» » Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла (фото)

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла (фото)

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла (фото)

  "ТІС" - завжди" - саме таку назву носить цьогорічний проєкт з розмальовки бетонної огорожі контейнерного термінала. Такий задум виник не випадково.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Олексій Убійський, начальник контейнерної служби "ТІС-КТ".

Виникла ідея прив'язати захід до розвитку логістики, розвитку людської цивілізації в цілому від Кам'яного віку, розвитку кораблебудування, обробки вантажів. На стіні ми бачимо судна, порти. Після цього ми переходимо на наші сучасні технології, роторні екскаватори, суднонавантажувачі. І в останній панелі трохи дивимося у майбутнє. Там у нас космопорт- Олексій Убійський, начальник контейнерної служби "ТІС-КТ".

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.  Звичайно, головним у всіх малюнках є символ компанії "ТІС"- металевий робот. Тут він і персонаж Давньогрецької міфології, історії Китаю та цивілізації Мая. І, звичайно, головний герой космічного майбутнього. Художники, котрі взялися до роботи, ескізи на бетоні малювали вночі.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.

Це була майже розмальовка за номерами. Художники декілька днів наносили контури. Вони, до речі, дуже цікаво наносили контури, використовуючи проєктор. Вони працювали у темну пору доби, ставили проєктор на трасі, він давав ескіз на стіну і вони малювали контур. Після цього - нанесли буквально яким кольором що розмальовувати. Далі - була розмальовка за номерами й вийшло непогано, - Олексій Убійський, начальник контейнерної служби "ТІС-КТ".

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.  До такої масштабної роботи готувалися довго та відповідально. Головне, аби задумане максимально точно відбилося на бетонній огорожі.Олексій Шкурат, художник.

Ескізи розробляли близько двох тижнів разом зі співробітником компанії "ТІС", Ми витратили 750 лакофарбових виробів. Сюжетна лінія - це розвиток та еволюція людства. Головний герой кожного сюжету - персонаж, котрий уособлює порт "ТІС". Це робот "ТІС", - Олексій Шкурат, художник, засновник "Studio Peach".

Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла.Бетонну огорожу  Від розмальовки у захваті залишилися всі учасники процесу. Для когось це не вперше, бо у минулому році теж брали участь у заході. Це дуже згуртовує співробітників і демонструє молодим спеціалістам, що транспортний вузол розвивається у всіх напрямках.Марина Круш, начальник служби тальманів "ТІС-КТ".

Вийшли вільні тальмани. І якраз у нас на практиці були студенти училища ім. Маринеско. Їм це дуже сподобалося. Вони активно нам допомагали. А ми свою любов залишили тут, на стінах. Ми дійсно любимо наше підприємство, наш порт, і хочемо, аби він був привабливим та успішним, - Марина Круш, начальник служби тальманів "ТІС-КТ".

  Після того, як свій внесок у розмальовку бетонної огорожі внесли співробітники транспортного вузла "ТІС", останні мазки пензлями зробили художники. Десь додали кольору, трішки підвели контури, аби малюнки було видно здалеку. І покрили всі картини спеціальним лаком. Розвиток цивілізації від "ТІСу" надовго залишиться у спогадах учасників. Проїжджаючи повз тепер можна побачити не сірий бетон, а яскраву історію людства.

Друк
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
Олеся Заїка: поки в інших громадах ЦНАПи тільки формуватимуть, у Визирській ОТГ вже надаються певні процедури (фото)15:00
26 лис
Транспортний вузол ТІС прийняв новий сервіс13:30
26 лис
У «Карамельки» в Крижанівці закінчуються роботи з доброустрою території (фото)12:00
26 лис
Визирська ОТГ — переможець обласного конкурсу з найкращого доброустрою (фото)10:30
26 лис
В Петрівському аграрному коледжі відзначили День гідності та свободи (фото)09:00
26 лис
У Першотравневому ЦНАПі з’явився платіжний термінал17:00
25 лис
СБУ: завдяки співпраці з ТІСом, у 2020 році затримані великі партії наркотиків з Латинської Америки15:22
25 лис
У населених пунктах Визирської ОТГ призначені старости15:09
25 лис
Виплати на поховання та роди, літнім людям та обездоленим дітям розповсюджені на поширену Визирську ОТГ (відео)14:30
25 лис
Валерій Стоілакі: «Ми повинні поважати тих, хто віддав життя за нашу гідність та свободу» (відео)14:17
25 лис
У 2020 році з бюджету Визирської сільради на підтримку медустанов виділено понад 1,5 млн грн (відео)14:04
25 лис
Голова КМУ та представники АМУ обговорили проблему бюджетів12:00
25 лис
З 2022 року навалочні вантажі почнуть переміщати по морю за допомогою крил09:00
25 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з дотриманням усіх карантинних заходів (відео)17:00
24 лис
TOP