» » Визирська ОТГ готується до відкриття декількох відділень ЦНАП (фото)

Визирська ОТГ готується до відкриття декількох відділень ЦНАП (фото)

Визирська ОТГ готується до відкриття декількох відділень ЦНАП (фото)

  Влітку 2020 року у Визирській ОТГ планують офіційно відкрити Центр надання адміністративних послуг. Нещодавно ОТГ подала заявку на участь у четвертому раунді Програми "U-LEAD з Європою" і її відібрали для того, аби відкрити тут ЦНАП. 24 вересня представники Програми завітали до центру громади та обговорили подальші кроки її реалізації.Визирська ОТГ готується до відкриття декількох відділень ЦНАП.  Децентралізація наразі є однією з найважливіших реформ у нашій державі. Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу її подальшої реалізації. Створення Центрів надання адміністративних послуг в ОТГ та невеликих містах підвищує доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні. Визирська громада, після виборів, також вирішила продовжити втілення реформи децентралізації та подала заявку на участь у четвертому раунді Програми "U-LEAD з Європою".Людмила Мураховська, регіональний спеціаліст Програми

ЦНАП - це візитівка громади. Це місце, де мешканець зможе отримати послуги - а їх не менше 150. Добре, коли можна все зробити якісно й у зручному місці. Більше не треба буде ходити по усім приміщенням та шукати, хто ж надасть цю послугу, - Людмила Мураховська, регіональний спеціаліст Програми "U-LEAD з Європою".

  Для майбутнього ЦНАПу у Визирці обрали приміщення чинної амбулаторії. Зовсім скоро вона буде базуватися у новенькій будівлі. А на її місці відкриють центр. Це буде зручно, бо поруч сільрада.Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Людям важливо, щоб усі їхні питання стосовно отримання довідок, виписок, оформлення нерухомості можна було вирішити одразу, на місці, і нікуди не треба їхати, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Визирська ОТГ готується до відкриття декількох відділень ЦНАП.  Територіальний підрозділ ЦНАПу з'явиться у Любополі. Мешканцям старостинського округу не доведеться їздити у район для того, аби отримати необхідні документи. Любопіль, хоч і маленький старостат, але там теж потрібен співробітник ЦНАПу.Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

У нас переважна більшість населення - люди похилого віку. Людям потрібні довідки. І вони їдуть у Доброслав і стоять у чергах. Якщо буде відділення, то всі послуги люди зможуть отримати на місці, - Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

Визирська ОТГ готується до відкриття декількох відділень ЦНАП.  Територіальний підрозділ відкриють й у найбільшому старостаті громади - Першотравневому. Наразі точно невідомо, де саме він буде, але його планують створити у приміщенні колишньої сільради. Згідно з Програмою "U-LEAD з Європою", центральний ЦНАП та територіальні підрозділи отримають меблі, офісне обладнання, техніку та програмне забезпечення. Окрім того, буде проведено навчання персоналу та забезпечене підвищення обізнаності громадян. Але до цього часу потрібно виконати й іншу частину роботи. Наприклад, привести до ладу приміщення, у котрому базуватиметься ЦНАП.

Громада повинна виконати свої обов'язки, а найголовніше - ремонт приміщення. Це потрібно зробити до травня 2020 року, - Людмила Мураховська, регіональний спеціаліст Програми "U-LEAD з Європою".

  ЦНАП у Визирці та його територіальні підрозділи у двох старостатах - Першотравневому та Любополі - офіційно можуть запрацювати вже влітку 2020 року.

Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP