» » Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла (фото)

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла (фото)

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла (фото)

  "ТІС" - завжди" - саме таку назву носить цьогорічний проєкт з розмальовки бетонної огорожі контейнерного термінала. Такий задум виник не випадково.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Олексій Убійський, начальник контейнерної служби "ТІС-КТ".

Виникла ідея прив'язати захід до розвитку логістики, розвитку людської цивілізації в цілому від Кам'яного віку, розвитку кораблебудування, обробки вантажів. На стіні ми бачимо судна, порти. Після цього ми переходимо на наші сучасні технології, роторні екскаватори, суднонавантажувачі. І в останній панелі трохи дивимося у майбутнє. Там у нас космопорт- Олексій Убійський, начальник контейнерної служби "ТІС-КТ".

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.  Звичайно, головним у всіх малюнках є символ компанії "ТІС"- металевий робот. Тут він і персонаж Давньогрецької міфології, історії Китаю та цивілізації Мая. І, звичайно, головний герой космічного майбутнього. Художники, котрі взялися до роботи, ескізи на бетоні малювали вночі.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.

Це була майже розмальовка за номерами. Художники декілька днів наносили контури. Вони, до речі, дуже цікаво наносили контури, використовуючи проєктор. Вони працювали у темну пору доби, ставили проєктор на трасі, він давав ескіз на стіну і вони малювали контур. Після цього - нанесли буквально яким кольором що розмальовувати. Далі - була розмальовка за номерами й вийшло непогано, - Олексій Убійський, начальник контейнерної служби "ТІС-КТ".

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.  До такої масштабної роботи готувалися довго та відповідально. Головне, аби задумане максимально точно відбилося на бетонній огорожі.Олексій Шкурат, художник.

Ескізи розробляли близько двох тижнів разом зі співробітником компанії "ТІС", Ми витратили 750 лакофарбових виробів. Сюжетна лінія - це розвиток та еволюція людства. Головний герой кожного сюжету - персонаж, котрий уособлює порт "ТІС". Це робот "ТІС", - Олексій Шкурат, художник, засновник "Studio Peach".

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Бетонну огорожу  Від розмальовки у захваті залишилися всі учасники процесу. Для когось це не вперше, бо у минулому році теж брали участь у заході. Це дуже згуртовує співробітників і демонструє молодим спеціалістам, що транспортний вузол розвивається у всіх напрямках.Марина Круш, начальник служби тальманів "ТІС-КТ".

Вийшли вільні тальмани. І якраз у нас на практиці були студенти училища ім. Маринеско. Їм це дуже сподобалося. Вони активно нам допомагали. А ми свою любов залишили тут, на стінах. Ми дійсно любимо наше підприємство, наш порт, і хочемо, аби він був привабливим та успішним, - Марина Круш, начальник служби тальманів "ТІС-КТ".

  Після того, як свій внесок у розмальовку бетонної огорожі внесли співробітники транспортного вузла "ТІС", останні мазки пензлями зробили художники. Десь додали кольору, трішки підвели контури, аби малюнки було видно здалеку. І покрили всі картини спеціальним лаком. Розвиток цивілізації від "ТІСу" надовго залишиться у спогадах учасників. Проїжджаючи повз тепер можна побачити не сірий бетон, а яскраву історію людства.

Друк
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
Станом на 1 березня заборгованість з виплат заробітної плати у Лиманському районі відсутня: Управління статистики12:12
25 тра
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
TOP