» » Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

Українські гіди познайомились з Лиманським районом (фото)

  Дізнаватися, що нового є в українській глибинці у сфері туризму, важлива складова роботи Всеукраїнської асоціації гідів. Регіони розвиваються, відкриваються нові туристичні об'єкти, маршрути. Українські гіди хочуть знати, що вони можуть сьогодні запропонувати своїм клієнтам. З іншого боку, регіони готові співпрацювати з професіоналами у сфері туризму, тому що мало звести цікавий об'єкт, важливо створити туристичний потік, і гіди з великим досвідом роботи в цьому - гарні помічники.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.Наталія Соколова, керівник відділу культури та туризму Лиманської РДА.

Ні для кого не секрет, що істотні доходи бюджетів різного рівня формуються й від туристичної сфери. Лиманський район "не пасе задніх", а йде в ногу з часом. Тому основне завдання візиту гідів ми бачимо в тому, щоб про нас знали не тільки на рівні району та області, а й в усій Україні, - Наталія Соколова, керівник відділу культури та туризму Лиманської РДА.

  Екоферма "Ластівка" досить міцно зарекомендувала себе як туристичний об'єкт обласного значення. Особливий інтерес відвідувачів викликає арт-галерея "Світлиця".Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Вона знаходиться в капітально відремонтованому приміщенні корівника епохи СРСР. Сьогодні тут зібрані твори живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, скульптури, як сучасних авторів, так і роботи майстрів минулих століть.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Є на фермі просторий, прекрасно облаштований кінний клуб, який працює в різних напрямках. В їх числі екскурсії, де діти та дорослі знайомляться з тим, як правильно доглядати за кіньми.Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Наталія Козьміна провела представникам Всеукраїнської асоціації гідів невелику екскурсію, застосовуючи техніку залучення слухача за допомогою питань та відповідей. Професійні гіди високо оцінили як просвітницьку цінність екоферми "Ластівка", так і рівень компетентності в питаннях туризму її організаторів.Марина Чайка, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Ми відкриваємо для себе несподівано такі родзинки, які сьогодні бачимо. Ми дізнаємося про дуже захоплених людей і про такі дивні місця, які вони створюють, - Марина Чайка, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Юлія Король, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Місце, в якому є душа, не тільки в маленьких творах мистецтва, а в цілому. Це місце, куди хочеться повернутися та розповісти жителям всієї України, що в нас є такі самородки, - Юлія Король, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Після відвідин екоферми "Ластівка" члени делегації Всеукраїнської асоціації гідів виїхали в селище Доброслав, яке славиться своїми тематичними парками та артоб'єктами. Тут вони поспілкувалися з Людмилою Прокопечко та Олександром Шекою, і разом обговорили туристичний потенціал Доброслава, його можливості та перспективи.Олександр Шека, начальник департаменту рекреації та туризму Одеської ОДА.

На прикладі Доброславської селищної ради ми хотіли показати можливості Одеського регіону. Тут місцева влада дуже багато робить для того, щоб створювати об’єкти й вже не залишається часу щоб правильно їх показати, правильно продати та правильно вибудовувати екскурсійні маршрути, - Олександр Шека, начальник департаменту рекреації та туризму Одеської ОДА.

  Людмила Прокопечко розповіла українським гідам про перспективи розвитку Доброслава та нових проєктах зі зведення ландшафтних парків.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Люди, які приїхали, мають великий досвід в туристичній галузі, їхні поради будуть для нас дуже цінними. Але ми чекаємо не тільки цього. Ми чекаємо, що ті туристичні групи, які вони повезуть в Одеський регіон, відвідають і Доброслав, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Після наради, члени делегації Всеукраїнської асоціації гідів відвідали тематичні парки Доброслава. Гід зі знанням німецької мови впевнена, що такі об'єкти будуть цікаві й іноземному туристу.

Діна Діденко, член Всеукраїнської асоціації гідів.

Для іноземців це дуже цінно, бо у них теж є така тенденція, коли покинуті шахти й цехи переробляють в артоб'єкти. Тому коли вони приїжджають в Україну, хочуть побачити щось подібне. Наприклад, як у Доброславі, де на місці звалищ створюють парки в яких виставляють твори монументального мистецтва, - Діна Діденко, член Всеукраїнської асоціації гідів.

  Наталія Лихицька впевнена, об'єкти та туристичні маршрути, які пропонує Доброслав, вчать патріотизму та любові до своєї Батьківщини.Наталія Лихицька, член Всеукраїнської асоціації.

Не потрібно шукати кращого життя в чужій країні, можна все зробити у себе на місці, створити свою мрію і жити там, де тобі комфортно. Важко уявити, що на місці звалища можна створити таку красу. Велика подяка голові селищної ради, на ентузіазмі якої все це створювалося, - Наталія Лихицька, член Всеукраїнської асоціації.

Українські гіди познайомились з Лиманським районом.  Також представники всеукраїнської асоціації гідів розповіли про те, що в Одесі відкрилися курси гідів, де можна навчитись професії у столичних професіоналів. Важливо мати свого сертифікованого фахівця на місці й тоді туроператори з інших міст більш охоче будуть направляти своїх туристів.

Друк
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
Олеся Заїка: поки в інших громадах ЦНАПи тільки формуватимуть, у Визирській ОТГ вже надаються певні процедури (фото)15:00
26 лис
Транспортний вузол ТІС прийняв новий сервіс13:30
26 лис
У «Карамельки» в Крижанівці закінчуються роботи з доброустрою території (фото)12:00
26 лис
Визирська ОТГ — переможець обласного конкурсу з найкращого доброустрою (фото)10:30
26 лис
В Петрівському аграрному коледжі відзначили День гідності та свободи (фото)09:00
26 лис
У Першотравневому ЦНАПі з’явився платіжний термінал17:00
25 лис
СБУ: завдяки співпраці з ТІСом, у 2020 році затримані великі партії наркотиків з Латинської Америки15:22
25 лис
У населених пунктах Визирської ОТГ призначені старости15:09
25 лис
Виплати на поховання та роди, літнім людям та обездоленим дітям розповсюджені на поширену Визирську ОТГ (відео)14:30
25 лис
TOP