» » Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

  Дізнаватися, що нового є в українській глибинці у сфері туризму, важлива складова роботи Всеукраїнської асоціації гідів. Регіони розвиваються, відкриваються нові туристичні об'єкти, маршрути. Українські гіди хочуть знати, що вони можуть сьогодні запропонувати своїм клієнтам. З іншого боку, регіони готові співпрацювати з професіоналами у сфері туризму, тому що мало звести цікавий об'єкт, важливо створити туристичний потік, і гіди з великим досвідом роботи в цьому - гарні помічники.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.Наталія Соколова, керівник відділу культури та туризму Лиманської РДА.

Ні для кого не секрет, що істотні доходи бюджетів різного рівня формуються й від туристичної сфери. Лиманський район "не пасе задніх", а йде в ногу з часом. Тому основне завдання візиту гідів ми бачимо в тому, щоб про нас знали не тільки на рівні району та області, а й в усій Україні, - Наталія Соколова, керівник відділу культури та туризму Лиманської РДА.

  Екоферма "Ластівка" досить міцно зарекомендувала себе як туристичний об'єкт обласного значення. Особливий інтерес відвідувачів викликає арт-галерея "Світлиця".Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Вона знаходиться в капітально відремонтованому приміщенні корівника епохи СРСР. Сьогодні тут зібрані твори живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, скульптури, як сучасних авторів, так і роботи майстрів минулих століть.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Є на фермі просторий, прекрасно облаштований кінний клуб, який працює в різних напрямках. В їх числі екскурсії, де діти та дорослі знайомляться з тим, як правильно доглядати за кіньми.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Наталія Козьміна провела представникам Всеукраїнської асоціації гідів невелику екскурсію, застосовуючи техніку залучення слухача за допомогою питань та відповідей. Професійні гіди високо оцінили як просвітницьку цінність екоферми "Ластівка", так і рівень компетентності в питаннях туризму її організаторів.Марина Чайка, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Ми відкриваємо для себе несподівано такі родзинки, які сьогодні бачимо. Ми дізнаємося про дуже захоплених людей і про такі дивні місця, які вони створюють, - Марина Чайка, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Юлія Король, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Місце, в якому є душа, не тільки в маленьких творах мистецтва, а в цілому. Це місце, куди хочеться повернутися та розповісти жителям всієї України, що в нас є такі самородки, - Юлія Король, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Після відвідин екоферми "Ластівка" члени делегації Всеукраїнської асоціації гідів виїхали в селище Доброслав, яке славиться своїми тематичними парками та артоб'єктами. Тут вони поспілкувалися з Людмилою Прокопечко та Олександром Шекою, і разом обговорили туристичний потенціал Доброслава, його можливості та перспективи.Олександр Шека, начальник департаменту рекреації та туризму Одеської ОДА.

На прикладі Доброславської селищної ради ми хотіли показати можливості Одеського регіону. Тут місцева влада дуже багато робить для того, щоб створювати об’єкти й вже не залишається часу щоб правильно їх показати, правильно продати та правильно вибудовувати екскурсійні маршрути, - Олександр Шека, начальник департаменту рекреації та туризму Одеської ОДА.

  Людмила Прокопечко розповіла українським гідам про перспективи розвитку Доброслава та нових проєктах зі зведення ландшафтних парків.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Люди, які приїхали, мають великий досвід в туристичній галузі, їхні поради будуть для нас дуже цінними. Але ми чекаємо не тільки цього. Ми чекаємо, що ті туристичні групи, які вони повезуть в Одеський регіон, відвідають і Доброслав, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Після наради, члени делегації Всеукраїнської асоціації гідів відвідали тематичні парки Доброслава. Гід зі знанням німецької мови впевнена, що такі об'єкти будуть цікаві й іноземному туристу.

Діна Діденко, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Для іноземців це дуже цінно, бо у них теж є така тенденція, коли покинуті шахти й цехи переробляють в артоб'єкти. Тому коли вони приїжджають в Україну, хочуть побачити щось подібне. Наприклад, як у Доброславі, де на місці звалищ створюють парки в яких виставляють твори монументального мистецтва, - Діна Діденко, член Всеукраїнської асоціації гідів.

  Наталія Лихицька впевнена, об'єкти та туристичні маршрути, які пропонує Доброслав, вчать патріотизму та любові до своєї Батьківщини.Наталія Лихицька, член Всеукраїнської асоціації.

Не потрібно шукати кращого життя в чужій країні, можна все зробити у себе на місці, створити свою мрію і жити там, де тобі комфортно. Важко уявити, що на місці звалища можна створити таку красу. Велика подяка голові селищної ради, на ентузіазмі якої все це створювалося, - Наталія Лихицька, член Всеукраїнської асоціації.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Також представники всеукраїнської асоціації гідів розповіли про те, що в Одесі відкрилися курси гідів, де можна навчитись професії у столичних професіоналів. Важливо мати свого сертифікованого фахівця на місці й тоді туроператори з інших міст більш охоче будуть направляти своїх туристів.

Друк
Визирська сільрада опридлюднила списки кандидатів в депутати та на посаду голови (фото)18:36
26 вер
Олег Кутателадзе: «Я буду і далі відстоювати інтереси сичавців»17:43
26 вер
ТІС: авто за тиждень потрапляє з контейнеровоза на дороги України (відео)17:13
26 вер
Юрій Никифоров: нагальною проблемою для Ранжевого залишається реконструкція електромереж15:29
26 вер
У Першотравневому створюється велика ігрова та спортивна зони (фото)14:49
25 вер
У с. Кінне за участі «Команди розвитку» відбулася толока (відео)14:30
25 вер
ЦВК затвердила форми та колір виборчих бюлетенів з місцевих виборів14:00
25 вер
Зовсім скоро нова Визирська амбулаторія відкриє свої двері (відео)13:30
25 вер
ТІС створили альпініст і юрист13:15
25 вер
В селах Визирської ОТГ пошкоджене дорожнє покриття стане кращим (відео)12:13
25 вер
У Кінному про «Команду розвитку» знають не з чуток, а за реальними справами (фото)12:05
25 вер
Нова визирська амбулаторія чекає на відкриття (фото)11:13
25 вер
КМУ затвердив нові бланки документів для керування автотранспортом10:00
25 вер
У Доброславі відбулася районна спартакіада школярів 2020-2021 (фото)14:00
24 вер
ТІСбургер — нова пропозіція у «БуфеТІС» (відео)13:30
24 вер
В Курісово школа та коледж приєдналися до акції «Чисті береги-2020» (фотофакт)13:01
24 вер
ТІС про найбільший контейнеровоз у світі «MSC Gulsun»12:33
24 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ (відео)12:30
24 вер
Богомоли на Тилігульському лимані — важлива ланка в ланцюзі біорізноманіття11:15
24 вер
Кордон, Калинівка та Дмитрівка приєдналися до обговорення Стратегії розвитку Визирської ОТГ (відео)10:27
24 вер
САД в Одеській області презентувала 2 варіанти транспортної розв’язки «Два стовпи» (фото)10:22
24 вер
Олег Кутателадзе: «Місто тоді забрало собі всю промислову зону, а села залишилися ні з чим»16:23
23 вер
Мешканка Першотравневого стала героїнею соціального ролика (фото)15:33
23 вер
У «БуфеТІСі» пропонують ТІСбургер (фото)15:19
23 вер
Стратегія розвитку Визирської ОТГ враховує потреби сіл, що приєднаються14:30
23 вер
TOP