» » Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

  Дізнаватися, що нового є в українській глибинці у сфері туризму, важлива складова роботи Всеукраїнської асоціації гідів. Регіони розвиваються, відкриваються нові туристичні об'єкти, маршрути. Українські гіди хочуть знати, що вони можуть сьогодні запропонувати своїм клієнтам. З іншого боку, регіони готові співпрацювати з професіоналами у сфері туризму, тому що мало звести цікавий об'єкт, важливо створити туристичний потік, і гіди з великим досвідом роботи в цьому - гарні помічники.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.Наталія Соколова, керівник відділу культури та туризму Лиманської РДА.

Ні для кого не секрет, що істотні доходи бюджетів різного рівня формуються й від туристичної сфери. Лиманський район "не пасе задніх", а йде в ногу з часом. Тому основне завдання візиту гідів ми бачимо в тому, щоб про нас знали не тільки на рівні району та області, а й в усій Україні, - Наталія Соколова, керівник відділу культури та туризму Лиманської РДА.

  Екоферма "Ластівка" досить міцно зарекомендувала себе як туристичний об'єкт обласного значення. Особливий інтерес відвідувачів викликає арт-галерея "Світлиця".Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Вона знаходиться в капітально відремонтованому приміщенні корівника епохи СРСР. Сьогодні тут зібрані твори живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, скульптури, як сучасних авторів, так і роботи майстрів минулих століть.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Є на фермі просторий, прекрасно облаштований кінний клуб, який працює в різних напрямках. В їх числі екскурсії, де діти та дорослі знайомляться з тим, як правильно доглядати за кіньми.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Наталія Козьміна провела представникам Всеукраїнської асоціації гідів невелику екскурсію, застосовуючи техніку залучення слухача за допомогою питань та відповідей. Професійні гіди високо оцінили як просвітницьку цінність екоферми "Ластівка", так і рівень компетентності в питаннях туризму її організаторів.Марина Чайка, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Ми відкриваємо для себе несподівано такі родзинки, які сьогодні бачимо. Ми дізнаємося про дуже захоплених людей і про такі дивні місця, які вони створюють, - Марина Чайка, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Юлія Король, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Місце, в якому є душа, не тільки в маленьких творах мистецтва, а в цілому. Це місце, куди хочеться повернутися та розповісти жителям всієї України, що в нас є такі самородки, - Юлія Король, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Після відвідин екоферми "Ластівка" члени делегації Всеукраїнської асоціації гідів виїхали в селище Доброслав, яке славиться своїми тематичними парками та артоб'єктами. Тут вони поспілкувалися з Людмилою Прокопечко та Олександром Шекою, і разом обговорили туристичний потенціал Доброслава, його можливості та перспективи.Олександр Шека, начальник департаменту рекреації та туризму Одеської ОДА.

На прикладі Доброславської селищної ради ми хотіли показати можливості Одеського регіону. Тут місцева влада дуже багато робить для того, щоб створювати об’єкти й вже не залишається часу щоб правильно їх показати, правильно продати та правильно вибудовувати екскурсійні маршрути, - Олександр Шека, начальник департаменту рекреації та туризму Одеської ОДА.

  Людмила Прокопечко розповіла українським гідам про перспективи розвитку Доброслава та нових проєктах зі зведення ландшафтних парків.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Люди, які приїхали, мають великий досвід в туристичній галузі, їхні поради будуть для нас дуже цінними. Але ми чекаємо не тільки цього. Ми чекаємо, що ті туристичні групи, які вони повезуть в Одеський регіон, відвідають і Доброслав, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Після наради, члени делегації Всеукраїнської асоціації гідів відвідали тематичні парки Доброслава. Гід зі знанням німецької мови впевнена, що такі об'єкти будуть цікаві й іноземному туристу.

Діна Діденко, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Для іноземців це дуже цінно, бо у них теж є така тенденція, коли покинуті шахти й цехи переробляють в артоб'єкти. Тому коли вони приїжджають в Україну, хочуть побачити щось подібне. Наприклад, як у Доброславі, де на місці звалищ створюють парки в яких виставляють твори монументального мистецтва, - Діна Діденко, член Всеукраїнської асоціації гідів.

  Наталія Лихицька впевнена, об'єкти та туристичні маршрути, які пропонує Доброслав, вчать патріотизму та любові до своєї Батьківщини.Наталія Лихицька, член Всеукраїнської асоціації.

Не потрібно шукати кращого життя в чужій країні, можна все зробити у себе на місці, створити свою мрію і жити там, де тобі комфортно. Важко уявити, що на місці звалища можна створити таку красу. Велика подяка голові селищної ради, на ентузіазмі якої все це створювалося, - Наталія Лихицька, член Всеукраїнської асоціації.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Також представники всеукраїнської асоціації гідів розповіли про те, що в Одесі відкрилися курси гідів, де можна навчитись професії у столичних професіоналів. Важливо мати свого сертифікованого фахівця на місці й тоді туроператори з інших міст більш охоче будуть направляти своїх туристів.

Друк
Тилігульський лиман - місце, де можна відпочити та помилуватися мальовничими картинами природи (фото)13:00
14 гру
У Доброславі до Дня святого Миколая приготували феєричний зимовий фестиваль "Доброславські Миколаї"12:00
14 гру
На "ТІС" спецодяг для працівників створений з урахуванням їх рекомендацій (фото)11:00
14 гру
З квітня 2020 року частина медичних послуг стане безкоштовною для населення10:00
14 гру
У Южному вшанували пам'ять ліквідаторів на ЧАЕС (фото)15:33
13 гру
У Южненській школі нововведення: екокоробки для сортування сміття та інтерактивні дошки (фото)15:00
13 гру
На ремонт амбулаторії в селі Лугове витратять 300 тисяч гривень14:00
13 гру
Боксери з Доброслава взяли участь у Чемпіонаті України (фото)13:30
13 гру
Першотравневе готують до нового, сучасного режиму енергоефективності (фото)13:00
13 гру
У порту "Південний" встановили абсолютний рекорд за 41 рік роботи12:00
13 гру
У Визирці надали допомогу людям з інвалідністю (фото)11:00
13 гру
У Южненській першій школі використовують цікавий метод боротьби з гаджетами на уроках (фото)10:00
13 гру
У Южному розпочали прикрашати ялинку: планують встигнути до кінця тижня (фото)16:55
12 гру
В Лиманській філії центру зайнятості пройшов КВК "Світ професій" серед учнівської молоді (фото)14:30
12 гру
Співробітники Южненського міського центру зайнятості розповіли про свої будні (фото)14:00
12 гру
Сучасні потужні навантажувачі Volvo обробляють руду та вугілля на "ТІС" (фото)13:00
12 гру
Українська хустка: Іванівський НВК приєднався до Всеукраїнського флешмобу (фото)12:30
12 гру
Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)11:59
12 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" допомогли оновити фонд Визирської бібліотеки (фото)11:00
12 гру
У Визирській об’єднаній територіальній громаді підбили підсумки за 2019 рік (фото)10:00
12 гру
Мешканці Лиманського району залишаться без води07:30
12 гру
Оксана Помінчук: "Визирська громада активно розвивається. Культура у нас на високому рівні"15:00
11 гру
На Одеському припортовому заводі здійснюють перевантаження аміаку на експорт (фото)14:03
11 гру
Завершився конкурс "Професії моєї громади": оголошено переможців13:00
11 гру
Порт-рекордсмен "ТІС" висунули на номінацію "Лідер морегосподарської галузі" (фото, відео)12:00
11 гру
TOP