Показати меню
» » "Маршрут громади". Села Визирської ОТГ з'єднало автобусне сполучення (фото)

"Маршрут громади". Села Визирської ОТГ з'єднало автобусне сполучення (фото)

"Маршрут громади". Села Визирської ОТГ з'єднало автобусне сполучення (фото)

  "Маршрут громади" - таку назву місцеві жителі вже встигли надати безкоштовному автобусу, який курсує між селами: Першотравневе, Кінне, Степанівка, Нова Вільшанка, Міщанка та Зоря Труда. З 7:30 ранку до 18 години його маршрут з'єднує жителів Визирської об'єднаної територіальної громади. Таке автобусне сполучення стало можливим завдяки підтримці благодійного фонду Олексія Ставніцера.

Маршрут Громади. Села Визирської ОТГ з'єднало автобусне сполучення.Оксана Антонова

Самий пік в основному вранці, коли всі їдуть до школи або у дитячий садок. Мені тепер дуже зручно. Я працюю в Першотравневій школі, а живу у Міщанці. Нас все влаштовує, і час відправлення нашого громадського автобуса, і кількість рейсів. Раніше я добиралася шкільним автобусом. Потрібно було дійти до траси, доїхати до села Свердлове, а звідти їхати до Першотравневого. Зараз все набагато простіше і зручніше. Величезна користь для жителів громади від такого транспортного сполучення. Ми вранці виїжджаємо о 7:30, а о 8:00 - я вже на роботі, - Оксана Антонова, мешканка Міщанки.

Валерій Стоілакі

Сполучення стартувало з 21 червня. Автобус їздить тільки по селах громади. Тепер можна безперешкодно добратися в соціальну аптеку, амбулаторію та сільраду. Об'єднання сіл нашої громади таким маршрутом стало можливим за підтримки "Команди розвитку". Автобус робить три рейси за день і це дуже зручно. Молоді мами кажуть, що тепер їм зручно доставляти дітей до дитячого садка. Оскільки є точний розклад, то ніхто не запізнюється. З Вільшанки люди приїжджають у Першотравневе за пільговими продуктами до магазину "ТІС", і вже не потрібно їм їхати до Одеси. Перевезення забезпечує "Північтранс". Графік пересування було узгоджено з місцевими жителями для максимальної зручності. Зараз ми відпрацьовуємо оптимальний графік пересування, - розповів Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.

  Два водії працюють через день, здійснюючи пасажирські перевезення. Розповідають, що за кілька днів з моменту старту маршруту, людей побільшало. Місцеві жителі встигли оцінити зручність та економію часу.

Маршрут Громади. Села Визирської ОТГ з'єднало автобусне сполучення.Микола Мазур, водій автобусу.

Мами з дітьми дуже задоволені, тому що не потрібно з малюками йти пішки по дорозі до траси. Зараз літо, а уявляєте, як це взимку з маленькою дитиною? Всі відвозять дітей на автобусі до дитячого садка з Міщанки та Вільшанки у Першотравневе. Потім ввечері забирають дітей і повертаються додому на нашому автобусі. Ще людям стало зручніше добиратися у Доброслав на базар. Кожен їде по своїх справах. Раніше підмогою був шкільний автобус - він рятував ситуацію. А зараз вже почалися шкільні літні канікули. На цій лінії працюють тільки водії-професіонали. Я, наприклад, за кермом з 1977 року, 40 років професійного стажу. Починав ще з Третього автобусного парку, який знаходиться в Одесі на 7-ій Пересипській. А тепер працюю у "Північтрансі", - говорить водій автобусу Микола Мазур.

Надія Бондаренко

Ми як депутати Першотравневої сільської ради давно клопотали, щоб було таке автобусне сполучення. Цей автобус вже має попит. Зараз діти - випускники активно вступають до ВНЗ (вищий навчальний заклад - прим. ред.), необхідно їздити з оформленням документів і робити медогляди. У нас є рейсовий автобус, але він ходить тільки два рази на тиждень - це дуже незручно. А зараз люди можуть з Доброслава навіть в обідню пору дістатися до Вільшанки й Міщанки. Нашій громаді необхідно таке сполучення. Важливо його подовжити до Визирки, щоб було ще зручніше. Але це - вже наступний крок, - підкреслила Надія Бондаренко, депутат Першотравневої сільської ради.

Друк
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP