» » Южненський НВК ім. Чорновола відсвяткував День вчителя (фото)

Южненський НВК ім. Чорновола відсвяткував День вчителя (фото)

Южненський НВК ім. Чорновола відсвяткував День вчителя (фото)

  Святкування Дня вчителя у навчально-виховному комплексі імені Чорновола в Южному розпочалося традиційно - з учнівського самоврядування. А після цього школярі запросили всіх педагогів до актової зали. Готувалися ретельно.Южненський НВК ім. Чорновола відсвяткував День вчителя.Анна Карпінець, учениця 10-го класу НВК ім. Чорновола.

Спочатку ми придумали, що маємо зробити. Це - солодкий стіл і концертна програма. Також зробили фотозону для наших вчителів. Розподілили роботу й обов'язки між собою, - Анна Карпінець, учениця 10-го класу НВК ім. Чорновола.

Южненський НВК ім. Чорновола відсвяткував День вчителя.  Допомагати у підготовці повинен був організатор, який працює у школі. Але учні намагалися все робити самі. Аргументували це тим, що всі вчителі повинні у своє професійне свято відпочивати.Южненський НВК ім. Чорновола відсвяткував День вчителя.Яна Халабуда, педагог-організатор НВК ім. Чорновола.

Я тільки підглядала, але нічого не вносила. Намагалася контролювати, але учні не давали. Вони старалися, тримали все в секреті. Я задоволена, що моїм колегам сподобалося. Я бачу посмішки на їхніх обличчях і тому, думаю, у нас все вийшло. Ми дякуємо дітям, що вони зробили таке свято для нас, - Яна Халабуда, педагог-організатор НВК ім. Чорновола.

Южненський НВК ім. Чорновола відсвяткував День вчителя.  Коли святкові столи накрили, розпочався концерт. Тут були й танці, і декламування віршів, і пісні, й навіть жартівливі сценки. Вчителі були у захваті.Галина Мартинюк, вчитель початкових класів НВК ім.Чорновола.

Звичайно, сподобалось - в нас гарні діти. Все вийшло по-простому, по-доброму і дуже чудово. Я себе відчуваю, неначе в сім'ї. Хочеться підспівувати, - Галина Мартинюк, вчитель початкових класів НВК ім. Чорновола.

  Будь-яке святкування неможливе без привітань, а тим паче - День вчителя.Марина Баранова, вчитель зарубіжної літератури та англійської мови НВК ім. Чорновола.

Натхнення, більше позитивних людей і хороших учнів. Свято від учнів сподобалось, вони - молодці. Діти вперше відчувають себе організаторами, вчителями. Це добре, - Марина Баранова, вчитель зарубіжної літератури та англійської мови НВК ім. Чорновола.

Ольга Кращенко, учениця 9-го класу НВК ім. Чорновола.

Бажаю більше терпіння, та в першу чергу, здоров'я. Я тільки в цьому році перейшла в школу, але мені вчителі подобаються, бо гарно ставляться до дітей, - Ольга Кращенко, учениця 9-го класу НВК ім. Чорновола.

Дмитро, учень НВК ім. Чорновола.

Бажаю вчителям чудово провести це свято, - Дмитро, учень НВК ім. Чорновола.
Я бажаю, щоб вони завжди були здорові, щоб не нервувалися через нас. У нас дуже гарні вчителі, - Костянтин, учень НВК ім. Чорновола.

  У рамках святкування було нагороджено грамотами педагогів навчального закладу від освітянської профспілки. Окрім того, педколектив та діти привітають і чотирьох ветеранів-вчителів, котрі викладали у НВК імені Чорновола.Южненський НВК ім. Чорновола відсвяткував День вчителя.Тарас Прокопечко, директор НВК ім. Чорновола.

Вже два роки ми проводимо осінній благодійний ярмарок. Збираємо кошти з ярмарку, частину коштів виділяє профспілковий комітет, іншу частину коштів збирають члени колективу. Потім ці кошти витрачаємо пропорційно, по мірі необхідності. Це вирішує профспілковий комітет. Наприклад, зараз ми маємо відвідати всіх наших вчителів-пенсіонерів та привітати, - Тарас Прокопечко, директор НВК ім. Чорновола.

  На День вчителя кожен педагог отримав найбільшу свою нагороду - вітання від учнів. Бо ж саме вони є тим зерном, з якого проросте майбутнє.

Друк
Схожі новини:
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
TOP