Архів
Липень 2024 (26)
Червень 2024 (38)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
ЛАН » Головні події дня » Визирська школа святкує День вчителя (фото)

Визирська школа святкує День вчителя (фото)

Визирська школа святкує День вчителя (фото)

  До Дня вчителя у Визирській школі традиційно проводять день самоврядування. Учні займають місця педагогів, ведуть уроки. Комусь пощастить, і він зможе зайняти крісло директора навчального закладу. Такий формат святкування дає змогу дітям на собі відчути, що таке бути вчителем.Визирська школа готується до Дня вчителя.Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Наша мета - прищепити любов до педагогічної праці, щоб вони могли зробити вибір: бути вчителем чи ні. Тому саме в ці дні діти стають вчителями. У класах вибирають предмет, який вони хочуть викладати, спілкуються з вчителями, консультуються, разом будують урок і викладають дані предмети в цей день. Також обов'язково обирається директор школи та заступник, а в цей час директор із заступником відпочивають, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  Всього у Визирській школі навчається майже 200 дітей. Предмети викладає 18 педагогів. Кожен з них намагається знайти свій підхід до школярів, аби урок був цікавим та зрозумілим. Особливо це вдається вчителям НУШ. Кожного року вони проходять навчання за новою системою та вдосконалюють свої знання для роботи у початкових класах. Навіть малеча у цьому допомагає.Визирська школа готується до Дня вчителя.Алла Лисецька, вчитель початкових класів Визирської школи.

Вони разом зі мною, можна так сказати, навчаються. Звичайно, зараз НУШ спрямована на те, щоб діти більше дізнавалися самостійно, щоб працювали більше в групах. Можливо не завжди все вдається, як у всіх нових програмах, але ми пробуємо, ми стараємося, - Алла Лисецька, вчитель початкових класів Визирської школи.

  Вчителі, котрі викладають у Визирській школі, переконують: бути педагогом - покликання. Дехто з них приїхав до села після навчання. Пропрацювавши декілька років - залишаються, бо ж є для цього всі умови.Марина Семко, вчитель початкових класів Визирської школи.

У школі сподобалося, як вчителі до нас відносилися. Ми часто писали твори на тему "Ким ти хочеш стати". І я хотіла стати вчителем. Але хотіла бути вчителем зарубіжної літератури, а стала вчителем початкових класів, - Марина Семко, вчитель початкових класів Визирської школи.

Визирська школа готується до Дня вчителя.  На День вчителя у Визирській школі, окрім самоврядування учнів, відбудеться ще й святковий концерт. Діти вигадують різноманітні жартівливі сценки про педагогів. А ще - влаштовують чаювання.

Учні влаштовують для вчителів святковий концерт з привітаннями, гумористичними номерами. Особливо стараються підбирати такі художні номери, які б показали життя вчителя. Особливо вдома, коли багато зошитів і ще й діти. Гумористичні сценки, веселі й жартівливі, пісні про викладацьке життя - такий концерт вони влаштовують нам щороку, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  І, звичайно, яке ж свято без привітань. Теплі слова линуть у стінах Визирської школи і від педагогів, і від дітей.Валентина Пасічник, вчитель фізкультури та географії Визирської школи.

Хочеться побажати своїм колегам терпіння, вдячних учнів і вдячних батьків. Хочеться, аби серця моїх колег були наповнені тільки радістю, щоб в очах сяяв вогник надії, - Валентина Пасічник, вчитель фізкультури та географії Визирської школи.

Аліна, учениця 9-го класу Визирської школи.

Я б побажала вчителям терпіння і здоров’я. Я вдячна їм за те, що вони дають нам освіту. Скоро ми закінчимо 9-й клас і вступимо в інші навчальні заклади, і покажемо, що в нашій школі є вчителі, які добре нас навчають, - Аліна, учениця 9-го класу Визирської школи.

Діана, учениця 9 класу Визирської школи.

Здоров'я, щастя, терпіння, успіхів у житті й всього найкращого, - Діана, учениця 9 класу Визирської школи.

Оля, учениця 10-го класу Визирської школи.

Скільки я тут вчуся, я завжди буду пам'ятати ставлення вчителів до учнів. Вони можуть як розвеселити нас, так і підбадьорити. Я бачу, як змінилася школа. Це дуже гарні зміни, напевно, саме тому я й не хочу залишати її, - Оля, учениця 10-го класу Визирської школи.

  Варто зазначити те, що сучасні умови у Визирській школі забезпечують батьки та спонсори, котрі ніколи не відмовляють у проханнях. Посильну допомогу надає благодійний фонд імені Олексія Ставніцера та компанія "ТІС". А після того, як утворилася Визирська ОТГ, сесія сільради затвердила створення відділу освіти, можна довести, що бути педагогом - це престижно. Віталій Кутателадзе переконаний, що мешканці громади повинні самі вирішувати, скільки повинен отримувати вчитель.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Формування особистості відбувається у школі й те, що буде закладено в дитину вчителями, буде з дитиною по житті. Ми зобов'язані приділити увагу нашим вчителям. Маючи ті можливості, які у нас є, з новим відділом освіти, з новим депутатським корпусом, ми маємо розглянути питання про зміну оплати праці вчителів, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Друк
Мешканцям Визирської громади нагадали про правила пожежної безпеки15:40
15 лип
На ТІС з’явилися нові відкриті вакансії (фото)11:39
15 лип
Як у Визирській громаді забезпечують водопостачання під час відключень електроенергії (відео)11:11
15 лип
У Визирці відбулося засідання виконкому та сесія сільради (фото)10:00
15 лип
У Визирській громаді провели засідання сесії сільради (фото)15:15
12 лип
У Визирській СТГ школярі склали національний мультипредметний тест (відео)07:51
12 лип
На базі Першотравневого ліцею провели національний мультипредметний тест (фото)11:50
11 лип
Як у Визирській громаді реалізується молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (відео)10:00
11 лип
Мешканцям Визирської громади дали поради, як справлятися з літньою спекою16:59
10 лип
У Визирській СТГ реалізують молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (фото)09:32
10 лип
У селі Любопіль встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)14:00
09 лип
У Першотравневому встановлять меморіал захисникам (фото)08:52
09 лип
Вихованці будинків культури Визирської СТГ стали лауреатами конкурсу «Танець у моря» (відео)08:10
09 лип
Комунальники Визирської СТГ отримали нову допомогу від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (фото)15:17
08 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Дмитрівки Костянтина Андрієвського (фото)14:16
08 лип
У Любополі встановлять меморіальну експозицію на честь загиблих воїнів (фото)12:43
08 лип
У селі Першотравневе встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)10:49
08 лип
Танцювальні колективи з Визирської громади отримали нагороди на конкурсі «Танець у моря» (фото)09:20
08 лип
ТІС запрошує на роботу нових співробітників18:17
04 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Бутівки Миколи Зайцева (фото)16:28
03 лип
Олександр Рембач: про життя Любопільського старостату під час війни (відео)10:25
03 лип
У Визирській громаді відбулося нагородження до Дня Конституції (фото)15:50
02 лип
Як у Визирській громаді реалізується проєкт DECIDE (відео)08:17
02 лип
У Визирській СТГ реалізують освітній проєкт DECIDE (фото)12:00
01 лип
Визирська громада відзначила перший ювілей11:16
01 лип
TOP