» » Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии (фото)

Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии (фото)

Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии (фото)

  Любопіль, Першотравневе та Визирка належать до однієї об'єднаної територіальної громади - Визирської, із центром в однойменному селі. В кожному з цих населених пунктів різні економічні, географічні та соціальні можливості. Вони відрізняються за населенням, місцеположенням відносно інших сіл, а також розташуванням на їхній території підприємств. Це, звісно, впливає на професійний вибір молоді. Майбутні абітурієнти розповіли, чого прагне місцева молодь, які професії хоче опанувати та що потрібно, аби було бажання жити та працювати у рідному районі та селі.

  Учні Любопільського НВК розповіли про свої плани.Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии.Петро Іщенко, учень 9-го класу Любопільського НВК.

Мені подобається рахувати, тому я хочу таку професію, де потрібно багато рахувати. Треба зараз вивчитися в 9-му класі, а потім вже йти вчитися далі, добре вчитися і залишитися в місті. Якби тут було більше варіантів роботи, то після навчання можна було б працювати в рідному селі, - Петро Іщенко, учень 9-го класу Любопільського НВК "ЗОШ I-II ступенів ДНЗ".

Денис Бабалик, учень 9-го класу Любопільського НВК.

Хочу вчитися на веб-дизайнера або на програмування. Думаю продовжити в Одесі навчатися, - Денис Бабалик, учень 9-го класу Любопільського НВК "ЗОШ I-II ступенів ДНЗ".

  Є й ті, що твердо вирішили залишитися працювати саме в селі.Артем Крайнюк, учень 9-го класу Любопільського НВК.

Я хочу стати автомеханіком. Хотів поїхати до міста навчатися, а потім приїхати до села допомагати батькові. Батько займається фермерством, і я хочу допомагати йому, - Артем Крайнюк, учень 9-го класу Любопільського НВК "ЗОШ I-II ступенів ДНЗ".

Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии.  У значно більшому за населенням Першотравневому двоповерхова школа, багато учнів, село знаходиться ближче до міста. Тутешні дівчата й хлопці теж поділилися, що їм цікаво.Ганна Сафонова, учениця 10-А класу Першотравневого НВК.

Я обрала професію лаборанта, буду добре вчитися, щоб досягти своєї мети. Думаю, що я буду жити в Одесі й працювати там також, - Ганна Сафонова, учениця 10-А класу Першотравневого НВК.

Владислав Дербуш, учень 10-А класу Першотравневого НВК.

Я непогано розуміюся в точних науках, мені подобається математика, фізика, мабуть, буду працювати в цьому напрямку. Я дуже активно займаюся футболом, танцями, беру активну участь у житті школи та свого села. Останнім часом робилося дуже багато для того, щоб надати більше можливостей молодим спортсменам, - нам зробили майданчик футбольний біля школи. Хотілося б, щоб зробили ще якихось майданчиків, тренажерів, - Владислав Дербуш, учень 10-А класу Першотравневого НВК.

Катерина Бадражану, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Неважливо, навіть якщо в якомусь селі мешкаєте, то не обов’язково жити в місті, щоб працювати там. Можна їздити. А можна відкрити свою справу і у селі, - Катерина Бадражану, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Данило Артеменко, учень 11-А класу Першотравневого НВК.

Мене цікавлять і гуманітарні й технічні науки, але я вирішив обрати шлях моряка. Більшість моїх родичів теж моряки. Мені ця професія до вподоби. Щоб людей зацікавити необхідно, по-перше, покращити благоустрій села, по-друге, можна б було зробити більше місць, в яких люди зможуть відпочивати як духовно, так і фізично, - Данило Артеменко, учень 11-А класу Першотравневого НВК.

  Старшокласники цікавляться туристичним потенціалом рідного краю й можливостями розвитку.Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Першого вересня ми були у маєтку Кузнєцова, він був дуже відомою людиною у минулому. Якщо якось займатися більше цим місцем, відновити його, це буде дуже цікаво. Маєток Кузнєцова, замок Курісів, також у нас є гарні ставки, ліси для природного відпочинку, - Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Юлія Волкова, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Я намагаюся підібрати для себе варіант, який мені буде подобатись, який буде приносити й кошти, і радість, щоб я ходила на роботу, як на свято. Було б добре, якби наше село не залишалося на одній точці й розвивалося, щоб з’являлися нові гуртки, секції, якісь робочі місця й заохочували людей до праці саме в цьому селі, - Юлія Волкова, учениця 11-А класу Першотравневого НВК.

