» » У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

  У Доброславі відзначили річницю відкриття КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Лиманської районної ради. За цей час у сфері надання допомоги дітям з особливими потребами було зроблено чимало. Сьогодні ж серед запрошених на свято - чисельні вихованці, їхні батьки та почесні гості.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Діти - це наче маленькі янголи на Землі, в цьому впевнені працівники інклюзивного центру та всі, хто завітав на річницю відкриття закладу. Тут пройшла масштабна концертна програма за участю юних янголяток, які завітали з танцювальними номерами. Привітали вихованців та їх батьків виконуюча обов’язки керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської районної державної адміністрації Марія Косуліна та голова районної ради.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації.

Діти - це наше майбутнє, не дивлячись на те, чи це - звичайна дитина, чи дитина з особливими потребами. Вони всі - рівні. Вони всі - наші. Я хочу побажати міцного здоров’я нашим дітям, нашим батькам, які підтримують і дають дорогу в таке далеке життя всім дітям. Дуже приємно, дякуємо за такі чарівні подарунки. Ми також з Геннадієм Олександровичем не прийшли з пустими руками, від Лиманської районної державної адміністрації даруємо такі приладдя, необхідні в роботі. Це ноутбук і кольоровий принтер, - Марія Косуліна, в. о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації.

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.

Ми, депутатський корпус, райдержадміністрація, сподіваємось, що це приміщення стане другим домом для багатьох дітей, щоб особливі потреби, які існують в малечі, були задоволені високопрофесійним відношенням і супроводженням колективу. Я вклоняюсь батькам і колективу за те, що ви робите таку важливу справу, - Геннадій Тефтул, голова Лиманської районної ради.

  На свято у цей день прийшли й працівники Березівського інклюзивно-ресурсного центру, раділи за своїх колег. Крім того, батьки дітей з особливими потребами теж у захваті від рівня роботи закладу, серед них Віктор, який бачив подібні центри закордоном.Віктор, батько дитини з особливими потребами.

Довелося працювати за кордоном, без зайвих слів. Щось подібне є хіба що у Швеції. Дуже вам дякую і дуже приємно дивитися на те, що не все в нас погано. Дякую спонсорам, адміністрації та районній раді, - Віктор, батько дитини з особливими потребами.

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Окрім святкового настрою та приємних слів з боку гостей, було укладено дуже корисну для закладу угоду. Докладніше розповіла директор інклюзивно-ресурсного центру Маргарита Беспалько.Маргарита Беспалько, директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр".

Сьогодні було укладено угоду про співпрацю зі службою зі справ дітей, це - неодмінна частина нашої роботи, тому що виявлення дітей з особливими освітніми потребами повинно здійснюватися постійно і завжди. Відповідно, якщо є сім’ї, які потрапили в складні умови, необхідно виявити їх, надати корекцію та діагностику, - Маргарита Беспалько, директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр".

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Під час заходу для всіх вихованців було проведено цікаві майстер-класи, ігри за участю аніматорів, а кожен маленький янгол отримав солодкі подарунки.

Друк
Оксана Помінчук: "Визирська громада активно розвивається. Культура у нас на високому рівні"15:00
11 гру
На Одеському припортовому заводі здійснюють перевантаження аміаку на експорт (фото)14:03
11 гру
Завершився конкурс "Професії моєї громади": оголошено переможців13:00
11 гру
Порт-рекордсмен "ТІС" висунули на номінацію "Лідер морегосподарської галузі" (фото, відео)12:00
11 гру
У Визирській об’єднаній громаді відсвяткували День місцевого самоврядування (фото)11:00
11 гру
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
TOP