» » У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)

  У Доброславі відзначили річницю відкриття КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Лиманської районної ради. За цей час у сфері надання допомоги дітям з особливими потребами було зроблено чимало. Сьогодні ж серед запрошених на свято - чисельні вихованці, їхні батьки та почесні гості.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Діти - це наче маленькі янголи на Землі, в цьому впевнені працівники інклюзивного центру та всі, хто завітав на річницю відкриття закладу. Тут пройшла масштабна концертна програма за участю юних янголяток, які завітали з танцювальними номерами. Привітали вихованців та їх батьків виконуюча обов’язки керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської районної державної адміністрації Марія Косуліна та голова районної ради.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації.

Діти - це наше майбутнє, не дивлячись на те, чи це - звичайна дитина, чи дитина з особливими потребами. Вони всі - рівні. Вони всі - наші. Я хочу побажати міцного здоров’я нашим дітям, нашим батькам, які підтримують і дають дорогу в таке далеке життя всім дітям. Дуже приємно, дякуємо за такі чарівні подарунки. Ми також з Геннадієм Олександровичем не прийшли з пустими руками, від Лиманської районної державної адміністрації даруємо такі приладдя, необхідні в роботі. Це ноутбук і кольоровий принтер, - Марія Косуліна, в. о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації.

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.

Ми, депутатський корпус, райдержадміністрація, сподіваємось, що це приміщення стане другим домом для багатьох дітей, щоб особливі потреби, які існують в малечі, були задоволені високопрофесійним відношенням і супроводженням колективу. Я вклоняюсь батькам і колективу за те, що ви робите таку важливу справу, - Геннадій Тефтул, голова Лиманської районної ради.

  На свято у цей день прийшли й працівники Березівського інклюзивно-ресурсного центру, раділи за своїх колег. Крім того, батьки дітей з особливими потребами теж у захваті від рівня роботи закладу, серед них Віктор, який бачив подібні центри закордоном.Віктор, батько дитини з особливими потребами.

Довелося працювати за кордоном, без зайвих слів. Щось подібне є хіба що у Швеції. Дуже вам дякую і дуже приємно дивитися на те, що не все в нас погано. Дякую спонсорам, адміністрації та районній раді, - Віктор, батько дитини з особливими потребами.

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Окрім святкового настрою та приємних слів з боку гостей, було укладено дуже корисну для закладу угоду. Докладніше розповіла директор інклюзивно-ресурсного центру Маргарита Беспалько.Маргарита Беспалько, директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр".

Сьогодні було укладено угоду про співпрацю зі службою зі справ дітей, це - неодмінна частина нашої роботи, тому що виявлення дітей з особливими освітніми потребами повинно здійснюватися постійно і завжди. Відповідно, якщо є сім’ї, які потрапили в складні умови, необхідно виявити їх, надати корекцію та діагностику, - Маргарита Беспалько, директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр".

У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю.  Під час заходу для всіх вихованців було проведено цікаві майстер-класи, ігри за участю аніматорів, а кожен маленький янгол отримав солодкі подарунки.

Друк
Мер Чорноморська задоволений тим, що місто залишилося без непотрібних «добавок»16:30
03 сер
Рятувальники Лиманського району вживають дії щодо недопущення пожеж в екосистемах (фото)14:51
03 сер
Едуард Хижняк: «Допомога кожному жителю Визирської громади, хто її потребує — наша головна мета»13:49
03 сер
У Крижанівці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії Фонтанської ОТГ (фото)12:00
03 сер
У Олександрівці послаблено протиепідемічні заходи11:00
03 сер
Олег Кутателадзе: «У Южному жити набагато комфортніше, ніж у великому місті»10:00
03 сер
Біля залізничного переїзду в Ілічанці розпочався ремонт дороги (фотофакт)13:00
01 сер
Мешканці Визирки соцпрацівники допомогли здійснити мрію (фото)12:00
01 сер
У Івановому ведеться ремонт мережі водопроводу (фото)11:00
01 сер
Коронавірус та економіка. Лиманська РДА звітує про виконання бюджету за І півріччя 2020 року10:00
01 сер
Дорогу між Визиркою та Любополем ремонтують вже за обласні кошти (фото)16:09
31 лип
Молодіжна рада Визирської ОТГ пропонує небайдужим долучитися до активної роботи цієї суботи16:02
31 лип
Сичавці мають намір знов звернутися до суду (фото)13:24
31 лип
Визирська сільрада допомагає багатодітним сім’ям13:11
31 лип
Співробітники ТІСа приєдналися до велопробігу по Южному12:08
31 лип
Успішний розвиток нових ОТГ вимагає підтримки науковців11:29
31 лип
Організація дозвілля у невеликих селах Визирської ОТГ має добрі перспективи10:00
31 лип
Визирську громаду відвідала Народна артистка України (фото)15:55
30 лип
У РЛП “Тилігульський” ведуть спостереження за червонокнижними ящірками (фото)14:00
30 лип
Мер Чорноморська: близько 40% населення будь-якої країни — жителі малих міст13:00
30 лип
В екстреній медичній допомозі виклики поділять на чотири категорії12:00
30 лип
Держстат повідомив про зміни цін на харчові продукти в Одеській області11:00
30 лип
У Визирській громаді посилюють карантинні обмеження10:53
30 лип
У Красносільській ОТГ найбільший попит мають 4 види адмінпослуг (фото)10:00
30 лип
У Першотравневому оновлена велика зала Будинку культури (фото)15:00
29 лип
TOP