» » Дмитрик Приходько бореться з муковісцидозом завдяки допомозі небайдужих людей (фото)

Дмитрик Приходько бореться з муковісцидозом завдяки допомозі небайдужих людей (фото)

Дмитрик Приходько бореться з муковісцидозом завдяки допомозі небайдужих людей (фото)
  Чужих дітей не буває. Тому у Визирський об’єднаній територіальній громаді та у Лиманському районі відгукнулося багато небайдужих людей для надання допомоги маленькому Дмитрику Приходько. Представники "Команди розвитку" і благодійного фонду Олексія Ставніцера теж завітали у гості до малюка.Дмитрик Приходько бореться з муковісцидозом завдяки допомозі небайдужих людей.  22 вересня - перший День народження Дмитрика Приходько. Родина радіє кожному його кроку на шляху до одужання. Зараз малюк вже не втрачає, а навіть почав набирати вагу. А це - найголовніше для іменинника. Вроджена патологія проявила себе в період початку активного росту малюка. Батько Олександр Приходько висловлює подяку кожному, хто не був осторонь боротьби за життя Дмитрика.Олександр Приходько, батько Дмитрика.
На даний момент дитині вже краще. Хотів би сказати дуже дякую всім тим, хто допоміг. Величезна подяка Олегу Кутателадзе за його фінансову та моральну підтримку. Також всім, хто з ним працює. Всім дуже дякую, - Олександр Приходько, батько Дмитрика.
  Напередодні Дня народження чудового малюка, до родини Приходько завітали гості із благодійного фонду імені Олексія Ставніцера. Депутат Визирської сільради Світлана Дідоводюк впевнена - одужання можливе, коли небайдужі люди разом йдуть до мети.
Світлана Дідоводюк, працівник благодійного Фонду імені Олексія Ставніцера, депутат Визирської сільради.
Від нашої "Команди розвитку" та від благодійного фонду Олексія Ставніцера ми Вам вручаємо допомогу для вашого синочка. Хай всі негоди пройдуть стороною, - Світлана Дідоводюк, працівник благодійного фонду імені Олексія Ставніцера, депутат Визирської сільради.
  Її думку поділяє й очільник Визирської громади.
Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.
Чужих дітей не буває. Хай Ваш синочок росте Вам на радість, тому що щастя дітей продовжує нам, батькам, життя. Я бажаю, щоб Дмитрик ріс здоровим. Та всій Вашій родині я бажаю багато щасливих років, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.
Дмитрик Приходько бореться з муковісцидозом завдяки допомозі небайдужих людей.  Важко повірити у те, що малюк за свій перший рік життя вже встиг побувати у багатьох лікарнях, борючись із різними проявами такого захворювання, як муковісцидоз. Можливе лікування за кордоном дає великі шанси на перемогу. У благодійному фонді імені Олексія Ставніцера одразу відгукнулися на прохання про допомогу, розповіла Світлана Дідоводюк.Дмитрик Приходько бореться з муковісцидозом завдяки допомозі небайдужих людей.
По мірі наших можливостей ми будемо допомагати цій дитині. Життя дитини - це найважливіше, що є для кожного із батьків. У благодійному фонді імені Олексія Ставніцера працюють люди, які зі всією чуйністю поставилися до даної ситуації. На цю проблему особисто звернув увагу наш депутат Одеської обласної ради Олег Джумберович Кутателадзе. Він поставив це питання на власний контроль, - Світлана Дідоводюк, працівник благодійного фонду імені Олексія Ставніцера, депутат Визирської сільради.
  Зараз мати Дмитра Олена Приходько радіє першим досягненням свого малюка. До дня народження він добре набрав вагу. Все це - результати системного лікування та небайдужості людей, каже вона.Олена Приходько, мати Дмитрика.
Дякую усім людям, які нас підтримують матеріально і морально. Ви - наша опора. Без Вас це було б неможливо. Зараз дитина відчуває себе відмінно. Всім за це - величезна подяка, - Олена Приходько, мати Дмитрика.
  Про те, що світ не без добрих людей, не перестає розповідати сім'я малюка. Вже зараз у рідному Першотравневому та у Лиманському районі відгукнулося чимало людей з щирим серцем і душею. А це - значущий та величезний аванс сили для боротьби з недугою Дмитрика Приходька.
Друк
Схожі новини:
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
TOP