"ТІС" - завжди" - саме таку назву носить цьогорічний проєкт з розмальовки бетонної огорожі контейнерного термінала. Такий задум виник не випадково.
Виникла ідея прив'язати захід до розвитку логістики, розвитку людської цивілізації в цілому від Кам'яного віку, розвитку кораблебудування, обробки вантажів. На стіні ми бачимо судна, порти. Після цього ми переходимо на наші сучасні технології, роторні екскаватори, суднонавантажувачі. І в останній панелі трохи дивимося у майбутнє. Там у нас космопорт, - Олексій Убійський, начальник контейнерної служби "ТІС-КТ".
Звичайно, головним у всіх малюнках є символ компанії "ТІС"- металевий робот. Тут він і персонаж Давньогрецької міфології, історії Китаю та цивілізації Мая. І, звичайно, головний герой космічного майбутнього. Художники, котрі взялися до роботи, ескізи на бетоні малювали вночі.
Це була майже розмальовка за номерами. Художники декілька днів наносили контури. Вони, до речі, дуже цікаво наносили контури, використовуючи проєктор. Вони працювали у темну пору доби, ставили проєктор на трасі, він давав ескіз на стіну і вони малювали контур. Після цього - нанесли буквально яким кольором що розмальовувати. Далі - була розмальовка за номерами й вийшло непогано, - Олексій Убійський, начальник контейнерної служби "ТІС-КТ".
До такої масштабної роботи готувалися довго та відповідально. Головне, аби задумане максимально точно відбилося на бетонній огорожі.
Ескізи розробляли близько двох тижнів разом зі співробітником компанії "
ТІС", Ми витратили 750 лакофарбових виробів. Сюжетна лінія
- це розвиток та еволюція людства. Головний герой кожного сюжету
- персонаж, котрий уособлює порт "
ТІС". Це робот "
ТІС", - Олексій Шкурат, художник, засновник
"Studio Peach".
Від розмальовки у захваті залишилися всі учасники процесу. Для когось це не вперше, бо у минулому році теж брали участь у заході. Це дуже згуртовує співробітників і демонструє молодим спеціалістам, що транспортний вузол розвивається у всіх напрямках.
Вийшли вільні тальмани. І якраз у нас на практиці були студенти училища ім. Маринеско. Їм це дуже сподобалося. Вони активно нам допомагали. А ми свою любов залишили тут, на стінах. Ми дійсно любимо наше підприємство, наш порт, і хочемо, аби він був привабливим та успішним, - Марина Круш, начальник служби тальманів "ТІС-КТ".
Після того, як свій внесок у розмальовку бетонної огорожі внесли співробітники транспортного вузла "ТІС", останні мазки пензлями зробили художники. Десь додали кольору, трішки підвели контури, аби малюнки було видно здалеку. І покрили всі картини спеціальним лаком. Розвиток цивілізації від "ТІСу" надовго залишиться у спогадах учасників. Проїжджаючи повз тепер можна побачити не сірий бетон, а яскраву історію людства.