» » Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)

Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)

Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)

  Южненські моделі можуть не лише гарно посміхатися та позувати. На минулих вихідних вони вийшли на міську толоку, аби прибрати центральний міський пляж. Головна мета заходу - привернути увагу всіх мешканців до того, як планета страждає від нераціональної утилізації сміття та чим це загрожує глобальній екології. Взяли участь в толоці не лише юні моделі, а й доросле покоління.

Юні моделі з Южного вийшли на толоку.  О сьомій ранку на міському пляжі Южного у вересні, особливо на вихідних, можна зустріти тільки тих, хто вигулює собак, або ж побачити місцевих, котрі полюбляють ранкові заняття спортом. Але 14 вересня на схилах зібралися моделі зі школи "Dreams&emotions". І не лише на чергову фотосесію.Наталія, представник школи "Dream and motions".

Кожного разу, коли ми на вулиці проводимо фотосесію, на природі, починається все з того, що ми приходимо за годину до початку і починаємо прибирати територію: сміття, траву, газон, пляж. Ми дійшли до того, що вирішили більш глобально це питання висвітлити й в цей раз, у вересні місяці, ми поєднали нашу фотосесію з прибиранням. Наші моделі показали, що вони не бояться забруднити ручки, що вони можуть не тільки позувати на камеру, але й робити такі суспільно-корисні речі, - Наталія, представник школи "Dreams&emotions".

Юні моделі з Южного вийшли на толоку.  До заходу готувалися ретельно. Для моделей провели спеціальні екологічні лекції, поспілкувалися на тему того, що саме шкодить нашій планеті. І тільки після цього вирушили на толоку. Прибрати схили від сміття - гарна ідея. Та головне те, що думають самі моделі про екологію. Наприклад, Діана, вихованка школи, переконана, що до планети потрібно відноситися так, як до своєї домівки.

Діана, модель школи "Dream and motions".

Дуже важливо розуміти, що Земля - наша домівка. Вдома ми у себе не смітимо, а створюємо тепло, затишок, проводимо генеральні прибирання. Але виходячи на вулиці, ми забуваємо, що Земля - наш дім і її треба оберігати, - Діана, модель школи "Dreams&emotions".

  Юна модель Евеліна каже, що любов до свого міста починається з особистого відношення до нього. Головне, аби слова не розходилися з ділом.

Юні моделі з Южного вийшли на толоку.Евеліна, модель школи "Dream and motions".

Я хоч й маленька людина, але я людина і я повинна думати про майбутнє своєї планети. Якщо ти себе цінуєш, то треба і тут прибирати повністю, до останньої краплі, цього паперу або пластика. Тому, що з одного шматочка пластика потім їх стане тисячі. І це все відіб'ється відобразиться на майбутньому - моєму майбутньому, моїх подружок і рідних, - Евеліна, модель школи "Dreams&emotions".

  На перший погляд схили Южного були прибраними. Але зайшовши трохи глибше, можна було побачити, що після себе залишають відпочивальники. Ті, хто вийшов на толоку, можуть оцінити шкоду від такого недбальства. Наприклад, Тетяна розповідає, що пластик складає більш ніж половину всього людського сміття.Тетяна, модель школи "Dream and motions".

В останні 10 років постало питання про те, що або людство знищує сміття, або сміття знищує людство. Пластик, наприклад, може розкладатися мільйони років, що шкодить нашому здоров'ю і нашій Землі. Якщо ж спалювати пластик, то виділяється отруйний дим, який ми вдихаємо нашими легенями або він потім повертається до нас через отруйні дощі. А найстрашніше, що в 60% людського сміття є пластик, - Тетяна, модель школи "Dreams&emotions".

Юні моделі з Южного вийшли на толоку.Юні моделі з Южного вийшли на толоку.  Юні моделі зібрали чимало сміття. Попередньо вони його відсортували, а на сміттєві пакети наклеїли наліпки - папір, пластик, органіка - аби було зрозуміло, що і куди викидати. Загалом, таким раннім підйомом у вихідний день всі залишилися задоволені. Адже зробили корисну справу, впевнена юна Анастасія.Анастасія, модель школи "Dream and motions".

Ми хоч і моделі, але ми не боїмося вийти та прибрати. Хочемо, щоб Земля наша була чистою, хочемо, щоб рибкам було добре в морі, хочемо, щоб тваринам було добре. Я не тільки можу красиво ходити по подіуму, але ще і робити корисні справи для навколишнього середовища. Матінку-природу потрібно берегти, - Анастасія, модель школи "Dreams&emotions".

  Рятувати планету можна різними способами. Перш за все, потрібно розуміти, що з малого виросте велике. Тому зерно любові потрібно посадити ще змалечку, переконана Аліса, мати однієї з моделей, котра приєдналася до толоки.Аліса, мати моделі зі школи "Dream and motions".

Після літа, коли до нас приїжджають туристи, залишається дуже багато сміття, на жаль, коли з дитиною виходиш на прогулянку до моря та дивишся на це все - серце розривається. Ось зараз прибрали, чистенько і так приємно, - Аліса, мати моделі зі школи "Dreams&emotions".

Юні моделі з Южного вийшли на толоку.  Толока, яку організувала модельна школа "Dreams&emotions", тривала близько двох годин і завершилася фотосесією в екологічному стилі. На неї навіть принесли тварин - черепашку та золотих рибок. А ще моделі фотографувалися у поліетилені, у знак протесту проти забруднення навколишнього середовища пластиком.

Друк
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
TOP