» » У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

  У Доброславі відзначили річницю відкриття КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Лиманської районної ради. За цей час у сфері надання допомоги дітям з особливими потребами було зроблено чимало. Сьогодні ж серед запрошених на свято - чисельні вихованці, їхні батьки та почесні гості.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Діти - це наче маленькі янголи на Землі, в цьому впевнені працівники інклюзивного центру та всі, хто завітав на річницю відкриття закладу. Тут пройшла масштабна концертна програма за участю юних янголяток, які завітали з танцювальними номерами. Привітали вихованців та їх батьків виконуюча обов’язки керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської районної державної адміністрації Марія Косуліна та голова районної ради.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації.

Діти - це наше майбутнє, не дивлячись на те, чи це - звичайна дитина, чи дитина з особливими потребами. Вони всі - рівні. Вони всі - наші. Я хочу побажати міцного здоров’я нашим дітям, нашим батькам, які підтримують і дають дорогу в таке далеке життя всім дітям. Дуже приємно, дякуємо за такі чарівні подарунки. Ми також з Геннадієм Олександровичем не прийшли з пустими руками, від Лиманської районної державної адміністрації даруємо такі приладдя, необхідні в роботі. Це ноутбук і кольоровий принтер, - Марія Косуліна, в. о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації.

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.

Ми, депутатський корпус, райдержадміністрація, сподіваємось, що це приміщення стане другим домом для багатьох дітей, щоб особливі потреби, які існують в малечі, були задоволені високопрофесійним відношенням і супроводженням колективу. Я вклоняюсь батькам і колективу за те, що ви робите таку важливу справу, - Геннадій Тефтул, голова Лиманської районної ради.

  На свято у цей день прийшли й працівники Березівського інклюзивно-ресурсного центру, раділи за своїх колег. Крім того, батьки дітей з особливими потребами теж у захваті від рівня роботи закладу, серед них Віктор, який бачив подібні центри закордоном.Віктор, батько дитини з особливими потребами.

Довелося працювати за кордоном, без зайвих слів. Щось подібне є хіба що у Швеції. Дуже вам дякую і дуже приємно дивитися на те, що не все в нас погано. Дякую спонсорам, адміністрації та районній раді, - Віктор, батько дитини з особливими потребами.

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Окрім святкового настрою та приємних слів з боку гостей, було укладено дуже корисну для закладу угоду. Докладніше розповіла директор інклюзивно-ресурсного центру Маргарита Беспалько.Маргарита Беспалько, директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр".

Сьогодні було укладено угоду про співпрацю зі службою зі справ дітей, це - неодмінна частина нашої роботи, тому що виявлення дітей з особливими освітніми потребами повинно здійснюватися постійно і завжди. Відповідно, якщо є сім’ї, які потрапили в складні умови, необхідно виявити їх, надати корекцію та діагностику, - Маргарита Беспалько, директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр".

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Під час заходу для всіх вихованців було проведено цікаві майстер-класи, ігри за участю аніматорів, а кожен маленький янгол отримав солодкі подарунки.

Друк
Лиманщина відсвяткувала День захисника України посвятою першачків до козачат (фото)15:35
14 жов
У Лиманському районі відбувся фінальний етап мотоперегонів "Hard Enduro Series of Ukraine" (фото)14:41
14 жов
У Доброславі урочисто відкриють новий сквер і пам'ятник14:00
14 жов
"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)13:26
14 жов
У селі Красносілка відсвяткували створення військової частини (фото)12:00
14 жов
У Першотравневому оновлюють та реконструюють центр села (фото)11:00
14 жов
Курорт на Тилігульському лимані: які перешкоди стоять перед Кордонською сільрадою (фото)10:00
14 жов
Лиманська райдержадміністрація взяла участь у заходах, присвячених боротьбі з високопатогенним грипом птиці (фото)12:00
12 жов
У Сичавці мешканці поважного віку надали соціальну допомогу (фото)11:00
12 жов
У Першотравневому подбали про тепло в будівлі дитячого садочка (фото)10:00
12 жов
Лиманський РЕМ повідомляє про планове відключення електроенергії15:30
11 жов
Президент України представив в Одесі нового губернатора14:48
11 жов
У Кремидівському та Новобілярському навчальних закладах будуть нові директори14:18
11 жов
У Доброславській школі пройшли змагання з настільного тенісу (фото)14:00
11 жов
У Южному триває будівництво реабілітаційного центру (фото)13:00
11 жов
Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час12:00
11 жов
Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)11:00
11 жов
Визирська сільрада створила комісію задля розвитку тваринництва громади (фото)10:00
11 жов
Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)15:31
10 жов
Цієї суботи у Коблевому відбудуться довгоочікувані мотоперегони IRONmaracas14:00
10 жов
Є така професія - змінний заступник начальника складу13:29
10 жов
Володимир Новацький: "Моя мрія - європейське місто, яким пишаються його мешканці"12:32
10 жов
Почалося відновлення унікальної екосистеми Тилігульського лиману (фото)11:00
10 жов
Доброслав готується до святкування Дня захисника України10:00
10 жов
3D-принтери: відбиток майбутнього в "ТІС" (фото)15:00
09 жов
TOP