувати Карлові Вари? Це не ноу-хау. Так розвиваються інші держави та отримають понад 10% внутрішнього валового продукту коштом туризму, - Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.

У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" .

  Фото Оксана Піднебесна.

  Привернення уваги до унікального природного об'єкта та його розвитку, збереження культурної спадщини - це головні цілі, які досягли організатори етнофестивалю. Ця територія відтепер має всі шанси прискорити розвиток відповідно до свого національного статусу.

Друк
Лиманщина відсвяткувала День захисника України посвятою першачків до козачат (фото)15:35
14 жов
У Лиманському районі відбувся фінальний етап мотоперегонів "Hard Enduro Series of Ukraine" (фото)14:41
14 жов
У Доброславі урочисто відкриють новий сквер і пам'ятник14:00
14 жов
"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)13:26
14 жов
У селі Красносілка відсвяткували створення військової частини (фото)12:00
14 жов
У Першотравневому оновлюють та реконструюють центр села (фото)11:00
14 жов
Курорт на Тилігульському лимані: які перешкоди стоять перед Кордонською сільрадою (фото)10:00
14 жов
Лиманська райдержадміністрація взяла участь у заходах, присвячених боротьбі з високопатогенним грипом птиці (фото)12:00
12 жов
У Сичавці мешканці поважного віку надали соціальну допомогу (фото)11:00
12 жов
У Першотравневому подбали про тепло в будівлі дитячого садочка (фото)10:00
12 жов
Лиманський РЕМ повідомляє про планове відключення електроенергії15:30
11 жов
Президент України представив в Одесі нового губернатора14:48
11 жов
У Кремидівському та Новобілярському навчальних закладах будуть нові директори14:18
11 жов
У Доброславській школі пройшли змагання з настільного тенісу (фото)14:00
11 жов
У Южному триває будівництво реабілітаційного центру (фото)13:00
11 жов
Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час12:00
11 жов
Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)11:00
11 жов
Визирська сільрада створила комісію задля розвитку тваринництва громади (фото)10:00
11 жов
Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)15:31
10 жов
Цієї суботи у Коблевому відбудуться довгоочікувані мотоперегони IRONmaracas14:00
10 жов
Є така професія - змінний заступник начальника складу13:29
10 жов
Володимир Новацький: "Моя мрія - європейське місто, яким пишаються його мешканці"12:32
10 жов
Почалося відновлення унікальної екосистеми Тилігульського лиману (фото)11:00
10 жов
Доброслав готується до святкування Дня захисника України10:00
10 жов
3D-принтери: відбиток майбутнього в "ТІС" (фото)15:00
09 жов
TOP