Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації (фото)

Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації (фото)

Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації (фото)

  Базова мета профорієнтації старшокласників у Визирський об'єднаній громаді - це звуження кола дисциплін, які вивчаються, а також підвищення зацікавленості молодих людей до професій, які є зажаданими сучасною ринковою економікою, як України, так і громади. Одеський регіональний інститут державного управління запропонував ознайомитись зі спеціальностями менеджменту та публічного адміністрування. Задля цього школа майбутнього менеджера вже вшосте відкриває свої двері.Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації.Микола Попов, перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

У нас склалися дружні відносини з об'єднаними громадами Лиманського району. Вже зараз ні у кого не виникає сумніву відносно думок Арістотеля та Платона про те, що управління - це мистецтво. Саме йому наш інститут навчає з 1995 року майбутніх управлінців, - Микола Попов, перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

  Для старшокласників із Сичавки, Визирки та Першотравневого питання вибору майбутньої професії стоїть зараз дуже гостро. Але після зустрічі у школі майбутнього менеджера конкретики побільшало.Катерина Крайнова, учениця 9 класу Сичавської ЗОШ.

Я вже навіть думала піти на медика, а після екскурсії зосередилася на професії менеджера. Це допоможе відкрити свій бізнес та отримувати певний прибуток, - Катерина Крайнова, учениця 9 класу Сичавської ЗОШ.

  Педагоги розуміють, що зробити правильний вибір сучасній молоді дуже важко.Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської ЗОШ.

Зробити правильний вибір - це дуже важливо. Зараз така система, коли випускники шкіл розсилають документи в декілька ВНЗ та технікуми. У нас свого часу такої можливості не було. В них більше можливостей зараз, - Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської ЗОШ.

  Соціальна значущість профорієнтації - це допомога молоді у пристосуванні в рамках динамічної ринкової економіки. Такі зустрічі у ВНЗ - це добра традиція.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Такі зустрічі є традиційними й вони вже стають на рівні спільних угод між ВНЗ та ОТГ. Під час таких виїздів старшокласники більш детально пізнають майбутню професію та дізнаються які дисципліни буде необхідно опановувати, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Від того, наскільки кваліфіковані кадри будуть працювати у Визирський об'єднаній громаді, залежатиме її майбутнє.Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації.

Реформа децентралізації передбачає в першу чергу передачу повноважень від держави до місцевого самоврядування. Щоб їх вірно реалізовувати, ОТГ необхідні фахівці у різних сферах. Та не лише з управління, а й з розвитку територій громади, - Микола Попов, перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

  Саме тому у Визирській громаді зараз зосереджені на створенні молодіжної ради, яка закумулює талановиту та креативну молодь, здатну розвивати громаду та нові галузі економіки.Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації.

Саме на молодіжну раду буде покладено завдання з'єднання між молоддю села та різними закладами акредитації для більш усвідомленого вибору професії нашими дітьми, тому що це дуже важливо. Така взаємодія буде конструктивною та плідною, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Від кваліфікації сьогоднішніх старшокласників залежатиме майбутнє Визирської громади. Тому для них вже зараз пропонують різні горизонти для розвитку та обрання свого майбутнього, з огляду на виклики сучасної ринкової економіки як України у цілому, так і зокрема у громаді.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP