» » Визирська школа святкує День вчителя (фото)

Визирська школа святкує День вчителя (фото)

Визирська школа святкує День вчителя (фото)

  До Дня вчителя у Визирській школі традиційно проводять день самоврядування. Учні займають місця педагогів, ведуть уроки. Комусь пощастить, і він зможе зайняти крісло директора навчального закладу. Такий формат святкування дає змогу дітям на собі відчути, що таке бути вчителем.Визирська школа готується до Дня вчителя.Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Наша мета - прищепити любов до педагогічної праці, щоб вони могли зробити вибір: бути вчителем чи ні. Тому саме в ці дні діти стають вчителями. У класах вибирають предмет, який вони хочуть викладати, спілкуються з вчителями, консультуються, разом будують урок і викладають дані предмети в цей день. Також обов'язково обирається директор школи та заступник, а в цей час директор із заступником відпочивають, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  Всього у Визирській школі навчається майже 200 дітей. Предмети викладає 18 педагогів. Кожен з них намагається знайти свій підхід до школярів, аби урок був цікавим та зрозумілим. Особливо це вдається вчителям НУШ. Кожного року вони проходять навчання за новою системою та вдосконалюють свої знання для роботи у початкових класах. Навіть малеча у цьому допомагає.Визирська школа готується до Дня вчителя.Алла Лисецька, вчитель початкових класів Визирської школи.

Вони разом зі мною, можна так сказати, навчаються. Звичайно, зараз НУШ спрямована на те, щоб діти більше дізнавалися самостійно, щоб працювали більше в групах. Можливо не завжди все вдається, як у всіх нових програмах, але ми пробуємо, ми стараємося, - Алла Лисецька, вчитель початкових класів Визирської школи.

  Вчителі, котрі викладають у Визирській школі, переконують: бути педагогом - покликання. Дехто з них приїхав до села після навчання. Пропрацювавши декілька років - залишаються, бо ж є для цього всі умови.Марина Семко, вчитель початкових класів Визирської школи.

У школі сподобалося, як вчителі до нас відносилися. Ми часто писали твори на тему "Ким ти хочеш стати". І я хотіла стати вчителем. Але хотіла бути вчителем зарубіжної літератури, а стала вчителем початкових класів, - Марина Семко, вчитель початкових класів Визирської школи.

Визирська школа готується до Дня вчителя.  На День вчителя у Визирській школі, окрім самоврядування учнів, відбудеться ще й святковий концерт. Діти вигадують різноманітні жартівливі сценки про педагогів. А ще - влаштовують чаювання.

Учні влаштовують для вчителів святковий концерт з привітаннями, гумористичними номерами. Особливо стараються підбирати такі художні номери, які б показали життя вчителя. Особливо вдома, коли багато зошитів і ще й діти. Гумористичні сценки, веселі й жартівливі, пісні про викладацьке життя - такий концерт вони влаштовують нам щороку, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  І, звичайно, яке ж свято без привітань. Теплі слова линуть у стінах Визирської школи і від педагогів, і від дітей.Валентина Пасічник, вчитель фізкультури та географії Визирської школи.

Хочеться побажати своїм колегам терпіння, вдячних учнів і вдячних батьків. Хочеться, аби серця моїх колег були наповнені тільки радістю, щоб в очах сяяв вогник надії, - Валентина Пасічник, вчитель фізкультури та географії Визирської школи.

Аліна, учениця 9-го класу Визирської школи.

Я б побажала вчителям терпіння і здоров’я. Я вдячна їм за те, що вони дають нам освіту. Скоро ми закінчимо 9-й клас і вступимо в інші навчальні заклади, і покажемо, що в нашій школі є вчителі, які добре нас навчають, - Аліна, учениця 9-го класу Визирської школи.

Діана, учениця 9 класу Визирської школи.

Здоров'я, щастя, терпіння, успіхів у житті й всього найкращого, - Діана, учениця 9 класу Визирської школи.

Оля, учениця 10-го класу Визирської школи.

Скільки я тут вчуся, я завжди буду пам'ятати ставлення вчителів до учнів. Вони можуть як розвеселити нас, так і підбадьорити. Я бачу, як змінилася школа. Це дуже гарні зміни, напевно, саме тому я й не хочу залишати її, - Оля, учениця 10-го класу Визирської школи.

  Варто зазначити те, що сучасні умови у Визирській школі забезпечують батьки та спонсори, котрі ніколи не відмовляють у проханнях. Посильну допомогу надає благодійний фонд імені Олексія Ставніцера та компанія "ТІС". А після того, як утворилася Визирська ОТГ, сесія сільради затвердила створення відділу освіти, можна довести, що бути педагогом - це престижно. Віталій Кутателадзе переконаний, що мешканці громади повинні самі вирішувати, скільки повинен отримувати вчитель.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Формування особистості відбувається у школі й те, що буде закладено в дитину вчителями, буде з дитиною по житті. Ми зобов'язані приділити увагу нашим вчителям. Маючи ті можливості, які у нас є, з новим відділом освіти, з новим депутатським корпусом, ми маємо розглянути питання про зміну оплати праці вчителів, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Друк
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
Подружжя з Кремидівки відзначило 60 років з дня весілля (фото)10:00
18 жов
У Доброславі відбудеться позачергова сесія райради17:00
17 жов
У Коблевому відсвяткували День захисника України (фото)16:19
17 жов
"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)15:32
17 жов
У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)13:00
17 жов
У Коблевому провели масштабну толоку (фото)12:00
17 жов
Робота Сербківського будинку культури (фото)11:00
17 жов
У місті Южне пройшов екологічний фестиваль (фото)10:00
17 жов
У Калинівці відсвяткували головне свято села (фото)15:26
16 жов
Новомиколаївка відсвяткувала День села (фото)14:14
16 жов
Сербківська сільрада впроваджує реформу децентралізації та поступово упорядковує територію села (фото)13:30
16 жов
"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)12:37
16 жов
У Южному приступили до монтажу колон на проспекті Миру (фото)12:17
16 жов
У селі Визирка замінять водопровідні труби й озеленять територію (фото)11:39
16 жов
У Курісовому відсвяткували День народження села (фото)10:00
16 жов
У Южному відзначили День захисника України (фото)16:11
15 жов
У Любопілі привітали захисників України та маленьких козачат (фото)14:00
15 жов
У Коблевому нагородили кращих мотогонщиків сезону "Hard enduro series of Ukraine" (фото)13:03
15 жов
Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)12:14
15 жов
TOP