» » Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації (фото)

Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації (фото)

Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації (фото)

  Базова мета профорієнтації старшокласників у Визирський об'єднаній громаді - це звуження кола дисциплін, які вивчаються, а також підвищення зацікавленості молодих людей до професій, які є зажаданими сучасною ринковою економікою, як України, так і громади. Одеський регіональний інститут державного управління запропонував ознайомитись зі спеціальностями менеджменту та публічного адміністрування. Задля цього школа майбутнього менеджера вже вшосте відкриває свої двері.Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації.Микола Попов, перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

У нас склалися дружні відносини з об'єднаними громадами Лиманського району. Вже зараз ні у кого не виникає сумніву відносно думок Арістотеля та Платона про те, що управління - це мистецтво. Саме йому наш інститут навчає з 1995 року майбутніх управлінців, - Микола Попов, перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

  Для старшокласників із Сичавки, Визирки та Першотравневого питання вибору майбутньої професії стоїть зараз дуже гостро. Але після зустрічі у школі майбутнього менеджера конкретики побільшало.Катерина Крайнова, учениця 9 класу Сичавської ЗОШ.

Я вже навіть думала піти на медика, а після екскурсії зосередилася на професії менеджера. Це допоможе відкрити свій бізнес та отримувати певний прибуток, - Катерина Крайнова, учениця 9 класу Сичавської ЗОШ.

  Педагоги розуміють, що зробити правильний вибір сучасній молоді дуже важко.Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської ЗОШ.

Зробити правильний вибір - це дуже важливо. Зараз така система, коли випускники шкіл розсилають документи в декілька ВНЗ та технікуми. У нас свого часу такої можливості не було. В них більше можливостей зараз, - Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської ЗОШ.

  Соціальна значущість профорієнтації - це допомога молоді у пристосуванні в рамках динамічної ринкової економіки. Такі зустрічі у ВНЗ - це добра традиція.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Такі зустрічі є традиційними й вони вже стають на рівні спільних угод між ВНЗ та ОТГ. Під час таких виїздів старшокласники більш детально пізнають майбутню професію та дізнаються які дисципліни буде необхідно опановувати, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Від того, наскільки кваліфіковані кадри будуть працювати у Визирський об'єднаній громаді, залежатиме її майбутнє.Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації.

Реформа децентралізації передбачає в першу чергу передачу повноважень від держави до місцевого самоврядування. Щоб їх вірно реалізовувати, ОТГ необхідні фахівці у різних сферах. Та не лише з управління, а й з розвитку територій громади, - Микола Попов, перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

  Саме тому у Визирській громаді зараз зосереджені на створенні молодіжної ради, яка закумулює талановиту та креативну молодь, здатну розвивати громаду та нові галузі економіки.Старшокласники Лиманського району відвідали вищий навчальний заклад з метою профорієнтації.

Саме на молодіжну раду буде покладено завдання з'єднання між молоддю села та різними закладами акредитації для більш усвідомленого вибору професії нашими дітьми, тому що це дуже важливо. Така взаємодія буде конструктивною та плідною, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Від кваліфікації сьогоднішніх старшокласників залежатиме майбутнє Визирської громади. Тому для них вже зараз пропонують різні горизонти для розвитку та обрання свого майбутнього, з огляду на виклики сучасної ринкової економіки як України у цілому, так і зокрема у громаді.

Друк
Схожі новини:
НБУ випустив першу вертикальну банкноту (фото)16:30
01 гру
Визирська ОТГ: вуличне освітлення на селі сьогодні — не розкіш, а необхідність (відео)15:30
01 гру
У маєтку Курісів тривають ремонтні роботи (фото)15:29
01 гру
Жителі Визирської ОТГ вдячні за допомогу від БФ ім. Олексія Ставніцера (фото)14:53
01 гру
Дегельмінтизація та вакцинація роблять птахівництво ефективним та безпечним (відео)14:30
01 гру
У центрі Визирки планують розташувати стадіон та спорткомплекс (відео)14:00
01 гру
Любопільська дорога вже на фінішній прямій (фото)12:00
01 гру
Вчителі Першотравневого ліцею готуються до ЗНО-2021 (фоторепортаж)10:30
01 гру
Фонтанська сільрада готується до першої сесії09:00
01 гру
У Визирці вирішили долю недобудови (фото)16:30
30 лис
У Доброславі покращують стан довкілля (фотофакт)15:23
30 лис
Диплом та грошова винагорода — здобуток Визирської ОТГ за найкращий доброустрій (відео)14:30
30 лис
До кінця року пацієнти з невідкладним станом проходять КТ-обстеження в КНП «Лиманська ЦРЛ» безкоштовно13:45
30 лис
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
Оркестр «Визирські сурми» записав на відео нові концертні номери (фоторепортаж)12:00
30 лис
В Одеській області створено карту допомоги родинам та вразливим верствам населення (фото)10:30
30 лис
Визирська ОТГ: попри труднощі селяни все ще займаються птахівництвом09:00
30 лис
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
TOP