Архів
Червень 2024 (30)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
ЛАН » Головні події дня » Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии (фото)

Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии (фото)

Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии (фото)

  Любопіль, Першотравневе та Визирка належать до однієї об'єднаної територіальної громади - Визирської, із центром в однойменному селі. В кожному з цих населених пунктів різні економічні, географічні та соціальні можливості. Вони відрізняються за населенням, місцеположенням відносно інших сіл, а також розташуванням на їхній території підприємств. Це, звісно, впливає на професійний вибір молоді. Майбутні абітурієнти розповіли, чого прагне місцева молодь, які професії хоче опанувати та що потрібно, аби було бажання жити та працювати у рідному районі та селі.

  Учні Любопільського НВК розповіли про свої плани.Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии.Петро Іщенко, учень 9-го класу Любопільського НВК.

Мені подобається рахувати, тому я хочу таку професію, де потрібно багато рахувати. Треба зараз вивчитися в 9-му класі, а потім вже йти вчитися далі, добре вчитися і залишитися в місті. Якби тут було більше варіантів роботи, то після навчання можна було б працювати в рідному селі, - Петро Іщенко, учень 9-го класу Любопільського НВК "ЗОШ I-II ступенів ДНЗ".

Денис Бабалик, учень 9-го класу Любопільського НВК.

Хочу вчитися на веб-дизайнера або на програмування. Думаю продовжити в Одесі навчатися, - Денис Бабалик, учень 9-го класу Любопільського НВК "ЗОШ I-II ступенів ДНЗ".

  Є й ті, що твердо вирішили залишитися працювати саме в селі.Артем Крайнюк, учень 9-го класу Любопільського НВК.

Я хочу стати автомеханіком. Хотів поїхати до міста навчатися, а потім приїхати до села допомагати батькові. Батько займається фермерством, і я хочу допомагати йому, - Артем Крайнюк, учень 9-го класу Любопільського НВК "ЗОШ I-II ступенів ДНЗ".

Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии.  У значно більшому за населенням Першотравневому двоповерхова школа, багато учнів, село знаходиться ближче до міста. Тутешні дівчата й хлопці теж поділилися, що їм цікаво.Ганна Сафонова, учениця 10-А класу Першотравневого НВК.

Я обрала професію лаборанта, буду добре вчитися, щоб досягти своєї мети. Думаю, що я буду жити в Одесі й працювати там також, - Ганна Сафонова, учениця 10-А класу Першотравневого НВК.

Владислав Дербуш, учень 10-А класу Першотравневого НВК.

Я непогано розуміюся в точних науках, мені подобається математика, фізика, мабуть, буду працювати в цьому напрямку. Я дуже активно займаюся футболом, танцями, беру активну участь у житті школи та свого села. Останнім часом робилося дуже багато для того, щоб надати більше можливостей молодим спортсменам, - нам зробили майданчик футбольний біля школи. Хотілося б, щоб зробили ще якихось майданчиків, тренажерів, - Владислав Дербуш, учень 10-А класу Першотравневого НВК.

Катерина Бадражану, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Неважливо, навіть якщо в якомусь селі мешкаєте, то не обов’язково жити в місті, щоб працювати там. Можна їздити. А можна відкрити свою справу і у селі, - Катерина Бадражану, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Данило Артеменко, учень 11-А класу Першотравневого НВК.

Мене цікавлять і гуманітарні й технічні науки, але я вирішив обрати шлях моряка. Більшість моїх родичів теж моряки. Мені ця професія до вподоби. Щоб людей зацікавити необхідно, по-перше, покращити благоустрій села, по-друге, можна б було зробити більше місць, в яких люди зможуть відпочивати як духовно, так і фізично, - Данило Артеменко, учень 11-А класу Першотравневого НВК.

  Старшокласники цікавляться туристичним потенціалом рідного краю й можливостями розвитку.Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Першого вересня ми були у маєтку Кузнєцова, він був дуже відомою людиною у минулому. Якщо якось займатися більше цим місцем, відновити його, це буде дуже цікаво. Маєток Кузнєцова, замок Курісів, також у нас є гарні ставки, ліси для природного відпочинку, - Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Юлія Волкова, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Я намагаюся підібрати для себе варіант, який мені буде подобатись, який буде приносити й кошти, і радість, щоб я ходила на роботу, як на свято. Було б добре, якби наше село не залишалося на одній точці й розвивалося, щоб з’являлися нові гуртки, секції, якісь робочі місця й заохочували людей до праці саме в цьому селі, - Юлія Волкова, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии.  Село Визирка знаходиться в безпосередній близькості до порту - можливостей тут більше, звідси й прагнення молоді щодо майбутньої професії, самореалізації та дозвілля. Старшокласники Визирської загальноосвітньої школи обрали для себе різні професійні шляхи.Владислав Калкатін, учень Визирської загальноосвітньої школи.

Я хочу стати інженером, але якщо в мене вийде, то мрію стати футболістом. В нашій громаді є багато підприємств, серед них "ТІС" і там є дуже багато цікавих пропозицій, - Владислав Калкатін, учень Визирської загальноосвітньої школи.

Анастасія П’ятецька, учениця Визирської загальноосвітньої школи.

Я хочу стати ветеринаром, аби лікувати тварин - я їх люблю, в мене вдома є собаки та коти, - Анастасія П’ятецька, учениця Визирської загальноосвітньої школи.

Микола Клімов, учень Визирської загальноосвітньої школи.

Я хочу стати професійним музикантом. Я зараз навчаюсь в музичній школі у Визирці, у Скочипця Степана Степановича, - Микола Клімов, учень Визирської загальноосвітньої школи.

  Підбиваючи підсумки, слід зазначити, що попри різні умови життя у селах Визирської ОТГ, у частини молоді є прагнення залишатися в рідному селі. Адже є можливість працювати та отримувати гідну зарплатню на підприємствах, що знаходяться в межах громади. Не менш важлива наявність у селі спортивних секцій, тренувальних майданчиків та забезпечення житлом молодих спеціалістів, а також наявність місць для інтелектуального та духовного відпочинку: хабів та будинків культури.

Друк
У Визирській громаді застосовуються графіки відключення електроенергії (фото)10:04
19 чер
У Визирській громаді провели Свято дитинства (фото)13:00
18 чер
У дитсадку «Сонечко» в Першотравневому підвищують рівень безпеки дітей (фото)12:00
18 чер
В закладах освіти Визирської СТГ пройшли випускні вечори (фото)10:47
18 чер
У Визирській СТГ скоротили споживання електроенергії (відео)08:46
18 чер
21 червня у Калинівці заплановано відключення електропостачання13:13
17 чер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» проклали доріжку до укриття (відео)10:37
17 чер
У Визирській громаді заощаджують електроенергію (фото)08:52
17 чер
У селах Визирської СТГ 17 червня заплановано відключення електропостачання16:22
14 чер
Валентина Харламбова: про реформу закладів освіти у Визирській громаді (відео)12:20
14 чер
У Визирському ЗДО «Пролісок» підбили підсумки двадцятирічної роботи (відео)09:48
14 чер
Визирський дитсадок «Пролісок» відзначив 20-річчя (фото)10:10
13 чер
Мешканці Визирської громади передають комунальникам саджанці рослин для благоустрою (фото)10:52
11 чер
Для комунальників Визирської СТГ закупили літній спецодяг (відео)09:25
11 чер
На 13 та 14 червня у двох селах Визирської СТГ заплановані відключення електропостачання15:34
10 чер
У Визирському ЦНАПі відбудеться прийом громадян з пенсійних питань15:15
10 чер
Мешканець Кінного передає саджанці рослин комунальникам Визирської СТГ (відео)12:00
10 чер
Комунальники Визирської громади отримали нову літню форму (фото)10:00
10 чер
У Визирці відбулося засідання позачергової сесії (фото)16:58
07 чер
У Першотравневому ліцеї прозвітували про реалізацію Стратегії розвитку закладу за 2023/2024 навчальний рік (фото)08:18
07 чер
У Визирській громаді провели акцію «Голоси дітей» (фото)18:11
05 чер
На базі Першотравневого ліцею почав роботу літній табір «Веселка»17:29
05 чер
Визирська громада презентувала своє бачення територіального розвитку (фото)16:50
05 чер
Учні Визирського та Першотравневого ліцеїв відвідали засідання виконкому Визирської сільради (відео)08:23
05 чер
Захищаючи Батьківщину загинув мешканець Визирки Іван Лущик17:44
04 чер
TOP