Що потрібно молоді, щоб жити в громаді: школярі Визирської ОТГ поділилися планами та ідеямии.  Село Визирка знаходиться в безпосередній близькості до порту - можливостей тут більше, звідси й прагнення молоді щодо майбутньої професії, самореалізації та дозвілля. Старшокласники Визирської загальноосвітньої школи обрали для себе різні професійні шляхи.Владислав Калкатін, учень Визирської загальноосвітньої школи.

Я хочу стати інженером, але якщо в мене вийде, то мрію стати футболістом. В нашій громаді є багато підприємств, серед них "ТІС" і там є дуже багато цікавих пропозицій, - Владислав Калкатін, учень Визирської загальноосвітньої школи.

Анастасія П’ятецька, учениця Визирської загальноосвітньої школи.

Я хочу стати ветеринаром, аби лікувати тварин - я їх люблю, в мене вдома є собаки та коти, - Анастасія П’ятецька, учениця Визирської загальноосвітньої школи.

Микола Клімов, учень Визирської загальноосвітньої школи.

Я хочу стати професійним музикантом. Я зараз навчаюсь в музичній школі у Визирці, у Скочипця Степана Степановича, - Микола Клімов, учень Визирської загальноосвітньої школи.

  Підбиваючи підсумки, слід зазначити, що попри різні умови життя у селах Визирської ОТГ, у частини молоді є прагнення залишатися в рідному селі. Адже є можливість працювати та отримувати гідну зарплатню на підприємствах, що знаходяться в межах громади. Не менш важлива наявність у селі спортивних секцій, тренувальних майданчиків та забезпечення житлом молодих спеціалістів, а також наявність місць для інтелектуального та духовного відпочинку: хабів та будинків культури.

Друк
Олег Кутателадзе: надалі Сичавка зможе активно розвиватися (відео)18:25
22 жов
У Першотравневому на вул. Центральній побудували дитячий майданчик (фото)17:00
22 жов
Олег Кутателадзе: «Сьогодні на ТІС найбільша припортова залізнича станція»16:28
22 жов
Як в ТІС автомобілі розформовують15:00
22 жов
В селі Кінне встановили нову гойдалку для самих маленьких місцевих жителів (відео)14:00
22 жов
Дві місцевих ради — Визирська та Доброславська — підписали меморандум (фото)13:30
22 жов
У селі Кордон останнім часом з’явилося декілька нових об’єктів (відео)12:30
22 жов
У Кінному Визирської громади привітали з 96-річчям Анатолія Березовського (фото)12:24
22 жов
Українсько-німецький проєкт NEXUS охоплює й Тилігул (фото)12:20
22 жов
У Визирці та Порту стає ще світліше (фото)12:11
22 жов
Інна Ілюсь: «Я людина активної життєвої позиції, дуже люблю своє село, та мені не байдуже його майбутнє» (відео)11:30
22 жов
У Визирській ОТГ відбувся конкурс «Міні-міс і Міні-містер Зоря Труда 2020» (відео)10:31
22 жов
У Визирській ОТГ відбувся конкурс «Міні-міс і Міні-містер Зоря Труда 2020» (фото)17:03
21 жов
Віталій Кутателадзе: «Окремий проєкт майбутнього розвитку Визирки — мальовнича балка»15:44
21 жов
Кордон напередодні входження до Визирської ОТГ (фото)15:23
21 жов
Навіть у маленькому селі можна дбати про дитяче дозвілля (відео)14:00
21 жов
Добрий інвестиційний клімат для ТІС — найперший пріорітет13:29
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково» (відео)12:30
21 жов
Перекриття дороги на під’їзді до Визирки12:24
21 жов
Олег Кутателадзе: стратегія розвитку туризму в Коблевому (фото)12:00
21 жов
На вулицях двох сіл Визирської ОТГ стає світліше (відео)11:30
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково»11:06
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясовувало першочергові проблеми (відео)11:03
21 жов
Юрій Кугут: об’єднання Калинівської сільради з Визирською ОТГ додасть селам перспектив (фото)10:58
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясувало першочерговість проблем (фото)17:41
20 жов
TOP