» » "Маршрут громади" продовжує свою роботу (фото)

"Маршрут громади" продовжує свою роботу (фото)

"Маршрут громади" продовжує свою роботу (фото)

  Автобус, який курсує між селами Першотравневе, Доброслав, Кінне, Нова Вільшанка, Міщанка, Зоря Труда та Степанівка, працює за графіком для комфортного пересування жителів."Маршрут громади" продовжує свою роботу.  Запущений за ініціативи громадської організації "Команда розвитку" два місяці тому автобус, який з’єднав сім сіл колишньої Першотравневої сільради, вже став невід'ємною частиною життєдіяльності цих населених пунктів, розповідає голова Визирської сільради Валерій Стоілакі.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Люди дуже задоволені, зараз вже немає питань, як дістатися до траси, щоб поїхати в Одесу чи Доброслав, або поїхати купити якісь ліки. У нас в Першотравневому відкрилася прекрасна соціальна аптека. Люди приїжджають, і в першу чергу вони йдуть в соціальний магазин, де купують якісні продукти недорого, там працює й соціальна аптека. Люди приїжджають з наших сіл: Кінне, Нова Вільшанка, Міщанка, Зоря Труда, Степанівка, скуповуються і роз'їжджаються по домівках, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Зручність маршруту полягає ще й в тому, що автобус їде через все село Першотравневе, завдяки чому пасажир може вийти в зручному для нього місці. Автобус курсує точно за розкладом, це дає можливість селянам чітко планувати свій день, розповідає житель села Нова Вільшанка Сергій Огінський.Сергій Огінський, житель села Нова Вільшанка.

Графік нормальний, нам підходить. Вранці він йде о 07:45 і якраз ми встигаємо в лікарню, встигаємо кому треба в сільраду. Ходить згідно з графіком, - Сергій Огінський, житель села Нова Вільшанка.

  Така транспортна зручність для мешканців сіл колишньої Першотравневої сільради стала можливою завдяки допомозі благодійного фонду імені Олексія Ставніцера, який оплатив пілотний проєкт та два місяці роботи компанії перевізника. Сьогодні можна підсумовувати, чи потрібно так часто курсувати автобусу між селами або графік можна змінити. Найбільший пік навантаження автобуса - ранковий час, коли люди їдуть на роботу. У денний час, автобус часто іде майже порожнім, а іноді за рейс не підвезе і жодного пасажира, розповідає Валерій Стоілакі.Сергій Огінський, житель села Нова Вільшанка.

Щоб заощадити кошти фонду, можна замість щоденного рейсу зробити через день, наприклад, - понеділок, середа, п'ятниця, коли базар і прийом у сільраді. Ми це питання ще не підіймали, у вересні автобус буде ходити кожного дня, а в жовтні ми переглянемо графік руху автобуса, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Оксана Кудапіна проживає у селі Міщанка - воно найвіддаленіше від Першотравневого. Тут місцеві мешканці найбільше відчувають потребу у цьому автобусному сполученні, адже від центру села до траси, де ходять автобуси, відстань більше кілометра.Оксана Кудапіна, мешканка села Міщанка.

Дякую за цей автобус, нам зручно, я вже не добираюся попутками: приїхала до траси та з траси їду додому цим автобусом. Там ще кілометр потрібно в село йти пішки, це дуже важко, особливо літнім людям, які не можуть довго ходити. Вони в понеділок, середу і п'ятницю, коли базарні дні, на цьому автобусі виїжджають і приїжджають до свого будинку - це дуже зручно, - Оксана Кудапіна, мешканка села Міщанка.

  У планах керівництва сільради запустити автобусне сполучення й між іншими селами Визирської ОТГ. Це стане можливим у 2020 році, коли всі 11 сіл Визирської сільради отримають свій об'єднаний бюджет.

Друк
Схожі новини:
В Красносільській ОТГ дільниці закінчили приймати виборців: явка 38% (фото)21:11
25 жов
Ділянки закриті, явка понад 50%. У Визирській ОТГ розпочався підрахунок голосів (фото)20:50
25 жов
В Красносільській ОТГ завершуються місцеві вибори19:25
25 жов
У Визирській громаді вибори добігають кінця: явка близько 45% (фото)19:15
25 жов
У Крижанівці тривають місцеві вибори (фото)17:48
25 жов
У Визирській громаді місцеві вибори у розпалі (фото)14:55
25 жов
Їдальня ТІС для кухаря — робота, хобі та задоволення14:00
25 жов
В Красносільській ОТГ продовжується виборчий процес (фоторепортаж)13:54
25 жов
У Крижанівці на виборчій дільниці черга (фотофакт)11:35
25 жов
В Красносільській ОТГ стартували місцеві вибори (фото)11:04
25 жов
У Визирській ОТГ почалися місцеві вибори (фоторепортаж)09:43
25 жов
На ТІСі зустрічали голову Укрзалізниці (фото)17:00
23 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (фото)16:00
23 жов
Олег Кутателадзе: «5 років тривала боротьба за створення Визирської громади»15:04
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (відео)14:00
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (фото)13:54
23 жов
Олег Кутателадзе: «Ми довго судилися, але виграли цю справу»13:00
23 жов
У селі Першотравневе по вул. Центральній, побудували сучасний дитячий майданчик (відео)12:30
23 жов
Київську у Першотравневому заасфальтують найближчим часом (фото)12:00
23 жов
Вулиці Мічуріна та Київська у селі Першотравневе будуть з асфальтованою дорогою (відео)11:00
23 жов
У Першотравневому скоро заасфальтують ще дві вулиці (фото)10:30
23 жов
Олег Кутателадзе: «На місцях кандидата обирають громади, люди, які його знають і довіряють» (відео)10:00
23 жов
Визирська сільрада та Доброславська селищна рада вирішили об'єднатися задля розвитку своїх громад (відео)09:27
23 жов
РЛП «Тилігульський» в очікуванні наступного сезону (фоторепортаж)09:00
23 жов
Олег Кутателадзе: надалі Сичавка зможе активно розвиватися (відео)18:25
22 жов
TOP